קלף אס המטות

מה חדש באתר


קלף אס המטות - אנרגיה של מימוש הרצונות בעולם החומר

לפתע אנו מבינים מה אנו רוצים, משתוקקים אל הדבר הנכון ומושכים אותו בקלות לחיינו.

אס המטות מראה שברגע אחד, אך בדרך כלל לאחר תהליך, אנו מבינים מה אנו רוצים, מוכנים לקבל את ההצלחה אל קרבנו, וגם יודעים כיצד להשיג אותה.

התהליך שהחל עם השינוי ברצון שלנו, והמשיך בפתיחות שלנו לקבל הזדמנויות, גילויים והצלחות, מסתיים בהשגה מהירה ונרגשת של התוצר הסופי. כשאס המטות מופיע בקריאה הוא מראה שהתשוקה וההשראה בשיאן ושיש בידינו כדי לחולל קסם של ממש עם המטה שבידנו ולברוא מציאות.

הקלף מאשר שאנו יכולים לממש את הפוטנציאל האישי והאמת שזוהרת בתוכנו. אנו ממוקדים, עוצמתיים ויצירתיים במיוחד ואין לנו צורך בהכוונה או בעזרה חיצונית רק באינטואיציה ומיקוד של חץ שעף אל מטרתו.

לימודים והעצמה אישית

בהשפעת אס המטות נרצה ללמוד דברים חדשים, מרגשים, משעשעים שגורמים לנו לצחוק, להתרגש ולנוע. אולי מחול וספורט ייגעו ללבנו, ייתכן שקורסים בנושא מוטיבציה ופסיכולוגיה יקסמו לנו, אולי נתעניין במיניות, טנטרה או סקסולוגיה, אבל בעצם כל מקצוע שגורם לנו להתרגש – נכון לנו כרגע, וכדאי פשוט ללכת עם האינטואיציה כשמדובר באס המטות. באס המטות יש אנרגיה של משחק ושעשוע, אבל גם מקצועות רציניים כוללים בתוכם אלמנטים של אתגר ומשחק.

כשמדובר בהעצמה אישית, אס המטות מעודד אותנו למצוא בתוכנו את האש הפנימית, לחפש השראה, להירפא בדרך יצירתית ולפעול. מדיטציה בתנועה, טיפול בדרמה או במוזיקה, נסיעה לריטריט, או ריפוי טנטרי: כל אלו יכולים לעזור לנו למצוא את עצמנו.

בנוסף: כל תחום התפתחות ש"מדליק" אותנו רלוונטי.

זוגיות
תומך התחלות חדשות, מיניות ומשיכה מינית, חיזור ונחישות שיובילו להצלחה, החייאה של מערכת יחסים ישנה.
חוסם ___
קריירה
תומך יזמות עסקית מוצלחת, גיוס עובדים מוצלח, התחלות עסקיות חדשות, נכונות לקחת סיכונים מחושבים, השגת יעדים.
חוסם ___

הנושאים שבהם הקלף חזק (זיקה):

יצירה ויצירתיות, מיניות, כעס, אגוצנטריות, לידה, משהו חד פעמי ובלתי חוזר על עצמו