מסר שבועי מקלפי הטארוט – יום ראשון 03/04/16

גלו את המסר השבועי!
כל קלף בתמונה למטה מקפל בתוכו עצה או נקודה למחשבה שילוו אתכם בשבוע הקרוב. כל שצריך לעשות הוא לבחור את אחד הקלפים לפי האינטואיציה, ולכתוב בתגובות למטה (צריך לגלול טיפה כדי למצוא את זה) את מספר הקלף שבחרתם.
מחר (04/04/2016) אחליף את התמונה בתמונה בה רואים את הקלפים ואפרסם את המסר של כל קלף. אז אל תשכחו לחזור ולהתבונן בתשובות!!
 

מחכה לבחירות שלכם, ושיהיה שבוע מדהים 🙂

מסר שבועי מקלפי הטארוט

 

(04/04/2016) – המסרים

(ולמי שלא בחר קלף… מומלץ לבחור תחילה את הקלף ורק אז לעבור למסר)

 

שלושה קלפים ושלושה מסרים לשבוע זה.
איך אתם מרגישים עם הקלף שקיבלתם?
אל תחששו להציץ גם אל המסרים האחרים, לפעמים גם הם ידברו אל לבכם  🙂

מסר שבועי מקלפי טארוט

 

מסר מספר 1

השוטה – לחופש אין מחיר. מעניין מאוד, יצא אותו הקלף בדיוק כמו בשבוע שעבר, ואפילו באותו המיקום! כנראה העניין הזה בעינו עומד, ולכן שוב עליכם לשאול- איפה אתם מרגישים לכודים? איפה מכריחים אתכם לעשות משהו המנוגד לאמונה שלכם או לתחושה הפנימית שלכם? גם השבוע עליכם להקשיב לצו הלב, כי הלב יודע את שנכון לו, וללכת במלוא הכוח בדרך שלכם. אולי דעתכם מוסחת על ידי מחשבות כמו: "אבל זה לא הגיוני לעשות כך", "מה הבעל, הילדים, השכנים יחשבו?" האמינו או לא, זה כלל לא חשוב. עליכם לעשות את מה שאתם אוהבים, להתעלם מדעות הסביבה המתנגדת לדרככם, או פשוט לסרב להם בנימוס, לעשות את הוויתורים הנחוצים, וללכת בעקבות החופש.

לקריאה מורחבת:
על קלף השוטה »
מאמר מורחב על קלף השוטה – לחופש אין מחיר »

 

מסר מס 2

קלף שני מטות – יציאה למסע של מימוש פוטנציאל. אילו מטרות נמצאות על הפרק בשבוע הזה? מה הייתם רוצים לממש ולהגשים? הפוטנציאל להצלחה קיים. היכולות והכישורים קיימים, וזה בהחלט הזמן ללמוד איך לממש אותם. הקלף קורא לכם להיכנס לתהליך של מימוש על ידי למידת התחום בו אתם רוצים להצליח- לעומק. שימו לב שמצד אחד יש בידכם יכולות, אך מצד שני אסור לכם להזדרז ולבצע דברים בהם אינכם מיומנים ללא הכוונה. קחו את הזמן להבין מול מה אתם עומדים בטרם תפעלו, ואז תוכלו להצליח.

לקריאה מורחבת:
על קלף שני מטות »
מאמר מורחב על שני מטות – תמיד יש עוד מה ללמוד »

 

מסר מס 3

ארבע חרבות – להחליט שלא להחליט. כן זאת נשמעת עצה מעט מוזרה, אבל לפעמים כל שאפשר ונכון לעשות- הוא לחכות. נכון, המצב מעיק, הייתם רוצים לסגור עניין כבר כאן ועכשיו, נדמה שכבר אין עוד סבלנות למצב, אבל נכון וחשוב יותר- לחכות. הנטייה הטבעית שלכם אם משהו לא יושב טוב, או לא מרגיש טוב, היא לחתוך. אבל זה עוד לא הזמן לחתוך.. בין אם מדובר בעניין רומנטי, בעבודה, בקשר עם חבר או בכל דבר אחר, המתינו עוד זמן קצר, ותוכלו להרוויח מהמצב.

לקריאה מורחבת:
על ארבע חרבות »
מאמר מורחב על קלף ארבע חרבות – מתי נכון להחליט שלא להחליט »

שיהיה לנו שבוע נפלא – להתראות בשבוע הבא 

 
3.8 (76%) 25 votes

רוצה קורס מתנה? שני קורסים שווים מחכים לך כאן:

קורסים במתנהקורס מבוא בקלפי טארוט, בו אלמד אותך את הסודות אותם אני מגלה בשיעור הראשון של קורס הטארוט שלי.

קורס "לעורר את החלום", בו אלמד אותך מה הסוד – כיצד ניתן לחלום יותר חלומות בכל לילה.

הקורסים ניתנים ללא תשלום כמובן, ולאחר ההרשמה אשלח אלייך למייל סדרה של שיעורים מרתקים אותם ניתן לקרוא בזמנך הפנוי.

תגובות פייסבוק

7 תגובות על “מסר שבועי מקלפי הטארוט – יום ראשון 03/04/16

 1. א

  מגניב, בחרתי בקלף מספר 2 ולאור השבוע שחלף, נראה שלפרידה מההוא לא היתה השפעה ארוכת טווח (אם כי הבנתי מהמאמרים שלך על העצמה נשית שהוא הולך לשדוד אותי מאנרגיות עוד 7 שנים טובות ויקרות…? באסוש).
  התחלתי לסקור השבוע כל מיני רעיונות ונושאים, בעיקר בנוגע לפתיחת פרוייקט חדש (אפילו שניים!במקביל…) וכנראה שלמרות הסקרנות והדחף להתחיל משהו חדש בכל מחיר וויהי מה, אני חושבת קודם ללמוד איך מתפעלים את זה ברמה הלוגיסטית, להבין מה אני מצפה שיצא מזה, ולמה אני רוצה את זה בכלל. אז זמן ללמוד את התחום נשמע מעולה. מחכה כבר למסר של השבוע הבא!
  תודה שגיא וסוף שבוע טוב!
  א

  הגב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.