מסר שבועי מקלפי הטארוט

קבלו את המסר השבועי ליום ראשון 15-07-2018

לפתוח את השבוע עם נקודת אור! (:
וגם הפעם יהיה שידור לייב של פירוש המסרים ביום ראשון בשעה 13:00 (פרטים בהמשך!)  🙂
לכל אחד יש דרך מיוחדת להיות קשוב לנתיב שלו – יש אנשים שעושים מדיטציה, יש שמוצאים מקום שקט להתבודד עם המחשבות. המסר השבועי הוא דרך נהדרת לקחת רגע שקט כדי להתכונן לשבוע חדש – להבין את ההווה ולהיות מוכנים לבאות, עם קצת עזרה מהקלפים.
בכל קלף יש מסר עיקרי אך גם כמה מאפיינים נוספים, ולכן כדאי לכם לבדוק איפה הקלף נוגע בכם באופן אישי השבוע. קלף זהה יכול לדבר אל עשרה אנשים שונים מכיוונים שונים לגמרי, וזה כל היופי. התבוננו בשלושת קלפי הטארוט ובחרו את הקלף ש"מרגיש" לכם הכי נכון, זה שמושך אתכם גם שאינכם יכולים להסביר מדוע.
לחצו על התמונה, כתבו בתגובות את מספר הקלף שבחרתם, וביום ראשון (15/07/2018) יתקבלו התשובות המלאות.
אתם מוזמנים לחשוב על נושא מסוים שמעסיק אתכם, או פשוט לבקש מסר לשבוע הקרוב.
אל דאגה, כשהתשובה תעלה אודיע על כך גם בדף הפייסבוק שלי.

גם הפעם ביום ראשון בשעה 13:00, אעלה לשידור לייב כדי לפרש את קלפי המסר השבועי שקיבלתם. תוכלו לשמוע אותי מדבר לעומק על כל קלף ותוכלו לשאול שאלות לגבי המסר שלכם. יהיה מרגש!!
הלייב ישודר מדף  שלי כאן בקישור זה (בשעה 13:00 לחצו על הקישור. אם זה לא עובד – צריך לעשות ריפרש)

הרעיון מצא חן בעיניכם? אתם מוזמנים לשתף ולהזמין חברים לקבל מסר (גם להם מגיע)!
מדוע כדאי לשתף, להגיב או לעשות לייק? כיוון שכך תראו לפייסבוק שהתכנים שלי מעניינים אתכם, וכך יגדלו הסיכויים שבפעם הבאה שאפרסם את המסר השבועי – פייסבוק יחשוף בפניכם את הפוסט.

סוף שבוע נפלא ושבת שלום 🙂


מסר 1: שלושה מטבעות – הכרה וגמול
לאחר שהתחברנו לצרכים שלנו, למדנו ליהנות מעמל יומנו והתמקצענו – יצרנו לעצמנו קרקע יציבה. כעת אנו זוכים לשפע ושגשוג בעקבות ההתמדה, הריכוז והכישרון שלנו. שלושה מטבעות הוא קלף של רכישת מיומנות וניסיון. זהו קלף של הישגים ראשוניים בזכות כישורים שפיתחנו בזיעת אפנו. זה השבוע להשלים משימות חשובות ולהגיע להישגים ברי קיימא.
נסו ליצור רשימה של משימות שעליכם למלא, משום שזה השבוע להגיע לתוצאות ולראות הישגים בתחום הכספי, החומרי והזוגי. כשאתם יכולים "לסמן וי" על משימה שבוצעה היטב אתם יודעים הלכה למעשה שהתקדמתם. זה גם השבוע להיעזר בסביבה ולקבל הכרה ממשית בהישגים אליהם הגעתם. אל תישארו לבד במערכה. הסביבה יכולה לתמוך בכם מאוד במטרות שלכם, וככל שתהיו יותר ממוקדים ומעשיים – כך יוטב לכם.

לקריאה מורחבת:
על קלף שלושה מטבעות »
מאמר מורחב על קלף שלושה מטבעות »

 

מסר 2: נסיך הגביעים – האמן
השבוע הוא זמן מצוין להתחבר לאמן ולאומן הפנימי שבכם. נסיך הגביעים מחובר מאוד לרוח ולרגש, והאנרגיה שלו מזמינה גם אתכם להתעלות על ענייני היומיום ולהתחבר למה שמזכך את הרוח ומרגיע את הנפש. אפשר ליצור, לבשל, לטייל, לעסוק בתחביבים אמנותיים, להתעמל – כל מה שאתם אוהבים.
הקלף גם מזכיר לכם דבר חשוב מאוד: לתקשר היטב עם הסביבה. נסיך הגביעים הוא טיפוס מקסים, לבבי ורוחני, אבל יש לו קושי להסביר את עצמו באופן קונקרטי וברור. השבוע כדאי לחדד את יכולות התקשורת, לשים לעצמכם למטרה להיות ברורים ומובנים לסביבה שלכם, להגיד בדיוק מה אתם רוצים – ומה לא, למה אתם מוכנים ולמה אתם מסרבים, בפשטות ובישירות. דבר אחרון חביב, קלף נסיך הגביעים הוא קלף חצר, וככזה הוא רומז לכם כי יהיו לכם הזדמנויות שאתם עלולים לפספס. אם כך, השבוע כדאי להגיד "כן" להזדמנויות חדשות שצצות, לנסות ולא לוותר. חבל לפספס הזדמנות לדייט נחמד למשל, רק כי באותו הרגע לא הייתם במצב רוח לומר "כן". תנו צ'אנס ותתמידו.

לקריאה מורחבת:
על קלף נסיך הגביעים »
מאמר מורחב על קלף מזל דגים (נסיך הגביעים) »

 

מסר 3: אס המטבעות ­– מימוש הצרכים
אס זה הוא קלף נפלא שמעיד על שאיפה ליציבות ולביטחון ועל כוונות לממש ולבסס את הצרכים המשמעותיים ביותר שלנו. זהו אס מבורך שמעניק תשובה חיובית לכל שאלה. הוא התמצית של כל הקשור בבנייה, בארגון ובקרקוע. זה השלב שבו כדאי לכם לחשוב באופן פרקטי כדי לקדם את המטרות שלכם ולתכנן את הצעדים הבאים בכל התחומים המשמעותיים בחייכם. השבוע עליכם לחשוב "תכלס": לראות מה עליכם לעשות ומה באמת נחוץ לכם ולפעול באופן מסודר וחדור מטרה. אין צורך להילחץ, פשוט לפעול ברוגע מתוך הקשבה לצרכים הבסיסיים ביותר שלכם. ודאו שיש לכם את כל אשר אתם באמת צריכים. זה השבוע להוצאות כלכליות מחושבות: עליכם להוציא את כספכם על צרכים ולא על שיגעונות או שיגיונות. לפני שקונים חופשה בהוואי כדאי לוודא שיש די לחיתולים ולאוכל. אחר כך אפשר להתפנות להנאות החיים. זה השבוע לחפש בני זוג או פרויקטים שייתנו לכם תחושה של יציבות ושל שקט נפשי. עשו את הצעדים הדרושים כדי להתקדם.

לקריאה מורחבת:
על קלף אס המטבעות »
מאמר מורחב על קלף אס המטבעות  »

 

4 (80%) 3 votes

רוצה קורס מתנה? שני קורסים שווים מחכים לך כאן:

קורסים במתנהקורס מבוא בקלפי טארוט, בו אלמד אותך את הסודות אותם אני מגלה בשיעור הראשון של קורס הטארוט שלי.

קורס "לעורר את החלום", בו אלמד אותך מה הסוד – כיצד ניתן לחלום יותר חלומות בכל לילה.

הקורסים ניתנים ללא תשלום כמובן, ולאחר ההרשמה אשלח אלייך למייל סדרה של שיעורים מרתקים אותם ניתן לקרוא בזמנך הפנוי.

תגובות פייסבוק

תגובה אחת על “מסר שבועי מקלפי הטארוט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.