מסר שבועי מקלפי הטארוט

קבלו את המסר השבועי ליום ראשון 13-1-2019

לפתוח את השבוע עם נקודת אור (:

וגם הפעם יהיה שידור לייב של פירוש המסרים ביום ראשון בשעה 13:00 (פרטים בהמשך!) 🙂
לכל אחד יש דרך מיוחדת להיות קשוב לנתיב שלו – יש אנשים שעושים מדיטציה, יש שמוצאים מקום שקט להתבודד עם המחשבות. המסר השבועי הוא דרך נהדרת לקחת רגע שקט כדי להתכונן לשבוע חדש – להבין את ההווה ולהיות מוכנים לבאות, עם קצת עזרה מהקלפים.
בכל קלף יש מסר עיקרי אך גם כמה מאפיינים נוספים, ולכן כדאי לכם לבדוק איפה הקלף נוגע בכם באופן אישי השבוע. קלף זהה יכול לדבר אל עשרה אנשים שונים מכיוונים שונים לגמרי, וזה כל היופי.

התבוננו בשלושת קלפי הטארוט ובחרו את הקלף ש"מרגיש" לכם הכי נכון, זה שמושך אתכם גם שאינכם יכולים להסביר מדוע.
כתבו בתגובות את מספר הקלף שבחרתם, וביום ראשון (13.1.2019) יתקבלו התשובות המלאות.
אתם מוזמנים לחשוב על נושא מסוים שמעסיק אתכם, או פשוט לבקש מסר לשבוע הקרוב.
אל דאגה, כשהתשובה תעלה אודיע על כך גם בדף הפייסבוק שלי.

גם הפעם ביום ראשון בשעה 13:00, אעלה לשידור לייב כדי לפרש את קלפי המסר השבועי שקיבלתם. תוכלו לשמוע אותי מדבר לעומק על כל קלף ותוכלו לשאול שאלות לגבי המסר שלכם.
הלייב ישודר מהדף שלי כאן בקישור זה (בשעה 13:00 לחצו על הקישור. אם זה לא עובד – צריך לעשות ריפרש)

הרעיון מצא חן בעיניכם? אתם מוזמנים לשתף ולהזמין חברים לקבל מסר (גם להם מגיע)!
מדוע כדאי לשתף, להגיב או לעשות לייק? כיוון שכך תראו לפייסבוק שהתכנים שלי מעניינים אתכם, וכך יגדלו הסיכויים שבפעם הבאה שאפרסם את המסר השבועי – פייסבוק יחשוף בפניכם את הפוסט.

סוף שבוע נפלא ושבת שלום 🙂


 

המסרים לשבוע זה:

מסר 1: שבעה מטות – להתמקד בעיקר 
הקלף מעיד על נטייה לעסוק בטפל ולא בדברים שחשובים לנו באמת. כעת אנו מבינים שהדבר אינו מקדם אותנו. עלינו להפסיק ללכת סחור­-סחור, להפסיק לרדוף אחרי אתגרים ופשוט לעשות את הדבר הנכון – להתמקד בעיקר. זה השבוע לחזור לפוקוס, להבין מה באמת משרת אתכם. מהן המטרות האמתיות עבורן שווה להילחם ומה מהווה, בפשטות, בזבוז זמן ואנרגיה. השבוע כדאי להציב מטרות ברורות כדי לא ללכת לאיבוד בפרטים הקטנים. אתם יכולים לרשום לעצמכם כל שבוע את המשימות החשובות ביותר ולהקפיד לבצע אותן בתחילת היום. נסו להימנע מסכסוכים קטנוניים; אם לא מדובר בעניין מהותי, תנו לעניינים קטנים לחלוף מבלי להזיק למצב הרוח שלכם או לקשרים שלכם.

לקריאה מורחבת:
על קלף שבעה מטות »

 

מסר 2: ארבעה מטבעות – היצמדות לקיים עקב תחושת איום מדומה
משהו מעיק עלינו ומאיים על שלוותנו, ואנו חשים כי הקרקע תחתינו אינה יציבה. התחושות הללו מערערות את הביטחון שלנו, ואנו חווים חוסר אונים, קנאה והיצמדות לידוע והמוכר. אנו נוטים להגיב בהתבצרות וברכושנות, אולם תגובות אלו מובילות אותנו לכיוון לא נכון.
השבוע עליכם, ראשית כל, לפתח מודעות למצבכם ולהבין שהתחושה שלכם, כשמה כן היא – רק תחושה. ייתכן מאוד שהמציאות שונה מאוד מהדרך בה מפרשים אותה. ישנן כמה דרכים להתמודד עם תחושות: לשוחח עליהן, לפרוק אותן ולהתמודד עם המציאות "האמתית". שיחה, תקשורת ואינטראקציה נכונה הם חלק מהשיעור החשוב של קלפי הארבע. בנוסף, נסו להפוך את הקערה על-פיה ולשנות את תחושת האיום המדומה למוטיבציה אמתית לשיפור הישגים. זה השבוע להעלות הילוך, להשקיע יותר בדברים החשובים לכם, ובעיקר להימנע מקפיצה למסקנות בטרם עת.

לקריאה מורחבת:
על קלף ארבעה מטבעות »
מאמר מורחב על קלף ארבעה מטבעות »

 

מסר 3: עשרה מטבעות – חלקת אלוהים הקטנה
עשרה מטבעות הוא קלף של שפע, הצלחה, עושר ואושר. הוא קלף של שמחה ונחת שמייצג שלמות בכל תחום: משפחה, עבודה, התפתחות אישית ועוד.
השבוע אתם מגיעים למצב של השלמה מסוימת, של מימוש מטרה ואולי של קבלת מענק או שכר שציפיתם לו. ייתכן שהשלמות המדוברת היא בתחום הזוגיות, ואז זה השבוע לדבר על הרחבת המשפחה, על מעבר דירה ועל החלטות נוספות שמטרתן להגביר את השפע בחייכם וליצור יציבות ממושכת לאורך זמן. זה הזמן לעצור וליהנות מהשפע, מחלקת האלוהים הקטנה שלכם. בין אם ההישג צנוע מאוד או אדיר ממדים, הקלף מבקש לעצור ופשוט ליהנות מההישג. זה השבוע לבדוק שכל הפרטים הקטנים בוצעו עד תום ושהמשימה הושלמה על הצד הטוב ביותר. ודאו שאתם מקבלים את השכר על עבודתכם. אל תשאירו "זנבות", והקפידו על עבודה שמתבצעת עד תום.

לקריאה מורחבת:
על קלף עשרה מטבעות »
מאמר מורחב על קלף עשרה מטבעות – חלקת אלוהים הקטנה »

 

4.3 (85.14%) 35 votes

רוצה קורס מתנה? שני קורסים שווים מחכים לך כאן:

קורסים במתנהקורס מבוא בקלפי טארוט, בו אלמד אותך את הסודות אותם אני מגלה בשיעור הראשון של קורס הטארוט שלי.

קורס "לעורר את החלום", בו אלמד אותך מה הסוד – כיצד ניתן לחלום יותר חלומות בכל לילה.

הקורסים ניתנים ללא תשלום כמובן, ולאחר ההרשמה אשלח אלייך למייל סדרה של שיעורים מרתקים אותם ניתן לקרוא בזמנך הפנוי.

תגובות פייסבוק

25 תגובות על “מסר שבועי מקלפי הטארוט

  1. קלרהklrae68@walla.com

    הבת שלי שירלי בקשר לזיווג נולדה4.11.1988 ובקשר לבן שלי שלום נולד29.8 .1991 בן של קלרה ובת של קלרה

    הגב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.