מסר שבועי מקלפי הטארוט – יום ראשון 15/01/2017

מתחילים את השבוע עם תובנה 🙂
 
המסר השבועי הוא הדרך לקבל הצצה קטנה אל הנתיב האישי שלכם, אל הדרך להתמודד עם השיעורים האתגרים והכוחות שמלווים אתכם – בעיקר השבוע. בכל אחד משלושת קלפי הטארוט יש מסר עיקרי אך לפעמים באותו הקלף חבויים כמה אלמנטים, ולכן הדרך הטובה ביותר היא לבדוק היכן הקלף פוגש אתכם באופן אישי השבוע.
התבוננו בשלושת קלפי הטארוט, ובחרו את הקלף ש"מרגיש" לכם הכי נכון. 
כתבו בתגובה למטה את מספר הקלף שבחרתם, ומחר (16-01-2017) אני אעלה התשובות המלאות. אתם מוזמנים לחשוב על נושא ספציפי שמעסיק אתכם, או פשוט לבקש את התובנה הכללית הנכונה עבורכם לשבוע זה.
אל דאגה, כשהתשובה תעלה אודיע על כך גם בדף הפייסבוק 🙂
הרעיון מצא חן בעיניכם? אתם מוזמנים לשתף ולהזמין חברים לקבל מסר מקלפי הטארוט (גם להם מגיע! )
מדוע כדאי לשתף, להגיב או לעשות לייק? כיוון שכך תראו לפייסבוק שהתכנים שלי מעניינים אתכם, וכך יגדלו הסיכויים שבפעם הבאה שאפרסם את המסר השבועי – פייסבוק ישתף את זה על הקיר שלכם.

שבוע נפלא 🙂

 

המסר השבועי 16.1.17

 

מסר 1: אביר המטבעות – המהסס
קלף אביר המטבעות מראה כי אנו כל כך רוצים להיות בטוחים במעשינו שאנו לא מתקדמים לשלב הבא אלא מחכים לקבל אישור או סימן מהסביבה לכך שאנו בכיוון הנכון. אבל… הסימן לא יגיע ואנו חייבים להתחיל לפעול בלעדיו. לא פעם אנו דוחים את ההחלטה למועד אחר בתקווה שהמציאות תקבע עבורנו את מהלך העניינים. השבוע זה הזמן לקדם עניינים מבלי לחכות לאישור של הסביבה, של חבריכם, של המציאות או של הממונים. אם לא תניעו את הגלגל, הוא לא ינוע מעצמו. ברגע שתנקטו פעולה ותחליטו החלטה, אז העולם יירתם ותתחילו לראות תוצאות. עליכם לקבוע את המסלול ואת הדרך. מכיוון שזהו קלף חצר עליכם לומר "כן" להזדמנויות שצצות השבוע. הניחו להתלבטויות ותנו לדבר מה חדש ומרגש לסחוף אתכם.

לקריאה מורחבת:
על קלף אביר המטבעות »
מאמר מורחב על קלף אביר המטבעות  »

 

מסר 2: המיזוג – צריך רק להאמין
קלף המיזוג מסמל שפע והצלחה ומראה כי, למרות הספקנות הטבעית שלנו, יש לנו את הכוח לעשות את השינוי: למזג בין תחומים שאינם קשורים, לגשר על פערים שנראים בלתי ניתנים לגישור, לחבר ניגודים ליצירת משהו חדש וליצור הצלחה בכל תחום. הנושא למיקוד עבורכם השבוע הוא אמונה. אמונה בעצמכם, בכוח שלכם ליצור את הדבר שמרגש אתכם ושמעורר אתכם יצירתית, מקצועית ואישית, אמונה בכך שמגיע לכם לחזות בחלום שלכם קם לחיים. העניין שחשוב להבין הוא שכל הכוחות באמתחתכם, שיש לכם את היכולות והכישורים וזה רק עניין של ביטחון באפשרות שהדברים יכולים להתממש ושיש בידיכם היכולת לברוא את יצירי הדמיון שלכם. ייתכן שהדמיון לא רחוק מהמציאות.

לקריאה מורחבת:
על קלף המיזוג »
מאמר מורחב על קלף המיזוג  »

 

מספר 3: ארבעה גביעים – ספקות
הקלף מביע ספק ופחד ומעיד על כל שהחגיגה של הקלף הקודם, שלושה גביעים, הסתיימה. הקלף מדגיש בפנינו עד כמה אופן התפישה שלנו את המציאות הוא משמעותי, עד כמה הגישה שלנו יכולה להשפיע על המציאות עצמה. זה השבוע להסיר ספק מלבכם. אם יש אי בהירות לגבי נושא מסוים או לגבי אדם מסוים בחייכם,
זה הזמן לשים קץ לספקות ולהתעמת עם כל העובדות באופן בהיר וחד משמעי. חבל להסתמך על רכילות, על שמועות או על תחושות, כשאפשר פשוט לדבר ולהיווכח באמת. נסו להסתמך על עובדות יבשות, על גורמים ישירים ועל מידע ממקור ראשון, ולא להטות אוזן לכל רכילות שמסתובבת סביבכם. לכו למקור.

לקריאה מורחבת:
על קלף ארבעה גביעים »
מאמר מורחב על קלף ארבעה גביעים »

Save

Save

Save

4.5 (90%) 8 votes

רוצה קורס מתנה? שני קורסים שווים מחכים לך כאן:

קורסים במתנהקורס מבוא בקלפי טארוט, בו אלמד אותך את הסודות אותם אני מגלה בשיעור הראשון של קורס הטארוט שלי.

קורס "לעורר את החלום", בו אלמד אותך מה הסוד – כיצד ניתן לחלום יותר חלומות בכל לילה.

הקורסים ניתנים ללא תשלום כמובן, ולאחר ההרשמה אשלח אלייך למייל סדרה של שיעורים מרתקים אותם ניתן לקרוא בזמנך הפנוי.

תגובות פייסבוק

8 תגובות על “מסר שבועי מקלפי הטארוט – יום ראשון 15/01/2017

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.