שאלות נפוצות

 

האם לקנות קלפי טארות בעצמי?

(מתוך פורום טארות)

העולם בו אנו חיים גדוש באיסורים כאלו ואחרים. כבר שמעתי כמעט הכול והמצחיק הוא שעל כל דעה, ישנה דעה מנוגדת: יש כאלו שאוסרים על קריאה בקלפי טארות בזמן הדימדומים ויש כאלו שיגידו שזהו הזמן הטוב ביותר, יש נשים הנמנעות לעשות קריאות בזמן מחזור ויש כאלו שיעידו שאז הן נמצאות במיטבן. ישנם כאלו הממליצים על קניית הקלפים על-ידי צד ב' בלבד ופעם פגשתי (לייתר דיוק תפסתי) קוראת בקלפים שקיבלה הדרכה בה נאמר לה מפורשות כי הקלפים "לא יעבדו" אלא עם היא תשיג לעצמה את חבילת קלפים בדרך של גניבה.

אני חושב שלכל אחד ואחת מאתנו יש את הבשלות והיכולת הפנימית לדעת לבד מה נכון ומה לא. החיים מספיק "קשים" או מורכבים ואנו לא צריכים להוסיף הוראות מיותרות נוספות. דעתי היא… לכו, קנו לעצמכם קלפי טארות ואם תרגיש שזה יותר נכון שיקנו לך אותם – עשו זאת אבל אל תתעכבו הרבה. פשוט עשו זאת. דרך אגב אולי "שווה" לאמץ את הגישה הזו בקניית מכוניות או דירות. זהו כלל ששווה לאמץ…(-;
בהצלחה…

האם ניתן לעשות קריאה בקלפי טארות לאדם ללא נוכחותו?

(מתוך הפורום טארות)

טכנית ניתן בהחלט לעשות קריאה לאדם שאינו נוכח בזמן הקריאה, רק צריך לשמור על כללי האתיקה…

אני ממליץ במקרה זה לערבב את הקלפים בשם השואל (החסר) ולהוציא את הקלפים בהתאם לסוג הקריאה אותה אנו עושים ממש כאילו הוא היה אתנו.

במקרים בהם אנו עושים לשואל קריאה דרך הטלפון אנו יכולים לספר לשואל מתי אנו מערבבים את הקלפים עבורו ולבקש ממנו להגיד לנו מתי להפסיק לערבב את הקלפים.

הבעיה היא יותר קשורה לאתיקה. קלפי טארות הם כלי ואנו בוחרים כיצד להשתמש בו. גם סכין מטבח הוא כלי שניתן להכין ממנו מאכלים נפלאים מצד אחד ומצד שני אפשר להשתמש בו כדי להזיק. הכול תלוי בנו כקוראים ובמי שאנו. אני יכול להמליץ להימנע מקריאות במקרים בהם אנו יודעים כי "השואל" (השואל נמצא במירכאות כיוון שהוא לא בדיוק שואל במקרה זה) אינו רוצה שיעשו עליו קריאה או כאשר אנו יודעים כי זה לא נכון לחשוף את סודות השואל). האתיקה שלנו כקוראים מתחילה, לדעתי, במקום בו המידע שאנו מקבלים מתגלה. אין שוני בין פגישה עם פסיכולוג או עורך דין ובין פגישה עם יועץ/ת בקלפי טארות. אם השואל מניח כי הוא יכול לחשוף את כל סודותיו, יחד עם הנחה זו הוא מצפה לשמירה על הפרטיות שלו. לכן עלינו להבין כי האתיקה (שוב, לדעתי) מחייבת אותנו שלא להתערב, ובוודאי שלא להעביר הלאה את המידע האישי אותו אנו חושפים במהלך הקריאה. בעיית האתיקה הנה חמורה יותר כאשר אנו עושים קריאה לאדם שאינו נוכח. במקרה זה לדעתי אנו צריכים לנהוג כאילו מעולם לא התגלו הפרטים אותם ראינו בקריאה, ולא להתערב עד שאנו לא מתבקשים לעשות זאת.
בהצלחה וקריאות מוצלחות

איך צריך לטהר קלפי טארות ומתי? האם זה נכון שצריך לטהר את הקלפים בסיום יום של קריאות או לאחר מפגש עם לקוח עם אנרגיות "שליליות"?

(מתוך פורום טארות בוואלה!)

ראשית, אני באופן אישי פחות מאמין בגישת ה"אסור". העולם שלנו מספיק מורכב ואנו לא צריכים להוסיף מערכות אמונות שיובילו אותנו למגבלות אלו או אחרות. אני לא שולל, ואפילו ממליץ, לאמץ שיטות, איסורים ותורות אלו או אחרות לתקופות מוגבלות במסגרות הלימוד השונות, כל עוד אנו מנסים ללמוד מהדרך ולא להתמסר לה בעניים עצומות. אולם, לדעתי חשוב מאד כבר בשלב מוקדם להימנע מלהישמע לכל האיסורים הקיימים, ויש עשרות כאלו. חשוב יותר להקשיב לאינטואיציה שלנו, מאשר לפחדים וניסיונות כושלים של אחרים המובילים בסופו של דבר לאיסורים שונים.

באשר למקרה של סוף יום או מפגש עם "אנרגיות שליליות", אני לא מאמין כי צריך "לרוץ" לטהר את הקלפים, אלא אם אנחנו מרגיש כי האדם שנתנו לו לגעת בקלפים הוא אדם שלילי, ושאם לא נעשה משהו, המגע עם הקלפים "ירדוף אותנו". התשובה היא איננה תמיד "כן"

לדעתי אם האדם היה באמת "שלילי", לא היינו נותנים לו מראש לגעת בקלפים ללא איסורים וחוקים.

גם אם אנו עושים מספר רב של קריאות טארות ביום, אני פחות מאמין בטיהור הקלפים ויותר בטיהור של עצמנו. כאשר אנו עושים מספר קריאות רב, לא הקלפים הם אלו שזקוקים לטיהור או זקוקים להיטען, אלא אנחנו. כל עוד אנו עושים את הקריאה (או הקריאות) במצב רוח טוב, ואנו ערניים, אנו מסוגלים להתמודד עם כל ההשפעות השונות שמהם אנו מושפעים במהלך הקריאות, אולם כאשר אנו נחלשים אנו צריכים להפסיק לקרוא בכדי להתחדש. כולנו שונים מבחינה אנרגטית אחד מהשני וגם כל קריאה דורשת כמות שונה של ריכוז ואנרגיה, לכן אין מדד של "כמה קריאות" ניתן לעשות. צריך להקשיב לעצמנו ולדעת מתי להפסיק או לעשות הפסקה.

בכל זאת אם נראה לנו שאנחנו רוצים לטהר את הקלפים אני יכול להמליץ על 3 דרכים:

בכל הדרכים אנו צריכים להחזיר את חפיסת הקלפים למצבם הבתולי, ז"א לסדר אותם כאשר קלף הקוסם הוא הראשון ואחריו שאר קלפי המייג'ורים לפי הסדר, כאשר השוטה הוא האחרון. לאחר מכן לסדר את כל היסודות, כאשר האס הוא הראשון, אחריו 2-10, ולאחריהם קלפי החצר: נסיך, אביר, מלכה ומלך. את היסודות מסדרים, כאשר המוטות הם הראשונים, אח"כ המטבעות, הגביעים ולבסוף החרבות.

דרך ראשונה היא לעטוף אותם בבד משי טהור ולישון עמם למשך תקופה של לילה, שניים או 3 לילות.

דרך שניה היא להעביר אותם דרך עשן קטורת או מרווה (עדיף מרווה) למשך כמה דקות, כאשר במקביל לנסות ולהעביר אור לבן דמיוני מכפות הידיים דרך הקלפים אל מחוץ לקלפים.

דרך שלישית, היא לחשוף את חבילת הקלפים ולהקיף אותה במעגל של אש למשך כמה שניות (בעזרת זרדים או חומר דליק).

זהירות !!! צריך להישמע להוראות בטיחות אש, ולכן עדיף לעשות זאת מחוץ לבית. לייתר בטחון יש להקפיד לעשות מעגל אש מאד גדול סביב הקלפים, אחרת הם עלולים להיפגע.

כמובן שיש עוד דרכים רבות לטהר קלפי טארות, ואני מזמין את כולם להעלות על הכתב את שיטות הטיהור שהם מכירים…
בהצלחה…

מהם קלפים הפוכים?

(מתוך הפורום טארות)

הגישה שלי אל קלפים הפוכים:
קלפים הפוכים הם הדרך של הקלפים להראות לנו אם הקלף האמור פועל בשיא הפוטנציאל שלו, אם הוא חסום או אם הוא פועל באופן חריג מהדרך בה הוא צפוי לפעול. גישתי היא שאין צורך שקלף טארות פיזית יהיה הפוך כדי לדעת את טיבו, אלא יש לבחון את הקלף ביחס לשאר הקלפים בקריאה, בדיוק כפי שאנו בוחנים ארוע בחיינו ביחס לשאר הארועים. נניח לצורך הדוגמא כי אדם מקבל חדשות טובות – שהוא מתקבל למקום עבודה לו הוא ייחל. ארוע כזה יכול להיות מיוצג על-ידי קלף תומך או חיובי כל שהוא כמו 3 גביעים, אולם נאמר ויום לפני ההודעה המשמחת חברה של השואל "זורקת אותו" וכעת הוא מדוכא. אותו קלף 3 גביעים יתנהג אחרת במצב זה, והשמחה תהיה שונה מאשר במקרה אחר בו החברה שלו לא היתה עושה צעד שלילי (עבור השואל). יתרה על כן ייתכן וארוע שלילי זה בצרוף ארועים אחרים בחיי השואל יובילו אותו להחלטה שהוא איננו רוצה בשלב זה להתחיל עבודה במקום החדש. במקרה זה יפעל הקלף באופן חריג. כדי להבין אם קלף באמת הפוך, צריך עוד לפחות שני קלפים נוספים בקריאה. זו אחת הסיבות הנוספות לכך שלא מומלץ לעשות קריאה עם קלף אחד. ישנה גישה אשר תומכת בהתבוננות בקלף הפוך כמסר לכך שאירוע אותו מייצג הקלף הינו "חסום". אני לא אוהב גישה זו כיוון שלדעתי חשוב להבין מה גורם לחסימה ולא רק לדעת שהיא קיימת ולכן אני אישית הופך את הקלף חזרה וממשיך לפרש אותו כרגיל.
בהצלחה…

מה קורה כאשר אנו מרגישים שהקריאה לא נכונה או מתאימה. האם מותר לעשות במקרה זה קריאה שוב?

(מתוך פורום טארות בוואלה!)

לדעתי ככלל לא עושים קריאה שוב (אתם מוזמנים לקרוא את הכתבה בנושא במדור הקישורים). השאלה הנשאלת היא מדוע בכלל אנו מגיעים למצב בו אנו מרגישים כי הקריאה לא נכונה או מתאימה.

כדי להימנע ממצבים כאלו אני ממליץ קודם כל ככלל שלא לעשות קריאות אם אנו נמצאים במצב רוח רע. אין לכך טעם – אנו לא נהנים מזה והקריאות לא יוצאות ברורות. עקרון זה כולל גם מקרים בהם אנו מרגישים מחויבים, עושים טובה ועוד…

דבר שני לפני שאנו עושים את הקריאה, לפני שאנו בכלל ניגשים לקלפים ומערבבים אותם – מומלץ לחשוב כמה דקות יחד עם השואל מה אנו רוצים למעשה מהקלפים. מה אנו עומדים לשאול אותם, איזו קריאה אנו בוחרים ולמה. ככלל אני ממליץ אפילו לפתוח שיחה עם השואל ולבדוק מה מטריד אותו במיוחד על-מנת שנוכל להתאים את השאלה הנכונה והקריאה הנכונה לבעיה הנכונה.

במקרה כזה, בו אנו עושים קריאה בקלפי טארות שנראית לא מתאימה (ואני חייב להדגיש, בשונה מקריאה בה אנו לא מבינים את הפרוש) לדעתי מומלץ לאסוף את הקלפים להגיד בנימוס "סליחה" ולהתחיל מחדש. צריך גם להקשיב לעצמנו: ייתכן וזהו סימן עבורנו לנוח מקריאות לאותו יום ויכול להיות שצריך לנוח כמה דקות, להיטען, ולהתחיל הכול מחדש לאחר זמן מה.
בהצלחה…

איך קלפי טארות, שהנם קלפי קרטון – יציר בשר ודם יכולים בכלל על-פי ערבוב סתמי לשקף מציאות כלשהי ואף להתיימר בחיזוי העתיד.

מעבר לכך, נעשתה בכתבה הקבלה בין מספר קלפי טארות למספר 'המצבים או התרחישים שבהם נתקל האדם במציאות חייו. כל בר דעת, יכול להבין שתרחישים או מצבי חיים אינו מצטמצמים לכדי 78 והמציאות הרבה יותר מורכבת מכך.
אגב, אני בעצמי למדתי לקרוא בקלפים , וכרגע אני די שולטת בכך, ומניסיוני הרב בהרבה מאוד מהמקרים – לא הצליחו הקלפים לתת את התחזית המיוחלת …. אשרי המאמין.

(מתוך תגובות למאמר "איך הקלפים יודעים", שפורסם בוואלה! ביום רביעי, 7 בינואר 2004)

נכון, קלפי טארות הנם פיסות נייר מקרטון וכן, הם יצירי אדם, אולם לא להם יש את "הכוח" להבין את המציאות שלנו או לראות את העתיד. קלפי טארות בדיוק כמו כל הכלים הרוחניים האחרים, וגם אנחנו – בני האדם, כולנו חלק ממשהו גדול יותר. כולנו חלק מהעולם הזה, מהקוסמוס ולו יש חוקים משלו. קריאת קלפי הטארות מתאפשרת בזכות חוק המיקרו והמאקרו קוסמוס וחוק זה חל על כל דבר. אפשר גם לקרוא באבנים או אפילו בספר (כל ספר) פשוט קובעים מה עומד לייצג את השואל, שואלים את השאלה ועושים את הפתיחה המתאימה (לדוגמה: ניתן להחליט שהתשובה לשאלה תהיה בעמוד אקראי שנפתח בספר כל שהוא). בקיצור – זה לא הקלפים כי אם החוקיות הפועלת, שדרכה אנו עושים את הקריאה.

קלפי טארות אינם מייצגים מצבים או תרחישים, אלא הם מייצגים את ההוויות הקיימות בנו. ההוויות השונות הקיימות בנו עולות בכל 78 סיטואציה בהתאם לסיטואציה ולמי שאנחנו. כך לדוגמא, אנו נהיה אדם אחר כאשר אנו רבים עם הבוס בעבודה ואדם אחר כאשר אנו נצא לדייט לוהט. דרך הכרת ההוויות השונות ניתן להבין את כל המצבים והתרחישים בעולם החומר (כמובן שזוהי הגדרה כללית שיש צורך להבין אותה לעומק), אבל לא ניתן להמציא קלפים אשר ייצגו את כל התרחישים בעולם החומר.

לגבי התחזיות שלא מתממשות. כאן אנו נכנסים ללב האומנות של קריאת הקלפים. לעיתים נראה לנו כי הקלפים לא נותנים לנו תשובה או אפילו טועים, אולם אם נוציא את המקרים בהם אנו פשוט טועים בהבנת הקלפים ואת המקרים בהם אנו לא אובייקטיביים, לעיתים אנו עושים קריאות שהתשובות בהם אינן מובנות או לכאורה מוטעות. אני מאמין כי במקרים אלו אנו טועים בהערכת המסר שאנו מקבלים מהקלפים. וכאן הבעיה. לעתים קרובות נראה לנו שאנו מחפשים תשובה לשאלה, אבל לא התשובה היא מה שאנו מחפשים אלא אנו מחפשים הכוונה, להבין מדוע אנו "תקועים" ולא תשובה של כן או לא. במקרים כאלו הקלפים אינם מכוונים לתשובה של כן או לא אלא מייעצים ומכוונים ולכן קשה יהיה לנו להבין ואפילו לפרש את התשובה. אני אתן דוגמא. יכול להגיע בחור צעיר אשר רוצה לפתוח עסק. פתיחת העסק דורשת השקעה גדולה (יחסית) והבחור רוצה לדעת אם העסק יצליח. הקלפים מכוונים לענות לשאלות האמיתיות שלנו ולדעתי יכול להיות שהשאלה עבור הבחור היא האם נכון לי לפתוח את העסק. מה ההבדל ? ייתכן והעסק ייכשל והוא יפסיד את כל החסכונות שלנו, אבל זהו צעד שהוא חייב לעשות כיוון שאם הוא לא יעשה את זה הוא תמיד ירגיש שהוא מפספס משהוא בחייו. לכן התפקיד שלנו, במקרה זה, הוא לא לתת תשובה של כן ולא כי אם לדבר עם השואל על הוויה שבו ש"חייבת" לממש את התשוקה והרעיון שלו לפתיחת עסק. ייתכן ואם השואל יבין כי הוא פועל ממקום כזה הוא יפתח את העסק אם ציפיות קטנות יותר ואם זהירות גדולה יותר, אפילו עם שותף וייתכן שהעסק אפילו יצליח במידה מסוימת. קריאה של כן ולא הייתה מכוונת את השואל אולי לפתוח את העסק, אבל ללא הכלים הנכונים העסק יכול שלא להצליח ולכאורה אנו נקבל תשובה לא נכונה.

אני מקווה שהצלחתי לענות על השאלות (או להסיר ספקות) ואני אסיים עם המילים האחרונות בהודעה שלך… "אשרי המאמין" – אל תאבדי את האמונה שלך ונסי לראות מה הקלפים, או היקום, מנסים להגיד לך – מה המסר הגדול.

האם לשתף את השואל בתהליך ערבוב קלפי טארות?

(מתוך תגובות למאמר "איך הקלפים יודעים", שפורסם בוואלה! ביום רביעי, 7 בינואר 2004)

עניין הערבוב הוא אישי. ישנם קוראים אשר מתעקשים על כך שהשואל לא ייגע בקלפים. אחרים יותר מעודדים את מעורבות השואל. לדעתי, זה עניין אישי הקשור למערכת האמונות שכל קורא מפתח עם חבילת הקלפים שלו (ועם עצמו). מערכת אמונות זו גם קשורה למערכת המיקרו-מקרו קוסמוס, כך שכל תהליך הערבוב, אשר מתחיל כבר ברגע שהשואל נכנס בדלת, הוא תהליך בו אין צירוף מקרים. מערכת האמונות שלנו הינה חלק מ"חוסר צרוף מקרים זה", כך שאם אנו הולכים לקורא בקלפי טארות שאינו "משתף" את השואל מתהליך הערבוב, זה יפעל באותה המידה.

אני אישית משתף את השואל בתהליך הערבוב, אבל זה לא מחייב.

האם קלפי טארות יכולים לקבוע את מהלך חיינו?

(מתוך תגובות למאמר "איך הקלפים יודעים", שפורסם בוואלה! ביום רביעי, 7 בינואר 2004)

כתבת שאת אישית לא היית נותנת לקלפי טארות לקבוע לך את מהלך חייך. אני חייב להסכים אתך. קלפים טארות הם רק בגדר מייעצים והם לא אלו אשר קובעים עבורך דבר. את היא זו שקובעת את מהלך חייך ! גם כאשר אנו הולכים להתייעץ עם עורך דין, עם רופא או עם חבר, אסור לנו "לתת" להם או לאף אחד אחר לקבוע דבר עבורנו, אלא להחליט אן לקבל הייעוץ או לא. מטרת הייעוץ בכל תחום הוא לעזור לנו לקבל החלטה יותר שקולה. כך זה גם לגבי הייעוץ בקלפים. אני ממליץ להתחיל את הקריאה מנקודת התייחסות זו ומכאן הקריאה תתקדם הרבה יותר טוב.
בהצלחה…

לא מזמן התחלתי לקרוא בקלפי טארות ואנשים רבים שאמרו לי שזה מביא מזל רע וסוגר נתיבים בחיים.

(מתוך פורום טארות בוואלה!)

קלפי טארות אינם "סוגרים נתיבים" או "עושים" מזל רע – אנשים עושים את זה לעצמם אני שמח לשמוע שהתחלת לקרוא בקלפים ודעתי היא דווקא הפוכה: אני מאמין כי הקלפים הם כלי להתפתחות אישית והם עוזרים לנו להבין טוב יותר את עצמנו ואת הסובבים אותנו.

נכון, ישנם תפיסות שונות וגישות שונות ובסך הכול קלפי הטארות הם כלי. מה שעושים עם הכלי זה תלוי במשתמש. גם סכין מטבח הוא כלי וניתן לחתוך בו סלט מצד אחד ומצד שני ניתן להרוג אתו. המזל הרע וסגירת נתיבים הנם תוצאה של מה שאנו עושים בחיינו ולמשל אדם שישתמש בסכין מטבח כדי לאיים על אדם או כדי לפגוע בו סביר להניח כי תגיע אליו משטרה ותסגור לו נתיבים בחיים (שלא נדבר על מזל רע), אבל אף פעם לא שמעתי מישהו אומר שסכינים לסלט מביאים מזל רע

אני לא מכיר שימוש בקלפים המביאים מזל רע או "סוגרים נתיבים" אבל אולי אלו שאמרו לך יודעים לעשות שימוש בקלפים (וייתכן שלא רק בקלפים) בצורות שונות שאני לא מכיר (וגם לא רוצה לדעת) ואולי את צריכה להתרחק מאנשים כאלו כיוון שלדעתי להסתובב עם אנשים העוסקים בדברים שליליים מזיק באותה מידה כמו להסתובב עם חבורה של שודדי בנקים כיוון שכשהם יפגעו גם את תפגעי.

אז לכל מטבע יש שני צדדים ואם מישהו חושד שאת עושה דבר שלילי (בהנחה שאת לא) אולי הוא בעצמו כזה ואת עבורו רק ראי של הדברים שהוא עושה….
תחשבי על זה

מהו קלף הסגניפיקטור, או הקלף המאפיין?

(מתוך פורום טארות בפורטל "תפוז". יוני 2000)

הקלף המאפיין שלנו, הינו קלף מייג'ור ארקונה (הארקונה הגדולה), המציין את התחלת הקשר המעמיק שלנו עם חבילת קלפי הטארות. באמצעות הקלף המאפיין שלנו מראה לנו חפיסת הקלפים באיזה שלב אנו נמצאים בחיינו. הקלף מראה לנו מה אנו צריכים לעשות, מה אנו צריכים לשפר ומול מה אנו מתמודדים או עתידים להתמודד מבחינה רוחנית.

את קלף הסגניפיקטור בוחרת חבילת הטארות האישית של הקורא, תהליך הוצאת קלף הסגניפיקטור נעשה אך ורק במסגרת הלימוד ( עדיף יחד עם המורה/מורה) ואת הקלף מוציאים מחבילת הקלפים שלנו במסגרת קונוונציונאלית (קריאת קלפים) רק פעם בחיים. הקלף כמובן יתחלף במרוצת הזמן כאשר אנו נשלים את השיעור ונמשיך לשיעור הבא, אולם בפעם הבאה חבילת קלפי הטארות שלנו תראה לנו את הקלף המאפיין שלנו בדרכים לא קונוונציונאליות כמו חלומות, הופעה מוגזמת ובלתי הגיונית של קלף מייג'ור חדש בקריאות, בערבובי הקלפים, הופעה של הקלף מחוץ לחבילת הקלפים ועוד. החשוב הוא שהקלף החדש יופיע, אנו נהיה "מחוברים", או קשובים, לחפיסת הטארות שלנו, כך שאנו נדע או נרגיש שזה זה.

קלף הסגניפיקטור שלנו הוא התחלה של קשר עמוק ומסתורי עם חפיסת הטארות שלנו. ישנם הרבה דעות בעניין זה ורובם קשורות לכך שחפיסת הקלפים שלנו הופכת בשלב מסוים להיות לא סתם ניירות קרטון ועליהם תמונות, אלא מעיין "ישות" עם אישיות ואופי, מעיין קמע, מקור השראה, וכדומה. לכן אנו צריכים להגן ושלמור עליהם. באמצעות קלף הסגניפיקטור שלנו חפיסת הקלפים תתחיל לתקשר אתנו, לא רק במובנים של נכונות להיפתח להשפעה וקשר עם ישויות, אלא במובנים של להעביר לנו אינפורמציה לגבי חיינו דרך הקריאות שאנו עושים, החלומות שלנו, וכדומה. לכן הופעת קלף הסגניפיקטור בקריאה יכולה לרמז על מסר סמוי של הקלפים לגבי עצמנו. המסר יכול להיות כללי, יכול להיות קשור לקריאה המסוימת, יכול להיות רמז על קשר בין חיינו לקריאה ועוד.

תגובות פייסבוק

21 תגובות על “שאלות נפוצות

 1. רות כהן

  שגיא שלום,
  אנחנו בקשר כרגע בלימודי המבוא כך שאנחנו מתכתבים כמעט מידי יום.
  במייל אחד ששלחתי לך כתבתי לך שפתחתי קריאה בקשר לעתיד הזוגיות שלי עם חבר שלי.
  היום פתחתי ושאלתי אם תהיה התקדמות מחייבת בקשר שלנו וקיבלתי את שלושת הקלפים
  הבאים:
  התשובה לשאלה – אס הגביעים שמיד אמרתי לעצמי WOW.
  אבל שני הקלפים האחרים: תומך או חוסם יצאו: הירח ו3- חרבות שזה ממש סותר את
  התשובה.
  אשמח לקבל את פרשנותך מהקלפים למרות שהשיעור הבא שאתה צריך לתת לי הוא
  השיעור על 5 הקלפים שלמדתי. אני פשוט מבולבלת לגמריי.
  תודה רות

  הגב
 2. לימור

  תוצאות הקלטית של שגיא:
  האם תהיה לי זוגיות בחודש הקרוב?
  הכיוון אליו הולך השואל – תשע הגביעים
  גורמים חוסמים – אס המטבעות
  קרה בין העבר להווה – נער המטבעות
  מציאות אובייקטיבית – שלוש החרבות
  העבר שלא יחזור – אביר החרבות
  עתיד: שליש ראשון – שמונה הגביעים
  עתיד: שליש שני – עשר המטבעות
  החברה הקרובה הרלוונטית – תשע המטות
  פחדים ותקוות – שלוש הגביעים
  עתיד: שליש אחרון – שבע המטבעות
  אשמח לפירוש בבשה

  הגב
 3. רויטל ב

  היי שגיא יש לי שאלה לגבי זמנים בקלפים , היכן אני רואה את הנקודות שמופיעות על הקלף לגבי הזמנים? כלומר שתי נקודות שזה אפשרות של שעתיים יומיים שבועיים וכ״ו . בתודה מראש רויטל 🙂

  הגב
 4. קארין

  שלום,
  יש לי שאלה..
  מה המחיר המקובל לפתיחה בטארוט?
  לא מדובר סאסטרולוגית אלא באישה שעושה זו שנים, יש לה הרבה לקוחות. האם 150 שח זה מחיר מקובל?

  תודה.

  הגב
 5. אורית

  היי שגיא, עשיתי פתיחה על זוגיות נוכחית של חודש וחצי ויצא לי בהווה קלף המיזוג. מה זה אומר? האם זה אומר שהבחור רוקד על שתי חתונות?

  הגב
 6. מיכאל

  שלום שגיא,

  קראתי את המאמר שלך על מחזורי שינה והיה נורא מעניין אבל רציתי לדעת עם גם אני (בן 17 וחצי) צריך לישון 4 מחזורי שינה וגם סתם לדעת כמה מחזורי שינה ילד צריך לישון.

  הגב
 7. סיון

  היי שגיא !
  קודם כל אחלה של אתר, כיף שיש כזה דבר.
  רציתי לדעת מה זה אומר מה שיצא לי בקלפים , אשמח לעזרתך .
  הקלף הימני: מלכת החרבות
  הקלף האמצעי ; עשרת גביעים
  הקלף השמאלי : קלף השוטה

  הגב
 8. רות

  שלום שגיא,
  אשמח לקבל פירוש לשאלה ששאלתי את הקלפים:
  האם בן זוגי הנוכחי ימסד איתי את הקשר בעתיד הקרוב?
  התשובה שקיבלתי:
  קלף עבר – אס המטות
  קלף הווה – אס הגביעים
  קלף עתיד – מלך הגביעים.
  השאלה ששאלתי היא כי לאחר תקופה מאוד ארוכה שאין התקדמות בקשר החלטתי לבדוק קשר חדש . בדיוק הכרתי בחור ואין לי מושג איך להמשיך האם לנתק את הקשר הישן שעליו פתחתי את הקלפים ולנסות לבדוק איך מתפתח הקשר החדש או להמשיך בכל אופן בקשר הישן.
  אשמח לקבל תשובה.
  בברכה
  רות

  הגב
 9. רותם

  יש לי את חפיסת הgolden dawn שבה יש נסיכה ונסיך. מי הוא האביר?

  הגב
 10. ענת

  שאלתי שאלה ואני מתקשה להבין איזו אופציה בעצם מועדפת. אשמח להארות…
  תוצאות פריסת השוואה 2 התפתחותית:
  מצב נוכחי:
  – אביר הגביעים
  – מוות
  אופציה ראשונה:
  – שש המטות
  – שבע החרבות
  – שבע המטבעות
  תוצאה/מסכם – עשר החרבות
  אופציה שנייה:
  – קיסרית
  – חמש המטבעות
  – נער המטבעות
  תוצאה/מסכם – חמש המטות

  הגב
 11. לילה

  כיצד ניתן לשחרר חפיסת קלפים צועניים ?
  חסר בחפיסה קלף ? מה עליי לעשות אם אני רוצה לשחרר את הקלפים ממני?
  איך לעשות זאת?

  הגב
 12. לבנת

  היי שגיא יש לי שאלה בפתיחה קלטית קלף מספר 8 החברה הרלוונטית לנושא הקריאה מה החברה או החבר חושבים עלי ויצא קלף 7 מטבעות איך אני מפרשת את הקלף הזה לגבי השאלה?

  הגב
 13. לירז

  שגיא שלום,
  עשיתי פתיחת ייעוץ רזה
  השאלה שנשאלה: האם כדאי לי להישאר במקום העבודה ?
  תוצאות פריסת ייעוץ רזה:
  מצב נוכחי-קיסרית
  עיצה-תשע החרבות
  ממה להימנע-מלך החרבות
  תוצאה-מוות
  אני עובדת שם 4 שנים אני מודה למנהלת שלי על הכל , למדתי והושפעתי ממנה רבות
  מרגישה שקשה להמשיך להכיל את ההתמודדויות האינטנסיביות עם הדרישות של העבודה הספציפית שלי תחת הלחצים וההתנהלות של הדברים כפי שהם, משפיעה עלי מבחינה אישיותית ונפשית לרעה ומצד שני אני לומדת הרבה אבל זה נראה שאין איך להתקדם שם יותר ממה שהגעתי אליו ולהישאר במקום אני לא רוצה השאלה האם כדאי לי להישאר במקום העבודה ? מה הקלפים ענו ?
  השאלה מעסיקה אותי מאוד ולא מניחה לי
  אני ממש רוצה לקבל תשובה
  תודה !!!!

  הגב
 14. אור-לי

  היי ,שגיא
  עשיתי פריסת ייעוץ והייתי מאוד שמחה אם תפרש לי.
  הקלפים שיצאו.

  קלף מצד ימין,וצד שמאלי ,לפי הסדר.
  עשר הגביעים,נער הגביעים
  שמונה מטות,ארבע מטות.
  שלוש החרבות,נער המטות.
  והקלף האחרון ,ארבע המטבעות.

  השאלה שנשאלה היא לגבי זוגיות ,בבקשה תגיב לי . תודה

  הגב
  1. שגיא מנדלבוים Post author

   היי אורלי,

   אני ממש מתנצל על אי ההבנה. האתר פתוח לכולם ואני משקיע בו הרבה זמן: מעלה אליו הרבה מידע, כותב מאמרים, משפץ תכנים ואני עושה את הכול באהבה, אולם אני אין לי את הזמן לתת שירותים של פתרון הקריאות שאנשים עושים.
   בשביל זה קיימים פורומים כמו פורום תפוז, ואת גם מוזמנת להיכנס כאן לקבוצה בפייסבוק שממש בנויה לזה ולשאול את התלמידים והבוגרים שם שאלות.

   סליחה שלא הבהרתי את זה,

   שגיא

   הגב
 15. ואלרי

  שלום שגיא!
  יש לי שאלה (כמה מפתיע:) שמעתי שלכל בן אדם יש קלף מייצג מתוך האקרנה הגדולה, רציתי לשאול האם זה נכון, ואם כן איך מגיעים אליו?

  תודה ויום נפלא,
  ואלרי

  הגב
 16. אלכס

  אחרי תקופה ארוכה ללא עבודה ולפני פתיחת עסק חדש הופיעה קלף במקום: ברכה השנה – תשע החרבות, לשאלה בנושא קרירה.
  כמה צריך להדאיג ??

  תודה

  הגב
 17. שלי

  שלום וערב טוב אני קוראת את מאמרך,ופדוט מתחברת לדבריך ישר כוח יש מה לילמוד ולהעשיר את הידע בתחום.ואבקש להתיכץ עימך אשמח לתגובנ מצידך פתחתי כרטיס לשאלה וכנראה לא סגרתי את הכרטיסיה כיצד אני מבצעת את זה.משום שאני מנסה לשאול שאלה נוספת זה כותב לי הכרטיסיה פתוחה ואני לא יודעת מה לעשות תודה אשמח לתגובת.

  הגב
 18. נורית קייזר

  שלום שגיא. ונעים מאוד להכירך.
  רציתי רק לומר לך תודה !
  קראתי כל מיני מאמרים שלך – ובזכותם – נרגעתי.
  אני ואחותי – הזהירו אות, שאם אעשה קריאות בקלפים הילדים שלי יפגעו. והן שמעו זאת מ"מקורות מוסמכים" !
  לאחר שקראתי את ההסברים שלך – הנהירים – פניתי אליהן שוב – והסברתי והרגעתי. שאעשה יעוץ והכוונה !
  כיון שאני זקוקה לתוספת הכנסה.
  השקפת עולמך בעניין הקלפים נתנה לי נףהמון השראה וחיזוק.
  כעת אני מחכה שהספר שלך יצא לחנויות ואני בהחלט מתכוונת לקנות אותו.
  שוב. המון תודה על כל המאמרים שלך . שתמשיך ותצליח. בכבוד רב. נורית.

  הגב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.