קלף המגדל

מה חדש באתר


קלף המגדל - לבדוק שהיסודות מונחים היטב

חוקי היקום קוראים לנו לבדוק שהיסודות מונחים היטב לפני שנתקדם כי תיתכנה בעיות. ככל שנבנה בסיס מוצק, נבדוק לעומק ונכין עצמנו טוב יותר, כך נמנע מקשיים או נעבור אותם בקלות יחסית.  

קלף המגדל קורא לנו לעצור ולא לרוץ קדימה. לא לחתום על חוזה, לא להתחייב עכשיו ומייד. הקלף מצביע בבירור על כך שמשהו בנושא הקריאה אינו נכון ואנו חייבים להיות יסודיים ולבדוק דברים עד הסוף. זהו  הזמן "לקרוא את האותיות הקטנות", ללכת לייעוץ אצל רואה חשבון, לשכור עורך דין, לקחת שמאי, לעשות ביטוח.

קלף המגדל בקריאת טארוט מזהיר כי יכולות להיות טלטלות אבל אם נדאג שהיסודות יהיו חזקים אז הטלטלות רק יחזקו אותנו. כמו כן אם "נסגור את כל הפינות", נבדוק את כל הפרטים בצורה יסודית, ייתכן שנמנע את הטלטלות לחלוטין.

קלף המגדל מציע לנו לבנות בסיס משותף עם בני זוג, חברים ומשפחה. הוא גם קורא לנו לפתח את ה'אני' שלנו, לבחור בתחביבים ובפעילויות שיעזרו לנו לפתח אישיות חזקה ומוצקה ולמלא את חיינו בתוכן משמעותי.

לימודים והעצמה אישית

ראשית, עקב הנושא הכללי שלו, המגדל מתקשר לכל נושא שקשור בנייה, בניין, דירות, נכסים, רכישות גדולות, פיתוח ויזמות. הוא מתקשר גם לנושא הבית: לדיני משפחה, נזיקין, מיסים מחד, ולרפואת משפחה או טיפול זוגי מאידך.

בכל נושא שקשור בבניית יסודות חזקים המגדל הוא המלך, שכן הוא דורש מאיתנו לוודא שאנחנו עומדים על קרקע יציבה: כלכלית, רגשית ופיזית.

כשמדור במסגרת התפתחות אישית נעבוד על אמונות הבסיס שלנו, נטיותינו המולדות, מיגור התמכרויות, יציבות רגשית ויצירת משענת פנימית בכל תחום. נרצה להתחבר להורה הפנימי שבנו, ולכונן הלכה למעשה את הבית שלנו. זה שבתוכנו ומחוץ לנו.

נעבוד על נושאים כמו ביטחון עצמי, ביטחון רגשי ותחושה של עמוד שדרה יציב, ונבחר מסגרת טיפול או התפתחות תומכת.

זוגיות
תומך אין.
חוסם נטייה לרוץ קדימה, אימפולסיביות, קלות דעת, נטייה להיסחף למיניות מוקדם מדי, מערכת יחסים שמבוססת על מיניות.
קריירה
תומך אין.
חוסם נטייה לקחת סיכונים מיותרים, לא לסגור קצוות, בעיות מהעבר צצות ומפריעות, נטייה לבטוח באדם הלא נכון, לא לפזר סיכונים, לא להשאיר רזרוות

הנושאים שבהם הקלף חזק (זיקה):

כישלונות בגלל שרצים קדימה, יסודות רופפות, מיניות, גירושין, הפסדים כספיים