מכתבי תודה והמלצות מבוגרי קורס טארוט

קורס טארוט חדש יוצא לדרך

כבר עשור שאני עוקבת באדיקות אחרי התכנים של שגיא, והשנה עמדתי בפני ההתלבטות אם להרשם לקורס או להמשיך ולנסות ללמוד לבד… ואני כל כך שמחה
שהלכתי בעקבות האינטואיציה ונרשמתי.
זו היתה אחת ההחלטות הכי חשובות וטובות השנה, וללא ספק המתנה הכי טובה שיכלתי להעניק לעצמי. לא תארתי לעצמי כמה עומק ורבדים אגלה במהלך הקורס, גם בנוגע
לטארוט וגם להתפתחות האישית שלי, ושניהם חלק בלתי נפרד אחד מהשני.
הקורס מועבר בצורה מעולה, עם תמיכה אישית ונדיבה של שגיא, סיכומים שנשלחים במייל והמון כלים שעוזרים לספוג את הידע המופלא של הטארוט בצורה הטובה ביותר.
ממליצה בחום

דיאנה חודז'יבקוב

דיאנה חודז'יבקוב

לפני שנרשמתי לקורס עם שגיא הייתי בטוח שלעולם לא אתעסק בטארוט. כל הנושא מאוד הפחיד אותי והקלפים המוזרים עם התמונות המפחדות די הרתיעו אותי. אבל אז נרשמתי לקורס והבנתי עד כמה מדובר בכלי עוצמתי ופוקח עיניים.
הקורס עם שגיא לא רק לימד אותי על קלפי הטארוט ואיך לבצע קריאות, אלא עזר לי להתפתח באופן אישי לרמת מודעות גבוהה יותר וגם ברמה האינטואיטיבית מדובר בהעצמה מדהימה.
כיום אני משתמש בכלי הזה עם הלקוחות שלי ועם עצמי והוא חלק בלתי נפרד מארגז הכלים האבחוניים שלי.
שגיא הוא מורה משכמו ומעלה, שתומך ועוזר לאורך כל הדרך ותמיד נמצא שם כדי לעזור, לכוון ולתקן. המון תודה לשגיא על הכל ועל החוויה המדהימה של הקורס איתך.
שלך לאונרדו

לאונרדו אבלס

לאונרדו אבלס

נהנתי מאוד ללמוד בקורס טארוט שלך.
הלימוד בקבוצה היה פורה ומעניין.
אני חושב שהעברת את החומר בצורה הטובה ביותר. היה מעניין, הסברת את עצמך בצורה מובנת, ואם היה משהו לא ברור, תמיד היית זמין לטלפונים שלי.
במהלך הקורס לא רק למדתי לקרוא בקלפים, אלא למדתי גם על החיים, והתפתחתי רוחנית.
הקורס מומלץ ומתאים לכל אחד/אחת!

עידן מרי

עידן מרי

קורס קלפי הטארוט של שגיא פתח בפני עולם מופלא של נתיבי החיים, עתידות לא במובן של: מה יקרה – אלא מה צריך לעשות כדי שיקרה/או שלא יקרה, שזה הבדל ענק, עולם עשיר של מיתוסים וציורים, ששגיא שולט בו שליטה מעוררת השתאות, ומנחית הכל לקרקע עם דוגמאות מהחיים ומה"קהל".
שגיא אדם מקסים, מעביר את הידע הרחב שלו ללא סייגים ומכל הלב, בהרבה אכפתיות ועם קריצות הומוריסטיות, כולל הספר המצוין, הקלטה של כל שיעור, קבצי מחשב, הנחיות ברורות, וזמינות (בשיתוף עם המתרגלות זהר ויפעת) לשיחות תמיכה מקצועית גם בשעות הערב המאוחרות. ממליצה בחום על הקורס למען ההשכלה, הנשמה, ולהרחבת הארסנל המקצועי!

טלי דובינסקי

טלי דובינסקי

אני אהבתי מאוד את הקורס, הרגשתי שאנחנו מספרים סיפור בהמשכים ובכל שיעור מתחברים אליו עוד ועוד פרקים כשלמעשה החפיסה היא ספר עב כרס המכיל בתוכו את החיים של כולנו.
ממליצה לכל מי שמתחבר להשתתף בקורס. הרגשתי שאתה מעביר ידע אמיתי, מניסיונך והבנתך הרבים.
מאוד מאוד מאוד נהניתי.

טלי השכל

טלי השכל

הקורס היה מאלף. שגיא מרצה מדהים. נהנתי מכל רגע.

למדתי המון והאווירה בקורס היתה חברית ומהנה.

ממליצה מאוד ללמוד טארוט אצל שגיא שהוא מרצה בחסד ואדם משכמו ומעלה.

לימור גונן

לימור גונן

יש לי המון מילים טובות להגיד על שגיא מנדלבוים ועל קורס הטארוט אשר עברתי בהדרכתו.
זה מתחיל באהבה ובתשוקה של שגיא ללמד ולהראות לאנשים מהי המשמעות האמתית של הטארוט ושל להיות נוכח, וכלה בנתינה האינסופית (עיין ערך פינוי זמן כדי לעבור עם התלמידים על הקריאות שלהם, ולעזור בכלל, בכל נושא באופן כללי בזמן השיעור, במהלך היום ואפילו בלילה אחרי חצות).
אני ממליץ בחום רב על הקורס לאלו שרוצים ללמוד יותר על המשמעות האמיתית של הטארוט, זו שבין השורות, וכמובן על כל קלף וקלף בהרחבה ובעונג רב.
שגיא אני אוהב אותך ואתה באמת משהו מיוחד!
בהערכה רבה, תלמידך, הראל ענבר

הראל ענבר

הראל ענבר

מזל שלא הקשבתי למה שאמרו לי!!!! אני מחיפה וחברות הפצירו בי שאין צורך ללמוד במרכז.. כי בטוח יש גם בחיפה ואכן הגעתי לשיעור הראשון בתחושה כבדה קצת… רק שהיא השתנתה מהרגע שנכנסתי לחדר. פגשתי קבוצה קטנה של 10 משתתפים והתחושה היתה אישית.. ואז שגיא התחיל לדבר על הקלפים… ומאז כבר הוקסמתי… זה היה מעניין… פשוט… ומרתק.
מלבד הלמידה של כל קלף שהיתה מלווה בסיפורי המיתולוגיה המרתקים שקשור אליו. הם גם עזרו לי לזכור את הקלף. אבל בעיקר.. מה שלקחתי איתי מהקורס טארוט של שגיא היא הצמיחה האישית שעברתי דרך הקלפים… בעיקר קלפי המסר וה"שיעורים" שהאדם צריך לעבור בחיים (לחלקם התחברתי במיוחד). תודה על האפשרות להתקשר אליך לשאלות…. זה ממש לא מובן מאליו… כאשר אתה עונה לי בסבלנות אין קץ גם עכשיו… כשנגמר הקורס בעצם.. ואנחנו עדיין בקשר.
תודה על הכל שגיא… אתה באמת אדם מיוחד ומורה יוצא דופן!!!

מירה טויטו

מירה טויטו

שגיא מורה מדהים עם המון חום וסבלנות ויידע רוחני.
העביר את השיעורים בהבנה רבה וקשוב לכל צרכיו של תלמיד ותלמיד. איפשר ומאפשר לכל תלמיד להתקשר אליו בכל זמן שהתלמיד זקוק לו. חשוב לו לתת את הכלים והיידע לתלמיד על מנת שיהיה קורא בקלפים טוב.
נהנתי מכל שיעור ושיעור ממליצה בחום ואהבה יישר כוח

חגית קובי

חגית קובי

באתי ללמוד ייעוץ בקלפי טארות ומצאתי את שגיא, מורה רוחני מדהים עם רצון גדול לתת, רצון גדול לעזור, לתמוך, להעיר
ולהאיר.
הנתינה של שגיא היא ללא גבול, המקצועיות שלו בנושא היא גדולה מאוד, העברת השיעורים הייתה מקצועית, שנונה, מעניינת, מגוונת ועשירה בחוש הומור מבריק.
בזכות שגיא, התאהבתי בטארות ואני בוחרת בהם כמקצוע העתיד שלי לאורך שנים.

אני ממליצה לכל מי שמעוניין ללמוד טארות – ללמוד אצל שגיא מנדלבוים.

אסתר גל מצא

אסתר גל מצא

את שגיא הכרתי הרבה לפני שפגשתי אותו. עקבתי בשקיקה אחר הטור שלו באתר וואלה בתקופה משמעותית בחיי. בעזרת הפתיחה בקלפים וקריאת המסרים והפירושים בטור של שגיא הגעתי להחלטות חשובות שהשפיעו על חיי. קוויתי להזדמנות לפגוש את שגיא והיא לא איחרה לבוא. פגשתי אותו במקרה (או שלא..) והשיחות המרתקות איתו על טארות, חלומות וקצת יותר עוררו בי רצון עז ללמוד את הנושא יותר לעומק. וכך הגעתי לקורס של שגיא ונפתח בפני עולם מרתק מלא במשמעויות ובסמלים.

שגיא אפשר לי את ההזדמנות לחוות מפגש עם מורה מרתק, מלא בנתינה ואהבה. מורה שהעניק לי ולקבוצה לא רק ידע רחב ומעמיק, אלא גם כלים באמצעותם נוכל להבין ולפרש את המסר של הקלפים במובן הרחב מחד, ומאידך לא להיצמד לפירוש הקבוע, הדוגמטי, אלא לדעת להקשיב גם לאינטואיציה שלנו. שגיא העביר את הידע אלינו באופן מקצועי ומרתק בשילוב סיפורי מיתולוגיה ודוגמאות מחיי היום יום, כך שכל אחד מחברי הקבוצה הרגיש שהוא עובר תהליך אישי.
בנוסף, העובדה שהמפגשים התקיימו בקבוצה לא גדולה, במרחב נעים ואירוח נפלא תרמו להנאה שלי בכל שיעור ושיעור ולהטמעה טובה יותר של החומר הנלמד.

נאוה

תודה לך שגיא על תקופה נפלאה,
בה נלמדו כל סודות הטארוט ביסודיות ובהנאה גדולה.
על התמיכה ,הדחיפה וההתפתחות האישית שעברתי כל-שיעור,
תודה לך – אתה מורה מדהים, בעל נתינה אמיתית ואין לך תחליף – זה ברור.
תודה – על האוזן הקשבת בכל בעיה שעלתה,
על השעות הבלתי שגרתיות שבהן הסכמת לתת בחיוך ובנועם תשובה לכל שאלה,
תודה – שפגשתי בך באמצע החיים,
נקודה זו – נקודת על חזור – הובילה לתובנות חדשות, שינוי דפוסי חשיבה וצמיחה אמיתיים.
תודה….
מילה קטנה, בעלת משמעות כל-כך גדולה.

מילה עם ערך אהבה והערצה לאדם אשר כל-כך הרבה נתן ועשה…

מאחלת לך הצלחה רבה בהמשך דרכך המבורכת,
בהרבה – הרבה אהבה,

יעל יעקבנומרולוגית וקוראת בקלפים

עוד המלצות בעמוד הבא: