קלפים - הקוסםליצור יש מאין

הרעיונות, האינטואיציה והתוכניות שלנו נכונים וחוקי היקום מצווים עלינו לפעול ולהוציאם אל הפועל! עלינו להתגבר על עכבות ותחושות ולפעול בנחישות אחרת הדברים ישמטו מבין ידינו.

קלף הקוסם מראה שאנו יודעים מה אנו רוצים ויש לנו את הפוטנציאל, הידע והיכולת להשיג זאת. אנו קשובים לאינטואיציה שלנו, בעלי הבנה פנימית, מחוברים לכאן ועכשיו, דרוכים ועירניים – ואנו יודעים להשתמש בכל אלו בכדי ליצור משהו במקום בו לא היה קודם דבר ולהשיג את מטרתנו.

יחד עם זאת זהו קלף מייג’ור, כלומר קלף של תובנות ותיאוריות בלבד. כדי שהדברים  יתממשו עלינו להוריד את הרעיונות שלנו לקרקע. אנו פשוט צריכים לפעול, כיוון שאם לא נפעל דבר לא יקרה. אנו לא צריכים לחשוש להשתמש בכוח שלנו או לעשות את מה שאנו רוצים. תחושות כמו “לא נעים לי”, “מה יקרה אם…” אינן רלוונטיות  ופעמים רבות הן בדיוק הבעיה. אנו יכולים וצריכים להיות קוסמים!

לימודים והעצמה אישית

הקוסם מראה לנו שבידינו הכוח לא רק ללמוד אלא גם ללמד אחרים. הקוסם הוא סטודנט ממולח ומלא יכולות ולרוב יהיו לו משאבים ומיומנויות שלאנשים “רגילים” פשוט אין. הוא מעודד אותנו לצאת מהקופסא ולגלות את האשף המומחה שבנו, זה שמוצא מקורות למידה יוצאי דופן, שיטות מגניבות, מקבל השראה מטורפת והופך לחדשן בתחום שהוא אפילו לא ידע שקיים.

הקוסם הופך לימון ללימונדה ומלמד את כולנו איך להתגבר על כל בעיה. אם הוא ייתקל בקושי בלימודים כנראה הוא בסוף ייצור איזה הדרכה אונליין למתקשים ואפילו ימצא איך להרוויח ממנה כסף. כשהקוסם רוצה להתפתח הוא נעזר במדיטציות ובחיבור להשראה שלו או אפילו לתקשור ומוצא את הדרך.

זוגיות
תומךכובש, מקסים, מחזר מצוין, קל להתאהב בו.
חוסםהפכפך, נוטה לחשוב על עצמו, נוטה להעלם.
קריירה
תומךעובד חרוץ, בעל רעיונות טובים, יודע להביא תוצאות.
חוסםאינטרסנט, יכול להיות אגרסיבי מדי, נוטה לקדם דברים שהוא לא מאמין בהם, מנוסה מדי לתפקיד

הנושאים שבהם הקלף חזק (זיקה):

תקשורת עם אנשים, מכירות, מניפולציות

קלף הקוסם – הגרסה המלאה
(מתוך קורס הטארוט של שגיא מנדלבוים)