ערכה ספר וקורסים בהנחה

קלף השמש – לחיות ללא סייגים

מסר עם נטייה לכן

לפי חוקי היקום, אחרי שפתרנו את הבעיות זהו הזמן להשלים עם עצמנו, עם היתרונות לצד החסרונות, ולחיות לא סייגים. עם זאת עלינו להיזהר שלא להתמכר לנושא הקריאה ולהישאר באיזון.

קלף השמש מייצג את השלב שאחרי פתרון הבעיות של קלף הירח. לפיכך ניקינו את תת המודע ואנו מוכנים כעת להתמלא מחדש בשפע ואושר. השמש היא מקור החיים: היכן שנוגעות קרניה יש אור ופריחה. קלף השמש מייצג פשטות, כנות, אושר ועושר, הצלחה ושמחה.

הקלף שמש בקריאת טארוט מראה כי נושא הקריאה מעורר בנו התלהבות עצומה והופך למרכז עולמנו.

יחד עם זאת, ייתכן שיש לנו נטייה להסתנוור ואנו עלולים לאבד עניין בתחומים אחרים שחשוב שנמשיך לטפח.

הקלף קורא לנו לא להתמכר לאדם, לרעיון או לפעילות אחת אלא למצוא את האיזון בין התחומים השונים בחיינו ולא להזניח את מרקם חיינו השלם.

אם שכחנו לחייך ולמצוא את החיובי בעולמנו, השמש כאן כדי להזכיר שהיא זורחת כל יום מחדש ומעניקה לנו סיבות חדשות להיות אופטימיים.

איזה סוד את צריכה לדעת עליו?

לא פעם אנחנו רוצים "לפצח" את הסוד ללבו של האדם שמולנו, איך עושים את זה? מתחברים לצד "הצל" של האדם – הצד הסמוי מהעין. הקלף מלך המטבעות יראה לנו איך:

קלף השמש עוסק בכנות, פתיחות ושמחה.
אז מה זה אומר עליו? אם צד "הצל" של האדם שמולנו הוא קלף השמש? איך נבין אותו טוב יותר?

קודם כל, קלף השמש מראה לנו שהאדם שמולנו יעריך אופטימיות ויאהב כל שיחה ש"מרימה". חשוב לבוא עם חיוך, במצב רוח טוב, בגישה קלילה. לפעמים אנחנו יכולים להקרין שלווה ושמחה אפילו בלי לדבר על הנושאים האלה.. פשוט מרגישים את זה בוייב שלנו.

אינסטגרם ויש עוד… ואת ההמשך (עוד טיפים חשובים), אני מזמין אותך לגלות כאן בפוסט האינסטה שלי »

למקרה ואנחנו עדיין לא חברים, אני מזמין אותך להצטרף כבר עכשיו לעמוד, ולקבל טיפים, מסרים והרבה תוכן מעניין: https://www.instagram.com/sagie_tarot_and_dreams/

לימודים והעצמה אישית
השמש מחוסרת לתקשורת, אור הזרקורים, שמחה, ביטוי ויופי.

כשמדובר בלימודים נבחר בכל מקצוע שבו אנחנו במרכז, ומפיצים מאורנו. כשניגש לבחור מסלול לימודים הקו שינחה אותנו הוא השאלה: "מה מביא לי שמחה?" אנחנו רוצים ללמוד משהו שיעשה לנו טוב. שכשניגש ללמוד נשמע מין "יאיי!" קטן בתחתית הבטן.

מקצועות היופי למיניהם מאוד יקסמו לנו: איפור, קוסמטיקה, סטיילינג ועיצוב, אך גם יחסי ציבור, תקשורת, תוכן, מדיה חברתית, וכל מקום שבו אנחנו יכולים "לזהור". אמנות ומשחק יהיו קרובים ללבנו בהשפעת השמש.

כשמדובר בהתפתחות אישית, אנו נשאף יותר מכול לחבור חזרה לשמחה שלנו. נרצה להתמקד פחות בפחדים ובשליליות ונחפש גישה של פסיכולוגיה חיובית, בניית מוטיבציה, הנעה לפעולה, קואצ'ינג, דמיון מודרך וכל שיטה שתגביר בנו אקטיביות, מעשיות והגשמת מטרות.

יש שאלה בנושא קלף השמש או משהו שרציתם להוסיף? כתבו בתגובות! ואם עשינו לכם חשק ללמוד עוד בואו לקרוא על קורס טארוט ולקבל פרטים נוספים

 זוגיות
תומךאהבה, התאהבות, להיות מי שאנחנו בתוך מערכת היחסים, משיכה של אישה לגבר.
חוסםהתמכרויות, חוסר פרופורציה, הזנחה של תחומים אחרים, ילדותיות.
 קריירה
תומך

עבודה רווחית וטובה, קידום, הנאה וסיפוק מהעבודה, תנאי העסקה טובים שיוצרים מעמד.

חוסםהתמכרות לעבודה (וורקוהוליות), הזנחה של תחומים אחרים בחיים.

הגעתם עד לכאן, ואתם כבר יודעים המון על קלף השמש. יש שאלה בנושא או משהו שרציתם להוסיף? כתבו בתגובות! ואם עשינו לכם חשק ללמוד עוד בואו לקרוא על קורס טארוט ולקבל פרטים נוספים

הנושאים שבהם הקלף חזק (זיקה):

אושר, עושר, מעמד כלכלי, אגו, התמכרויות, אבא

הכותב: שגיא מנדלבוים

© שגיא מנדלבוים מטפל בהומיאופתיה קלאסית, ובעל ניסיון של 27 שנים בלימוד והוראה של קורסים וסדנאות בנושאי טארוט וחלומות אותם הוא מלמד בתל-אביב ובמרכזים שונים ברחבי הארץ. את שגיא הנכם מוזמנים לפגוש בהרצאת המבוא הקרובה וכן בקורסים: טארוט, טארוט מתקדמים ובקורס פענוח חלומות.
על הכותב בהרחבה

2 thoughts on “קלף השמש”

  1. עדיין מהססת רוצה לחזור לתחום שממנו ברחתי לפני שנה אבל גם עם אנשים נורמטיביים או ילדים רק ה" יודע אם זה יקרה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *