המסיכה של מזל דלי (מלכת החרבות) וגם… גלו כיצד מזל דלי גבר וכן מזל דלי אישה מתנהגים במיטה?

המסכה של מזל דלי | מלכת החרבות בקריאה | מזל דלי במיטה

את לובשי המסכה של מזל דלי (מלכת החרבות) לא הרבה מכירים. לובשי מסיכה זו אינם מוחצנים, לפעמים הם אינם ברורים ואת עבודתם ותרומתם הרבה הם עושים עם עצמם, בשקט וללא צורך בהכרה. לובש מסכת מזל דלי גבר ולובשת מזל דלי אישה יהיו אותם האנשים שרואים את הנולד, הם מתקני עולמות, לוחמי צדק, וכשהם מדברים – כדאי לנו להקשיב למה שיש להם להגיד, כיוון שלרוב הם צודקים.

אחד הדברים שלובשי המסיכה של מזל דלי יודעים לעשות טוב במיוחד הוא מדיטציה, יהא זה לובש מסכת מזל דלי גבר או תהא זו לובשת מזל דלי אישה. מדיטציה זו היכולת להתנתק מהסביבה כדי להתרכז ולעשות דבר אחר. חובש, לדוגמא, חייב לדעת לעשות מדיטציה. אמנם לא מלמדים את זה בקורס חובשים, אבל בלי היכולת לעשות מדיטציה איך יוכל אותו חובש להגיע לאירוע בו יש פצועים, צעקות, קולות לחימה ברקע ולעשות את מלאכתו? הוא חייב לדעת להתנתק ממה שקורה סביבו, ולעשות דבר אחד – להציל חיים. כך גם מנתחים, טייסים וכל שאר בעלי המקצועות העובדים בתנאים לא קלים – כולם צריכים לדעת לעשות מדיטציה כדי שיוכלו להיות במיטבם.

לובש מסכת מזל דלי גבר ולובשת מזל דלי אישה הם אידיאליסטיים מבטן ומלידה

לובש מסכת מזל דלי גבר ולובשת מזל דלי אישה הם אידיאליסטים, חשוב להם צדק חברתי. מפריע להם הרעב באפריקה, השחיתויות שיש בממשלה, והם אלו שיכתבו מכתבים, ייצא לרחובות להפגין ויילחמו כשיש עיוות צדק. גם כשהם נלחמים בחוסר צדק הם עושים מדיטציה ולכן הם יהיו שקועים במטרה ויקריבו את הדברים האחרים הקיימים בעולמם.

מספרים שבאחד הימים הגיע לתומס אדיסון (שהוא כמובן בן מזל דלי) עיתונאי וביקש ממנו בציניות לספר לקוראים שלו איך זה להיכשל 2,000 פעם בניסיונות לשווא לשכלל את הנורה החשמלית. תשובתו של אדיסון הייתה שהוא לא נכשל 2,000 פעמים, אלא פשוט גילה 2,000 דרכים חדשות כיצד לא להדליק נורה.
רק אנשים הלובשים את המסיכה של מזל דלי גבר או אישה מסוגלים להיות כה עקשנים, להתמיד, ואפילו שכולם לועגים להם, למרות שהם צריכים להקריב את כל היקר להם, הם יצליחו ויביאו את הבשורה לאנושות.

כשלובש מסיכה זו שקוע בפרויקט הוא "לא רואה ממטר", באותו הרגע לא חשוב לו דבר פרט למטרה שלו: לא המשפחה חשובה, לא עבודה, לא ילדים. כמו כל אידיאליסט, לובש מסכת מזל דלי גבר ולובשת מזל דלי אישה רואים רק את התמונה הגדולה, אבל החיסרון הגדול של לובשי מסיכה זו הוא שהם אינם רואים את הסביבה הקרובה להם. הם יכולים לסבול את כאבם של העניים באפריקה, או להרגיש צורך להציל להקה של דולפינים הנמצאת מסכנה, ולתרום סכום נכבד למען מטרות אלו, אולם הם לא יראו שאחיהם זקוקים נואשות לכסף כדי לאכול.

לובש המסיכה של מזל דלי חייב ללמוד להיזהר מהנטייה שלו להקריב את הקרוב לו למען המטרה. אם הוא לא ילמד להסיר את המסיכה הזו בזמן הוא יפגע בקרובים לו, במיוחד בבני הזוג ובמשפחה. לובש המסיכה זה יכול להיות ימים בעבודה, לא להתקשר ואפילו לא לחשוב על המשפחה וזה נכון בין אם מדובר בלובש מזל דלי גבר או בלושבת מזל דלי אישה. זה לא שהמשפחה לא חשובה, אלא פשוט מרגע שלובשי מסכת דלי נכנסים לעבודה, הראש שלהם לא שם. זה מי שהם, ולרוב, האישה והילדים צריכים פשוט להשלים עם תכונה זו במקום להלחם בה.

יש שאלה על בני מזל דלי או משהו שרציתם להוסיף? כתבו בתגובות!

ואם עשינו לכם חשק ללמוד עוד בואו לקרוא על קורס טארוט ולקבל פרטים נוספים

לובש מסכת מזל דלי גבר ולובשת מזל דלי אישה מקדימים את זמנם

לובשי מסכת מזל דלי מקדימים את כולם. הם רואים ומבינים דברים הרבה לפני כולם, עוד לפני שהם קיימים. יש להם את זיק הגאונות והם מסוגלים לתפוש משהו עוד לפני שהוא מתרחש. פעמים רבות לובש מסכת מזל דלי גבר ולובשת מזל דלי אישה מקדימים את זמנם, ומקבלים יחס לא הוגן ורק בדיעבד הם יוערכו כראוי.
לובשי מזל דלי מסוגלים להיות עקשנים, להתמיד, ואפילו שכולם לועגים להם, למרות שהם צריכים להקריב את כל היקר להם, לרבות הבריאות שלהם, למרות הכול הם יצליחו ויביאו את הבשורה לאנושות. 

המסיכה של מזל דלי
קורס טארוט חדש יוצא לדרך

מלכת החרבות בקריאה

מלכת החרבות מיוצגת על-ידי האנרגיה של מזל דלי. כפי שמזל דלי הוא רציני, ויודע לעשות היטב מדיטציה (הסבר בהמשך), כך גם השואל שלנו.

בחשיבה שלו, השואל מקדים את כולם, יהא זה שואל הלובש מסכת מזל דלי גבר או שואלת הלובשת מזל דלי אישה. הוא רואה ומבין דברים הרבה לפני כולם. יש לו את הזיק של הגאונות והוא יכול לתפוש משהו עוד לפני שהוא מתרחש. פעמים רבות הוא מקדים את זמנו, ומקבל יחס לא הוגן ורק בדיעבד הוא יוערך כראוי.

לשואל יש זיקה לטכנולוגיה, למדע ולכול מה שעושים אתו מדיטציה. למשל: טלוויזיה, מחשב, אינטרנט, עיתון, מדע. כל אלו דורשים מאתנו להתנתק מהסביבה ולהתרכז רק בזה. במקומות אלו השואל יהיה טוב מכולם ויש לו אינסטינקטים טבעיים בכל הקשור לטכנולוגיה. הוא כאילו נולד לתוך זה.

אולי בגלל כל אלו, השואל הוא איש חזון ופעמים רבות האנשים אותם מייצג הקלף יכולים להיות מנהיגים מצוינים. הם רואים למרחק מה שאחרים לא רואים, רציניים, אכפת להם והם יקריבו את כל מה שיש להם למען המטרה.

מזל דלי (הקלף מלכת החרבות) ומזל אריה (הקלף מלכת המטות) יושבים אחד מול השני על גלגל המזלות האסטרולוגי וצריכים ללמוד אחד מהשני. מזל דלי צריך ללמוד ממזל אריה להכניס יותר כייף לחיים, לבלות, לחשוב יותר על עצמו ופחות על אחרים. ומזל אריה צריך ללמוד ממזל דלי פחות לחשוב על עצמו ועל הנאותיו, יותר לחשוב על העתיד ועל אידאלים.

את התשובה לשאלה: "כיצד לפרש את הקלף מלכת החרבות, המייצגת את מזל דלי בקלפי הטארוט בקריאה?",  אתם מוזמנים לקרוא כאן במדור הפרושים של הקלפי טארוט בו אני כותב על הקלף מלך המטבעות בהרחבה.

 בני מזל דלי (מלכת החרבות) במיטה: גלו כיצד מזל דלי גבר או מזל תאומים אישה מתנהגים במיטה? 

מזל דגים במטיה

את סדרת המאמרים "סקסמיסטי" כתבתי עם מיכל ליאור בשנת 2006 עבור מדור הטארוט שלי בוואלה במטרה להראות שלקלפי טארוט בכלל ולקלפי החצר בפרט ישנם צדדים רבים. הם מציגים את הלך הרוח שלנו ויכולים להיות ספציפיים עד כדי כך שניתן לראות דרכם כיצד אנו מתנהגים וחושבים במיטה.וכך, אם סתם בא לנו "לבדוק" איך המיועד/ת מתנהג/ת במיטה, אפשר לעשות זאת עם הקלפים. אם בקריאה ייצא לכם נסיך המטות, הרי שכעת תוכלו לדעת מה מצפה לכם.

ליאור מיכל היא אסטרו-סקסולוגית, מטפלת הוליסטית, ומנחה מסיבת רווקות וערבי נשים, ואני רוצה להודות לה על שתרמה מהידע שלה והסכימה להיות שותפה לפרוייקט נפלא ומשעשע זה, ואני מקווה שתקחו את החלק הזה בהומור.

בת מזל דלי אישה במיטה

בת מזל דלי אישה היא שוחרת שלום ואחווה ותמיד תהיה מוקפת ידידים וידידות לרוב. היא אינדיבידואלית וליברלית ובעלת רעיונות מתקדמים ומקוריים. כבת מזל אוויר היא אינטליגנטית מאוד ושום רעיון לא זר לה, היא סובלנית לכל בני האדם אך מתקוממת למראה חוסר שוויון ושתלטנות ועלולה להגיב בעקשנות ומרדנות כשהמצב דורש זאת.

'הדלייה' עצמאית מאוד ואוהבת להחליט את החלטותיה לבד. בת מזל דלי אישה היא חברותית מאוד ופתוחה מאוד כלפי חוץ, ידידיה ימצאו אצלה אוזן קשבת ועצה טובה, היא תדע איך לדובב אותם ולהוציא מהם את כל מה שבליבם, היא סקרנית לגבי נפש האדם ושום דבר לא ירתיע אותה. אולם, מצד שני, בת מזל דלי אישה תשמור לעצמה את מחשבותיה ורגשותיה ולא תשתף כי אין היא מרגישה צורך לעשות זאת.

למרות הקשרים הרבים שלה והאחווה שהיא מרגישה לכל בני האדם בת מזל דלי אישה נחשבת לקרירה יחסית והיא יכולה לתת את אותו יחס חם ולבבי גם לחברתה הטובה ביותר וגם לבעל חנות המכולת שבה היא קונה את מצרכיה. היחס של בת מזל דלי אישה הוא לא אישי בעליל וקשה לה להיות בקשרים אישיים לוחצים, היא חוששת מאינטימיות לכן גם לא קל לה להיות במערכת יחסים זוגית שבה יש צורך בעומק רגשי, זה מאיים על החופש שלה, ולכן היא זקוקה לגבר פתוח וליברלי כמוה שיעניק לה את אותו חופש לבטא את עצמה.

ואיך בת מזל דלי אישה מתנהגת במיטה?

בת מזל דלי צריכה להיות קצת לבד מידי פעם ואין מה ללחוץ עליה כשהיא מתנתקת. פשוט, המתן קצת והיא תחזור להיות אתך.
בת מזל דלי צריכה להיות קצת לבד מידי פעם ואין מה ללחוץ עליה כשהיא מתנתקת. פשוט, המתן קצת והיא תחזור להיות אתך.

היא ליברלית מאוד וסקרנית ושום דבר לא מרתיע אותה, ולכן תוכל להתנסות בקשת רחבה של חוויות מיניות וכמה שיותר מקוריות ככה זה יותר ילהיב אותה. אתה תוכל לבקש ממנה כל דבר במיטה ובת מזל דלי אישה תשמח לספק לך את הגירויים המיניים שאתה זקוק להם.

אך יחד עם זאת המוח שלה עובד ללא הפסקה וקשה לה לעיתים להרגיש תחושות בגופה לכן קשה לה להגיע לאורגזמה ולמעשה בנות דלי רבות מתוסכלות מין העובדה הזאת. בת מזל דלי אישה צריכה ללמוד להיות טוטלית, לגייס את מוחה לטובת פנטזיות מיניות ולזכור כי שפנטזיות מיניות יכולות להיות גם מוזרות וחריגות.

מבחינה מינית, היצר המיני של בת מזל דלי אישה אינו רב, והיא בהחלט יכולה להתקיים גם בלעדיו, אולם כשהיא נכנסת לעניינים היא יודעת להיות טוטלית ולוהטת וליהנות ממין לשם מין ואל תיעלב אם לאחר המשגל היא תפנה את גבה ותקרא ספר. בת מזל דלי אישה זקוקה לזמן איכות עם עצמה ולפעמים צריכה לאזן עודף פעילות מינית עם להיות קצת לבד.

מה מדליק בת מזל דלי אישה במיטה?

היא משתעממת בקלות, ויחסי מין חד גוניים מרדימים אותה. בת מזל דלי אישה זקוקה לחידושים, גיוונים וריגושים, עליך לעורר את הדמיון שלה, לטפח בה את הנטייה לפנטז והיא 'נטרפת' מכל צעצועי המין הכי משוכללים.

מה בת מזל דלי אישה מצפה מגבר שלה במיטה?

ראש פתוח זה הדבר הכי חשוב לבת מזל דלי אישה, היא זקוקה לגבר סובלני וסבלני שיספר לה על הפנטזיות שלו ושיהיה סקרן מספיק כדי להוציא ממנה את שלה. מצד שני היא צריכה להיות קצת לבד מידי פעם ואין מה ללחוץ עליה כשהיא מתנתקת. פשוט, המתן קצת והיא תחזור להיות אתך.

איזה גבר מדליק בת מזל דלי אישה?

היא מחפשת בגבר קודם כל את הצד האינטליגנטי, מוחו של הגבר הוא זה שמושך אותה, והיא מחפשת גברים המגלים עניין בנושאים אינטלקטואלים. בת מזל דלי אישה רוצה למצוא בגבר את אותה הפתיחות המקוריות והסובלנות שיש בה, היא מחפשת קודם כל את החבר הכי טוב ורק אחר כך יכולה להתפתח מערכת יחסים זוגית.

בן מזל דלי גבר במיטה

בן מזל דלי המקורי והחדשני נמשך לטכנולוגיה מתקדמת וגאדג'טים זו המתנה הכי מתאימה לו. הוא חברותי ולבבי ותמיד יאסוף לו מגוון רב של חברים, הוא מסוקרן ורוצה לפענח את נפשם של בני האדם ברודפו אחת האמת הנצחית. בן מזל דלי גבר יכול להראות רגיל בתכלית, עובד בעבודה קונבנציונלית לחלוטין אך הוא מלא בהפתעות ואוהב להדהים בני אדם ע"י זה שהוא עושה מעשה חריג או שהוא אומר משהו מדהים וקיצוני רק כדי לראות את התגובה של האנשים מסביבו.

בן מזל דלי גבר נמשך לנשים אינטילגנטיות ומסקרנות, היא חייבת להיות קצת שונה ולא הולכת עם הזרם, לא אכפת לו שתהיה עניה, עשירה, או ממעמד נמוך משלו העיקר שיהיה בה משהו שונה מסקרן וקצת חריג, חשוב לו שתתפתח ידידות לפני המגע המיני.

בן מזל דלי גבר נמשך לכל סוגי בני האדם ותמיד מושכים אותו האנשים החריגים ולא קונבנציונאליים, הוא יתייחס בחברותיות לכל סוגי האנשים אך הוא יכול להיות קריר ומרוחק פתאום בלי שום סיבה, הוא אלוף בניתוקי קשרים אך יכול לחזור לאותם קשרים אחרי זמן מה ולהמשיך מאיפה שהפסיק.

למרות קשרי הידידות הרבים שלו, בן מזל דלי גבר נרתע מקשרים מגבילים ועמוקים, יש לו פחד מאינטימיות ומרגשנות ולכן קשה לו להתחייב לבת זוג. בבת זוגו הוא יחפש את החברה הכי טובה שכמובן תהיה אינטליגנטית כמוהו, היא חייבת להיות מעניינת ומסקרנת ולא להיות כספר פתוח לפניו כי אז יאבד עניין. קנאה ורכושנות זה לא כוס התה שלו הוא יבקש וייתן את החופש שהוא זקוק לו.

איך בן מזל דלי גבר מתנהג במיטה?

הוא יכול להיות אחד מהשניים: או שיהיה קריר במיטה ויעדיף לקרוא ספר או לשחק במחשב, או שיהיה פריק של מיניות מוזרה ושונה בגלל שהוא נוטה להשתעמם מהר

הוא נמשך לכל מה ששונה ולא שגרתי, הדמיון שלו מפותח ויחד עם זאת הוא סבלני מאוד, מגלה עניין ואכפתי כלפי הצד השני. במיטה בן מזל דלי גבר יאהב לנסות טריקים חדשים ותמיד יחפש לגוון ולחדש, המיטה היא מגרש משחקים מופלא עבורו והוא תמיד ממציא לו פנטזיות חדשות להגשים. גם בן מזל דלי גבר, ממש כמו בת מזל דלי אישה, צריך זמן לעצמו ואל תכעסי אם מייד לאחר המשגל הוא יפנה את הגב ויירדם. זה לא אישי, והוא לא כועס. הוא פשוט צריך להיות לבד מדי פעם.

דלימה מדליק בן מזל דלי גבר במיטה?

הוא סקרן לנסות כל דבר חדש והוא אוהב גאדג'טים לכן צעצועי מין מתוחכמים יכולים להדליק אותו גם אם זה לזמן קצר. דיבורים באמצע האקט המיני מדליקים בן מזל דלי גבר וגם גילוי פנטזיות הדדי.

מה בן מזל דלי גבר מצפה מהאישה שלו במיטה?

הוא כמובן יצפה שתהיי פתוחה וסקרנית כמוהו למשחקים ולניסויים בתחום הסקס, וגם שתיזמי ותדליקי אותו כל פעם מחדש, אל תהיי צפויה ואל תחזרי על אותה תנוחה פעמיים ובמיוחד נסי לעודד אותו לדבר על הפנטזיה שלו. עוררי את הדמיון שלו עם תיאורים מפורטים של מה הולך להיות במיטה. זה ישגע אותו ואם את מרגישה שבן-זוגך קצת נוטש אותך לטובת העבודה, שיחות ארוטיות בהן תתארי לו מה יקרה לו כשהוא יחזור הביתה ישכנעו אותו לנטוש את העבודה מוקדם ולרוץ הביתה.

איזו אישה מדליקה בן מזל דלי גבר?

הוא נמשך לנשים אינטילגנטיות ומסקרנות, היא חייבת להיות קצת שונה ולא הולכת עם הזרם, לא אכפת לבן מזל דלי גבר שתהיה עניה, עשירה, או ממעמד נמוך משלו העיקר שיהיה בה משהו שונה מסקרן וקצת חריג, חשוב לו שתתפתח ידידות לפני המגע המיני.

לכל המאמרים בסדרה 12 המזלות האסטרולוגיים »

מידע על קריאת קלפי טארוט ממוחשבת, ואולי תרצו לקרוא גם על פתרון חלומות

הגעתם עד לכאן, ואתם כבר יודעים המון על בני מזל דלי. יש שאלה בנושא או משהו  רציתם להוסיף? כתבו בתגובות! ואם עשינו לכם חשק ללמוד עוד בואו לקרוא על קורס טארוט ולקבל פרטים נוספים

Save

הכותב: שגיא מנדלבוים

© שגיא מנדלבוים מטפל בהומיאופתיה קלאסית, ובעל ניסיון של 27 שנים בלימוד והוראה של קורסים וסדנאות בנושאי טארוט וחלומות אותם הוא מלמד בתל-אביב ובמרכזים שונים ברחבי הארץ. את שגיא הנכם מוזמנים לפגוש בהרצאת המבוא הקרובה וכן בקורסים: טארוט, טארוט מתקדמים ובקורס פענוח חלומות.
על הכותב בהרחבה

24 thoughts on “המסיכה של מזל דלי (מלכת החרבות) וגם… גלו כיצד מזל דלי גבר וכן מזל דלי אישה מתנהגים במיטה?”

 1. מדויק מאאאאדדדדד קוראת את עצמי ומרגישה שסוף סוף יש מישהו שמבין אותי בול

 2. אני בת מזל דלי 10.2.84 ז' באדר א' תשמ"ד
  יש מדד משתנה למילים וכתוצאה מכך השפעה ישירה לרגשות הקורא( מזדהה יותר מזדהה פחות) מנימה אישית בלבד- הדלי הוא ייחודי- חסר תבנית- מה שמביא אותו לרמות מודעות מעל לרגיל( הכי קרוב להבנת הכוח העליון) והקב"ה חנן אותו ביכולת להבין את כולם, מין מזל כזה שנוטה להבין:) ( ואם לא הבין, בכוח יבין! , אוהב לפשט) יודע לצאת מהתמונה ולהתבונן בה מהצד- אוביקטיבי- כששואלים דעתו על משו יענה ללא נגיעות אישיות – דרך שכל הישר מחובר ללוגיקה.. ומאידך רוחניות היא באמת נטיותו הטבעית- אנשים עדינים בהלך רוחם אבל בוטים בפיהם לעיתים קרובות – אמיתיים- תוכם כבורם.לכל העולם " הורוד הזה" יש מינוסים שבאים בעוכרם האחד ממש רציני, דואליות- קושי בקבלת החלטות מובהק! 🙂 פזרנות- חושבים הרבה ופחות עושים, עושים אבל לא ביחס לפוטנציאל, עצלנים- הרצון לחופש , עקשנות שלא תמיד מוצדקת.. -הקשבה לא רק למי שנתפס בעינינו חכם( חייבים לצידם אנשים עם רגליים על הקרקע, אנשים מתוחמים זה כל מה שהם צריכים) הדלי בסוף מצליח להתגבר על קשייו זה לא בגלל גאונותו אלא בגלל רמת המודעות ורצון מתמיד לשבירת טבעים( בטח מכירים את הניגון מודעות פותרת 50% מהבעיה, אני סבורה שיותר:) ) אשרי האיש אשר קולט את התדר הדליי וידע איך לגשת אליו..
  בברכת שבת שלום, ממני אליכם הדליים ושאר המזלות- חיים מלאי תוכן אמונה בבורא עולם ובעיקר ביטחון בו❤

 3. שגיא, אין יותר מדוייק מניתוחך על המסיכה של מזל דלי, שפשוט שיקף אותי ובאופן מדהים, גם אם מדובר בדברים לא חיוביים במיוחד…הכל אמת!
  תודה על המאמר המדהים!
  ג'ואל

  1. היי אני מזל סרטן יוצאת עם מזל דלי גבר ואכן זה נכון הוא לא שם לב למצוקות שלי, הוא מחפש להיות עם חברים, כשאני כמעט מוותרת על הקשר הוא מתעורר ומתעקש שאשאר, אבל קשה לי להרגיש לבד במערכת יחסים ובנוסף אני חושבת על העתיד שלי כשאהיה בהריון כשבאמת אצטרך אותו שם, מה הוא יחפש לברוח? מה הדאגה שלי תציק לו? זה נוראי בעייני אני מאוד רגישה ומשפחתית, אבל אנחנו כל כך דומים ומפחיד לוותר על הקשר הזה כי כן יש כאן משהו שווה לנסות לתקן

   1. מישהי שיודעת

    זה לא ישתנה. תעופי מהקשר הזה הכי מהר שאת יכולה!! אתם טיפוסים שונים מדיי. מנסיון

    1. להיות עם בן מזל דלי זו חוויה מדליקה. הוא תלמיד טוב של החיים ואנחנו מתפתחים יפה ביחד. אבל אני מסכימה שאישה אובססיבית לא מתאימה! היא צריכה לראות אותו ולהגדיר את עולמה לידו. לא כתחליף לחייו. אישה עם עולם תוכן מלא תתאים. ולא הוא לא כלב מאולף, אבל יסכים לעשות הרבה בשבילה אם יעריך את הנתינה שלה כלפיו. הדדיות זה שם המשחק!!

 4. תרצה אוריה

  אכן כן ,המורה האחר שפגשתי. למדתי אצל מורים שונים ואין לי ספק שאתה מורה אחר עם רצון טוב להעשיר את תלמידיך ולתת להם את המקסימום בדרך להצלחה. גם שיעוריך גם מאמריך וכל יתר פרסומיך שאתה חולק עם הכלל מעידים על היותך מורה אחר ששווה כל שקל שמשלמים לו.ממליצה בחום לבוא ללמוד אצל שגיא ועד ההחלטה, ממליצה להמשיך ולקרוא את פרסומיו החינמים בדרך לנתיב האור. כל אחד בקצב ובמינון שלו יכול לבחור מה לקחת ,הכל תלוי מה לקחתי ומה אני עושה עם זה. אין טוב או רע, אין נכון לא נכון, יש מתאים או לא מתאים לי.
  אני רק תלמידה מרוצה ואני רק בשיעור ה- 7 בטארות.
  שבת שלום לכולם.

 5. אני נהנית מכל השיעורים שלך המאמרים מרתקים נהיניתי מאוד מהשיעור הראשון המצולם ברור שקל יותר בצפייה אך שתי הדרכים טובות ומענינות תודה קלרה

 6. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  אכן יש מה"דלי" בכל מזל ומזל אבל כמו כן יש ב"דלי" מהרבה מזלות. חשוב לציין שהמסיכה של ה"דלי" זהו רק המזל כשלעצמו. מתקבל הרושם שאנשים במזל "דלי" הם כולם גאונים, ישרי דרך וזאת רק משום שאדיסון מזל "דלי". גם דרעי הוא מזל "דלי", אהוד ברק במזל "דלי" (12.2) ואני מכירה עוד כמה טפשים במזל "דלי" וכמה כמה נוכלים ופושעים במזל "דלי". אין דבר כזה מזל "נקי" כמו בקלפים כך גגם באסטרולוגיה, צריך לנתח את המפה לפי גורמים כמו מזל האופק, שמש, ירח. M.C, זוויות. אני יודעת ומכירה גם הרבה זוויות "שליליות" (אם יש דבר כזה) במזל "דלי" ואני מעידה על כך כבת מזל "דלי" חזקה. כדאי להיזהר מהכללות. כן, כן כאן מדברת "מלכת החרבות"

  1. שגיא מנדלבוים

   צודקת!
   לכן הקפדתי לכתוב "המסיכה של מזל דלי" ולא "מזל דלי".

 7. אני בת מזל דלי אישה וניתחת אותי ממש בדייקנות, אני פשוט משועבדת למאמרים שלך ונהניית מכול מה שאתה כותב….ברכה והצלחה אמן

 8. אני מאוד נהנת לקרוא את המאמרים שלך הם תמיד משאירים אצלי חומר למחשבה או חידוד על מצב שכבר קיים תודה

 9. אני כבר מלא זמן במעקב אחרי המאמרים שלך והם מדהימים בעיניי ממש …
  במאמר הזה יש הרגשה שהתייחסת לבן מזל הדלי.. ומה עם בת מזל דלי אישה?!
  אני בת מזל דלי ומסכימה עם כל מה שרשום פה רק לגבי המשפחה הדיוק הוא לא מושלם.. או שהתכוונת לבן מזל הדלי גבר להבדיל מבת מזל דלי אישה?!

 10. מדהים, מעניין ומוצג כרגיל בצורה ברורה מאוד
  כמו שהקורסים שלך מתנהלים, עם המון נתינה מצידך
  תודה

 11. נתקלתי במקרה בדף זה, אני מעוניינת להשתתף בקורסים שלך.
  ארצה לקבל עוד פרטים במייל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *