מסר לשבוע הקרוב מקלפי הטארוט – יום ראשון 17/06/18

קבלו את המסר השבועי!
לפתוח את השבוע עם נקודת אור! (:
וגם הפעם יהיה שידור לייב של פירוש המסרים ביום ראשון בשעה 13:00 (פרטים בהמשך!)  🙂
לכל אחד יש דרך מיוחדת להיות קשוב לנתיב שלו – יש אנשים שעושים מדיטציה, יש שמוצאים מקום שקט להתבודד עם המחשבות. המסר השבועי הוא דרך נהדרת לקחת רגע שקט כדי להתכונן לשבוע חדש – להבין את ההווה ולהיות מוכנים לבאות, עם קצת עזרה מהקלפים.
בכל קלף יש מסר עיקרי אך גם כמה מאפיינים נוספים, ולכן כדאי לכם לבדוק איפה הקלף נוגע בכם באופן אישי השבוע. קלף זהה יכול לדבר אל עשרה אנשים שונים מכיוונים שונים לגמרי, וזה כל היופי. התבוננו בשלושת קלפי הטארוט ובחרו את הקלף ש"מרגיש" לכם הכי נכון, זה שמושך אתכם גם שאינכם יכולים להסביר מדוע.
לחצו על התמונה, כתבו בתגובות את מספר הקלף שבחרתם, וביום ראשון (17/06/2018) יתקבלו התשובות המלאות.
אתם מוזמנים לחשוב על נושא מסוים שמעסיק אתכם, או פשוט לבקש מסר לשבוע הקרוב.
אל דאגה, כשהתשובה תעלה אודיע על כך גם בדף הפייסבוק שלי.

גם הפעם ביום ראשון בשעה 13:00, אעלה לשידור לייב כדי לפרש את קלפי המסר השבועי שקיבלתם. תוכלו לשמוע אותי מדבר לעומק על כל קלף ותוכלו לשאול שאלות לגבי המסר שלכם. יהיה מרגש!!
הלייב ישודר מדף  שלי כאן בקישור זה (בשעה 13:00 לחצו על הקישור. אם זה לא עובד – צריך לעשות ריפרש)

 

הרעיון מצא חן בעיניכם? אתם מוזמנים לשתף ולהזמין חברים לקבל מסר (גם להם מגיע)!
מדוע כדאי לשתף, להגיב או לעשות לייק? כיוון שכך תראו לפייסבוק שהתכנים שלי מעניינים אתכם, וכך יגדלו הסיכויים שבפעם הבאה שאפרסם את המסר השבועי – פייסבוק יחשוף בפניכם את הפוסט.

סוף שבוע נפלא ושבת שלום 🙂


המסר השבועי

 


אני מזמין אתכם להצטרף לערוץ היוטיוב שלי https://www.youtube.com/user/sgmn68/feed
תלחצו subscribe ותירשמו לערוץ, כך שתקבלו את כל התכנים שאני מעלה ב-youtube ראשונים!

מסר 1: עשרה מטבעות – חלקת אלוהים הקטנה
עשרה מטבעות הוא קלף של שפע, הצלחה, עושר ואושר. הוא קלף של שמחה ונחת שמייצג שלמות בכל תחום: משפחה, עבודה, התפתחות אישית ועוד.
השבוע אתם מגיעים למצב של השלמה מסוימת, של מימוש מטרה ואולי של קבלת מענק או שכר שציפיתם לו. ייתכן שהשלמות המדוברת היא בתחום הזוגיות, ואז זה השבוע לדבר על הרחבת המשפחה, על מעבר דירה ועל החלטות נוספות שמטרתן להגביר את השפע בחייכם וליצור יציבות ממושכת לאורך זמן. זה הזמן לעצור וליהנות מהשפע, מחלקת האלוהים הקטנה שלכם. בין אם ההישג צנוע מאוד או אדיר ממדים, הקלף מבקש לעצור ופשוט ליהנות מההישג. זה השבוע לבדוק שכל הפרטים הקטנים בוצעו עד תום ושהמשימה הושלמה על הצד הטוב ביותר. ודאו שאתם מקבלים את השכר על עבודתכם. אל תשאירו "זנבות", והקפידו על עבודה שמתבצעת עד תום.

לקריאה מורחבת:
על קלף עשרה מטבעות »
מאמר מורחב על קלף עשרה מטבעות – חלקת אלוהים הקטנה »

 

מסר 2: יום הדין – הגולם הופך פרפר
התהליך בו הופך הגולם לפרפר הוא תהליך איטי וקסום שלא ניתן להאיץ או לזרז. קלף יום הדין עוסק בהבשלה, והוא מעורר בנו את ההבנה שאנו מצויים בתהליך של שינוי, עליית מדרגה ואפילו לידה מחדש. 
​למרות זאת, יש מקום לקידום הנושאים החשובים בחייכם השבוע. עליכם פשוט לזכור כי מדובר בתהליך, ולפיכך השינויים לא יקרו בן רגע. תצטרכו להשקיע מאמץ וניסיונות חוזרים ונשנים בדומה לפרפר המשתחרר מהפקעת. הוא מצליח לבקוע מכיוון שכל ניסיון מחזק את כנפיו יותר ויותר. גם אם אתם מרגישים שהתהליך הוא סיזיפי, שהעבודה מתישה אתכם או הסביבה, נסו לשים לב לכל התקדמות ולכל שינוי חיובי שמתרחש השבוע.  לא משנה מה מעסיק אתכם בימים אלה, שמרו על קור רוח. לבסוף המאמץ ישתלם, אך יש להיאזר בסבלנות.

לקריאה מורחבת:
על קלף יום הדין »
מאמר מורחב על קלף יום הדין »

 

מסר 3: השמש – לחיות ללא סייגים
קלף השמש מביא אותנו לנקודה שאחרי פתרון הבעיות של קלף הירח, ולכן אתם מוכנים השבוע לשקם את מצבורי השפע והאושר. השמש היא מקור החיים: היכן שנוגעות קרניה יש חיות וצמיחה. קלף השמש מייצג פשטות, כנות, אושר, עושר, הצלחה, שפע ושמחה. עם זאת גם בהנאה גדולה יש סכנה והיא סכנת האובססיביות, סכנת ההתמכרות למצבים ולאנשים מסוימים. מקור האושר עלול להשכיח מאיתנו את שאר תחומי החיים ולגרור אותנו למצב של חוסר איזון בו לא נותר לנו דבר פרט לאותו מקור שמחה. השבוע הוא הזמן ליהנות, לחפש את מוקדי האושר בחייכם ולאפשר לעצמכם להרגיש את השמחה לשמה באתם לעולם. זה הזמן לבלות, לצאת החוצה, ליהנות עם האנשים שאתם אוהבים ולצאת לטבע. לכו עם לבכם ועם מה שגורם לכם להתרגש באמת, אך אל תשכחו שבסוף המסיבה צריך גם לחזור אל החיים האמתיים ולתחזק את כל תחומי החיים. למעשה לכל תחום חיים יש אושר משלו להציע, וביכולתכם לחוות את השמחה בכל דבר. אל תתנו לתחום חיים אחד להשתלט על השאר.  קלף השמש מזכיר לכם "להיות השמש", להתבלט ולהראות את עצמכם. זה השבוע לשים את עצמכם במרכז העניינים וההתעניינות ולשפר את הנראות שלכם במדיה החברתית ובחיים האישיים. צאו לשופינג, שפרו את המראה שלכם ואל תתביישו להציג את עצמכם לראווה ולהתגאות במי שאתם.

לקריאה מורחבת:
על קלף השמש »

 

 

5 (100%) 3 votes

רוצה קורס מתנה? שני קורסים שווים מחכים לך כאן:

קורסים במתנהקורס מבוא בקלפי טארוט, בו אלמד אותך את הסודות אותם אני מגלה בשיעור הראשון של קורס הטארוט שלי.

קורס "לעורר את החלום", בו אלמד אותך מה הסוד – כיצד ניתן לחלום יותר חלומות בכל לילה.

הקורסים ניתנים ללא תשלום כמובן, ולאחר ההרשמה אשלח אלייך למייל סדרה של שיעורים מרתקים אותם ניתן לקרוא בזמנך הפנוי.

תגובות פייסבוק

תגובה אחת על “מסר לשבוע הקרוב מקלפי הטארוט – יום ראשון 17/06/18

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.