מסר לשבוע הקרוב מקלפי הטארוט – יום ראשון 03/06/18

קבלו את המסר השבועי!
לפתוח את השבוע עם נקודת אור! (:
וגם הפעם יהיה שידור לייב של פירוש המסרים ביום ראשון בשעה 13:00 (פרטים בהמשך!)  🙂
לכל אחד יש דרך מיוחדת להיות קשוב לנתיב שלו – יש אנשים שעושים מדיטציה, יש שמוצאים מקום שקט להתבודד עם המחשבות. המסר השבועי הוא דרך נהדרת לקחת רגע שקט כדי להתכונן לשבוע חדש – להבין את ההווה ולהיות מוכנים לבאות, עם קצת עזרה מהקלפים.
בכל קלף יש מסר עיקרי אך גם כמה מאפיינים נוספים, ולכן כדאי לכם לבדוק איפה הקלף נוגע בכם באופן אישי השבוע. קלף זהה יכול לדבר אל עשרה אנשים שונים מכיוונים שונים לגמרי, וזה כל היופי. התבוננו בשלושת קלפי הטארוט ובחרו את הקלף ש"מרגיש" לכם הכי נכון, זה שמושך אתכם גם שאינכם יכולים להסביר מדוע.
לחצו על התמונה, כתבו בתגובות את מספר הקלף שבחרתם, וביום ראשון (03/06/18) יתקבלו התשובות המלאות.
אתם מוזמנים לחשוב על נושא מסוים שמעסיק אתכם, או פשוט לבקש מסר לשבוע הקרוב.
אל דאגה, כשהתשובה תעלה אודיע על כך גם בדף הפייסבוק שלי.

גם הפעם ביום ראשון בשעה 13:00, אעלה לשידור לייב כדי לפרש את קלפי המסר השבועי שקיבלתם. תוכלו לשמוע אותי מדבר לעומק על כל קלף ותוכלו לשאול שאלות לגבי המסר שלכם. יהיה מרגש!!
הלייב ישודר מדף הפייסבוק הפרטי שלי כאן בקישור זה (בשעה 13:00 לחצו על הקישור. אם זה לא עובד – צריך לעשות ריפרש)

הרעיון מצא חן בעיניכם? אתם מוזמנים לשתף ולהזמין חברים לקבל מסר (גם להם מגיע)!
מדוע כדאי לשתף, להגיב או לעשות לייק? כיוון שכך תראו לפייסבוק שהתכנים שלי מעניינים אתכם, וכך יגדלו הסיכויים שבפעם הבאה שאפרסם את המסר השבועי – פייסבוק יחשוף בפניכם את הפוסט.

סוף שבוע נפלא ושבת שלום 🙂


המסר השבועי 3.6.18

אני מזמין אתכם להצטרף לערוץ היוטיוב שלי https://www.youtube.com/user/sgmn68/feed
תלחצו subscribe ותירשמו לערוץ, כך שתקבלו את כל התכנים שאני מעלה ב-youtube ראשונים!

מסר 1: תשעה גביעים – משאלה שמתגשמת
תשעה גביעים הוא קלף נפלא העוסק בהגשמת חלומות, הצלחה, אושר, פריון ושפע. זה השבוע להיזכר לרגע במשאלות הלב שלנו, בדברים שאנחנו באמת חולמים להגשים. האם אתם עושים מספיק כדי לקדם את עצמכם אל המטרה? עליכם לזכור שהגביע הוא סממן של שפע, וכל קלפי הגביעים מציגים את השאלה – האם אתם מוכנים לקבל שפע? זה השבוע לבחון את העניין ולאפשר לעצמכם לקבל יותר בכל המישורים. זכרו שאחת הדרכים הנהדרות לקבל שפע היא להתכוונן אל מה שיש ולהודות על כך. אולי זה השבוע המתאים לעשות את התרגיל הידוע ולכתוב כל יום שלושה דברים נהדרים שקרו לכם – זו דרך נהדרת לפתח מודעות לשפע, ולהגביר אותו בכל המישורים. הדמיה היא עוד דרך נהדרת להתחבר אל השפע: מצאו לכם כל יום כמה דקות לדמיין את המשאלות שלכם מתגשמות, להתחבר לסימבול שמייצג עבורכם שגשוג או אושר, ואל תשכחו להגיד תודה על כל הדברים הקטנים והטובים שמתרחשים בחייכם.

לקריאה מורחבת:
על קלף תשעה גביעים »
מאמר מורחב על תשעה גביעים »

 

מסר 2: ארבעה מטות – יציאה למסע ניצחון שתוצאותיו לא ידועות
בקלף ארבעה מטות אנו יוצאים למסע להשגת מטרה ארוכת טווח. היציאה למסע מתבצעת עם תשוקה ואמונה בעצמנו, בדרך שלנו ובהצלחה שנשיג, אולם לא תמיד התוצאה היא העיקר: אנו כל כך משולהבים ונעולים על המטרה, עד שאיננו נוכחים לראות כי הדרך חשובה לא פחות.
השבוע הוא זמן טוב עבורכם להיזכר שכל צעד בדרך הוא בעל משמעות. אם לא תיהנו מהתהליכים שאתם חווים, מתי בעצם תיהנו? נסו לבדוק אם אתם נחפזים להגיע למטרה כלשהי: אולי אתם רוצים שהילדים שלכם יתנהגו "כמו שצריך", אבל עצם החינוך הוא התהליך שראוי להתרכז בו? אולי אתם רוצים להגיע כבר לסיום של פרויקט, אבל לדרך עצמה, לשלבי הפרויקט, יש כמה וכמה שיעורים עבורכם? לכו צעד אחר צעד. קחו את הדברים לאט, נשמו אוויר ונסו ללמוד ליהנות גם מהשיעורים, מהתקלות, מהצחוקים ומהחברויות שנרקמות בדרך למטרה שלכם. בין כה וכה תגיעו לסיום התהליך, השאלה היא באיזו אווירה ואנרגיה ההגעה הזאת תתרחש.

לקריאה מורחבת:
על קלף ארבעה מטות »
מאמר מורחב על קלף ארבעה מטות »

 

מסר 3: שמונה חרבות ­– כבלים וחסימות
גם כאן, כמו בכל קלפי השמונה, אנו מוכנים לעשות את המעבר לשלב הבא ולהשיג את המטרה שלנו. אולם אנו נוטים להיכשל במעבר הזה בגלל שאנו לא פועלים בצורה שקולה ורציונאלית. אנו למעשה מכשילים את עצמנו מכיוון שאנו מסרבים לשמוע לקול ההיגיון הקר, ובמקום זאת פועלים ממקומות רגשיים, נותנים משקל גדול מדי לחששות ופחדים, ובעצם חוסמים את הדרך שלנו להצלחה. השבוע זה הזמן לעשות סדר בדברים ובעיקר לפעול בשיטת הפרד ומשול בכל הקשור לרגשות ולמחשבות שלנו. נקודת מבט אובייקטיבית היא המפתח. אם קשה לכם להתבונן באופן נקי בסיטואציה כדאי שתשאלו אדם חיצוני לדעתו, או שתנסו להתבונן במצב מנקודת מבט אובייקטיבית. מה היה אומר אדם חיצוני לאור הבחירה המקצועית או הזוגית שעשיתם? הוא היה מגבה אתכם או אומר לכם לשקול שנית? ההיגיון הבריא הוא הדרך וזה השבוע לשים את רגשות בצד ולפעול בקור רוח.

לקריאה מורחבת:
על קלף שמונה חרבות »
מאמר מורחב על קלף שמונה חרבות »

 

4 (80%) 3 votes

רוצה קורס מתנה? שני קורסים שווים מחכים לך כאן:

קורסים במתנהקורס מבוא בקלפי טארוט, בו אלמד אותך את הסודות אותם אני מגלה בשיעור הראשון של קורס הטארוט שלי.

קורס "לעורר את החלום", בו אלמד אותך מה הסוד – כיצד ניתן לחלום יותר חלומות בכל לילה.

הקורסים ניתנים ללא תשלום כמובן, ולאחר ההרשמה אשלח אלייך למייל סדרה של שיעורים מרתקים אותם ניתן לקרוא בזמנך הפנוי.

תגובות פייסבוק

תגובה אחת על “מסר לשבוע הקרוב מקלפי הטארוט – יום ראשון 03/06/18

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.