המגדל

לבדוק שהיסודות מונחים היטב 

bnom

חוקי היקום קוראים לנו לבדוק שהיסודות מונחים היטב לפני שנתקדם כי תיתכנה בעיות. ככל שנבנה בסיס מוצק, נבדוק לעומק ונכין עצמנו טוב יותר, כך נמנע מקשיים או נעבור אותם בקלות יחסית.  

קלף המגדל קורא לנו לעצור ולא לרוץ קדימה. לא לחתום על חוזה, לא להתחייב עכשיו ומייד. הקלף מצביע בבירור על כך שמשהו בנושא הקריאה אינו נכון ואנו חייבים להיות יסודיים ולבדוק דברים עד הסוף. זהו  הזמן "לקרוא את האותיות הקטנות", ללכת לייעוץ אצל רואה חשבון, לשכור עורך דין, לקחת שמאי, לעשות ביטוח.  

קלף המגדל מזהיר כי יכולות להיות טלטלות אבל אם נדאג שהיסודות יהיו חזקים אז הטלטלות רק יחזקו אותנו. כמו כן יתכן שאם "נסגור את כל הפינות", אם נבדוק את כל הפרטים בצורה יסודית, נמנע את הטלטלות לחלוטין.  

קורס מתנה

קלף המגדל מציע לנו לבנות בסיס משותף עם בני זוג, חברים ומשפחה. הוא גם קורא לנו לפתח את האני שלנו, למשל על ידי פיתוח תחביבים. פעילויות אלו יעזרו לנו לפתח אישיות חזקה ומוצקת וחיים מלאים, רוחניים, מאוזנים ויציבים.

הנושאים שבהם הקלף חזק (זיקה): כישלונות בגלל שרצים קדימה, יסודות רופפים, מיניות, גירושין, הפסדים כספיים

  זוגיות
תומך אין.
חוסם נטייה לרוץ קדימה, אימפולסיביות, קלות דעת, נטייה להיסחף למיניות מוקדם מדי, מערכת יחסים שמבוססת על מיניות.
  קריירה
תומך אין.
חוסם נטייה לקחת סיכונים מיותרים, לא לסגור קצוות, בעיות מהעבר צצות ומפריעות, נטייה לבטוח באדם הלא נכון, לא לפזר סיכונים, לא להשאיר רזרוות

רוצים לקרוא עוד על קלף טארוט המגדל? לחצו כאן כדי לקרוא הסבר מעמיק.

To read about The Tower in English »

Save

Save

תגובות פייסבוק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.