מכתבי תודה והמלצות מבוגרי קורס טארוט

נהנתי מאוד ללמוד בקורס טארוט שלך.
הלימוד בקבוצה היה פורה ומעניין.
אני חושב שהעברת את החומר בצורה הטובה ביותר. היה מעניין, הסברת את עצמך בצורה מובנת, ואם היה משהו לא ברור, תמיד היית זמין לטלפונים שלי.
במהלך הקורס לא רק למדתי לקרוא בקלפים, אלא למדתי גם על החיים, והתפתחתי רוחנית.
הקורס מומלץ ומתאים לכל אחד/אחת!

עידן מרי

עידן מרי

קורס קלפי הטארוט של שגיא פתח בפני עולם מופלא של נתיבי החיים, עתידות לא במובן של: מה יקרה – אלא מה צריך לעשות כדי שיקרה/או שלא יקרה, שזה הבדל ענק, עולם עשיר של מיתוסים וציורים, ששגיא שולט בו שליטה מעוררת השתאות, ומנחית הכל לקרקע עם דוגמאות מהחיים ומה”קהל”.
שגיא אדם מקסים, מעביר את הידע הרחב שלו ללא סייגים ומכל הלב, בהרבה אכפתיות ועם קריצות הומוריסטיות, כולל הספר המצוין, הקלטה של כל שיעור, קבצי מחשב, הנחיות ברורות, וזמינות (בשיתוף עם המתרגלות זהר ויפעת) לשיחות תמיכה מקצועית גם בשעות הערב המאוחרות. ממליצה בחום על הקורס למען ההשכלה, הנשמה, ולהרחבת הארסנל המקצועי!

טלי דובינסקי

טלי דובינסקי

אני אהבתי מאוד את הקורס, הרגשתי שאנחנו מספרים סיפור בהמשכים ובכל שיעור מתחברים אליו עוד ועוד פרקים כשלמעשה החפיסה היא ספר עב כרס המכיל בתוכו את החיים של כולנו.
ממליצה לכל מי שמתחבר להשתתף בקורס. הרגשתי שאתה מעביר ידע אמיתי, מניסיונך והבנתך הרבים.
מאוד מאוד מאוד נהניתי.

טלי השכל

טלי השכל

הקורס היה מאלף. שגיא מרצה מדהים. נהנתי מכל רגע.

למדתי המון והאווירה בקורס היתה חברית ומהנה.

ממליצה מאוד ללמוד טארוט אצל שגיא שהוא מרצה בחסד ואדם משכמו ומעלה.

לימור גונן

לימור גונן

יש לי המון מילים טובות להגיד על שגיא מנדלבוים ועל קורס הטארוט אשר עברתי בהדרכתו.
זה מתחיל באהבה ובתשוקה של שגיא ללמד ולהראות לאנשים מהי המשמעות האמתית של הטארוט ושל להיות נוכח, וכלה בנתינה האינסופית (עיין ערך פינוי זמן כדי לעבור עם התלמידים על הקריאות שלהם, ולעזור בכלל, בכל נושא באופן כללי בזמן השיעור, במהלך היום ואפילו בלילה אחרי חצות).
אני ממליץ בחום רב על הקורס לאלו שרוצים ללמוד יותר על המשמעות האמיתית של הטארוט, זו שבין השורות, וכמובן על כל קלף וקלף בהרחבה ובעונג רב.
שגיא אני אוהב אותך ואתה באמת משהו מיוחד!
בהערכה רבה, תלמידך, הראל ענבר

הראל ענבר

הראל ענבר

מזל שלא הקשבתי למה שאמרו לי!!!! אני מחיפה וחברות הפצירו בי שאין צורך ללמוד במרכז.. כי בטוח יש גם בחיפה ואכן הגעתי לשיעור הראשון בתחושה כבדה קצת… רק שהיא השתנתה מהרגע שנכנסתי לחדר. פגשתי קבוצה קטנה של 10 משתתפים והתחושה היתה אישית.. ואז שגיא התחיל לדבר על הקלפים… ומאז כבר הוקסמתי… זה היה מעניין… פשוט… ומרתק.
מלבד הלמידה של כל קלף שהיתה מלווה בסיפורי המיתולוגיה המרתקים שקשור אליו. הם גם עזרו לי לזכור את הקלף. אבל בעיקר.. מה שלקחתי איתי מהקורס טארוט של שגיא היא הצמיחה האישית שעברתי דרך הקלפים… בעיקר קלפי המסר וה”שיעורים” שהאדם צריך לעבור בחיים (לחלקם התחברתי במיוחד). תודה על האפשרות להתקשר אליך לשאלות…. זה ממש לא מובן מאליו… כאשר אתה עונה לי בסבלנות אין קץ גם עכשיו… כשנגמר הקורס בעצם.. ואנחנו עדיין בקשר.
תודה על הכל שגיא… אתה באמת אדם מיוחד ומורה יוצא דופן!!!

מירה טויטו

מירה טויטו

שגיא מורה מדהים עם המון חום וסבלנות ויידע רוחני.
העביר את השיעורים בהבנה רבה וקשוב לכל צרכיו של תלמיד ותלמיד. איפשר ומאפשר לכל תלמיד להתקשר אליו בכל זמן שהתלמיד זקוק לו. חשוב לו לתת את הכלים והיידע לתלמיד על מנת שיהיה קורא בקלפים טוב.
נהנתי מכל שיעור ושיעור ממליצה בחום ואהבה יישר כוח

חגית קובי

חגית קובי

באתי ללמוד ייעוץ בקלפי טארות ומצאתי את שגיא, מורה רוחני מדהים עם רצון גדול לתת, רצון גדול לעזור, לתמוך, להעיר
ולהאיר.
הנתינה של שגיא היא ללא גבול, המקצועיות שלו בנושא היא גדולה מאוד, העברת השיעורים הייתה מקצועית, שנונה, מעניינת, מגוונת ועשירה בחוש הומור מבריק.
בזכות שגיא, התאהבתי בטארות ואני בוחרת בהם כמקצוע העתיד שלי לאורך שנים.

אני ממליצה לכל מי שמעוניין ללמוד טארות – ללמוד אצל שגיא מנדלבוים.

אסתר גל מצא

אסתר גל מצא

את שגיא הכרתי הרבה לפני שפגשתי אותו. עקבתי בשקיקה אחר הטור שלו באתר וואלה בתקופה משמעותית בחיי. בעזרת הפתיחה בקלפים וקריאת המסרים והפירושים בטור של שגיא הגעתי להחלטות חשובות שהשפיעו על חיי. קוויתי להזדמנות לפגוש את שגיא והיא לא איחרה לבוא. פגשתי אותו במקרה (או שלא..) והשיחות המרתקות איתו על טארות, חלומות וקצת יותר עוררו בי רצון עז ללמוד את הנושא יותר לעומק. וכך הגעתי לקורס של שגיא ונפתח בפני עולם מרתק מלא במשמעויות ובסמלים.

שגיא אפשר לי את ההזדמנות לחוות מפגש עם מורה מרתק, מלא בנתינה ואהבה. מורה שהעניק לי ולקבוצה לא רק ידע רחב ומעמיק, אלא גם כלים באמצעותם נוכל להבין ולפרש את המסר של הקלפים במובן הרחב מחד, ומאידך לא להיצמד לפירוש הקבוע, הדוגמטי, אלא לדעת להקשיב גם לאינטואיציה שלנו. שגיא העביר את הידע אלינו באופן מקצועי ומרתק בשילוב סיפורי מיתולוגיה ודוגמאות מחיי היום יום, כך שכל אחד מחברי הקבוצה הרגיש שהוא עובר תהליך אישי.
בנוסף, העובדה שהמפגשים התקיימו בקבוצה לא גדולה, במרחב נעים ואירוח נפלא תרמו להנאה שלי בכל שיעור ושיעור ולהטמעה טובה יותר של החומר הנלמד.

נאוה

תודה לך שגיא על תקופה נפלאה,
בה נלמדו כל סודות הטארוט ביסודיות ובהנאה גדולה.
על התמיכה ,הדחיפה וההתפתחות האישית שעברתי כל-שיעור,
תודה לך – אתה מורה מדהים, בעל נתינה אמיתית ואין לך תחליף – זה ברור.
תודה – על האוזן הקשבת בכל בעיה שעלתה,
על השעות הבלתי שגרתיות שבהן הסכמת לתת בחיוך ובנועם תשובה לכל שאלה,
תודה – שפגשתי בך באמצע החיים,
נקודה זו – נקודת על חזור – הובילה לתובנות חדשות, שינוי דפוסי חשיבה וצמיחה אמיתיים.
תודה….
מילה קטנה, בעלת משמעות כל-כך גדולה.

מילה עם ערך אהבה והערצה לאדם אשר כל-כך הרבה נתן ועשה…

מאחלת לך הצלחה רבה בהמשך דרכך המבורכת,
בהרבה – הרבה אהבה,

יעל יעקבנומרולוגית וקוראת בקלפים

אני עומדת לסיים את קורס טארוט מתקדמים וחלומות ורציתי לומר לך תודה . האמת היא שאת שיעור חלומות הראשון הפסדתי כי שהיתי בחו”ל
ומאוד התפלאתי כשאמרת לנו שמי שנעדר משיעור יכול לקבל השלמה – כמו שיעור פרטי. חשבתי לעצמי שמי שנעדר משיעור זו די הבעיה שלו אבל הבנתי ממך שחשוב לך שהתלמידים יקבלו את החומר ויעברו איזשהו תהליך.
נוסף לכך אתה דואג לשלוח את סיכומי השיעורים וגם את זאת אני מעריכה.
יש עוד דבר שאתה אומר כל הזמן , למרות שאני אישית לא ניצלתי זאת : תתקשרו אלי כדי להבהיר דברים וכדי לשוחח על החלומות ועל קריאות הקלפים שלכם.
רואים שחשוב לך שנבין , נעבור תהליך ונתקדם ועל זאת אני מודה לך כי זה לא כל כך ברור מאליו.

אז שוב תודה ואני מרשה לעצמי להתקשר אליך גם לאחר סיום הקורס במידה ואחלום איזשהו חלום מוזר שארצה לפרשו.

בהצלחה בהמשך…

חוה אידן

כבר בשיעורים הראשונים היה ברור שלא מדובר בעוד חוג אלא בלימוד עמוק ואמיתי ובחקר פנימי. למדתי המון על הכוחות הפועלים מסביבנו, למדתי שבדרך לעבודה עם קלפים וחלומות נדרש ממני התמסרות והתכוונות אמיתית. נהניתי מהשנינות וההומור איתם העברת את המפגשים ,ואת הסבלנות האין סופית שלך לשאלות הרבות ולשיחות טלפון. אשמח לשמוע על פעילויות נוספות בעתיד.

סברינה ליטבר

 

למה ללמוד אצל שגיא?
כי הוא לא ישב ויטיף לכם את תורתו. הוא יספר עליה, ילמד, אבל תמיד יהיה פתוח לדעות נוספות.
כי מצד אחד דרכו מאפשרת קריאה ברורה וחד משמעית – אם רוצים- עד לחישוב חודשים וימים, ומצד שני הם נזילים, מותאמים למציאות שלעולם אינה חד משמעית.
בלימוד הקפנו גם את הפירושים ה”פסיכולוגיים”, גם קריאה דרך סיפורים מיתולוגיים (שמאוד מקלים על זכירת משמעות הקלף) וגם למדנו סימבוליקה שבעצם עוזרת לקרוא כל טארוט מכל סוג ולא רק של ריידר.
אהבתי את הגישה שהקלפים הם כלי להתפתחות רוחנית. כך היו עבורי מאז ומעולם… וסיפורו של השוטה הוא סיפור חיינו.
שגיא הוא איש נעים, מבין ואדיב. בכל מפגש קראנו את “שיעורי הבית” שכל אחת הכינה על חייה שלה ולא היה מקום למבוכה. הכל מתקבל. אין חשש לשאול ולו את השאלה האידיוטית ביותר (אם יש כאלו) – שגיא תמיד עונה באורך רוח ובחיוך. גם לאחר שנגמר הקורס ידעתי שאני יכולה לפנות אליו, ואכן פניתי, בשאלות אישיות. ושוב, בסבלנות אין קץ ענה לי שגיא וטרם לי מניסיונו.
מאוד מוזר היה לי בהתחלה ללמוד תחום מיסטי מאדם שנראה כל כך “סטרייטי”- חולצה במכנסיים, שיער מסופר, הוא לא אמור להיות איזה תימהוני עם שיער מתבדר ושרוואל? הצד הזה של שגיא, העסקי, מבטיח שהשיעורים אכן יתקיימו, במקום ראוי, ובזמן. נו, כל היתרונות של דייקנות. עם מיץ, וופלים ובייגלה לכיבוד. 🙂
נעים. זה מה שבעיקר עולה לי. זו חוויה נעימה לפגוש את שגיא, להכיר וללמוד ממנו. הכל פתוח, על השולחן (אוי, יצא לי כפל משמעות), מה שגם מאפשר לראות את העומק שעוד יש שם. (בטארוט, בחלומות, בנו, בו.)

ענת גורודצקי

בשנים האחרונות אני במהלך של שינוי בו התחברתי לעולם המיסטיקה והרוח.
לקלפי הטארות דווקא לא כל כך התחברתי בהתחלה זה עשה לי רושם של קריאת עתידות זולה.
אך כשקיבלתי חבילת קלפי ריידר מתנה החלטתי שאלך ללמוד. על פי המלצה של ידידה טובה נרשמתי לקורס המתחילים של שגיא , שמהרגע הראשון התברר כקורס ברמה אחרת לא עוד לימוד של פרשנות הקלפים הפשוטה אלא לימוד של דרך התפתחות רוחנית בעזרת הקלפים.
מכל שיעור יצאתי מוקסם ומלא באנרגיות למרות שזה היה אחרי יום עבודה מעייף.
כשמיה הודיעה לי שקורס מתקדם יפתח מיד בסיום קורס המתחילים לא הססתי לרגע ונכון להיום אני לומד בקורס המתקדם ומחכה בקוצר רוח לכול שיעור.
אז רציתי להודות לשגיא מנדלבויים , על כל הידע שהעברת מכל הלב והנשמה ,עם חיוך והמון סבלנות, על המסירות,על העזרה הטלפונית בפתיחות תרגול שבצעתי בשעות הקטנות של הלילה, ועל זה שהארת לי את הדרך והכיוון להתפתחות האישית שלי.

זאב בן פורתנומרולוגיה, אסטרולוגיה וקלפי טארוט

אני רוצה לספר לכם קצת על שגיא מנדלבאום המורה שלי.
את הקורס הראשון שלי אצלו התחלתי לפני שנתיים קורס טארות למתחילים.

חוויה מדהימה שתרמה לי המון גם באופן אישי וגם מקצועי, הלימוד אצל שגיא מאוד כיפי ואישי, הכיתות לא גדולות ועמוסות והיחס חם ומלווה לאורך כל הדרך.

שגיא נותן הרגשה מאוד בטוחה להתעסק עם העולם הזה שנקרא טארות, בדרך הנעימה שלו הוא מעביר את השיעורים בצורה מאוד ברורה וקלה להבנה ובצירוף חומר נילווה.
כמובן שחזרתי ללמוד אצלו קורס טארות וחלומות מתקדמים שזו חוויה מדהימה בפני עצמה. לא תיארתי לעצמי שחלומות וחלימה זה עולם כה קסום ובעזרתו האדיבה של שגיא נחשפתי לעוד מקומות רוחניים מאוד גבוהים שלא ידעתי שקיימים בי.

עד היום שגיא שומר איתי על קשר טלפוני וזה מה שמייחד אותו ומחמם את הלב כל פעם מחדש מתוך אכפתיות של מדריך רוחני אמית.

ממליצה בחום ובזכות שגיא טארות היום זה חלק בלתי נפרד ממני.

עדי שירי

עוד המלצות בעמוד הבא: