קלף הנזיר – החיפוש אחר האמת

מסר

חוקי היקום קובעים שאם תכננו ופעלנו כמו שצריך, כל שנותר כעת לעשות הוא לשחרר את הצורך בתוצאות ופשוט לחכות בסבלנות. אם נחכה מתוך הידיעה שפעלנו נכון – התוצאות יגיעו.

קלף הנזיר מייצג את הצורך בסבלנות. אם תכננו ופעלנו בצורה נכונה, אין יותר מה לעשות בשלב זה, רק לוותר על הצורך בתוצאות מהירות. סבלנות וזמן ייתנו את התוצאות הנכונות. כל שאנו צריכים הוא לחכות והדברים יסתדרו.

אם ברור לנו שלא פעלנו נכון, עלינו להבין כי התשובה שאנו מחפשים מצויה עמוק בתוכנו. אנו לא זקוקים לעזרה ועצות מאחרים, אלא לאפשרות להתבודד ולנטרל את ההשפעות המזיקות של הסביבה, שעלולה לבלבל אותנו או להניע אותנו לפעולה לא נכונה. כשננקה את עצמנו מהשפעות, נוכל לדעת בוודאות מה נכון עבורנו, נחזור לאיזון ונוכל לעשות את הפעולה הנכונה.

לימודים והעצמה אישית
הנזיר מעודד אותנו ללמוד על מנת להעמיק את אוצר הידע והחוכמה. הוא מראה לנו שזה הזמן להרחיב את נקודת המבט ולהיכנס לתהליך מעצים אינטלקטואלית ורגשית כאחד. לא משנה במה אנחנו עוסקים הנזיר מעודד אותנו להעמיק ולחדור אל השכבות הבסיסיות ביותר של מקור הידע, לחקור את הדברים מכל כיוון. כשמדובר בהעצמה הנזיר שולח אותנו אל מחוזות המדיטציה ומגביר את היכולות האינטואיטיביות שלנו. הוא מעורר בנו הקשבה עמוקה לקול הפנימי שלנו, וכך מחזק אותנו בדרך.

זוגיות
תומך: אין
חוסם: בקשר-תחושה של בדידות, ברווקות- דחייה של זוגיות פוטנציאלית מכיוון שהזוגיות מאיימת על הרווקות.

קריירה
תומך: יישום של חכמה וניסיון חיים, בגרות עסקית, קבלת החלטות נכונה וזהירה.
חוסם: קצר בתקשורת עם אחרים, קורקטיות, חוסר חברותיות, נטייה לא להקשיב לעצמנו אלא לאמץ את הגישה הפופולרית.

הנושאים שבהם הקלף חזק (זיקה):

בדידות, מדיטציה, לימודים

לקריאה על פירוש קלף הנזיר בהרחבה – לחצו כאן!

הכותב: שגיא מנדלבוים

© שגיא מנדלבוים מטפל בהומיאופתיה קלאסית, ובעל ניסיון של 27 שנים בלימוד והוראה של קורסים וסדנאות בנושאי טארוט וחלומות אותם הוא מלמד בתל-אביב ובמרכזים שונים ברחבי הארץ. את שגיא הנכם מוזמנים לפגוש בהרצאת המבוא הקרובה וכן בקורסים: טארוט, טארוט מתקדמים ובקורס פענוח חלומות.
על הכותב בהרחבה