מסר שבועי מקלפי הטארוט – יום ראשון 11/12/2016

מתחילים עוד שבוע עם תובנה 🙂
 
המסר השבועי הוא הדרך לקבל הצצה קטנה אל הנתיב האישי שלכם, אל הדרך להתמודד עם השיעורים האתגרים והכוחות שמלווים אתכם- בעיקר השבוע. בכל אחד משלושת קלפי הטארוט יש מסר עיקרי אך לפעמים באותו הקלף חבויים כמה אלמנטים, ולכן הדרך הטובה ביותר היא לבדוק היכן הקלף פוגש אתכם באופן אישי השבוע.
התבוננו בשלושת קלפי הטארוט, ובחרו את הקלף ש"מרגיש" לכם הכי נכון. 
כתבו בתגובה למטה את מספר הקלף שבחרתם, ומחר (12-12-2016) אני אעלה התשובות המלאות. אתם מוזמנים לחשוב על נושא ספציפי שמעסיק אתכם, או פשוט לבקש את התובנה הכללית הנכונה עבורכם לשבוע זה.
אל דאגה, כשהתשובה תעלה אודיע על כך גם בדף הפייסבוק 🙂
הרעיון מצא חן בעיניכם? אתם מוזמנים לשתף ולהזמין חברים לקבל מסר מקלפי הטארוט (גם להם מגיע! )
מדוע כדאי לשתף, להגיב או לעשות לייק? כיוון שכך תראו לפייסבוק שהתכנים שלי מעניינים אתכם, וכך יגדלו הסיכויים שבפעם הבאה שאפרסם את המסר השבועי – פייסבוק ישתף את זה על הקיר שלכם.

שבוע חמים ופורה:-)

11-12-2016 מסר המקלפים

 

המסר השבועי (12.12.16)

12-12-2016

מסר 1: אס הגביעים – התחדשות בעולם החומר
אס הגביעים הוא האור בקצה המנהרה. זהו הרגע החשוך ביותר לפני עלות השחר, ומעבר לקלישאות, זהו קלף שמייצג את ההתעוררות ואת ההתחדשות שאפשרית כמעט בכל שלב בחיינו, ובפרט בשלבים שנדמה לנו שהכול אבוד. קלף אס הגביעים מעודד אתכם להחזיק מעמד ובעיקר לשמור על האמונה. המפתח לפתרון הקשיים שלכם השבוע הוא להתכוונן לקבלת שפע, לחשוב בגדול, למצוא פתרונות ששמים אתכם במרכז וגורמים לכם להרגיש יקרים, חשובים וראויים. קחו את הפרוסה הגדולה של העוגה השבוע, טלו לעצמכם את כל שאתם באמת צריכים ואל תשאירו את עצמכם במצב של חסך או של חוסר. אתם ראויים לא פחות מכל אחד אחר. גם לכם מגיע, והאמונה בכך תגייס גם את כוחות היקום לטובת מטרותיכם.

לקריאה מורחבת:
על קלף אס הגביעים »
מאמר מורחב על קלף אס הגביעים  »

 

מסר מס 2: מלך החרבות – שוחר השלום.
מלך החרבות הוא מלך רגוע וטוב לב, המנסה לנהל את ממלכתו בהרמוניה ובשלווה {הלוואי וכל ראשי הממשלה היו לומדים ממנו מעט}, אך לעתים יש לו בעיה. הוא כל כך מנסה לרצות את כולם שהוא שוכח אדם אחד די חשוב- את עצמו. מלך החרבות מציב בפניכם את השאלה: "מה אני רוצה? מה חשוב לי?" נסו לבדוק היכן אתם מתפשרים יתר על המידה, וגרמו לקול שלכם להישמע. זה השבוע לשים את עצמכם- את הרצונות שלכם ואת הצרכים שלכם במרכז. גם לכם מגיע. מכיוון שזהו קלף חצר, זה אומר שזה השבוע לומר "כן" להזדמנויות שצצות, גם אם בהתחלה "אין כל כך חשק". כדאי להרהיב עוז ולצאת מאזור הנוחות. על אחת כמה וכמה בתחום הרומנטי, שכן מלך החרבות הוא גם מלך הזוגיות. השקיעו בזוגיות שלכם השבוע, או בדייטים- אם אתם רווקים.

לקריאה מורחבת:
על קלף מלך החרבות »
מאמר על המסכה של מזל מאזניים (מלך החרבות) »

 

מסר 3: תשעה מטות – להחזיק מעמד לקראת מכשול אחרון.
אנו צריכים להחזיק מעמד עוד קצת. אמנם יהיו עוד כמה מכשולים בדרך אולם לבסוף, לאחר מאמץ אחרון, הדברים יסתדרו לפי רצונכם.
השבוע זה הזמן להשקיע מאמץ אחרון ולאזור עוד קצת סבלנות. נסו להישאר ממוקדים ורגועים גם אם המצב עוד לא פתור לחלוטין. הקלף מעודד אתכם להימנע מהתפזרות ולהשקיע את הכוחות אך ורק במקומות פרקטיים ובטוחים שיניבו תוצאות. זה לא הזמן להרפתקה אלא לדבקות בדברים שמקנים לכם תחושה של יציבות וביטחון.

לקריאה מורחבת:
על קלף תשעה מטות »

Save

Save

4.3 (85.45%) 11 votes

רוצה קורס מתנה? שני קורסים שווים מחכים לך כאן:

קורסים במתנהקורס מבוא בקלפי טארוט, בו אלמד אותך את הסודות אותם אני מגלה בשיעור הראשון של קורס הטארוט שלי.

קורס "לעורר את החלום", בו אלמד אותך מה הסוד – כיצד ניתן לחלום יותר חלומות בכל לילה.

הקורסים ניתנים ללא תשלום כמובן, ולאחר ההרשמה אשלח אלייך למייל סדרה של שיעורים מרתקים אותם ניתן לקרוא בזמנך הפנוי.

תגובות פייסבוק

9 תגובות על “מסר שבועי מקלפי הטארוט – יום ראשון 11/12/2016

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.