המלצות ומכתבי תודה

טליה
קוראת בקלפים ומתקשרת

כאשר הגעתי לקורס טארוט מתחילים לא היו לי ציפיות מעבר ללמידת קלפי הטארוט, להפתעתי, קיבלתי בקורס הרבה הרבה מעבר.

דבר ראשון, קבלתי מורה שהוא קודם כל אדם. מלא בטוב לב ורצון לעזור לכל אחד ואחת עם כל בעיה אשר צצה בכל תחום בחיים.
קיבלתי אותך שגיא, אדם משכמו ומעלה עם המון ידע בכל-כך הרבה תחומים, שנותן תמיד עצה טובה, עזרה, תמיכה ואוזן קשבת. זה אולי נשמע מעט או משהו פעוט, אבל זה ממש לא. בתקופה כה קשה בחיי, הצטלבו דרכינו, ולא סתם, כך אני מאמינה. עזרת לי מאוד. עם עצות ורעיונות איך להתמודד עם מה שקורה בחיים שלי, זה אולי נשמע מעט לאחרים אבל אוזן קשבת זה משהו שלא קל למצוא. לא פעם הגעתי לקורס נסערת ו”טעונה” ברגשות לא קלים, למדתי ממך כמה חשוב להקשיב לאחר. פשוט לתת לו לדבר ולהוריד את מה שיושב על הלב. זה שיעור מאוד חשוב עבורי, ואתה לימדת אותי זאת.
אני ממש מודה לך על כך.

בנוסף לכך, לימדת אותי כי לכל בעיה יש פיתרון, צריך פשוט להסתכל על הדברים אחרת ולא לפי צורת המבט המקובעת שלי. הפתרונות שלך היו שונים עבורי וצורת החשיבה לך גרמה לי לחשוב על הדברים בזוית אחרת, ולראות את הדברים בפרספקטיבה שונה. שגיא, אין מספיק מילים בפי כדי לומר לך תודה.

כל זאת, עוד לפי העזרה הגדולה והעצומה שלך בכך הלכת לקראתי כשרציתי ללמוד את קורס ההמשך. אני לא אשכח זאת בחיים ! (לא סתם אני אומרת זאת, זה ממש ברצינות). אף פעם לא האמינו בי ותמכו בי בצורה כזו.
אתה לבטח הבנת כי אם לא אתקבל לקורס ההמשך בצורה זו, הסיכויים שאחזור לקורס המשך הם די קלושים. במצב בו אני נמצאת היום, לצערי, אני חושבת שהיה קשה לי למצוא כסף למה שנראה לי כמותרות.
אולם, כבר בתחילת הקורס הבנתי כמה לא נכונה המילה –מותרות.
החומר הנלמד בקורס ההמשך הוא מדהים, והוא בדיוק הסיבה שבגללה רציתי ללמוד טארוט מלכתחילה.
כמות המידע עצומה, משולבת בהמון סוגי פתיחות ומשמעויות לקלפים דבר אשר נותן כלים מעולים כדי לעסוק בטארוט ולהרוויח עוד כסף.

השיעור אשר עשית לנו על שיווק, מעבר לעניין המעשי אשר עוזר מאוד בחיים, היה פשוט מאלף. הצורה בה עשית זאת ואיך גילית לכל אחד (לפי הקלף שיצא לנו בטארקו) מה עוצר אותו מלעשות זאת. הקלף שיצא לי (האוהבים) גרם לי לחשוב הרבה ובסוף החלטתי להקשיב לעצה של הקלף ופשוט “להתמודד עם הקושי בלי לפחד מהתוצאות”…. וזה עבד!! אין לך מושג כמה הייתי מאושרת באותו יום בו טיפלתי לראשונה בקלפי טארוט במישהי וקיבלתי טלפון לטפל במישהי נוספת למחרת.

שגיא, חיזקת לי מאוד את הביטחון העצמי שלי באמון שלך בי ובתמיכה שלך. שמחתי להכיר אותך, אדם עם לב רחב ורצון אמיתי וכנה לעזור.
יש הרבה מה ללמוד ממך מעבר לקלפים (ולחלומות), אני יודעת שאקח את דמותך לדוגמא לנגד עיני, כאשר אני אטפל באנשים ומקווה מאוד שאצליח לעזור לאנשים ולהשפיע עליהם לא פחות ממך.
ולסיום,
שגיא, תודה רבה.

 

יעל יעקב
נומרולוגית וקוראת בקלפים

תודה לך שגיא על תקופה נפלאה,
בה נלמדו כל סודות הטארוט ביסודיות ובהנאה גדולה.
על התמיכה ,הדחיפה וההתפתחות האישית שעברתי כל-שיעור,
תודה לך – אתה מורה מדהים, בעל נתינה אמיתית ואין לך תחליף – זה ברור.
תודה – על האוזן הקשבת בכל בעיה שעלתה,
על השעות הבלתי שגרתיות שבהן הסכמת לתת בחיוך ובנועם תשובה לכל שאלה,
תודה – שפגשתי בך באמצע החיים,
נקודה זו – נקודת על חזור – הובילה לתובנות חדשות, שינוי דפוסי חשיבה וצמיחה אמיתיים.
תודה….
מילה קטנה, בעלת משמעות כל-כך גדולה.

מילה עם ערך אהבה והערצה לאדם אשר כל-כך הרבה נתן ועשה…

מאחלת לך הצלחה רבה בהמשך דרכך המבורכת,
בהרבה – הרבה אהבה,
יעל יעקב

 

כרמל סטינגר
עובדת סוציאלית Msw – יעוץ והכוונה בתהליכי התפתחות אישית והעצמה

שגיא, לא יכולת לבחור שם מוצלח לאתר שלך “טארוט חלומות וקצת יותר” שמשקף נאמנה את מי ומה שאתה – מורה וקצת יותר…

תענוג צרוף ללמוד אצלך טארוט, הן מבחינת הידע שיש לך ושאתה מעביר אותו בנדיבות רבה לתלמידיך, והן מבחינת אישיותך.
מדהימה בעיני, הסבלנות שלך והמסירות שלך לתלמידיך, הנכונות שלך להקדיש ולהשקיע שעות בהעברת החומר, בהשלמתו, הנגישות שלך לתלמידיך שיכולים לפנות אליך ללא היסוס כמעט בכל שעה (אם הם לא ישנים בשעות שאתה עדיין עונה לשאלות בעיניני טארוט…:-)), וההבנה העמוקה שלך בפענוח התשובות שהקלפים נותנים שנעשית בצניעות רבה עם השארת מקום רחב לתלמיד הנבוך והמתלבט ברזי הטארוט.
התחלתי את דרכי המקצועית בלימודים אקדמאים של טיפול בגישות הקונבציונליות הקיימות, מזה שנים אני עוסקת בייעוץ ובטיפול ובשנים האחרונות הרגשתי שמשהו חסר… והתחלתי את חיפושיי אחר המשהו החסר שזיהיתי אותו כ”אחר”.
נחשפתי ולמדתי מספר תפיסות עולם בנושא צמיחה אישית והתפתחות רוחנית (קבלה, פילוסופיה אינדיאנית, קלפי סגולה ועוד..), כל תחום לימוד העשיר והרחיב את כישוריי כאדם וכמטפלת.
בלימודים שלי אצלך יצאתי מורווחת פעמיים, בעצם שלוש… פעם אחת ברמה האישית – הקלפים נותנים הזדמנות להעמקת ההכרות שלי עם עצמי (תהליך שאינו מסתיים לעולם….), פעם שנייה ברמה המקצועית – השימוש בקלפים בעבודתי המקצועית מאפשרים הרחבת היריעה וקיצור תהליכים, ופעם שלישית – ההכרות שלי אותך כמורה וכאיש מקצוע בעל ידע נרחב ובעל אישיות נעימה שמאפשרת צמיחה של אלו הנמצאים לידך.
בלימודיי אצלך הרגשתי שאני מפיקה את המירב מלימודיי, מחדדת ומחזקת את יכולתיי בתחום הייעוץ. נדיר למצוא מורה הדומה לך מבחינת המחוייבות והמסירות שלו לנושא אותו מלמד, היכולת שלך להתחלק בנדיבות רבה, בשמחה וברצון בכל הידע שלך, הסבלנות שלך לחזור עוד ועוד על הדברים עד שיובנו.. והאפשרות שאתה מאפשר לכל מי שלמד אצלך בקורס לחזור עליו עוד ועוד היא אפשרות שאינה מוכרת במחוזותינו… ועל כך ישר כוח !
אני ממליצה בכל ליבי על הקורסים של שגיא בפני כל מכיריי ובפני כל מי שפתוח ורוצה להרחיב את מודעתו, שגיא מעביר את הקורסים שלו בצורה בהירה שמשלבת סיפורים ודוגמאות להמחשת הקלפים, הלימוד של סוגי פתיחות ותירגולן, האוירה הנעימה ששגיא משרה, כל אלו הופכים את חווית הלמידה אצל שגיא לחוויה אחרת וקצת יותר מכל חווית למידה אחרת.

 

נאוה

את שגיא הכרתי הרבה לפני שפגשתי אותו. עקבתי בשקיקה אחר הטור שלו באתר וואלה בתקופה משמעותית בחיי. בעזרת הפתיחה בקלפים וקריאת המסרים והפירושים בטור של שגיא הגעתי להחלטות חשובות שהשפיעו על חיי. קוויתי להזדמנות לפגוש את שגיא והיא לא איחרה לבוא. פגשתי אותו במקרה (או שלא..) והשיחות המרתקות איתו על טארות, חלומות וקצת יותר עוררו בי רצון עז ללמוד את הנושא יותר לעומק. וכך הגעתי לקורס של שגיא ונפתח בפני עולם מרתק מלא במשמעויות ובסמלים.

שגיא אפשר לי את ההזדמנות לחוות מפגש עם מורה מרתק, מלא בנתינה ואהבה. מורה שהעניק לי ולקבוצה לא רק ידע רחב ומעמיק, אלא גם כלים באמצעותם נוכל להבין ולפרש את המסר של הקלפים במובן הרחב מחד, ומאידך לא להיצמד לפירוש הקבוע, הדוגמטי, אלא לדעת להקשיב גם לאינטואיציה שלנו. שגיא העביר את הידע אלינו באופן מקצועי ומרתק בשילוב סיפורי מיתולוגיה ודוגמאות מחיי היום יום, כך שכל אחד מחברי הקבוצה הרגיש שהוא עובר תהליך אישי.
בנוסף, העובדה שהמפגשים התקיימו בקבוצה לא גדולה, במרחב נעים ואירוח נפלא תרמו להנאה שלי בכל שיעור ושיעור ולהטמעה טובה יותר של החומר הנלמד.

 

ענת גורודצקי

למה ללמוד אצל שגיא?
כי הוא לא ישב ויטיף לכם את תורתו. הוא יספר עליה, ילמד, אבל תמיד יהיה פתוח לדעות נוספות.
כי מצד אחד דרכו מאפשרת קריאה ברורה וחד משמעית – אם רוצים- עד לחישוב חודשים וימים, ומצד שני הם נזילים, מותאמים למציאות שלעולם אינה חד משמעית.
בלימוד הקפנו גם את הפירושים ה”פסיכולוגיים”, גם קריאה דרך סיפורים מיתולוגיים (שמאוד מקלים על זכירת משמעות הקלף) וגם למדנו סימבוליקה שבעצם עוזרת לקרוא כל טארוט מכל סוג ולא רק של ריידר.
אהבתי את הגישה שהקלפים הם כלי להתפתחות רוחנית. כך היו עבורי מאז ומעולם… וסיפורו של השוטה הוא סיפור חיינו.
שגיא הוא איש נעים, מבין ואדיב. בכל מפגש קראנו את “שיעורי הבית” שכל אחת הכינה על חייה שלה ולא היה מקום למבוכה. הכל מתקבל. אין חשש לשאול ולו את השאלה האידיוטית ביותר (אם יש כאלו) – שגיא תמיד עונה באורך רוח ובחיוך. גם לאחר שנגמר הקורס ידעתי שאני יכולה לפנות אליו, ואכן פניתי, בשאלות אישיות. ושוב, בסבלנות אין קץ ענה לי שגיא וטרם לי מניסיונו.
מאוד מוזר היה לי בהתחלה ללמוד תחום מיסטי מאדם שנראה כל כך “סטרייטי”- חולצה במכנסיים, שיער מסופר, הוא לא אמור להיות איזה תימהוני עם שיער מתבדר ושרוואל? הצד הזה של שגיא, העסקי, מבטיח שהשיעורים אכן יתקיימו, במקום ראוי, ובזמן. נו, כל היתרונות של דייקנות. עם מיץ, וופלים ובייגלה לכיבוד. 🙂
נעים. זה מה שבעיקר עולה לי. זו חוויה נעימה לפגוש את שגיא, להכיר וללמוד ממנו. הכל פתוח, על השולחן (אוי, יצא לי כפל משמעות), מה שגם מאפשר לראות את העומק שעוד יש שם. (בטארוט, בחלומות, בנו, בו.)

 

חוה אידן

אני עומדת לסיים את קורס טארוט מתקדמים וחלומות ורציתי לומר לך תודה . האמת היא שאת שיעור חלומות הראשון הפסדתי כי שהיתי בחו”ל
ומאוד התפלאתי כשאמרת לנו שמי שנעדר משיעור יכול לקבל השלמה – כמו שיעור פרטי. חשבתי לעצמי שמי שנעדר משיעור זו די הבעיה שלו אבל הבנתי ממך שחשוב לך שהתלמידים יקבלו את החומר ויעברו איזשהו תהליך.
נוסף לכך אתה דואג לשלוח את סיכומי השיעורים וגם את זאת אני מעריכה.
יש עוד דבר שאתה אומר כל הזמן , למרות שאני אישית לא ניצלתי זאת : תתקשרו אלי כדי להבהיר דברים וכדי לשוחח על החלומות ועל קריאות הקלפים שלכם.
רואים שחשוב לך שנבין , נעבור תהליך ונתקדם ועל זאת אני מודה לך כי זה לא כל כך ברור מאליו.

אז שוב תודה ואני מרשה לעצמי להתקשר אליך גם לאחר סיום הקורס במידה ואחלום איזשהו חלום מוזר שארצה לפרשו.

בהצלחה בהמשך…

 

מיכאל אלבוים
סטודנט לפסיכולוגיה, קורא בקלפי טארוט

במשך שנים הרגשתי שיש בתוכי את המחפש הנצחי, זה שקיים בו פוטנציאל אדיר, אבל אין מי שיוציא אותו החוצה. הרגשתי שאני לבד בעולם הזה, מנסה ללמד את עצמי ומחפש את המאסטרים הנסתרים בכל מיני מקומות… מרים סלעים ומציץ בחרכים… עד שיום אחד, כאשר חיפשתי מורה לקלפים, מצאתי באינטרנט את שגיא.
שגיא, אתה מאסטר מלידה. אני לא חושב שאיי פעם נתקלתי במישהו שמקרין הילה של “אני רוצה ללמד אותך!” בעוצמה כזאת גדולה.
אני עדיין צעיר, ורק התחלתי ללמוד, אך אני מקווה שאתקל בעוד מאסטרים גדולים כמוך. הסיפורים עם לורן, העברת הידע על הקלפים והחלומות בדרך כל כך יעילה ונכונה… ענית על כל השאלות שלי ולא היה רגע אחד בו לא נהניתי בשיעורים. מהקבוצה הקטנה והאינטימית ועד למסיבות סיום הקורסים עם הארוחות הגדולות!
תמיד אתגעגע לימי ראשון בלילה השקטים שמנתקים אותי מהמציאות למשך 3 שעות קסומות עם קבוצה מקסימה…

חשבתי שראיית הילות, חלומות צלולים ורייקי 3 זה המיטב שייצא ממני, אך הסתבר לי במהלך הקורס שאני גם מתקשר די מוצלח וקורא בטארוט בצורה שמפתיעה אפילו אותי בכל פעם מחדש!

ולחבר’ה שקוראים, תאמינו לי, ללמוד לזכור 78 קלפים שונים ואיך הפירושים שלהם משתלבים זה עם זה זה ממש לא פשוט, ואני לא חושב שהייתי מסוגל ללמוד אפילו מעט ממה שלמדתי משגיא אם הייתי מחליט ללמוד בכוחות עצמי.
מאסטרים שממש רוצים ללמד ויודעים לעשות את זה כמו שצריך, לצערי הרב, זה דבר מאוד נדיר. אני שמח שהייתה לי ההזדמנות לפגוש אחד.

כל תלמיד מחפש את המאסטר שלו, ואני חושב ששגיא יכול להיות המאסטר של כל אחד. הטארוט והחלומות הרחיבו את האופקים שלי בצורות מדהימות. גיליתי דברים מדהימים שמסתתרים בתוכי, וכרגע אני רואה את החיים כמעט הפוך לחלוטין ממה שראיתי לפני שנה…

מזל שהטארוט והחלומות נשארים איתי אחר כך למשך כל החיים. בלי שום ספק, כלים שכל אחד צריך.

 

זאב בן פורת
נומרולוגיה, אסטרולוגיה וקלפי טארוט

בשנים האחרונות אני במהלך של שינוי בו התחברתי לעולם המיסטיקה והרוח.
לקלפי הטארות דווקא לא כל כך התחברתי בהתחלה זה עשה לי רושם של קריאת עתידות זולה.
אך כשקיבלתי חבילת קלפי ריידר מתנה החלטתי שאלך ללמוד. על פי המלצה של ידידה טובה נרשמתי לקורס המתחילים של שגיא , שמהרגע הראשון התברר כקורס ברמה אחרת לא עוד לימוד של פרשנות הקלפים הפשוטה אלא לימוד של דרך התפתחות רוחנית בעזרת הקלפים.
מכל שיעור יצאתי מוקסם ומלא באנרגיות למרות שזה היה אחרי יום עבודה מעייף.
כשמיה הודיעה לי שקורס מתקדם יפתח מיד בסיום קורס המתחילים לא הססתי לרגע ונכון להיום אני לומד בקורס המתקדם ומחכה בקוצר רוח לכול שיעור.
אז רציתי להודות לשגיא מנדלבויים , על כל הידע שהעברת מכל הלב והנשמה ,עם חיוך והמון סבלנות, על המסירות,על העזרה הטלפונית בפתיחות תרגול שבצעתי בשעות הקטנות של הלילה, ועל זה שהארת לי את הדרך והכיוון להתפתחות האישית שלי.

 

סברינה ליטבר

כבר בשיעורים הראשונים היה ברור שלא מדובר בעוד חוג אלא בלימוד עמוק ואמיתי ובחקר פנימי. למדתי המון על הכוחות הפועלים מסביבנו, למדתי שבדרך לעבודה עם קלפים וחלומות נדרש ממני התמסרות והתכוונות אמיתית. נהניתי מהשנינות וההומור איתם העברת את המפגשים ,ואת הסבלנות האין סופית שלך לשאלות הרבות ולשיחות טלפון. אשמח לשמוע על פעילויות נוספות בעתיד.

 

גליה קליין
קריאה פסיכולוגית בכף היד, דמיון מודרך ו-NLP

מי שמחפש ללמוד טארוט בכדי לדעת מה יקרה בעתיד , שיגלוש לאתר אחר …
מי שמחפש ללמוד טארוט להעשרה עצמית או בכדי להיות היועץ שאליו מגיעים אנשים הנמצאים בצומת דרכים בחייהם, ללמוד את תורת קריאת הקלפים ממקום של לראות מה נכון לאותו אדם לעשות בנקודה בה הוא נמצא, מבלי להפחיד אותו מצד אחד, ומבלי להבטיח לו הבטחות שווא מצד שני , אך עדיין להשאיר בידו את זכות הבחירה…. שגיא הוא האדם הנכון ללמוד אצלו.
תמיד חשבתי שקלפי הטארוט נועדו לקריאת העתיד ובגלל זה נמשכתי לקלפים, בקורס של שגיא למדתי שהקלפים לא נועדו לקריאת העתיד אלא הם כלי מעולה להבנת מצבו הנפשי של האדם,הבנת הצומת דרכים בה הוא נמצא ויועצים מעולים, שנותנים תשובות כנות והגיוניות כיוון שהם “רואים” את התהליכים והנתיבים של חיינו, בהם אנו הולכים, בצורה הכי אובייקטיבית ונכונה ומנתבים אותנו נכון.

הקורס מועבר בצורה חוויתית, מאוד מהנה ומאוד מעניינת, ואין ספק שקורס זה הוסיף לי המון ידע וגרם לי לראות דברים בחיים מזוית קצת שונה, כאן רכשתי כלי נוסף שאיתו אוכל לעבוד עם המטופלים שלי בעתיד.

ממליצה בחום…

 

מרב יניר מאור
אדריכלית נוף, יועצת פנג שוואי, מנהלת מרכז רוחני ומוצרי עידן חדש בחיפה.

מזה שנים רבות שאני נמשכת לקלפים, קראתי ספרים, רציתי ללמוד טארוט, רכשתי לעצמי קלפים מכל הסוגים, אולם לא מצאתי את המקום והזמן המתאים ליישם את הרצון ללמוד.
כיום אני יודעת שפשוט הייתי צריכה לחכות להזדמנות ללמוד את הקורס אצל שגיא.
שגיא פתח לי חלון להבנה של קלפי הטארוט, לא רק ככלי לחיזוי העתיד, אלא להבנת התהליך של ההתפתחות הרוחנית. הקורס, בהנחייתו של שגיא מרתק, מלמד מפתח ומעמיק מאד.
את הקלפים לומדים בצורה כזו, שלומדים להרגיש את המשמעות של כל קלף בדרך אינטואיטיבית ולאו דווקא משננים בע”פ מה הקלף אומר. כל שיעור הינו חוויה מאלפת ממש, המרחיבה את ההבנה והתודעה.

בקורס המתקדם אני מעמיקה את הידע הזה, לומדת פרישות מורכבות יותר ונוגעת בנושא החלומות, נושא מרתק בפני עצמו. שגיא מלמד איך אפשר להצליח לזכור חלומות, לקבל מהם מידע ואף לשלוט בהם, ומראה את הקשר בין החלום לקלפי הטארוט. עדיין לא סיימתי את הקורס, ובכל סוף שיעור אני כבר מחכה שיגיע השיעור הבא!

אני ממליצה מכל הלב, למי שנמשך לקלפי הטארוט לחוות אותם דרך הקורסים שמעביר שגיא.

 

ספרוב משה
מיסטיקן וקורא בקלפים
משתתף קבוע בפאנל המיסטיקנים ברדיו FM103.

ברצוני להודות לך שגיא על היותך סבלני וסובלני לאורך כל הדרך.
השיעורים בהם השתתפתי היו חוויה נהדרת כל פעם מחדש.

למדתי בזכותך להכיר לא רק את הקלפים אלא להכיר את משה האמיתי דרך אותם 78 הקלפים. השיעורים היו מעניינים מאוד מלווים בדוגמאות רבות ובסיפורים מעניינים וכן בהתנסויות אחד על השני.

עלי לציין שכאחד שנפגע רבות בעבר ע”י מרצים הייתי מאוד ספקטי אך אין ספק שאתה מרצה מן הטובים ביותר כושר הביטוי שלך מעולה ואתה מעביר את הקורסים בצורה ברורה ויחד עם זאת משלב את הקלילות ואת ההומור דבר שנתן לי כתלמיד להרגיש “בגובה העיניים”.

משיעור לשיעור גברה אצלי התשוקה לדעת עוד ועוד ,הייתי מצפה בקוצר רוח לשיעור הבא .

לא האמנתי שאוכל לקרוא בקלפים בצורה מעמיקה וטובה ובטח שלא חלמתי לפתור חלומות לאנשים דבר שאני עושה היום.

כיום אני מתעסק בכל הקשור למיסטיקה בנושאים השונים כמו נמורולוגיה, גרפולוגיה, תקשור, אבחון על פי כף יד ומעביר סדנאות בנושא נמרולוגיה שלכל אלא מתלווים אלי הקלפים והם מהווים חלק בלתי נפרד מכל ייעוץ שלי אם זה במסגרת ייעוצם פרטיים,ערבים חוויתיים, או אף בקו המומחים שאניי מלווה כבר שנה בזכות הקלפים ועל כל אלא שגיא אני מודה לך מקרב לב.

אין ספק שאתה לוקח חלק בהצלחה שלי היום.

אומרים “שתמונה אחת שווה אלף מילים” “ושאיש מקצוע נבחן בקטנות” ואכן כך הדבר ובגדול!!.

איחולי הצלחה בהמשך עבודתך מי ייתן וירבו הקורסים אותם אתה מעביר וכך ייהנו עוד רבים אחרים ואף יגלו את אותם “חלקים נסתרים” שבהם.

אין ספק שעוד יפגשו דרכינו ואמשיך להמליץ עליך בחום רב.

 

עדי שירי
הרואה בקלפים

אני רוצה לספר לכם קצת על שגיא מנדלבאום המורה שלי.

את הקורס הראשון שלי אצלו התחלתי לפני שנתיים קורס טארות למתחילים.

חוויה מדהימה שתרמה לי המון גם באופן אישי וגם מקצועי, הלימוד אצל שגיא מאוד כיפי ואישי, הכיתות לא גדולות ועמוסות והיחס חם ומלווה לאורך כל הדרך.

שגיא נותן הרגשה מאוד בטוחה להתעסק עם העולם הזה שנקרא טארות, בדרך הנעימה שלו הוא מעביר את השיעורים בצורה מאוד ברורה וקלה להבנה ובצירוף חומר נילווה.
כמובן שחזרתי ללמוד אצלו קורס טארות וחלומות מתקדמים שזו חוויה מדהימה בפני עצמה. לא תיארתי לעצמי שחלומות וחלימה זה עולם כה קסום ובעזרתו האדיבה של שגיא נחשפתי לעוד מקומות רוחניים מאוד גבוהים שלא ידעתי שקיימים בי.

עד היום שגיא שומר איתי על קשר טלפוני וזה מה שמייחד אותו ומחמם את הלב כל פעם מחדש מתוך אכפתיות של מדריך רוחני אמית.

ממליצה בחום ובזכות שגיא טארות היום זה חלק בלתי נפרד ממני.

 

עפרה בן-יוסף
נומרולוגיה, אימון וקלפים.

אני תלמידתו של שגיא, בוגרת קורסי הטארות שלו וממשיכה להעזר בו במהלך עבודתי היומיומית עם התלמידים שלי והנועצים בי.
שגיא בדרכו הייחודית הופך את הקריאה בקלפי הטארות לחוויה רוחנית עם תהליך מודעות מעמיק ומשמעותי.
אני מוצאת את עצמי במהלך עבודתי השוטפת חוזרת לקרוא את השיעורים והמאמרים של שגיא ונמצאת בכל פעם מועשרת ומתפתחת.
אני בוגרת הרבה לימודים אקדמיים, קורסים ומקצועות שונים. מעטים המורים איתם נשארתי בקשר לאורך השנים.
שגיא הוא אחד מאותם מורים שעומד לרשותי בכל שאלה או התייעצות ותודה על כך.