קלפים - הקיסרית

מה חדש באתר


מסר עם נטייה לכן

לתת את כל מה שיש לנו

אנו קרובים להצלחה אך בכדי לממש אותה עלינו לציית לחוקי היקום האומרים שיש לתת בשביל לקבל. עלינו לתת מעצמנו ולעזור לאחרים מבלי לדעת מה תהיה התמורה. 

הפריון הוא עקרון מנחה בחיינו דרכו אנו יכולים לשפר את עצמנו ואת הסובב אותנו. כאשר אנו פוריים אנו מחוברים לאנרגיה של שגשוג, הצלחה ואושר.

השיעור הרוחני של קלף הקיסרית עוסק בתפקיד החשוב המוטל עלינו והוא להעצים את הסובבים אותנו ולעזור להם הגיע למיצוי של הפוטנציאל שלהם על ידי תמיכה, עזרה, משוב, גירוי אינטלקטואלי ורוחני וכו’. כשניתן מעצמנו עבור אחרים מבלי לדעת בדיוק איך ואם נתוגמל על כך זה יעזור לנו להתחבר לשפע ולפוריות בעצמנו.

כשמופיע הקלף בקריאה בדרך כלל קל ונכון לנו לתת לזולת, ויחד עם זאת עלינו לשים לב למקומות בהם אנו מתקשים לתת ועלינו לחקור מאין זה נובע.

לימודים והעצמה אישית

הקיסרית מאוד אוהבת לעזור ולייעץ ובהשראתה ניטה למקצועות שקשורים בנתינה כמו סיעוד, ייעוץ אישי, בישול, טיפול, רפואה (טבעית או מערבית) והוראה. היא מאוד מחוברת לטבע ואולי תתעניין בכל אשר צומח וחי. כשמדובר בהעצמה אישית נהנה לעשות זאת בקבוצה, עם אנשים נוספים,

ועיקר המוטיבציה שלנו תגיע מן הרצון לעזור לאנשים נוספים סביבנו: חברים, משפחה וכלל הסביבה.

כל מטרתנו היא לשפר את חייהם של הסובבים ולעזור להם לצבור עוד שפע ושמחה, כדי שעיקרון ההשפעה החיובית יהדהד הלאה, ימשיך להעצים עוד ועוד אנשים.

 זוגיות
תומךאהבה, נתינה, שפע, התמסרות, מוכנות לקשר.
חוסם___

 

 קריירה
תומךמסירות, אכפתיות, השקעה, נתינה, תמיכה בשיפור עצמי של הסביבה.
חוסם___

הנושאים שבהם הקלף חזק (זיקה):

פריון, הריון, נשיות, אמא, אמהות, יופי