מסר שבועי מקלפי הטארוט

קבלו את המסר השבועי ליום ראשון 18-11-2018

לפתוח את השבוע עם נקודת אור (:

וגם הפעם יהיה שידור לייב של פירוש המסרים ביום ראשון בשעה 13:00 (פרטים בהמשך!) 🙂
לכל אחד יש דרך מיוחדת להיות קשוב לנתיב שלו – יש אנשים שעושים מדיטציה, יש שמוצאים מקום שקט להתבודד עם המחשבות. המסר השבועי הוא דרך נהדרת לקחת רגע שקט כדי להתכונן לשבוע חדש – להבין את ההווה ולהיות מוכנים לבאות, עם קצת עזרה מהקלפים.
בכל קלף יש מסר עיקרי אך גם כמה מאפיינים נוספים, ולכן כדאי לכם לבדוק איפה הקלף נוגע בכם באופן אישי השבוע. קלף זהה יכול לדבר אל עשרה אנשים שונים מכיוונים שונים לגמרי, וזה כל היופי.

התבוננו בשלושת קלפי הטארוט ובחרו את הקלף ש"מרגיש" לכם הכי נכון, זה שמושך אתכם גם שאינכם יכולים להסביר מדוע.
כתבו בתגובות את מספר הקלף שבחרתם, וביום ראשון (18/11/2018) יתקבלו התשובות המלאות.
אתם מוזמנים לחשוב על נושא מסוים שמעסיק אתכם, או פשוט לבקש מסר לשבוע הקרוב.
אל דאגה, כשהתשובה תעלה אודיע על כך גם בדף הפייסבוק שלי.

גם הפעם ביום ראשון בשעה 13:00, אעלה לשידור לייב כדי לפרש את קלפי המסר השבועי שקיבלתם. תוכלו לשמוע אותי מדבר לעומק על כל קלף ותוכלו לשאול שאלות לגבי המסר שלכם.
הלייב ישודר מהדף שלי כאן בקישור זה (בשעה 13:00 לחצו על הקישור. אם זה לא עובד – צריך לעשות ריפרש)

הרעיון מצא חן בעיניכם? אתם מוזמנים לשתף ולהזמין חברים לקבל מסר (גם להם מגיע)!
מדוע כדאי לשתף, להגיב או לעשות לייק? כיוון שכך תראו לפייסבוק שהתכנים שלי מעניינים אתכם, וכך יגדלו הסיכויים שבפעם הבאה שאפרסם את המסר השבועי – פייסבוק יחשוף בפניכם את הפוסט.

סוף שבוע נפלא ושבת שלום 🙂


המסר השבועי

מסר 1: הכוכב – לפתוח את תיבת פנדורה
קלף הכוכב רומז לנו שאנו בדרך למקום נפלא של שלווה, שלמות עצמית ואהבה עצמית. כך בעצם התחלנו את חיינו, כילדים השרויים במצב טהור של חדווה, אבל אט-אט "התקלקלנו" ונכנסו לחיינו פחדים, דאגות וקושי. השבוע זה הזמן להתנקות על מנת לרפא את המכאובים העמוקים ביותר שלכם ולפנות מקום לחוויות חדשות. ייתכן שמה שיצוף ויעלה בשבוע הזה בתחום האישי, המשפחתי והזוגי הוא סממן למטענים או לדפוסים שצריכים להשתחרר. אל תתנגדו למה שמגיע; היו קשובים לתחושותיכם וגשו לכול מנקודת מבט של ריפוי ושחרור. קבלו את הדברים בזרועות פתוחות על מנת שהשחרור יהיה קל יותר. אם אתם זקוקים לתמיכה בזמן הזה – דאגו לכך. זהו לא השבוע להתיש את עצמכם או לשקוע בעבודה, אך זה בהחלט עיתוי טוב להתחבר לילד הפנימי שבכם: לבילויים, תחביבים, טיולים ומוזיקה.

לקריאה מורחבת:
על קלף הכוכב »
מאמר מורחב – לפתוח את תיבת פנדורה »

 

מסר 2: ארבע חרבות – להחליט שלא להחליט 
זהו קלף שעוסק בהפוגה, במנוחה או בהפסקה, והוא מעיד על כך שנושא מסוים בחייכם נמצא כעת במצב של המתנה או קיפאון, ולא בכדי: המצב עוד לא בשל להחלטה, עוד אין מוכנות לפעולה או לנקיטת צעד ברור. ייתכן שכבר מאוד בוער לכם "לסגור עניין", להחליט לכאן או לכאן, אבל עוד לא הגיעה העת לכך. זה עוד לא הזמן.
עצת הקלף היא להמתין לזמן נכון יותר, לזמן מתאים יותר לפעולה, לקחת אוויר ולהסכים להיות במקום בו אין בהירות מוחלטת. זה לא תמיד קל, אך זהו שיעור חשוב. השבוע אל תחפזו להחלטות או לתגובות נמהרות. לא תמיד כל הפרטים מצויים בידכם. נסו להחזיק מעמד עוד קצת, להניח לדברים ופשוט לכוון את האנרגיה והמרץ למקומות אחרים שמקדמים אתכם באופן ברור קדימה.

לקריאה מורחבת:
על קלף ארבע חרבות »
מאמר מורחב על קלף ארבע חרבות »

 

מסר 3: ארבעה מטות – יציאה למסע ניצחון שתוצאותיו לא ידועות
בקלף ארבעה מטות אנו יוצאים למסע להשגת מטרה ארוכת טווח. היציאה למסע מתבצעת עם תשוקה ואמונה בעצמנו, בדרך שלנו ובהצלחה שנשיג, אולם לא תמיד התוצאה היא העיקר: אנו כל כך משולהבים ונעולים על המטרה, עד שאיננו נוכחים לראות כי הדרך חשובה לא פחות.
השבוע הוא זמן טוב עבורכם להיזכר שכל צעד בדרך הוא בעל משמעות. אם לא תיהנו מהתהליכים שאתם חווים, מתי בעצם תיהנו? נסו לבדוק אם אתם נחפזים להגיע למטרה כלשהי: אולי אתם רוצים שהילדים שלכם יתנהגו "כמו שצריך", אבל עצם החינוך הוא התהליך שראוי להתרכז בו? אולי אתם רוצים להגיע כבר לסיום של פרויקט, אבל לדרך עצמה, לשלבי הפרויקט, יש כמה וכמה שיעורים עבורכם? לכו צעד אחר צעד. קחו את הדברים לאט, נשמו אוויר ונסו ללמוד ליהנות גם מהשיעורים, מהתקלות, מהצחוקים ומהחברויות שנרקמות בדרך למטרה שלכם. בין כה וכה תגיעו לסיום התהליך, השאלה היא באיזו אווירה ואנרגיה ההגעה הזאת תתרחש.

לקריאה מורחבת:
על קלף ארבעה מטות »
מאמר מורחב על קלף ארבעה מטות »

 

4.2 (84%) 20 votes

רוצה קורס מתנה? שני קורסים שווים מחכים לך כאן:

קורסים במתנהקורס מבוא בקלפי טארוט, בו אלמד אותך את הסודות אותם אני מגלה בשיעור הראשון של קורס הטארוט שלי.

קורס "לעורר את החלום", בו אלמד אותך מה הסוד – כיצד ניתן לחלום יותר חלומות בכל לילה.

הקורסים ניתנים ללא תשלום כמובן, ולאחר ההרשמה אשלח אלייך למייל סדרה של שיעורים מרתקים אותם ניתן לקרוא בזמנך הפנוי.

תגובות פייסבוק

19 תגובות על “מסר שבועי מקלפי הטארוט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.