קלף מוות

קורס טארוט חדש יוצא לדרך
מסר

קלף מוות - הגיע הזמן לחיות

חוקי היקום קובעים כי החיים הם תהליך דינאמי ומלא שינויים. אסור לנו לפחד משינויים בחיינו אלא ללמוד להתחדש יחד איתם. החיים קצרים ועלינו למצות אותם ולחיות.  

החיים הם תהליך דינאמי ובו שינוי מתמיד. למרות שאנו חוששים משינויים, עלינו להבין כי הם תמצית החיים. הם אלו המאפשרים לנו להשתפר, להצליח יותר ובקיצור – לחיות טוב יותר!  

קלף המוות קורא לנו לערוך את השינויים הנחוצים בחיינו. האם יש לנו את הכוח להוציא מחיינו את מה שהגיע זמנו ללכת? מה מפריע לנו להתפתח, לצמוח, לגדול? האם אנו יכולים לעשות שינוי אמיתי? אם התשובה חיובית אז עלינו לפעול עכשיו. לפנות אנרגיה ישנה למען כניסתה של אנרגיה חדשה ולהיפרד בקלות ואפילו בשמחה מהישן מתוך ציפייה נרגשת לשלב הבא.  

בקריאת קלפי טארוט הקלף חוזר ומזכיר לנו כי המוות ממתין לנו. החיים הם קצרים ולכן עלינו לחיות אותם במלואם, ליהנות, לשחרר קטנוניות וכעס ישן, להתלהב ממה שהחיים מציעים ולמצות את הרגע.

לימודים והעצמה אישית

המוות מעודד אותנו לעשות ניקוי פנימי, להיפטר מדפוסים ישנים, לעבור טיהור אנרגטי ולחזק אותנו במעבר בין שלבים בחיים. ייתכן שהוא מרמז על שינוי מקצועית או הסבת מקצוע, או על לימוד של תחום שעוזר לאחרים בזמני מעבר או שינוי מכל סוג: ייעוץ קריירה, תיווך או משכנתאות (מעבר למגורים חדשים), פסיכולוגיה, גרנטולוגיה, ייעוץ הורי, אחות בטיפת חלב, יועצת הנקה, קואצ'ינג וכל תחום שעוסק בתמיכה בשינוי.

כשמדובר בתהליך אישי המוות מעודד אותנו לחפש מסגרת שבה לא רק נפרוק מטענים רגשיים אלא גם נלמד לשנות דפוסים ולהתבגר אל שלב חדש בחיינו: נאמץ צורות התנהגות חדשות ונבין איך לשחרר את העבר ולצעדו קלים יותר קדימה. המוות הוא קלף מאוד חזק בכל הקשור בשינוי כיוון פנימי וחיצוני, כך שהוא קטליזטור מדהים לעריכת שינויי חיים.

זוגיות
תומך הנאות, בילויים ומיניות טובה.
חוסם קושי להוציא גורמים מפריעים מהעבר, פחד לקחת סיכונים, קושי ליהנות מהחיים.
קריירה
תומך מוכנות לשינויים, הנאה מהעבודה, אמונה עצמית, הליכה עד הסוף בהתאם לדברים שמאמינים בהם.
חוסם פחד ליזום ולעשות, חשש משינויים, היצמדות לעבר.

הנושאים שבהם הקלף חזק (זיקה):

שינויים, מיניות, סיום והתחדשות

מיני קורס טארוט במתנה