מכתבי תודה והמלצות מבוגרי קורס טארוט

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

מזה שנים רבות שאני נמשכת לקלפים, קראתי ספרים, רציתי ללמוד טארוט, רכשתי לעצמי קלפים מכל הסוגים, אולם לא מצאתי את המקום והזמן המתאים ליישם את הרצון ללמוד.
כיום אני יודעת שפשוט הייתי צריכה לחכות להזדמנות ללמוד את הקורס אצל שגיא.
שגיא פתח לי חלון להבנה של קלפי הטארוט, לא רק ככלי לחיזוי העתיד, אלא להבנת התהליך של ההתפתחות הרוחנית. הקורס, בהנחייתו של שגיא מרתק, מלמד מפתח ומעמיק מאד.
את הקלפים לומדים בצורה כזו, שלומדים להרגיש את המשמעות של כל קלף בדרך אינטואיטיבית ולאו דווקא משננים בע”פ מה הקלף אומר. כל שיעור הינו חוויה מאלפת ממש, המרחיבה את ההבנה והתודעה.

בקורס המתקדם אני מעמיקה את הידע הזה, לומדת פרישות מורכבות יותר ונוגעת בנושא החלומות, נושא מרתק בפני עצמו. שגיא מלמד איך אפשר להצליח לזכור חלומות, לקבל מהם מידע ואף לשלוט בהם, ומראה את הקשר בין החלום לקלפי הטארוט. עדיין לא סיימתי את הקורס, ובכל סוף שיעור אני כבר מחכה שיגיע השיעור הבא!

אני ממליצה מכל הלב, למי שנמשך לקלפי הטארוט לחוות אותם דרך הקורסים שמעביר שגיא.

מרב יניר מאוראדריכלית נוף, יועצת פנג שוואי, מנהלת מרכז רוחני ומוצרי עידן חדש בחיפה.

מי שמחפש ללמוד טארוט בכדי לדעת מה יקרה בעתיד , שיגלוש לאתר אחר …
מי שמחפש ללמוד טארוט להעשרה עצמית או בכדי להיות היועץ שאליו מגיעים אנשים הנמצאים בצומת דרכים בחייהם, ללמוד את תורת קריאת הקלפים ממקום של לראות מה נכון לאותו אדם לעשות בנקודה בה הוא נמצא, מבלי להפחיד אותו מצד אחד, ומבלי להבטיח לו הבטחות שווא מצד שני , אך עדיין להשאיר בידו את זכות הבחירה…. שגיא הוא האדם הנכון ללמוד אצלו.
תמיד חשבתי שקלפי הטארוט נועדו לקריאת העתיד ובגלל זה נמשכתי לקלפים, בקורס של שגיא למדתי שהקלפים לא נועדו לקריאת העתיד אלא הם כלי מעולה להבנת מצבו הנפשי של האדם,הבנת הצומת דרכים בה הוא נמצא ויועצים מעולים, שנותנים תשובות כנות והגיוניות כיוון שהם “רואים” את התהליכים והנתיבים של חיינו, בהם אנו הולכים, בצורה הכי אובייקטיבית ונכונה ומנתבים אותנו נכון.

הקורס מועבר בצורה חוויתית, מאוד מהנה ומאוד מעניינת, ואין ספק שקורס זה הוסיף לי המון ידע וגרם לי לראות דברים בחיים מזוית קצת שונה, כאן רכשתי כלי נוסף שאיתו אוכל לעבוד עם המטופלים שלי בעתיד.

ממליצה בחום…

גליה קלייןקריאה פסיכולוגית בכף היד, דמיון מודרך ו-NLP

אני תלמידתו של שגיא, בוגרת קורסי הטארות שלו וממשיכה להעזר בו במהלך עבודתי היומיומית עם התלמידים שלי והנועצים בי.
שגיא בדרכו הייחודית הופך את הקריאה בקלפי הטארות לחוויה רוחנית עם תהליך מודעות מעמיק ומשמעותי.
אני מוצאת את עצמי במהלך עבודתי השוטפת חוזרת לקרוא את השיעורים והמאמרים של שגיא ונמצאת בכל פעם מועשרת ומתפתחת.
אני בוגרת הרבה לימודים אקדמיים, קורסים ומקצועות שונים. מעטים המורים איתם נשארתי בקשר לאורך השנים.
שגיא הוא אחד מאותם מורים שעומד לרשותי בכל שאלה או התייעצות ותודה על כך.

עפרה בן-יוסףנומרולוגיה, אימון וקלפים

שגיא, לא יכולת לבחור שם מוצלח לאתר שלך “טארוט חלומות וקצת יותר” שמשקף נאמנה את מי ומה שאתה – מורה וקצת יותר…

תענוג צרוף ללמוד אצלך טארוט, הן מבחינת הידע שיש לך ושאתה מעביר אותו בנדיבות רבה לתלמידיך, והן מבחינת אישיותך.
מדהימה בעיני, הסבלנות שלך והמסירות שלך לתלמידיך, הנכונות שלך להקדיש ולהשקיע שעות בהעברת החומר, בהשלמתו, הנגישות שלך לתלמידיך שיכולים לפנות אליך ללא היסוס כמעט בכל שעה (אם הם לא ישנים בשעות שאתה עדיין עונה לשאלות בעיניני טארוט…:-)), וההבנה העמוקה שלך בפענוח התשובות שהקלפים נותנים שנעשית בצניעות רבה עם השארת מקום רחב לתלמיד הנבוך והמתלבט ברזי הטארוט.
התחלתי את דרכי המקצועית בלימודים אקדמאים של טיפול בגישות הקונבציונליות הקיימות, מזה שנים אני עוסקת בייעוץ ובטיפול ובשנים האחרונות הרגשתי שמשהו חסר… והתחלתי את חיפושיי אחר המשהו החסר שזיהיתי אותו כ”אחר”.
נחשפתי ולמדתי מספר תפיסות עולם בנושא צמיחה אישית והתפתחות רוחנית (קבלה, פילוסופיה אינדיאנית, קלפי סגולה ועוד..), כל תחום לימוד העשיר והרחיב את כישוריי כאדם וכמטפלת.
בלימודים שלי אצלך יצאתי מורווחת פעמיים, בעצם שלוש… פעם אחת ברמה האישית – הקלפים נותנים הזדמנות להעמקת ההכרות שלי עם עצמי (תהליך שאינו מסתיים לעולם….), פעם שנייה ברמה המקצועית – השימוש בקלפים בעבודתי המקצועית מאפשרים הרחבת היריעה וקיצור תהליכים, ופעם שלישית – ההכרות שלי אותך כמורה וכאיש מקצוע בעל ידע נרחב ובעל אישיות נעימה שמאפשרת צמיחה של אלו הנמצאים לידך.
בלימודיי אצלך הרגשתי שאני מפיקה את המירב מלימודיי, מחדדת ומחזקת את יכולתיי בתחום הייעוץ. נדיר למצוא מורה הדומה לך מבחינת המחוייבות והמסירות שלו לנושא אותו מלמד, היכולת שלך להתחלק בנדיבות רבה, בשמחה וברצון בכל הידע שלך, הסבלנות שלך לחזור עוד ועוד על הדברים עד שיובנו.. והאפשרות שאתה מאפשר לכל מי שלמד אצלך בקורס לחזור עליו עוד ועוד היא אפשרות שאינה מוכרת במחוזותינו… ועל כך ישר כוח !
אני ממליצה בכל ליבי על הקורסים של שגיא בפני כל מכיריי ובפני כל מי שפתוח ורוצה להרחיב את מודעתו, שגיא מעביר את הקורסים שלו בצורה בהירה שמשלבת סיפורים ודוגמאות להמחשת הקלפים, הלימוד של סוגי פתיחות ותירגולן, האוירה הנעימה ששגיא משרה, כל אלו הופכים את חווית הלמידה אצל שגיא לחוויה אחרת וקצת יותר מכל חווית למידה אחרת.

כרמל סטינגרעובדת סוציאלית Msw - יעוץ והכוונה בתהליכי התפתחות אישית והעצמה

הרבה זמן התחוללה בתוכי המחשבה להתחיל ללמוד קורס טארוט. התלבטתי בין כמה וכמה מלמדים ובסוף החלטתי ללכת עם תחושת הלב וללמוד עם שגיא. האינטואיציה לא פישלה, שגיא העביר את הקורס ואת תכניו באופן מלמד, משכיל, שנתן דגשים רבים ותובנות להמשך הדרך. מאחורי כל קלף עומד סיפור ומשמעות בפני עצמו, שבו שגיא מלמד על חשיבותו של הקלף, ההיסטוריה שלו (קצת ידע לא מזיק) והסתכלות מנקודת ראות רחבה יותר על מסר הקלף, ולא רק על הפירוש. אני רוצה להודות מקרב לב לשגיא שהעצים את החוויה של לימוד הקלפים, הבנתם ובעיקר הדגש על עיקרון של מסר הקלפים ולא התעסקות בעתידות. זה מאפשר ללומד להסתכל מנקודת מבט נוספת שאינה מתעסקת בעתיד כפי שנהוג לחשוב אצל “פותחי הקלפים”.
מעבר לשינוי בתפיסה ובחשיבה לקלפים, הקורס הועבר בצורה ברורה, מסודרת ומאורגנת בהם החומרים על כל שיעור מועברים הן באתר המציע ממשק פשוט ונוח שמעלה את הקלטות השיעור ואת התרגולים שיש לבצע משיעור לשיעור שמאפשרים לתרגל טוב יותר וללמוד מהקלפים הנלמדים מדיי שבוע. כמו כן, שגיא פתוח לשאלות והיעזרות בקריאת הקלפים בכל עת. תשומת ליבו לתלמידיו והיחס האישי שנותן לכל אחד הם מעל הכל. תודה שגיא על קורס מעניין ומעורר תובנות. תודה שאתה שם לאורך כל הדרך.

אוראל עמית

אוראל עמיתקוראת בקלפים ומתקשרת

שלום 🙂 כבר שנים שתחום הטארוט מעניין ומושך אותי ובמהלך שנים אלו קראתי את החומר של שגיא על הטארוט, דרך האתר באינטרנט. אפשר להבחין מיד שדרכו של שגיא שונה ומעמיקה מאד בכל הנוגע להתייחסותו לניתוח הטארוט. אם לרב נתקלתי ב “מגידי עתידות” ותו לא אצל שגיא קריאת הטארוט היא טיפולית ועל הדרך ההוליסטית, בה אנו כמטפלים מעוררים את הכוחות המרפאים ואת המודעות אצל האדם שמגיע אלינו. הקריאה משקפת לאדם היבטים בעצמו ועצם השיחה “אפקט המראה” שנותנים לנו הקלפים מעורר. האדם לוקח חלק אקטיבי בתהליך התפתחותו ומבין שעתידות נועדו בעצם להשאיר אותנו פסיביים וכח הצמיחה וההתפתחות נעצר אם בזה עוסקת כלל קריאת הקלפים.

שגיא, מעבר להיותו קורא מקצועי, מעמיק ואחראי בטארוט, הוא מטפל בנפשו. כך הרגשתי לאורך כל הקורס. יכולת העברת החומר מעניינת ביותר, מעוררת וגם אוסיף ששגיא ניחן בחוש הומור שמטבל את השיעורים בקלילות וכיף. הקורס מעבר להיותו מקצועי לכל המעוניין לעסוק בכך, נכון גם לכל המעוניין להאיר ולהעשיר את דרכו בכל הנוגע למודעות אישית וכקורס מעשיר רוחנית ובכך מחדד את דרך החיים ובחירותנו היומיומיות.

מה אומר ומה אוסיף? 🙂 היה לי כיף אמיתי! עבר מהר מידי! ממליצה בחום גדול לכל אלו הסקרנים שנמשכים לתחום ממקום טיפולי-הוליסטי ככלי אמיתי לייעוץ והכוונה אישית. שגיא-תודה על הכל!!!

דבר אחרון וחשוב- שגיא מלווה באופן אישי את התלמידים במהלך הקורס ולאחריו, דבר לא שגרתי ולא מובן מאליו ועושה זאת באהבה וסבלנות רבה! מה שמרגיש ומחדד את עצם תחושת השליחות שכנראה שגיא מונע ממנה מעבר להיותו מרצה ומורה לטארוט. אז זהו 🙂

הדר פלדמן-מסיקה

הדר פלדמן-מסיקה

כאשר הגעתי לקורס טארוט מתחילים לא היו לי ציפיות מעבר ללמידת קלפי הטארוט, להפתעתי, קיבלתי בקורס הרבה הרבה מעבר.

דבר ראשון, קבלתי מורה שהוא קודם כל אדם. מלא בטוב לב ורצון לעזור לכל אחד ואחת עם כל בעיה אשר צצה בכל תחום בחיים.
קיבלתי אותך שגיא, אדם משכמו ומעלה עם המון ידע בכל-כך הרבה תחומים, שנותן תמיד עצה טובה, עזרה, תמיכה ואוזן קשבת. זה אולי נשמע מעט או משהו פעוט, אבל זה ממש לא. בתקופה כה קשה בחיי, הצטלבו דרכינו, ולא סתם, כך אני מאמינה. עזרת לי מאוד. עם עצות ורעיונות איך להתמודד עם מה שקורה בחיים שלי, זה אולי נשמע מעט לאחרים אבל אוזן קשבת זה משהו שלא קל למצוא. לא פעם הגעתי לקורס נסערת ו”טעונה” ברגשות לא קלים, למדתי ממך כמה חשוב להקשיב לאחר. פשוט לתת לו לדבר ולהוריד את מה שיושב על הלב. זה שיעור מאוד חשוב עבורי, ואתה לימדת אותי זאת.
אני ממש מודה לך על כך.

בנוסף לכך, לימדת אותי כי לכל בעיה יש פיתרון, צריך פשוט להסתכל על הדברים אחרת ולא לפי צורת המבט המקובעת שלי. הפתרונות שלך היו שונים עבורי וצורת החשיבה לך גרמה לי לחשוב על הדברים בזוית אחרת, ולראות את הדברים בפרספקטיבה שונה. שגיא, אין מספיק מילים בפי כדי לומר לך תודה.

כל זאת, עוד לפי העזרה הגדולה והעצומה שלך בכך הלכת לקראתי כשרציתי ללמוד את קורס ההמשך. אני לא אשכח זאת בחיים ! (לא סתם אני אומרת זאת, זה ממש ברצינות). אף פעם לא האמינו בי ותמכו בי בצורה כזו.
אתה לבטח הבנת כי אם לא אתקבל לקורס ההמשך בצורה זו, הסיכויים שאחזור לקורס המשך הם די קלושים. במצב בו אני נמצאת היום, לצערי, אני חושבת שהיה קשה לי למצוא כסף למה שנראה לי כמותרות.
אולם, כבר בתחילת הקורס הבנתי כמה לא נכונה המילה –מותרות.
החומר הנלמד בקורס ההמשך הוא מדהים, והוא בדיוק הסיבה שבגללה רציתי ללמוד טארוט מלכתחילה.
כמות המידע עצומה, משולבת בהמון סוגי פתיחות ומשמעויות לקלפים דבר אשר נותן כלים מעולים כדי לעסוק בטארוט ולהרוויח עוד כסף.

השיעור אשר עשית לנו על שיווק, מעבר לעניין המעשי אשר עוזר מאוד בחיים, היה פשוט מאלף. הצורה בה עשית זאת ואיך גילית לכל אחד (לפי הקלף שיצא לנו בטארקו) מה עוצר אותו מלעשות זאת. הקלף שיצא לי (האוהבים) גרם לי לחשוב הרבה ובסוף החלטתי להקשיב לעצה של הקלף ופשוט “להתמודד עם הקושי בלי לפחד מהתוצאות”…. וזה עבד!! אין לך מושג כמה הייתי מאושרת באותו יום בו טיפלתי לראשונה בקלפי טארוט במישהי וקיבלתי טלפון לטפל במישהי נוספת למחרת.

שגיא, חיזקת לי מאוד את הביטחון העצמי שלי באמון שלך בי ובתמיכה שלך. שמחתי להכיר אותך, אדם עם לב רחב ורצון אמיתי וכנה לעזור.
יש הרבה מה ללמוד ממך מעבר לקלפים (ולחלומות), אני יודעת שאקח את דמותך לדוגמא לנגד עיני, כאשר אני אטפל באנשים ומקווה מאוד שאצליח לעזור לאנשים ולהשפיע עליהם לא פחות ממך.
ולסיום,
שגיא, תודה רבה.

טליהקוראת בקלפים ומתקשרת

ברצוני להודות לך שגיא על היותך סבלני וסובלני לאורך כל הדרך.
השיעורים בהם השתתפתי היו חוויה נהדרת כל פעם מחדש.

למדתי בזכותך להכיר לא רק את הקלפים אלא להכיר את משה האמיתי דרך אותם 78 הקלפים. השיעורים היו מעניינים מאוד מלווים בדוגמאות רבות ובסיפורים מעניינים וכן בהתנסויות אחד על השני.

עלי לציין שכאחד שנפגע רבות בעבר ע”י מרצים הייתי מאוד ספקטי אך אין ספק שאתה מרצה מן הטובים ביותר כושר הביטוי שלך מעולה ואתה מעביר את הקורסים בצורה ברורה ויחד עם זאת משלב את הקלילות ואת ההומור דבר שנתן לי כתלמיד להרגיש “בגובה העיניים”.

משיעור לשיעור גברה אצלי התשוקה לדעת עוד ועוד ,הייתי מצפה בקוצר רוח לשיעור הבא .

לא האמנתי שאוכל לקרוא בקלפים בצורה מעמיקה וטובה ובטח שלא חלמתי לפתור חלומות לאנשים דבר שאני עושה היום.

כיום אני מתעסק בכל הקשור למיסטיקה בנושאים השונים כמו נמורולוגיה, גרפולוגיה, תקשור, אבחון על פי כף יד ומעביר סדנאות בנושא נמרולוגיה שלכל אלא מתלווים אלי הקלפים והם מהווים חלק בלתי נפרד מכל ייעוץ שלי אם זה במסגרת ייעוצם פרטיים,ערבים חוויתיים, או אף בקו המומחים שאניי מלווה כבר שנה בזכות הקלפים ועל כל אלא שגיא אני מודה לך מקרב לב.

אין ספק שאתה לוקח חלק בהצלחה שלי היום.

אומרים “שתמונה אחת שווה אלף מילים” “ושאיש מקצוע נבחן בקטנות” ואכן כך הדבר ובגדול!!.

איחולי הצלחה בהמשך עבודתך מי ייתן וירבו הקורסים אותם אתה מעביר וכך ייהנו עוד רבים אחרים ואף יגלו את אותם “חלקים נסתרים” שבהם.

אין ספק שעוד יפגשו דרכינו ואמשיך להמליץ עליך בחום רב.

ספרוב משהמיסטיקן וקורא בקלפים משתתף קבוע בפאנל המיסטיקנים ברדיו FM103.

במשך שנים הרגשתי שיש בתוכי את המחפש הנצחי, זה שקיים בו פוטנציאל אדיר, אבל אין מי שיוציא אותו החוצה. הרגשתי שאני לבד בעולם הזה, מנסה ללמד את עצמי ומחפש את המאסטרים הנסתרים בכל מיני מקומות… מרים סלעים ומציץ בחרכים… עד שיום אחד, כאשר חיפשתי מורה לקלפים, מצאתי באינטרנט את שגיא.
שגיא, אתה מאסטר מלידה. אני לא חושב שאיי פעם נתקלתי במישהו שמקרין הילה של “אני רוצה ללמד אותך!” בעוצמה כזאת גדולה.
אני עדיין צעיר, ורק התחלתי ללמוד, אך אני מקווה שאתקל בעוד מאסטרים גדולים כמוך. הסיפורים עם לורן, העברת הידע על הקלפים והחלומות בדרך כל כך יעילה ונכונה… ענית על כל השאלות שלי ולא היה רגע אחד בו לא נהניתי בשיעורים. מהקבוצה הקטנה והאינטימית ועד למסיבות סיום הקורסים עם הארוחות הגדולות!
תמיד אתגעגע לימי ראשון בלילה השקטים שמנתקים אותי מהמציאות למשך 3 שעות קסומות עם קבוצה מקסימה…

חשבתי שראיית הילות, חלומות צלולים ורייקי 3 זה המיטב שייצא ממני, אך הסתבר לי במהלך הקורס שאני גם מתקשר די מוצלח וקורא בטארוט בצורה שמפתיעה אפילו אותי בכל פעם מחדש!

ולחבר’ה שקוראים, תאמינו לי, ללמוד לזכור 78 קלפים שונים ואיך הפירושים שלהם משתלבים זה עם זה זה ממש לא פשוט, ואני לא חושב שהייתי מסוגל ללמוד אפילו מעט ממה שלמדתי משגיא אם הייתי מחליט ללמוד בכוחות עצמי.
מאסטרים שממש רוצים ללמד ויודעים לעשות את זה כמו שצריך, לצערי הרב, זה דבר מאוד נדיר. אני שמח שהייתה לי ההזדמנות לפגוש אחד.

כל תלמיד מחפש את המאסטר שלו, ואני חושב ששגיא יכול להיות המאסטר של כל אחד. הטארוט והחלומות הרחיבו את האופקים שלי בצורות מדהימות. גיליתי דברים מדהימים שמסתתרים בתוכי, וכרגע אני רואה את החיים כמעט הפוך לחלוטין ממה שראיתי לפני שנה…

מזל שהטארוט והחלומות נשארים איתי אחר כך למשך כל החיים. בלי שום ספק, כלים שכל אחד צריך.

מיכאל אלבויםסטודנט לפסיכולוגיה, קורא בקלפי טארוט