מסר לשבוע הקרוב מקלפי הטארוט – יום ראשון 01/07/18

קבלו את המסר השבועי!
לפתוח את השבוע עם נקודת אור! (:
וגם הפעם יהיה שידור לייב של פירוש המסרים ביום ראשון בשעה 13:00 (פרטים בהמשך!)  🙂
לכל אחד יש דרך מיוחדת להיות קשוב לנתיב שלו – יש אנשים שעושים מדיטציה, יש שמוצאים מקום שקט להתבודד עם המחשבות. המסר השבועי הוא דרך נהדרת לקחת רגע שקט כדי להתכונן לשבוע חדש – להבין את ההווה ולהיות מוכנים לבאות, עם קצת עזרה מהקלפים.
בכל קלף יש מסר עיקרי אך גם כמה מאפיינים נוספים, ולכן כדאי לכם לבדוק איפה הקלף נוגע בכם באופן אישי השבוע. קלף זהה יכול לדבר אל עשרה אנשים שונים מכיוונים שונים לגמרי, וזה כל היופי. התבוננו בשלושת קלפי הטארוט ובחרו את הקלף ש"מרגיש" לכם הכי נכון, זה שמושך אתכם גם שאינכם יכולים להסביר מדוע.
לחצו על התמונה, כתבו בתגובות את מספר הקלף שבחרתם, וביום ראשון (1/07/2018) יתקבלו התשובות המלאות.
אתם מוזמנים לחשוב על נושא מסוים שמעסיק אתכם, או פשוט לבקש מסר לשבוע הקרוב.
אל דאגה, כשהתשובה תעלה אודיע על כך גם בדף הפייסבוק שלי.

גם הפעם ביום ראשון בשעה 13:00, אעלה לשידור לייב כדי לפרש את קלפי המסר השבועי שקיבלתם. תוכלו לשמוע אותי מדבר לעומק על כל קלף ותוכלו לשאול שאלות לגבי המסר שלכם. יהיה מרגש!!
הלייב ישודר מדף  שלי כאן בקישור זה (בשעה 13:00 לחצו על הקישור. אם זה לא עובד – צריך לעשות ריפרש)

הרעיון מצא חן בעיניכם? אתם מוזמנים לשתף ולהזמין חברים לקבל מסר (גם להם מגיע)!
מדוע כדאי לשתף, להגיב או לעשות לייק? כיוון שכך תראו לפייסבוק שהתכנים שלי מעניינים אתכם, וכך יגדלו הסיכויים שבפעם הבאה שאפרסם את המסר השבועי – פייסבוק יחשוף בפניכם את הפוסט.

סוף שבוע נפלא ושבת שלום 🙂


המסר השבועי – יום ראשון

אני מזמין אתכם להצטרף לערוץ היוטיוב שלי https://www.youtube.com/user/sgmn68/feed
תלחצו subscribe ותירשמו לערוץ, כך שתקבלו את כל התכנים שאני מעלה ב-youtube ראשונים!

מסר 1: מלכת הגביעים – ההרפתקנית
מלכת הגביעים היא מלכה של שינויים, של תמורות וחלופות, של חקירה ושל עומקים. היא מלכה שהולכת "עד הסוף" בכל תחום: מחיי הרגש ועד לקריירה, ממיניות ועד ללימודים. היא סקרנית ומסעירה ומייצגת חשיבה של "שחור ולבן". היא נטולת פשרות ומלאת רגש. היא מייצגת מחויבות לרעיון ודבקות בו. זהו קלף של שינויים הקורא ל​כם​ לעשות ​שינוי השבוע, להתמסר וללכת עד הסוף​ עם הרעיונות ועם הפרויקטים שלכם​, לצלול לתוך תחומים חדשים במלוא העוצמה וללא פחד. אם אתם מתחילים משהו "מאפס" הקלף מעודד אתכם להמשיך בתהליך כל עוד הוא נעשה מתוך הבנה מלאה של המצב ושל השלכותיו. זהו קלף מצוין לבנייה מחדש ולעבודה רגשית עמוקה. זהו גם קלף של רומנים סוחפים, אבל שימו לב שהסחף לא הופך למערבולת שכן המלכה מלאת רגש ומתמסרת לרומנים שלא הופכים לקשרים רציניים. המלכה היא גם קלף חצר, כך שזה בהחלט השבוע לומר "כן" להזדמנויות מרתקות ולתת צ'אנס לרעיונות חדשים שצצים.

לקריאה מורחבת:
על קלף מלכת הגביעים »
מאמר מורחב על קלף מלכת הגביעים »

 

מסר 2: שני מטות – יציאה למסע של מימוש פוטנציאל
בקלף שני מטות עדיין לא למדנו מספיק ולא גילינו את הפוטנציאל האמיתי הטמון בנו, ולכן איננו יכולים להתקדם. עם זאת אנו מרגישים מוכנים ובשלים, ולכן אנו עלולים לפעול בטרם עת ולהיכשל. השבוע עליכם לוודא שהיסודות שלכם יציבים, ושיש לכם את כל הניסיון הדרוש כדי לקחת צעד קדימה. ישנו פוטנציאל מסוים להצלחה, אך הוא יגדל אם תוודאו שיש לכם די ניסיון, רקע והכשרה תיאורטית ומעשית. אם אתם ניצבים בפני עבודה חדשה, פרויקט חדש או קידום, כדאי לעבור חפיפה מקיפה ולקחת כל קורס שיסייע לכם להגיע מיומנים ומוכנים לבאות. לא כדאי ליפול לשאננות או לומר לעצמכם: "כמה קשה זה כבר יכול להיות"? מוטב לבוא מצוידים בידע ובכישורים הנכונים. גם אם מדובר בזוגיות, כדאי ללמוד את בן או בת הזוג הפוטנציאליים: להבין מה הם אוהבים, כיצד נכון להתנהל מולם ומהן המסעדות האהובות עליהם. המסר נכון לכל תחום חיים.

לקריאה מורחבת:
על קלף שני מטות »
מאמר על הקלף שני מטות – תמיד יש עוד מה ללמוד »

 

מסר 3: שני מטבעות – התלבטות מדומה
בעצם אין כלל התלבטות. בתוך תוככם, אתם יודעים מה הצעד הנכון, אז עליכם פשוט להחליט. שני מטבעות מתאר מצב שבו קיימות שתי אפשרויות היוצרות, כביכול, דילמה.
אולי לא נוח להודות בכך, אבל מצב של התלבטות גם מציע נוחות מסוימת. אי ההחלטה מעניקה בטחון, אך היא גם יוצרת תקיעות, ולא תוכלו להתקדם כך – אז השבוע הוא הזמן להכריע. אתם יודעים את התשובות לכל ההתלבטויות שלכם. אתם יודעים אם באמת טוב לכם עם בן הזוג, אם העבודה שלכם באמת נעימה לכם. התשובות לכל השאלות הכי חשובות נמצאות בתוככם. אם אתם מתקשים להתחבר לאמת שלכם, פשוט תשאלו את עצמכם: מה הייתי עושה בעולם מושלם? לא זאת לא פנטזיה מנותקת מן המציאות במקרה זה, אלא הלך הרוח הנכון שיוביל אתכם אל רצונכם האמתי. קלף שני מטבעות מעודד אתכם לסמוך על עצמכם ועל ההחלטות שלכם ולא להסתמך כל-כך על הכוונת הסביבה. היו בטוחים שהתשובות נמצאות אצלכם.

לקריאה מורחבת:
על קלף שני מטבעות »
מאמר מורחב על קלף שני מטבעות  »

 

5 (100%) 1 vote

רוצה קורס מתנה? שני קורסים שווים מחכים לך כאן:

קורסים במתנהקורס מבוא בקלפי טארוט, בו אלמד אותך את הסודות אותם אני מגלה בשיעור הראשון של קורס הטארוט שלי.

קורס "לעורר את החלום", בו אלמד אותך מה הסוד – כיצד ניתן לחלום יותר חלומות בכל לילה.

הקורסים ניתנים ללא תשלום כמובן, ולאחר ההרשמה אשלח אלייך למייל סדרה של שיעורים מרתקים אותם ניתן לקרוא בזמנך הפנוי.

תגובות פייסבוק

7 תגובות על “מסר לשבוע הקרוב מקלפי הטארוט – יום ראשון 01/07/18

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.