המסיכה של מזל עקרב (מלכת הגביעים) ואיך הם מתנהגים במיטה?

המסכה של מזל עקרב | מלכת הגביעים בקריאה | מזל עקרב במיטה

ההרפתקן

את לובשי המסכה של מזל עקרב (מלכת הגביעים) לא נשכח כל-כך מהר. הם אנשים מיוחדים, יודעים מה הם רוצים ואינם פוחדים לקחת סיכונים ולחיות על הקצה. הם הולכים עד הסוף בכל תחום וחייהם מוקדשים למציאת האמת והבנת החיים.

אחת התכונות המרכזיות של לובשי מסיכה זו היא השאיפה להגיע אל האמת ורצון להבין את מקור הדברים, מקור הבעיות, לכן אנשים אלו תמיד יחפשו את המעבר בכל דבר. הם יחפרו ויחפרו ולא ישקטו עד שיימצאו את האמת ולא משנה כמה זה כואב ואילו הקרבות צריך לעשות בדרך. זו הסיבה שבגללה נמצא את לובשי המסיכות של מזל עקרב נמשכים לתחומים ומקצועות שיעזרו להם להבין את היקום והאדם: מיסטיקה, פסיכולוגיה, קרימינולוגיה, התפתחות אישית וכדומה. יש להם אינטואיציות בריאות בכל הקשור לאנשים והם יודעים היטב לנתח מצבים ולהבין את טבעו של האדם. ניתן לראות זאת במבט החודרני החודר לנשמה המאוד מאפיין את לובשי מסיכה זו.

כל מה שלובש המסיכה של מזל עקרב עושה, הוא עושה עד הסוף. הטוטליות שלו באה לידי ביטוי בכל תחום: בחברות, באהבה, בנתינה ובכל מקום. כשהוא אוהב, הוא יאהב עד הסוף, כשהוא נותן – זה יהיה עד הסוף. גם כשהוא שונא, הוא שונא עד הסוף, ומאד לא מומלץ להיות "על הכוונת" שלו במצבים אלו, כיוון שהוא לא ישכח ולא יוותר עד שהוא ינקום את נקמתו.

לובש המסיכה של מזל עקרב חושב במושגים מוחלטים והכול אצלו שחור או לבן, לכן אין לו בעיה להרוס הכול כדי לבנות מחדש ופעמים רבות הוא יהרוס את אשר בנה זמן רב כדי להתחיל מחדש. בדרך כלל קשה לסביבה להבין את לובש מסיכה זה. הוא מסתורי ופועל בדרכים לא שגרתיות ומיוחדות. הוא מאד נאמן לדרך שלו והוא יפעל על פי הטבע שלו, גם אם הדבר יזיק לו. יש סיפור הממחיש זאת טוב מאד והוא הסיפור על העקרב המבקש לעלות על גבו של הצב כדי לעבור את הנהר ומבטיח כי למרות חששותיו של הצב הוא לא יעקוץ אותו, שכן ברור כי אם יעשה כך שניהם יטבעו וימותו. הצב מסכים לבסוף, אולם למרות זאת באמצע הדרך העקרב עוקץ את הצב. לפני ששניהם טובעים שואל אותו הצב: "מדוע עשית זאת, הרי שנינו נמות עכשיו?" והעקרב עונה: "אני יודע, אולם אין לי מה לעשות – זה הטבע שלי"

כשלובש מסיכה זה לא מוריד אותה בזמן, אנו נפגוש אדם חשדן יתר על המידה שתמיד נוטה לסבך את הדברים. כך למשל אם חבר מזמין אותו לסרט, הוא מייד יחשוב: "רגע אחד! מדוע הוא פנה דווקא אליי?, אולי הוא כבר הזמין חבר אחר שסירב?", "מדוע דווקא הוא רוצה שנלך להצגה של חצות"? ושורה תחתונה לובש מסיכה זה מתקשה פשוט ללכת לסרט וליהנות.

כפי שלובש מסיכה זה עושה כל דבר עד הסוף, כך התהומות אליהם הוא יגיע, במידה ולא יסיר את המסכה בזמן, יהיו עד הסוף. דיכאון, התמכרויות, פחדים – כל אלו יהיו בעוצמות חזקות בחייו והוא חייב להיזהר במיוחד כשהוא מתמכר לדברים, שכן גם ההתמכרויות שלו הם עד הסוף. יהיה לו קשה מאד לצאת מהתמכרות לאלכוהול, סמים וכדומה ולכן הוא צריך להיות מודע לכך.

התכונה הבולטת ביותר של לובשי המסיכה של מזל עקרב היא המיניות שלהם. אפשר להגיד שיש סביב אנשים אלו מעיין "הילה של מיניות". זהו אחד התחומים בו הולך להם הכי טוב ופעמים רבות מלכת הגביעים מייצגת אנרגיה של מתח מיני. תסמכו על לובשי מסיכה זו כי הם מודעים היטב למתח מיני זה, ומנצלים אותו לטובתם שכן המיניות נותנת להם כוח ופעמים רבות היא ביטוי מצוין לתחושת הכוח שהם צריכים.

מלכת הגביעים בקריאה

מזל עקרב (הקלף מלכת הגביעים) ומזל שור (הקלף מלכת המטבעות) יושבים אחד מול השני על גלגל המזלות האסטרולוגי וצריכים ללמוד אחד מהשני. מזל עקרב צריך ללמוד ממזל שור להיות יותר פשוט ולא לסבך כל דבר, ומזל שור צריך ללמוד ממזל עקרב להפסיק "ללכת על בטוח" ולא יזיק לו להכניס שינויים ודינאמיקה אל חייו.

את התשובה לשאלה: "כיצד לפרש את הקלף מלכת הגביעים, המייצגת את מזל עקרב בקלפי הטארוט בקריאה?",  אתם מוזמנים לקרוא כאן במדור הפרושים של הקלפים בו אני כותב על הקלף מלכת הגביעים בהרחבה.

בני מזל עקרב (מלכת הגביעים) במיטה

מזל דגים במטיה

את סדרת המאמרים "סקסמיסטי" כתבתי עם מיכל ליאור בשנת 2006 עבור מדור הטארוט שלי בוואלה במטרה להראות שלקלפי טארוט בכלל ולקלפי החצר בפרט ישנם צדדים רבים. הם מציגים את הלך הרוח שלנו ויכולים להיות ספציפיים עד כדי כך שניתן לראות דרכם כיצד אנו מתנהגים וחושבים במיטה.וכך, אם סתם בא לנו "לבדוק" איך המיועד/ת מתנהג/ת במיטה, אפשר לעשות זאת עם הקלפים. אם בקריאה ייצא לכם קלף מלכת הגביעים, הרי שכעת תוכלו לדעת מה מצפה לכם.

ליאור מיכל היא אסטרו-סקסולוגית, מטפלת הוליסטית, ומנחה מסיבת רווקות וערבי נשים, ואני רוצה להודות לה על שתרמה מהידע שלה והסכימה להיות שותפה לפרויקט נפלא ומשעשע זה, ואני מקווה שתקחו את החלק הזה בהומור.

בת מזל עקרב במיטה

קצרה היריעה מלנסות לתאר את בת מזל עקרב. לא רבים האנשים שמכירים את אופייה האמיתי מכיוון שהיא התברכה בשליטה עצמית ונוהגת היא להסוות את הלהט שמתרחש בתוכה. כבת מזל מים, היא רגשית ביותר ובעלת אינטואיציה חזקה מאוד, אך גם ההיגיון חריף מאוד והיא לעולם אינה שוגה באשליות, ההפך הוא הנכון, היא תמיד תראה את החסרונות והמגרעות של כל סיטואציה או אדם ותהיה ערה למתרחש סביבה. היא מאד טוטלית בכל מה שהיא עושה ולכן יכולה או לאהוב או לשנוא עד הסוף וקשה לה למצוא את האמצע.
בת מזל עקרב חשדנית וקשה מאוד לרכוש את אמונה. היא תמיד תפקפק במניעך, מבטה חודר ומהפנט וכמו חודר אל תוך נפשך בחקירה מתמדת. על-מנת לרכוש את אמונה תצטרך לעבור מבחנים רבים וקשים ותקופת החיזור אתה לא תהיה קלה. כשהיא אוהבת היא נאמנה ללא גבולות ויודעת לשמור על האינטרסים שלה ושל האהובים עליה.
בת מזל עקרב ידועה כאישה הכי מינית בגלגל המזלות, הסקס אצלה מגיע ממקום יצרי עמוק וקדום והיא זו שהמציאה את משחק הפיתוי. היא שתלטנית גם בחיים וגם בסקס ולפעמים משתמשת בסקס ככלי לרדיפת כוח ועוצמה.

היכולת שלה לתמרן ולפתות מבלבלת מכיוון שהיא לא תעשה זאת בהתלהבות כמו בת מזל טלה אלא בקור רוח מחושב, אתה לעולם לא תדע מה צפון בנפשה, מכיוון שיש לה סודות ודרכי פעולה ששייכים רק לה.

יחד עם זאת, יש עקרביות שהן סגורות מאוד מבחינה מינית, הן לא אוהבות לחשוף ולדבר על החיים הפרטיים שלהן ובטח לא על מה שקורה במיטתן אך כמה מהן כל כך סגורות עד שהן לא מגיעות לאורגזמה. הטבע האמיתי שלהן הוא פראי ויצרי אך הן זקוקות לביטחון ולאהבה כדי להוציא את המיניות החוצה .
כשהיא אוהבת, היא תאהב בנאמנות ומסירות עמוקה וטוטאלית ואוי למי שיפגע באוהביה.

איך היא מתנהגת במיטה?

כשבת מזל עקרב משתוקקת היא מתמכרת להנאות המין, היא נהנית מגופו של הגבר מריחו, ויותר מכל נהנית מהכוח שיש לה להשפיע על הגבר. כשהיא מאוהבת היא תהיה המאהבת הטובה ביותר עלי אדמות, יצירתית, מלאת תשוקה ובמיוחד תהנה לראות את בן זוגה נהנה. במיניות שלה אין טאבו והכל מותר והיא לא תגיד לא לכל הצעה, מוזרה או מפתה ככל שתהיה.

מה מדליק אותה במיטה?

היא נהנית להוציא גבר משלוותו מרוב תשוקה, היא יכולה ליהנות ממשחקי מין שבהם מעורבת תשוקה רבה, היא עלולה לשרוט את הגבר בגבו מרוב תשוקה ואף לנשוך אותו נשיכות קלות (או לא קלות).

מה היא מצפה מגבר במיטה?

בת מזל עקרב יכולה ליהנות ממשחקי מין שבהם מעורבת תשוקה רבה, היא עלולה לשרוט את הגבר בגבו מרוב תשוקה ואף לנשוך אותו נשיכות קלות.
בת מזל עקרב יכולה ליהנות ממשחקי מין שבהם מעורבת תשוקה רבה, היא עלולה לשרוט את הגבר בגבו מרוב תשוקה ואף לנשוך אותו נשיכות קלות.

היא מצפה מהגבר שיהיה חזק בגופו ובעל דחף מיני בלתי נלאה כמוה. שיתאמץ לענג אותה כמו שהיא אוהבת, שייזום, יחדש ושלא יפחד לפעול. אם תפתיע אותה בתנוחה חדשה, צעצוע או משחק תפקידים היא תראה זאת בחיוב. גברים נועזים עושים לה את זה ופעילות מינית חדשה תמיד מבורכת. החידוש ייזקף לזכותך, היא לא תשאל שאלות ומיד תתחיל בפעולה.

איזה גבר מדליק אותה?

היא בזה לאנשים חלשים לכן תצטרך להוכיח לה שאתה שווה לה מבלי להשתלט עליה. קצת מסתוריות לא תזיק ותן לה לגלות מי אתה לאט לאט, כך היא תהנה יותר מהמערכת יחסים שלכם. 

אזהרה אחת קטנה

אם אתה לא רציני בכוונותיך אז אני מציעה לך לעשות צעד אחד אחורה ולהתרחק בריצה קלה. לא כדאי לך להיות שם שהעקרבית חושדת שמשהו לא כשורה.. היא יכולה להיות נקמנית ועוקצנית ולא תבין לאן נעלמה פתאום הגברת הנשית והמפתה.

בן מזל עקרב במיטה

בני מזל עקרב הם המורכבים ביותר בגלגל המזלות. הגבר העקרב כריזמטי ובעל אישיות חזקה וכבן מזל מים התשוקות העמוקות מפעילות אותו. הוא נוטף מיניות והילה של קסם אישי וממגנט עוטפת אותו.
שכלו חד כתער ואין אצלו אמצע, או שהוא בעד או שהוא נגד, או שהוא שונא או שהוא אוהב.
העקרב נולד למלחמה ותמיד מוצא את הדרכים לנצח גם אם זה בדרכים ערמומיות, הוא לא יחשוף את רגשותיו ותמיד ישמור על פנים חתומות שלא מראות את הסערות הרגשיות שמתחוללות בקרבו. למרות שבתוכו הוא כמו הר געש בפעולה, מבחוץ הוא יכול להיות אדיש וקר רוח.
העקרבים נחשבים לסקסיים ביותר ועיניהם מהפנטות וחודרות. אם הוא החליט שאותך הוא רוצה הוא לא יהסס להשתמש בכל מניפולציה כדי להשיג אותך. בחכמתו ובהבנתו את נפש האדם הוא יחקור מה בדיוק מדליק אותך ואין בחורה שיכולה לעמוד בפניו.

הוא קנאי מאוד ורכושני ואם את מהנשים שאוהבות לפלרטט אז תיזהרי לך, גם שאת חושבת שהוא אינו רואה, אז שתדעי שהוא רואה ומרגיש הכל.
הוא זקוק מאוד לאהבה ולחיבה ואם הוא לא יקבל זאת בבית, אז ירעה בשדות זרים. אך למרות שהוא יכול לנהל רומן ארוך וממושך, הוא לעולם לא יפרק את משפחתו, המשפחה היא ערך עליון עבורו. הוא נאמן ברגשותיו לאלה שהוא אוהב. לא קל לרכוש את אמונו, הוא חשדן מאוד ותמיד יפקפק במניעייך.

הדחף המיני אצלו מסובך ומסתורי ומגיע ממקום קדום ויצרי והוא משול לחיים או מוות. אין הם משתעשעים כבני מזלות אחרים. הצורך המיני הוא אינטנסיבי ומוחלט ולא סתם הם ידועים כמיניים ביותר בגלגל המזלות.
בלתי אפשרי להבין את בן מזל זה ולעולם לא תדעי מה הולך לו בראש. גם לו, כמו לבנות מזל זה, יש סודות ודרכי פעולה השייכים רק לו והוא עלול להפתיע אותך, לרגש ולענג בדרכים שמעולם לא חשבת עליהם.

איך הוא מתנהג במיטה?

במיטה הוא אקטיבי מאוד ובלתי מרוסן, הוא ינשק אותך בתאוותנות ובחוזקה, עדינות זה לא הצד החזק שלו. הוא נהנה מאוד להכאיב בזמן המשגל ,הוא יצבוט את פטמותייך וינשוך אותך בכל מיני מקומות בגוף והוא עלול גם לסטור על ישבנך. יחד עם זאת המיניות שלו סוחפת ותסמכי עליו – הוא כבר יודע מה את אוהבת והחוויה המינית עמו תהיה מסעירה ומיוחדת.

מה מדליק אותו במיטה?

הכל מדליק אותו במיטה, הוא מלא תשוקה ולא קל להשביע את תאבונו. הוא יאהב להיות אקטיבי ולשלוט על כל מה שקורה, העקרב נהנה לראות אותך משתוקקת ורעבה לעוד.

מה הוא מצפה מבת זוגו למיטה?

הוא בהחלט יצפה מבת זוגו שתעניק לו את העונג שהוא מבקש בכל פעם שהוא מעוניין. הוא שתלטן אך גם מבקש לענג ולראות את בת זוגו מתענגת ונהנית. הוא זקוק להרבה חיבה ואהבה ומגע וחשוב לו שהצד השני נהנה כמוהו.

איזה אישה תדליק אותו?

הוא יימשך לנשים שמסתירות את הסקס אפיל שלהן, כאלו שהן מאוד נשיות אך לא מפגינות זאת ע"י בגדים חושפניים, הוא נמשך למסתורי וללא ידוע, משהו שקל מידי להשגה לא ימשוך אותו ולכן מומלץ להשתהות כמה שניתן עם האקט המיני. תני לו לעבוד קשה ואל תוותרי לו בקלות – הוא נהנה מכך והדבר רק יגביר את תשוקה שלו כלפייך.

לכל המאמרים בסדרה 12 המזלות האסטרולוגיים »

אולי תרצו לקרוא גם על פתרון חלומות

4.2/5 - (111 votes)

הכותב: שגיא מנדלבוים

© שגיא מנדלבוים מטפל בהומיאופתיה קלאסית, ובעל ניסיון של 26 שנים בלימוד והוראה של קורסים וסדנאות בנושאי טארוט וחלומות אותם הוא מלמד בתל-אביב ובמרכזים שונים ברחבי הארץ. את שגיא הנכם מוזמנים לפגוש בהרצאת המבוא הקרובה וכן בקורסים: טארוט, טארוט מתקדמים ובקורס פענוח חלומות.
על הכותב בהרחבה

26 תגובות על “המסיכה של מזל עקרב (מלכת הגביעים) ואיך הם מתנהגים במיטה?”

 1. לא מתחברת לבני מזל עקרב, יותר מידי מסתוריים, הפכפכים, יש להם המון בעיות בתפקוד המיני (גברים במיוחד) שינויים במצבי הרוח, חיים בעבר, הכול קיצוני, לא הסגנון שלי … יש להם תדר מוריד

 2. בן הזוג שלי הוא ממזל עקרב וגם אני
  כל פעם שאני נכנסת למיטה איתו הוא ישר קורע לי את התחתון ומשם התחתון עובר לפח.. בקיצור לפי דעתי זה באסה רצינית כי כל התחתונים עולים כסף והרבהה

 3. שלי עקרבית

  אין בנו נקמה
  רק בטיפשים של המזל.
  וחלום שלי בתור עקרבית
  למצוא בן זוג עקרב שמבין אותי
  בעיקר בסקס

  1. היי. לצאת עם מזל עקרב נקבה זה יכול להיות סבל, שכן שנינו דומיננטיים והיא תמיד חייבת להפגין שהיא חזקה ולא נשברת מולי. אז חתכתי. אם את עקרבית שלא נשברת בקלות, הרי אשמח להכיר.

 4. מה המשמעות של מלכת הגביעים בפתיחה של כן או לא באמצע בין שני הקלפים תומך/חוסם, הקלף שהוא חורץ גורלות לפי הספר?

 5. רוב הדברים נכונים להחריד….תמיד טענתי שאני בנאדם מוזר ועכשיו אני מבין שזה פשוט הטבע שלי…(למרות שיש לי חבר טוב שאומר שהוא מזל עקרב והוא ממש לא במאפיינים האלה)

 6. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  עקרבית מדום מה מרגישה חסימה כשמתחיל דבר מתפוגג כלא היה מה לא בבסדר וממה נובעת אותה חסימה

 7. דניאל, עקרב בנשמה!!!!!

  כל מה שרשום פה הכל מילה במילה פשוט נכון!!!!!!!!
  לפחות עליי בכל אופן……..
  ההתנהגות במיטה (בעיקר ההתנהגות במיטה), מה שמדליק אותי במיטה, מה שאני מצפה מבת הזוג, וסוג הנשים שמדליקות אותי………

 8. גדייה שיודעת

  הכרתי בן מזל כזה..הוא היה מחזר אחרי הבנות הכי שוות,מרים אותן ומצחיק בלי היגיון וסיבה הייתה מסיבה.
  עוד דבר שהוא היה נוהג לעשות זה להיות הכי לא צפוי..ברצינות הוא הצליח לשגע אותי,אם יש לו חברה למה הוא חיפש אותי וניסה לחזר אחריי בדרכים הכי לא גלויות לאחרים..אפילו דוחף ומנסה לעורר אותי בכל מצב .
  עדיף להתרחק ממזל הכי קרוב ל"עקרבי" שיש..
  כל עוד לא הכרתם את הבחור מכל בחינות החיים(גם השם שלו היה כללי*)אל תנסו להילחם באינסטינקט הנשי להבין את צורת הפעולה של אותו גבר..מקווה לשכוח ממנו,למרות שבכל שלב בחיים הוא מוצא אותי(וגם מהכלים)

 9. עקרבית בנשמה

  אויי ,,זה כל כך נכון ,,,
  אף אחד לא יוכל לעמוד בפנינו
  אנחנו פשוט יודעות הכל !!
  את רזי העולם הדת והקבלה הנראה והבלתי נראה ,,נלמד עד יומינו האחרון .
  ומי שיזכה לחיות לצידנו לא ישכח אותנו כמה גלגולים :)))))

 10. עקרבית גאה...

  העקרבים הם רודפי צדק ולרוב זה בעוכריהם, אך זה לא ניתן לשינוי, זורם ב-DNA!!! ביקורתיים כלפי עצמם וכלפי הסביבה, אכן קוראים בין השורות ומנתחים כל סיטואציה… מעייף ומתיש להיות בת מזל עקרב… אין מנוחה לרגע, אולם זה ממכר… החיים שלנו לא משעממים כלל…

  1. כל כך נכון אחות גם אני עקרב גאה חח זה כיף אבל זה די לוקח לי תזמן הפנוי ואז אני נדפק בלימודים..

 11. וחייהם מוקדשים למציאת האמת והבנת החיים.- מאוד נכון!
  אנו נפגוש אדם חשדן יתר על המידה שתמיד נוטה לסבך את הדברים. כך למשל אם חבר מזמין אותו לסרט, הוא מייד יחשוב: "רגע אחד! מדוע הוא פנה דווקא אליי?- גם נכון!
  חושב במושגים מוחלטים והכול אצלו שחור או לבן, לכן אין לו בעיה להרוס הכול כדי לבנות מחדש ופעמים רבות הוא יהרוס את אשר בנה זמן רב כדי להתחיל מחדש. בדרך כלל קשה לסביבה להבין את לובש מסיכה זה. הוא מסתורי ופועל בדכים לא שגרתיות ומיוחדות.- גם עם זה אני מאוד מזדהה!

  1. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

   העקרב עורג לאמת אם קיימת כזו…יודע לקרוא בין השורות ולהרגיש את העולם בפול ווליום…נינה העקרבית.

   1. נינה אבן יקרה

    העקרב עורג לאמת אם קיימת כזו…יודע לקרוא בין השורות ולהרגיש את העולם בפול ווליום…נינה העקרבית.

    1. כמזל עקרב אני המון דברים אך לא אנוכי, אני מנחש שמזל עקרב שבר לך את הלב אם אתם כותבים כאלו דברים ואני מקווה שתרגישו יותר טוב.

   2. היי שגיא
    תודה עב השיעורים מאד מעניין
    שאלה
    הבן שלי חלם הבוקר שאמרתי לו שבעוד 26 יום הבורסה תקרוס .זה הדבר היחיד שהוא זוכר
    וגם לא זוכר באיזה תקופה של הלילה חלם.מה דעתך על חלום זה
    תודה רחל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *