מיני קורס טארוט במתנה

המסיכה של מזל קשת (נסיך המטות) וגם… איך הם מתנהגים במיטה?

המסכה של מזל קשת | נסיך המטות בקריאה | מזל קשת במיטה

הסטודנט הנצחי

את לובשי המסכה של מזל קשת (נסיך המטות) בטוח פגשתם. אלו יהיו אותם אנשים המחפשים אתגרים, ריגושים וחוויות, שואפים לחוות את החיים, להרחיב אופקים, ללמוד, אוהבי טבע וטיולים מושבעים. מה שאנו פחות יודעים הוא שהם צריכים מרחב וחופש ושבמקום בו הם לא יקבלו מספיק משני אלו, הם לא יהיו הרבה זמן.

לובשי מסיכה זו אוהבים את החיים. הם אוהב לחוות ולהתנסות, ללמוד ולהכיר. לאנשים אלו יש חכמת חיים, אינטואיציה פנימית והם יודעים בדיוק מה נכון עבורם. מאותם הסיבות הם אוהבים נדודים. הם מאד אוהבים לנסוע לחו"ל, לטייל ובעיקר חובבי טבע. לכן המקצוע האידיאלי בשבילם יהיה מדריכי טיולים, טייסים או כל מקצוע בו יש נדודים ומרחבים.

אין דבר החשוב ללובשי המסיכה של מזל קשת יותר מאשר חופש. הם צריכים מרחב ומרגישים שהם צריכים להיות ללא מחויבויות שיכבלו אותם. הרעיון של מרחבים קיים בכל תחום בחייהם. ישכיל המעסיק שלהם למקם אותם ליד חלון הפונה החוצה ואם אפשר, הם יעדיפו לעבוד בחדר גדול עם הרבה "מרחב". בזוגיות הצורך בחופש ומרחבים יכול מאד להגביל אותם ובמקרים רבים עדיף שלא להזכיר את המילה חתונה ליד לובשי מסיכות אלו, אפילו לא בטעות. לובשי המסיכה של מזל קשת רואים בזוגיות כדבר זמני בר חלוף ועד שלא תתפתח חברות עמוקה בין שני בני הזוג, אין מה לדבר על חתונה. בני הזוג צריכים לדעת לתת להם את המרחב האין סופי להם הם זקוקים, להיות בעלי שיחה טובה, חברים טובים ואוהבי נדודים כמוהם.

הצורך של בני מזל קשת לאסוף חוויות ולהתנסות הופך במהירות למכשול שבגללו בני מזל זה אינם רוצים להישאר במקום אחד ודי מהר הם ממצים את התהליך ורצים לחוויה הבאה. הם לא נשארים כדי להשלים את התהליך, ולכן נפגוש בהם כסטודנטים הנצחיים, אלו הלומדים כל החיים, אך לא מיישמים דבר. 

ובאותו עניין, חשוב לתת טיפ ו"ניעור" לבני הזוג של לובשי מסיכה זו (מזל קשת) או של המסכה של מזל תאומים (נסיך החרבות). אם אתם חושבים שזוגיות זו שגרה של ארוחת ערב, טלוויזיה, מיטה וכדומה – צפויה לכם מפלה קשה. שני לובשי מסיכות אלו צריכים גיוון, והרבה. למעשה בני הזוג שלהם צריכים להתייחס אליהם כאל ילדים ולהכין לוח פעילויות שבועי בו ברור מה קורה בכל יום. "ביום ראשון – חברים", ביום שני יוצאים לבלות, יום שלישי-באולינג, רביעי-חוג דראמה, חמישי-מסיבה או אירוח אצל חברים, שישי – טיול. אם בני הזוג יכולים לשמור על קצב זה, הזוגיות תהיה מושלמת. ההבדל בין השניים הוא שלובשי המסכה של מזל תאומים  צריכים גיוון אינטלקטואלי, ולובשי המסכה של מזל קשת צריכים גירויים של טבע, טיולים וחוויות.

לא פעם נמצא לובשי מסיכה זו מתקשים להסירה והתוצאה עלולה להיות בעייתית. הצורך שלהם לאסוף חוויות ולהתנסות הופך במהירות למכשול שבגללו בני מזל זה אינם רוצים להישאר במקום אחד ודי מהר הם ממצים את התהליך ורצים לחוויה הבאה. הם לא נשארים כדי להשלים את התהליך, כי מבחינתם החוויה היא התהליך, ולכן נפגוש בהם כסטודנטים הנצחיים, אלו הלומדים כל החיים, אך לא מיישמים דבר.

לובשי המסיכה של מזל קשת אוהבים ללמוד, ואם הם עוד לא למדו תואר באוניברסיטה, סביר להניח כי הם בדרך לשם. בכלל אוניברסיטאות ומוסדות לימוד טובים עבורם כיוון ששם יש שילוב מופלא של ידע ואנשים ואין עבורם מקום טוב יותר ללמוד על החיים מאשר במקומות אלו.

אחת התכונות המעניינות שיש ללובשי מסיכה זו הוא המזל. יש להם הרבה מזל והם מסוג האנשים שתמיד נופלים על הרגליים. המזל הרב שיש להם בשילוב עם האופטימיות שלהם, הקלילות ואהבת החיים, יוצרת טיפוס שאינו יודע פחד ומוכן לנסות ולהתנסות בכל. לכן פעמים רבות יהיה השואל הרפתקן, שאינו חושש, ומוכן להמר.

נסיך-מטות2

נסיך המטות בקריאה

מזל תאומים (נסיך החרבות) ומזל קשת (נסיך המטות) יושבים אחד מול השני בגלגל המזלות האטסרולוגי ומשלימים אחד את השני. שניהם עוסקים בלימודים והרחבת אופקים, אלא בעוד שמזל תאומים פועל מהראש: הוא אוטודידקט, לומד דרך ההיגיון והשכל, מזל קשת פועל מהלב וצריך חוויות והתנסות אישית.

את התשובה לשאלה: "כיצד לפרש את הקלף נסיך המטות המייצגת את מזל קשת בקלפי הטארוט בקריאה?",  אתם מוזמנים לקרוא כאן במדור הפרושים של הקלפים בו אני כותב על הקלף נסיך המטות בהרחבה.

בני מזל קשת (נסיך המטות) במיטה

מזל קשת במיטה

את סדרת המאמרים "סקסמיסטי" כתבתי עם מיכל ליאור בשנת 2006 עבור מדור הטארוט שלי בוואלה במטרה להראות שלקלפי טארוט בכלל ולקלפי החצר בפרט ישנם צדדים רבים. הם מציגים את הלך הרוח שלנו ויכולים להיות ספציפיים עד כדי כך שניתן לראות דרכם כיצד אנו מתנהגים וחושבים במיטה.וכך, א
ם סתם בא לנו "לבדוק" איך המיועד/ת מתנהג/ת במיטה, אפשר לעשות זאת עם הקלפים. אם בקריאה ייצא לכם נסיך המטות, הרי שכעת תוכלו לדעת מה מצפה לכם.

ליאור מיכל היא אסטרו-סקסולוגית, מטפלת הוליסטית, ומנחה מסיבת רווקות וערבי נשים, ואני רוצה להודות לה על שתרמה מהידע שלה והסכימה להיות שותפה לפרוייקט נפלא ומשעשע זה, ואני מקווה שתקחו את החלק הזה בהומור.

בת מזל קשת במיטה

מילת המפתח של הקשתית היא חופש. תנסה להגביל אותה בכל צורה שהיא ותראה איך היא מתרחקת ממך עד כדי ניתוק הקשר במקרים חמורים.
אפילו צווארון גולף הן לא מסוגלות ללבוש כיוון שזה חונק אותן, אז תתאר לעצמך שהיא בדיוק רוצה ללכת לסרט עם חברה ודווקא עכשיו אתה מחליט שאתה זקוק לתשומת לב.
הקשתית היא טיפוס מעניין לכל הדעות, היא יצירתית עד מאוד וידה קלה בכתיבה, תמיד תוכל להיעזר בה בכתיבת כרטיסי ברכה.
כל תחומי האומנות מעניינים אותה והיא תשלח ידה לציור, פיסול, ולכל אומנות שימושית אחרת. פילוסופיה ומשמעות החיים הם נושאים שתמיד תשמח לדבר עליהם ולהביע את דעתה. היא תמיד אופטימית מאוד ומרגישה שיש מי ששומר עליה. היא נדיבה ופתוחה, אך יכולה להיות לעיתים חסרת טאקט ולומר דברים בצורה ישירה ופוגעת.

היא לפעמים משרה רושם של יהירות מכיוון שהיא בטוחה שהיא יודעת הכל יותר טוב וזה יכול לעצבן לעיתים. היא מאוד אוהבת ספורט ובעלי חיים ורכיבה על סוסים יכולה להיות תרפיה נהדרת עבורה.

איך היא מתנהגת במיטה?

בת מזל קשת מתייחסת לגברים כאל יצורים שנועדו לשעשע אותה והיא מאוד אוהבת לפלרטט ולעשות טיזינג גם לגברים שלא מעניינים אותה במיוחד, רק כדי לבדוק אם תוכל לכבוש אותם ואז כשהיא מגלה שזה קל יחסית ומאבדת עניין. האתגר הוא נושא חשוב לקשתית ולכן פעמים רבות תמשך לגברים לא מושגים.
הקשתית אוהבת לצבור חוויות ולהתנסות והיא מאמינה גדולה באהבה, לכן עד שתמצא את אהבת חייה היא תשתעשע עם גברים רבים. היא אוהבת לעשות אהבה בטבע, בחוף הים, ביער  ובכל מקום שהוא פתוח. היא קלילה מאוד ומשוחררת ולכן  יכולה לנסות גם מגע מיני עם אישה.
טיפ חשוב: אל תשעמם אותה, תן לה את כל החופש שבעולם, תאתגר אותה שכלית ותקווה לטוב.

מה מדליק אותה במיטה?

האנרגיה המינית שלה תוססת וחיונית והיא תמיד תהיה מוכנה לעשות סקס פראי. דווקא המיטה פחות מושכת ומדליקה אותה, לא אכפת לה איפה לעשות אהבה, היא נדלקת בקלות והיא נהנית מהערצה ושיחה גלוית לב. היא נהנית מסקס כמו מספורט ותהנה מהתשישות והסיפוק לאחר לילה של אהבה.

מה היא מצפה מגבר במיטה?

בני מזל קשת אוהבים טבע, את חוף הים, יער וכל מקום שהוא פתוח. טיפ חשוב: אל תשעממו אותם, תנו להם את כל החופש שבעולם, תאתגרו אותם שכלית והכי חשוב - תקוו לטוב.
בני מזל קשת אוהבים טבע, את חוף הים, יער וכל מקום שהוא פתוח. טיפ חשוב: אל תשעממו אותם, תנו להם את כל החופש שבעולם, תאתגרו אותם שכלית והכי חשוב – תקוו לטוב.

היא מבקשת לעצמה גבר עם התלהבות ודחף מיני דומה לה, היא מסוקרנת לגבי גברים אך תמשך לגברים ישירים חזקים וסמכותיים, מין אצלה הוא מעשה אומנות והיא תצפה שהגבר עם כושר תיאבון מיני טוב שיעריץ את יכולותיה.
היא תרצה שהגבר יספק לה חווית משגל חזקה ורבת עוצמה ולא כדאי שהוא יתעייף מהר, כשהיא מתאכזבת היא יכולה להיות חסרת טקט וישירה.

איזה גבר מדליק אותה?

היא מחפשת גבר שווה לה בכל המובנים, היא נמשכת לאתגר וגבר שייפול לרגליה מיד ישעמם אותה. היא נמשכת לגברים אינטלקטואלים הרפתקניים  ומעניינים בעלי חופש מחשבה ורצוי שיהיו גם אתלטים ובעלי גוף חטוב. אם תרצה לשלול ממנה את החופש היא פשוט תעזוב.

בן מזל קשת במיטה

הקשת אופטימי עליז ושנון מטבעו, הוא לוקח סיכונים ומהמר בכל תחומי החיים ובטוח שהמזל ישחק לצידו. גם אם הוא נכשל הוא לא מתייאש.
הוא אוהב חופש ותמיד זקוק להיות בתנועה. תחומי העניין שלו הם מגוונים: מפילוסופיה ואמנות עד חקר תרבויות וארצות. הוא אוהב לנסוע בעולם וטבעו הידידותי יחבר אותו עם כל אדם. הוא מאמין גדול באהבה אך אינו מתחייב בקלות, החופש הוא ערך עליון עבורו והוא אינו יכול לסבול נשים קנאיות ורכושניות.

יש קשתים העלולים לא להתחשב בבנות זוגם כלל, הם נחפזים להגיע למטרה ובכך לאכזב את בנות זוגם. אך לא שהם מאוהבים, אז הם יתאמצו ויוכיחו את גבריותם ואונם הבלתי נדלה. הקשת נדיב עד מאוד ויחלוק אתך את כל מה שיש לו, בדרך כלל הוא אינו דואג למחר וזאת בזכות האופטימיות הנצחית שלו.
המין לא ישעמם אותם לעולם והם תמיד ירצו עוד. ברוב המקרים קל להסתדר עמו אך קשה להחזיק אותו לזמן רב.

איך הוא מתנהג במיטה?

קשה לו להיות נאמן לאישה אחת, הוא מרגיש שבכל אישה יש משהו שמסקרן אותו ודורש גילוי, הוא מתייחס לסקס כמו ספורט (עוד תחום שאותו הוא אוהד) הוא ייהנה מאוד מהפעילות הפיזית אך לא תמיד יש בו את התשוקה הנדרשת לסקס רגשי מרעיד עולמות וחסר מעצורים.

מה מדליק אותו במיטה?

הקשת תמיד יהיה מכון לסקס פראי. במיוחד ידליק אותו לעשות סקס בקומות לא שגרתיים (כמו: מקומות ציבורי
ים), או בטבע. הקשתים נדלקים במהירות ולא צריך לעבוד קשה כדי להדליק אותם, הם מחפשים הרפתקה וחוויות חדשות ואם זה יובטח לו – את שלו.

מה הוא מצפה מבת זוגו למיטה?

הוא מתייחס למין בקלילות ומצפה מאישה שתדע לעמוד בקצב שלו. קל להדליק אותו והוא יצפה שתהיי מוכנה לעשות אהבה בכל מקום.  הוא ישמח אם תיזמי סקס במקומות שונים ומקוריים במיוחד בטבע ששם הוא מרגיש במיטבו.

איזה אישה תדליק אותו?

הוא נמשך לנשים שהוא מרגיש שהן שוות לו מבחינה אינטלקטואלית, אישה שתוכל לאתגר אותו שכלית ובו בזמן לפלרטט עמו בקלילות.
בסופו של דבר הוא שואף לחברות אמת ולאישה שתדע לתת לו את החופש ואת המרחבים לו הוא זקוק.

לכל המאמרים בסדרה 12 המזלות האסטרולוגיים »

ואולי תרצו לקרוא גם על פתרון חלומות

4.4/5 - (44 votes)

הכותב: שגיא מנדלבוים

© שגיא מנדלבוים מטפל בהומיאופתיה קלאסית, ובעל ניסיון של 26 שנים בלימוד והוראה של קורסים וסדנאות בנושאי טארוט וחלומות אותם הוא מלמד בתל-אביב ובמרכזים שונים ברחבי הארץ. את שגיא הנכם מוזמנים לפגוש בהרצאת המבוא הקרובה וכן בקורסים: טארוט, טארוט מתקדמים ובקורס פענוח חלומות.
על הכותב בהרחבה

13 thoughts on “המסיכה של מזל קשת (נסיך המטות) וגם… איך הם מתנהגים במיטה?”

 1. כל מילה חרוטה, לא ייאמן שעדיין אפשר למצוא כאלו דיוקים אסטרולוגיים אצלנו הקשתים. כיף לקרוא

 2. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  די מבאס שמתייחסים אלינו (אני בת מזל קשת) כשוחרי סקס פראי, מממממממממששששש לא!
  איפה הרוך, ההקדמה והליטופים?
  בני מל קשת – תגיבו!!!

  1. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

   יכול להיות שזה יותר על גברים , אני יוצאת עם בן מזל קשת והוא פראי ממש מהיום הראשון ועד היום חחח (ביחד כבר 4 שנים)

 3. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  ואוו העמוד הזה כל כך נכון כל מילה בסלע פשוט כיף לקרוא אתרים כמו כזה…

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.