מיני קורס טארוט במתנה

המסיכה של מזל טלה (מלך המטות) וגם… איך הם מתנהגים במיטה?

המסיכה של מזל טלה – מזל טלה במיטה – פירוש קלף הטארוט מלך המטות

עבור לובשי המסכה של מזל טלה (מלך מטות) ללבוש את המסכה של ה"אני" זהו דבר טבעי מאד, כיוון שזהו המזל שיודע טוב מכולם להוציא החוצה בדיוק את מי שהוא. עבור לובשי מסיכה זו, זה טבעי לפגוש חבר ברחוב ולהגיד לו, אפילו ליד חברים: "מה קרה לשיער שלך הוא נראה כמו פאה?", הוא לא רואה פסול בלצרוח על הלקוח בטלפון, לאבד סבלנות כשאחר מדבר יותר מידי זמן. "מה לעשות", הוא יאמר, "זה מי שאני, ואין לי בעיה עם זה".
מדוע אין לו בעיה עם זה – כי זהו בדיוק המאפיין של שלובשי המסכה של מזל טלה: זה הטבע שלהם והם חיים אתו בשלום. האחרים…זו כבר בעיה שלהם.

לובשי המסכה של מזל טלה לובשים את הפרסונה של ה"אני", את החלק בנו שצריך לבטא את מי שאנו ללא מעצורים וסייגים. אם הייתי רוצה לתת תיאור של הטיפוס שמייצג את מזל טלה, הייתי אומר שזהו בדיוק הישראלי הטיפוסי: זה שעושה רעש בחו"ל, "משאיל" מגבות מהמלון, עושה מנגל על המרפסת, מסיבות באמצע הלילה עם המון רעש…. והרשימה ארוכה. הוא אינו אפילו מודע לכך שזה לא מקובל, שאחרים סובלים, שהוא מפריע, כיוון שהוא אגוצנטרי ואינו רואה אף אדם מלבדו.

אך למרות חסרונות אלו הישראלי הטיפוסי מאופיין גם בתכונות חברתיות חמות. הוא לבבי, פותח את ליבו ואת ביתו לכול דכפין, אוהב לעזור, מתלהב עבור אחרים, מפרגן ועל-אף שהוא רעשני ומוחצן, כשיהיה צורך בעזרה – הוא הראשון שיגיש אותה.

כך למשל, אם לובש מסיכה זו יראה אדם פצוע, בלי לחשוב כמעט, הוא ירוץ להגיש לו עזרה. בעוד ששאר לובשי המזלות, יישארו קפואים, יתחילו לחשוב: "אולי אדם זה חולה", "נחכה כמה דקות.. אולי מישהו אחר ייחלץ לעזרתו", "אם אני אגיש לו עזרה אני אפספס את הפגישה שלי", לובשי מסיכה אלו לא חושבים אלא פועלים וכצריך אותם –הם יהיו שם בשבילכם.

לובשי המסכה של מזל טלה, הראשי של סדרת האש, מונעים על-ידי הצורך להביע את עצמם, וכשנלבש אותה, זו תהיה ההתנהלות שלנו: אנו נרגיש כי אנו חייבים להוציא את הפנימיות החוצה. שאנו מוכרחים לעשות, להביע את הדעה שלנו. נרגיש שיש לנו משהו הבוער בנו ואם זה לא יקרה מייד, נאבד את הסבלנות שלנו.

אך אל תטעו, לאש החזקה של לובשי מסיכה זו, שכה מאפיינת את הפרסונה אותה הם לובשים, יש היבטים חיוביים וחיוניים מאד. זו המסכה העוזרת לדחוף אותנו להיות יזמים. זו המסכה לה אנו זקוקים כדי ליצור יש מאין, לא לוותר, לא להתייאש ובסוף להשיג את התוצאה.
הפרסונה הזו היא שמאפשרת לנו להשיג כל דבר כמעט, כולל בני זוג. הכול קורה בזכות האנרגיה העצומה המופנית לבניה והתחלות חדשות.

לובשי המסכה של מזל טלה יכולים לראות דברים שאחרים עוד לא רואים, להלהיב אחרים, הם יתגרדו לפני שיגרד להם, תהיה להם אינטואיציה מצוינת וכל אלו יהיו יכוונו אותם למקום אחד – ליצור יש מאין.

את המסכה של מזל טלה לרוב נשתמש כשאנו נדלקים על משהו אותו אנו חייבים להגשים בכל מחיר. אך מצד שני צריך לזכור שלאחר שנגשים את המטרה שלנו, לאחר ההצלחה, אנו צריכים ללמוד לפשוט את המסכה הזו, כיוון שכמו שלובשי המסכה של מזל טלה מתלהבים מהר, כך הם גם דועכים מהר ואם נשאיר את המסכה הזו יותר מידי זמן נתחיל לאבד עניין, נהפוך להיות רדומים, חסרי מוטיבציה, אפאתיים, ולא רוצים להחליט. אם מסיכה זו לא תוסר אנו נשאר רדומים עד שהדבר הבא יבוא, ידליק אותנו ויסחוף אותנו למקומות חדשים.

מלך-מטות2

מלך המטות בקריאה

מזל טלה (מלך המטות) ומזל מאזניים (מלך החרבות) יושבים אחד מול השני וצריכים ללמוד אחד מהשני. מזל טלה צריך ללמוד ממזל מאזניים להיות שותף טוב יותר ולחשוב על אחרים,  ומזל מאזניים צריך ללמוד ממזל טלה להביע את עצמו ולהוציא את מה שיש לו בפנים.

את התשובה לשאלה: "כיצד לפרש את הקלף מלך המטות, המייצג את מזל טלה בקלפי טארוט בקריאה?",  אתם מוזמנים לקרוא כאן במדור הפרושים של קלפי טארוט בו אני כותב על הקלף מלך המטות בהרחבה.

בני מזל טלה (מלך המטות) במיטה

מזל דגים במטיה

את סדרת המאמרים "סקסמיסטי" כתבתי עם לילה מיכל ליאור בשנת 2006 עבור מדור הטארוט שלי בוואלה במטרה להראות שלקלפי טארוט בכלל ולקלפי החצר בפרט ישנם צדדים רבים. הם מציגים את הלך הרוח שלנו ויכולים להיות ספציפיים עד כדי כך שניתן לראות דרכם כיצד אנו מתנהגים וחושבים במיטה.וכך, אם סתם בא לנו "לבדוק" איך המיועד/ת מתנהג/ת במיטה, אפשר לעשות זאת עם הקלפים. אם בקריאה ייצא לכם קלף מלך המטות, הרי שכעת תוכלו לדעת מה מצפה לכם.

לילה מיכל היא אסטרו-סקסולוגית, מטפלת הוליסטית, ומנחה מסיבות רווקות וערבי נשים, ואני רוצה להודות לה על שתרמה מהידע שלה והסכימה להיות שותפה לפרויקט נפלא ומשעשע זה, ואני מקווה שתקחו את החלק הזה בהומור.

בת מזל טלה במיטה

בת מזל טלה היא שחקנית מושלמת, דרמטית ונועזת. היא האישה שתסעיר את רוחך, נפשך וכמובן גופך. היא סקסית בטירוף וכל כולה מיניות מתפרצת. היא מאוהבת באהבה ועד שלא תמצא את אביר חלומותיה, היא תפלרטט ותחזר אחרי כל זכר בסביבתה. היא חייבת להיות דומיננטית ויש כאלה שיאשימו אותה בשתלטנות ואפילו באגוצנטריות וחוסר סבלנות.
היא נדיבה ומלאת שמחת חיים ילדותית ומתפרצת ואף פעם לא משעמם איתה. אבל לפני שאתה נופל לרגליה הזוהר, אל תיתן לרושם של אישה נשית ומופלאה זו לעוור את עינייך: רגליה נטועות באדמה והיא יודעת בדיוק מה היא רוצה ואיך להשיג את מטרותיה.

נשים מסוימות בנות המזל, נוטות לשחק את משחק המלכה והעבד, הן אוהבות להיות דומיננטיות ואל תתפלא אם באחד הימים היא תפתיע אותך עם בגדי עור ושוט.
האזור הרגיש אצלה הוא הראש, לטף את שיערה, העבר את האצבעות על פניה ומובטח לך שהיא תהיה שלך.

בת מזל טלה מצפה מגבר שידע איך לרגש אותה כל פעם מחדש. מכיוון שהיא משתעממת בקלות וסולדת משיגרה, תפתיע אותה, תשתמש בכל פעם בצורת גירוי אחרת, שחק איתה משחקי תפקידים רק אל תהיה משעמם וצפוי מראש.
בת מזל טלה מצפה מגבר שידע איך לרגש אותה כל פעם מחדש. מכיוון שהיא משתעממת בקלות וסולדת משיגרה, תפתיע אותה, תשתמש בכל פעם בצורת גירוי אחרת, שחק איתה משחקי תפקידים רק אל תהיה משעמם וצפוי מראש.

איך היא מתנהגת במיטה?

לא אכפת לה במיוחד איפה לעשות אהבה, התיאבון המיני שלה חייתי והיא מגיעה לאורגזמה בקלות. אבל אחרי זה היא מאבדת עניין ויכולה להפנות לך את גבה. היא אישה חמה, תצפה ממנה שתגנח תצעק ותשרוט. אין בה עכבות. האישה אוהבת מין ויודעת את המלאכה.

התנוחה האהובה עליה

התנוחה המועדפת עליה היא כמובן התנוחה בה היא יושבת על הגבר ושולטת בקצב.

מה מדליק אותה במיטה?

רק אמור לה איזה גוף יפה יש לה, וכמה אתה אוהב לרדת לה וכמובן תרד לה בהתלהבות ואל תישכח ללטף לה כל חלק בגוף. היא אוהבת שמעריצים אותה ואת יופייה. אל תהיה איתה עדין מדי, תראה לה שאתה בשליטה, היא אוהבת גברים אמיתיים.

מה היא מצפה מגבר במיטה?

היא תצפה מגבר שידע איך לענג אותה ואיך לרגש אותה כל פעם מחדש. מכיוון שהיא משתעממת בקלות וסולדת משיגרה, תפתיע אותה, תשתמש בכל פעם בצורת גירוי אחרת, שחק איתה משחקי תפקידים רק אל תהיה משעמם וצפוי מראש.

איזה גבר ידליק אותה

היא תמשך לגבר שבטוח בעצמו ובגבריות שלו ובמיניות שלו, גבר שיענה לאתגר שהיא מעמידה לו ויוכל לנצח אותה. היא תעמיד אותו במבחנים שנועדו להוכיח את הסבלנות שלו כלפיה שוב ושוב ובו בזמן יוכל להכיל את ההתפרצויות שלה.

בן מזל טלה במיטה

הגבר בן מזל טלה הוא אנרגטי דומיננטי סוחף וכולו נוטף מין, ואי אפשר לעמוד בפניו. הוא מקסים ומושך ומלא באנרגיה סוחפת, אך גם ילדותי ומרוכז בצרכיו. הדחפים המיניים שלו חזקים מאוד וקשה לו להיות נאמן לאישה אחת.

הוא לא שגרתי במין ואוהב את החריג ואת המשוגע. מין קבוצתי מעורר אותו, כי הוא אוהב להציג את רעיונותיו המיניים. קשה לו להיות פסיבי בסקס, הוא תמיד יהיה הכובש והשולט.

איך הוא מתנהג במיטה

הדבר שהכי מדליק בן מזל טלה במיטה הוא הכיבוש. הוא נהנה ממגעים באיזור הפנים והראש והכי חשוב הוא ירצה לשמוע ממך כמה טוב הוא היה.

הוא הגבר שיכבוש אותך בסערה, באימפולסיביות ולעיתים גם בחוסר סבלנות. הוא רוצה לכבוש ומהר, אין לו סבלנות למשחקים מקדימים, הוא תוקפני ולעיתים נוטה לסדיזם. יש לו פנטזיות של שליטה ואוי לה לגברת שתגרה אותו ולא תקיים את הבטחתה. כשהוא נכנס למשחק אז כל כולו דוחף קדימה, הוא ינשק אותך בהתלהבות ובתשוקה. משחקים מקדימים זה לא כוס התה שלו. הוא מעדיף לחדור ולהראות את ביצועיו.

מה מדליק אותו במיטה

הדבר שהכי מדליק בן מזל טלה במיטה הוא הכיבוש. הוא נהנה ממגעים באיזור הפנים והראש והכי חשוב הוא ירצה לשמוע ממך כמה טוב הוא היה.

התנוחה האהובה עליו

כשהאישה כורעת על ארבע והוא חודר מאחור כך הוא מרגיש שהוא בשליטה.

מה הוא מצפה מבת זוגו במיטה?

הוא מצפה שהאישה שלו תהיה מלאת תשוקה כמוהו, שתענה לכל גחמותיו ושתשתף איתו פעולה, אך שלא תהיה פסיבית מדי. הוא ישמח להיות נשלט מדי פעם, ולכך הוא זקוק לבת זוג חזקה כמוהו.

איזו בחורה תדליק אותו

בחורה עצמאית עם דרך חשיבה משלה. מקורית יצירתית ואמביציונית. שתאתגר אותו, ושתהיה מודעת לנשיות ולמיניות שלה.

לכל המאמרים בסדרה 12 המזלות האסטרולוגיים »

4.2/5 - (48 votes)

הכותב: שגיא מנדלבוים

© שגיא מנדלבוים מטפל בהומיאופתיה קלאסית, ובעל ניסיון של 26 שנים בלימוד והוראה של קורסים וסדנאות בנושאי טארוט וחלומות אותם הוא מלמד בתל-אביב ובמרכזים שונים ברחבי הארץ. את שגיא הנכם מוזמנים לפגוש בהרצאת המבוא הקרובה וכן בקורסים: טארוט, טארוט מתקדמים ובקורס פענוח חלומות.
על הכותב בהרחבה

13 thoughts on “המסיכה של מזל טלה (מלך המטות) וגם… איך הם מתנהגים במיטה?”

 1. בני מזל טלה אגואיסטים וחייבים לשלוט.
  אך יתנו ויעשו הכל למי שהם אוהבים.
  הם לא יכולים לסבול חוסר צדק ובוגדנות.
  תחרותיים וחייבים תמיד לנצח.
  בנשים- ינסו להשיג את האישה הכי קשה להשגה רק כדי לכבוש עוד יעד.
  שגרה משעממת אותם, והם מסוגלים לאבד עניין במידה ולא יהיו ריגושים חדשים.
  יודע שאכלתי את הראש, אבל ככה זה כשאתה טלה.
  ביי

 2. מזל טלה בעל לב טוב אך זה רק בשביל הרגשתה או הרגשתו הטובה ……בתכלס הם יותר מדי אגואיסטים עושים מעשים מכוערים …..אמת כואבת….

 3. הכי מתאים למזל טלה לעשות רעש לכל מה שאמרת על טלה התחברתי במיוחד לאיך שטלה שחקנית..
  ועל ההתנהגות שלה..
  ועל המיניות שלה !

 4. פרידה דולינגר

  היי שגיא, תודה על השיעורים המופלאים, הברורים, המקסימים, המפורטים והעינייניים כל כך שלך בכל נושא הטארוט. נהנית מאוד לקרוא, ללמוד, להשכיל, לקחת כיוון חשיבה אחר (קלף התלוי) .ולחזק את "האני" .יותר ויותר. כלומר להוציאו החוצה על ידי עשיית דברים.. אגב! אני מזל טלה!!! 21.3 . מה שלא התחברתי אליו ב"מסיכה של מזל טלה" זה נושא הרעש, הבלאגן ו"השאלת המגבות .." עוד כמו: "שעושה רעש בחו"ל, "משאיל" מגבות מהמלון, עושה מנגל על המרפסת, מסיבות באמצע הלילה עם המון רעש…. והרשימה ארוכה. הוא אינו אפילו מודע לכך שזה לא מקובל, שאחרים סובלים, שהוא מפריע, כיוון שהוא אגוצנטרי ואינו רואה אף אדם מלבדו…" אני רואה עצמי כאדם הכי לא אגוצנטרי למרות מילת המפתח שלך "אני" בניתוח על מזל טלה. חוץ מזה כל הנאמר על מסכת הטלה בינגו!!!. אגב יש לי 5 בנים וכולם במזלות כפולים כלומר : מאזניים, דגים, תאומים, תאומים, (שהם גם זוג תאומים). ובאמת המשיכה החזקה בתמיכה בעזרה, בהקשבה וכדו' הכי הכי מכל ה-5 היא עם המאוזניים. חה חה חה . עדיין לא סיימתי את הלימוד העצמי של השדעורים ששלחתי אלי למייל. משום הקצב המהיר מדי ועומס החומר ..לכן לוקחת לי את הזמן. ובהמשך אתייחס גם לשאלון שלך בנושא. מבטיחה!!! לסיום שוב מודה לך. החומר מרתק, מאלף, מדוקדק ומלמד אותי המון. תודה על הסבלנות, תודה על האיכות, תודה על המורה/מדריך . ומאשרת בפה מלא ובלב חם ומכבד כי אתה המורה ואני התלמידה שמוכנה לקחת את כל השעורים הללו בשתי ידיים. דרך צלחה בהמשך ועוד אכתוב לך. חיבוק חם ממני פרידה

   1. הכי לא בעולם לכתוב על מזל טלה שגונב מגבות ממלונות, ועושה על האש ומפריע לאנשים. מזל טלה הכי מתורבת מכל המזלות, אז בבקשה לתקן את העיוות והחוסר פירגון למזל זה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.