מסר שבועי מקלפי הטארוט – יום ראשון 08/01/2017

מתחילים את השבוע עם תובנה 🙂
 
המסר השבועי הוא הדרך לקבל הצצה קטנה אל הנתיב האישי שלכם, אל הדרך להתמודד עם השיעורים האתגרים והכוחות שמלווים אתכם – בעיקר השבוע. בכל אחד משלושת קלפי הטארוט יש מסר עיקרי אך לפעמים באותו הקלף חבויים כמה אלמנטים, ולכן הדרך הטובה ביותר היא לבדוק היכן הקלף פוגש אתכם באופן אישי השבוע.
התבוננו בשלושת קלפי הטארוט, ובחרו את הקלף ש"מרגיש" לכם הכי נכון. 
כתבו בתגובה למטה את מספר הקלף שבחרתם, ומחר (09-01-2017) אני אעלה התשובות המלאות. אתם מוזמנים לחשוב על נושא ספציפי שמעסיק אתכם, או פשוט לבקש את התובנה הכללית הנכונה עבורכם לשבוע זה.
אל דאגה, כשהתשובה תעלה אודיע על כך גם בדף הפייסבוק 🙂
הרעיון מצא חן בעיניכם? אתם מוזמנים לשתף ולהזמין חברים לקבל מסר מקלפי הטארוט (גם להם מגיע! )
מדוע כדאי לשתף, להגיב או לעשות לייק? כיוון שכך תראו לפייסבוק שהתכנים שלי מעניינים אתכם, וכך יגדלו הסיכויים שבפעם הבאה שאפרסם את המסר השבועי – פייסבוק ישתף את זה על הקיר שלכם.

שבוע חמים ופורה 🙂

 

מסרים מקלפי הטארוט – 9.1.17

מסר 1: ארבעה מטות – יציאה למסע ניצחון שתוצאותיו לא ידועות
בקלף ארבעה מטות אנו יוצאים למסע להשגת מטרה ארוכת טווח. היציאה למסע מתבצעת עם תשוקה ואמונה בעצמנו, בדרך שלנו ובהצלחה שנשיג, אולם לא תמיד התוצאה היא העיקר: אנו כל כך משולהבים ונעולים על המטרה שאיננו משכילים להבין כי הדרך חשובה לא פחות.
השבוע זה הזמן להיזכר שכל צעד בדרך הוא בעל משמעות. אם לא תיהנו מהתהליכים שאתם חווים, מתי בעצם תיהנו? נסו לבדוק אם אתם נחפזים להגיע למטרה כלשהי: אולי אתם רוצים שהילדים שלכם יתנהגו "כמו שצריך", אבל עצם החינוך הוא התהליך שראוי להתרכז בו. אולי אתם רוצים להגיע כבר לסיום של פרויקט, אבל לדרך עצמה, לשלבי הפרויקט יש כמה וכמה שיעורים עבורכם. לכו צעד צעד. קחו את הדברים לאט, נשמו אוויר, ונסו ללמוד ליהנות גם מהשיעורים, מהתקלות, מהצחוקים ומהחברויות שנרקמות בדרך למטרה שלכם. בין כה וכה תגיעו לסיום התהליך, השאלה היא באיזו אווירה ואנרגיה ההגעה הזאת תתרחש.

לקריאה מורחבת:
על קלף ארבעה מטות »
מאמר מורחב על קלף ארבעה מטות »

 

מסר 2: אביר החרבות – לצאת מאזור הנוחות.
אביר החרבות מגיע אליכם תמיד בזמן שאתם במצב מעט פאסיביים, נחים על זרי הדפנה, אולי אין לכם כוח או חשק לקדם את המטרות שלכם. אתם רוצים שהדברים יגיעו אליכם מעצמם. ובכן לא השבוע. הרעיונות שלכם טובים, החשיבה שלכם במיטבה, כל מה שאתם צריכם זה לקום מהכסא להרים את עצמכם עם טפיחה על השכם ומילה טובה, {מותר לכם לדבר עם עצמכם לפעמים, זה בסדר גמור} ופשוט לצאת ולממש את המטרות שלכם. כשתוציאו את הדברים מן הכוח אל הפועל- יהפוך האביר לאס החרבותוההצלחה תהיה כולה שלכם. מכיוון שהאביר הוא קלף חצר, אל תשכחו לומר "כן" השבוע, לכל הצעה מעניינת שתקרה בדרככם, יכול להיות שתרגישו קצת כבדות או חוסר חשק, אבל אל תתנו לזה לעצור אתכם מלחוות משהו חדש ומרגש.

לקריאה מורחבת:
על קלף אביר החרבות »
מאמר מורחב על קלף אביר החרבות »

מסר 3: המוות – הגיע הזמן להתחיל לחיות
חוקי היקום קובעים כי החיים הם תהליך דינאמי ומלא שינויים. אסור לנו לפחד מהשינויים בחיינו אלא ללמוד להתחדש יחד איתם. החיים קצרים ועלינו למצות אותם ולחיות. קלף המוות הוא תמרור המהווה מסר עמוק וחשוב- עלינו לנצל כל רגע בחיים הללו כדי לחיות חיים מלאי הגשמה ונטולי חרטות. זה השבוע להסיר את כל החששות ולהבין שעלינו לחיות מתוך חופש מיצוי עצמי והתעלות. זה הזמן לתת ל"מוות" לקחת מאיתנו את הפסולת את הקטנוניות, את הדאגות. הכול בטל ומבוטל אל מול זמניות החיים. עלינו להינות ולאהוב את מתנת החיים שקיבלנו- ולחגוג אותה.

לקריאה מורחבת:
על קלף המוות »
מאמר מורחב על קלף המוות »

Save

Save

Save

4.1 (81.43%) 14 votes

רוצה קורס מתנה? שני קורסים שווים מחכים לך כאן:

קורסים במתנהקורס מבוא בקלפי טארוט, בו אלמד אותך את הסודות אותם אני מגלה בשיעור הראשון של קורס הטארוט שלי.

קורס "לעורר את החלום", בו אלמד אותך מה הסוד – כיצד ניתן לחלום יותר חלומות בכל לילה.

הקורסים ניתנים ללא תשלום כמובן, ולאחר ההרשמה אשלח אלייך למייל סדרה של שיעורים מרתקים אותם ניתן לקרוא בזמנך הפנוי.

תגובות פייסבוק

18 תגובות על “מסר שבועי מקלפי הטארוט – יום ראשון 08/01/2017

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.