מסר שבועי מקלפי טארוט

קבלו את המסר השבועי ליום ראשון 08-07-2018

לפתוח את השבוע עם נקודת אור! (:
וגם הפעם יהיה שידור לייב של פירוש המסרים ביום ראשון בשעה 13:00 (פרטים בהמשך!)  🙂
לכל אחד יש דרך מיוחדת להיות קשוב לנתיב שלו – יש אנשים שעושים מדיטציה, יש שמוצאים מקום שקט להתבודד עם המחשבות. המסר השבועי הוא דרך נהדרת לקחת רגע שקט כדי להתכונן לשבוע חדש – להבין את ההווה ולהיות מוכנים לבאות, עם קצת עזרה מהקלפים.
בכל קלף יש מסר עיקרי אך גם כמה מאפיינים נוספים, ולכן כדאי לכם לבדוק איפה הקלף נוגע בכם באופן אישי השבוע. קלף זהה יכול לדבר אל עשרה אנשים שונים מכיוונים שונים לגמרי, וזה כל היופי. התבוננו בשלושת קלפי הטארוט ובחרו את הקלף ש"מרגיש" לכם הכי נכון, זה שמושך אתכם גם שאינכם יכולים להסביר מדוע.
לחצו על התמונה, כתבו בתגובות את מספר הקלף שבחרתם, וביום ראשון (8/07/2018) יתקבלו התשובות המלאות.
אתם מוזמנים לחשוב על נושא מסוים שמעסיק אתכם, או פשוט לבקש מסר לשבוע הקרוב.
אל דאגה, כשהתשובה תעלה אודיע על כך גם בדף הפייסבוק שלי.

גם הפעם ביום ראשון בשעה 13:00, אעלה לשידור לייב כדי לפרש את קלפי המסר השבועי שקיבלתם. תוכלו לשמוע אותי מדבר לעומק על כל קלף ותוכלו לשאול שאלות לגבי המסר שלכם. יהיה מרגש!!
הלייב ישודר מדף  שלי כאן בקישור זה (בשעה 13:00 לחצו על הקישור. אם זה לא עובד – צריך לעשות ריפרש)

המסר השבועי מקלפי הטארוט

הרעיון מצא חן בעיניכם? אתם מוזמנים לשתף ולהזמין חברים לקבל מסר (גם להם מגיע)!
מדוע כדאי לשתף, להגיב או לעשות לייק? כיוון שכך תראו לפייסבוק שהתכנים שלי מעניינים אתכם, וכך יגדלו הסיכויים שבפעם הבאה שאפרסם את המסר השבועי – פייסבוק יחשוף בפניכם את הפוסט.

סוף שבוע נפלא ושבת שלום 🙂


המסרים:

אני מזמין אתכם להצטרף לערוץ היוטיוב שלי https://www.youtube.com/user/sgmn68/feed
תלחצו subscribe ותירשמו לערוץ, כך שתקבלו את כל התכנים שאני מעלה ב-youtube ראשונים!

מסר 1: שלושה גביעים –  שמחה וחגיגה
הקלף מדגיש את הצורך לשמוח. השמחה היא חלק ממערכת היחסים שלנו עם היקום. אם לא נחגוג, נפסיק לקבל את השפע לו אנו מצפים. לעתים כאשר אנו מוצאים עבודה וזוגיות או מקבלים בשורות טובות, אנו חוששים לפרסם את הדבר שמא נקלקל או נחשוף עצמנו לעין הרע. אך זוהי גישה מוטעית! הקלף קורא לנו לחגוג, להוציא, להחצין ולפרוק. זה שלב חשוב מאוד מכיוון שזהו חלק מהתהליך בו אנו מתחברים אל השפע. השבוע עליכם להתחיל להיפתח אל השפע ולמגר את תפישת העולם לפיה יש דבר מה מסוכן בעצם החגיגה של המאורעות השמחים בחייכם. זהו לא השבוע להסתתר, להיסגר ולהיכנס למגננה. להיפך, השבוע כדאי לחשוף ולבטא את הצרכים, ההצלחות והמאוויים שלכם כך שהשפע שלכם ייגע גם בסובבים אתכם. כאשר אתם חולקים את האושר – הוא מוכפל. מי שסביבכם מתחיל להרגיש ש"גם לו מגיע", והוא "נדבק" בתחושת השפע. השבוע היו סוכנים של תחושת השפע. צאו לבלות, תשתחררו, חפשו את ההנאה. נסו להרפות מהתפישה ש"החיים קשים", וחפשו את הקלילות ואת מה שמגביה את רוחכם. הביאו שמחה אל מערכת היחסים ואל העבודה, ותראו שגם אחרים "נדבקים" בשמחה.

לקריאה מורחבת:
על קלף שלושה גביעים »
מאמר מורחב על קלף שלושה גביעים »

 

מסר 2: שמונה גביעים – יהיה אשר יהיה
זה יכול להראות כמו קלף מעט עצוב או עגמומי, אבל יש בו מסר חשוב שישפר את חייכם כמעט מיידית: לשחרר.
השבוע עליכם להרפות מכל מה שמעסיק אתכם או מטריד אתכם, ממקומות בהם אתם מתעקשים, וההתעקשות לא מניבה דבר, מסיטואציות בהן אתם רוצים שדברים יתרחשו באופן מסוים ובקצב מסוים, וזה פשוט לא קורה. יש סיבה טובה לכך שהדברים לא קורים – עליכם לשחרר את הציפיות, את הרצון שדברים יתרחשו בדרך מסוימת. דווקא השחרור יביא לתוצאה הטובה ביותר. שחרור של האדם שמולכם יחשוף את רצונו האמתי ואת כוונותיו האמתיות, שחרור של סיטואציות, יביאו לסיום הרמוני. אל תבזבזו אנרגיה על מצבים שוחקים. ישנה אמרה ידועה "אם אתם אוהבים מישהו תנו לו ללכת". האמרה הזו נכונה גם באופן הפוך "אם אתם אוהבים את עצמכם – תנו להם ללכת". לא תמיד קל לשחרר תכניות ורצונות, אבל בסופו של דבר איכות חייכם תשתפר.

לקריאה מורחבת:
על קלף שמונה גביעים »
מאמר מורחב על קלף שמונה גביעים »

 

מסר 3: אביר המטות – האדיש
אם המטות מייצגים את האש וההתלהבות, האביר עומד לו עם לפיד ומחכה שמישהו יבוא ויבעיר אותו. אביר המטות מראה שאנו לא מתלהבים, ולכן כשאנו נמצאים בתחילת הדרך אנו נוטים לוותר. השבוע האביר קורא לכם להתגבר על הנטייה הטבעית לפסול מהר או לקבוע ש"זה לא זה" ולהתחיל להתלהב, כן, פשוט לגייס את הכוח והאש הפנימית, וזה כדאי, כי עם המעשה באה הכוונה.
זה לא הזמן לחכות שמשהו ירגש אתכם, שמשהו ייפול עליכם משמיים, זה הזמן לעורר את עצמכם לחיים בעצמכם. עשו כל דבר שנותן לכם חשק וממלא אתכם במוטיבציה. אתם ה"גורואים" הכי טובים של עצמכם, מצאו את הדרכים להניע את הגלגל: צאו לדייט גם אם זה לא גבר החלומות, לכו לראיון עבודה גם אם זאת לא העבודה המושלמת – העיקר לנוע. ההתלהבות מתעוררת במקרה זה לאט מאוד, ולכן הדייט לא עושה לכם את זה, מקום העבודה לא מרשים אתכם, אבל זה ישתנה. תנו לזה עוד פעם פעמיים, ותראו שההתלהבות תהיה שם. זה השבוע לומר "כן" להזדמנויות שצצות, גם אם זה לא בדיוק מה שפיללתם לו. כדאי להיפתח אל החדש.

לקריאה מורחבת:
על קלף אביר המטות »
מאמר מורחב על קלף אביר המטות  »

 

 

4.4 (88%) 5 votes

רוצה קורס מתנה? שני קורסים שווים מחכים לך כאן:

קורסים במתנהקורס מבוא בקלפי טארוט, בו אלמד אותך את הסודות אותם אני מגלה בשיעור הראשון של קורס הטארוט שלי.

קורס "לעורר את החלום", בו אלמד אותך מה הסוד – כיצד ניתן לחלום יותר חלומות בכל לילה.

הקורסים ניתנים ללא תשלום כמובן, ולאחר ההרשמה אשלח אלייך למייל סדרה של שיעורים מרתקים אותם ניתן לקרוא בזמנך הפנוי.

תגובות פייסבוק

תגובה אחת על “מסר שבועי מקלפי טארוט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.