קלף אס המטות

קלף אס המטות – אנרגיה של מימוש הרצונות בעולם החומר

לפתע אנו מבינים מה אנו רוצים, משתוקקים אל הדבר הנכון ומושכים אותו בקלות לחיינו.

אס המטות מראה שברגע אחד, אך בדרך כלל לאחר תהליך, אנו מבינים מה אנו רוצים, מוכנים לקבל את ההצלחה אל קרבנו, וגם יודעים כיצד להשיג אותה.

התהליך שהחל עם השינוי ברצון שלנו, והמשיך בפתיחות שלנו לקבל הזדמנויות, גילויים והצלחות, מסתיים בהשגה מהירה ונרגשת של התוצר הסופי. כשאס המטות מופיע בקריאה הוא מראה שהתשוקה וההשראה בשיאן ושיש בידינו כדי לחולל קסם של ממש עם המטה שבידנו ולברוא מציאות.

הקלף מאשר שאנו יכולים לממש את הפוטנציאל האישי והאמת שזוהרת בתוכנו. אנו ממוקדים, עוצמתיים ויצירתיים במיוחד ואין לנו צורך בהכוונה או בעזרה חיצונית רק באינטואיציה ומיקוד של חץ שעף אל מטרתו.

לימודים והעצמה אישית
בהשפעת אס המטות נרצה ללמוד דברים חדשים, מרגשים, משעשעים שגורמים לנו לצחוק, להתרגש ולנוע. אולי מחול וספורט ייגעו ללבנו, ייתכן שקורסים בנושא מוטיבציה ופסיכולוגיה יקסמו לנו, אולי נתעניין במיניות, טנטרה או סקסולוגיה, אבל בעצם כל מקצוע שגורם לנו להתרגש – נכון לנו כרגע, וכדאי פשוט ללכת עם האינטואיציה כשמדובר באס המטות. באס המטות יש אנרגיה של משחק ושעשוע, אבל גם מקצועות רציניים כוללים בתוכם אלמנטים של אתגר ומשחק.
כשמדובר בהעצמה אישית, אס המטות מעודד אותנו למצוא בתוכנו את האש הפנימית, לחפש השראה, להירפא בדרך יצירתית ולפעול. מדיטציה בתנועה, טיפול בדרמה או במוזיקה, נסיעה לריטריט, או ריפוי טנטרי: כל אלו יכולים לעזור לנו למצוא את עצמנו.

בנוסף: כל תחום התפתחות ש"מדליק" אותנו רלוונטי.

יש שאלה בנושא או משהו שרציתם להוסיף? כתבו בתגובות! ואם עשינו לכם חשק ללמוד עוד בואו לקרוא על קורס טארוט ולקבל פרטים נוספים

 זוגיות
תומךהתחלות חדשות, מיניות ומשיכה מינית, חיזור ונחישות שיובילו להצלחה, החייאה של מערכת יחסים ישנה.
חוסם___
 קריירה
תומךיזמות עסקית מוצלחת, גיוס עובדים מוצלח, התחלות עסקיות חדשות, נכונות לקחת סיכונים מחושבים, השגת יעדים.
חוסם___

הנושאים שבהם הקלף חזק (זיקה):

יצירה ויצירתיות, מיניות, כעס, אגוצנטריות, לידה, משהו חד פעמי ובלתי חוזר על עצמו

לקריאה על פירוש קלף אס המטות בהרחבה – לחצו כאן!

הגעתם עד לכאן, ואתם כבר יודעים המון על קלף אס המטות. יש שאלה בנושא או משהו שרציתם להוסיף? כתבו בתגובות! ואם עשינו לכם חשק ללמוד עוד בואו לקרוא על קורס טארוט ולקבל פרטים נוספים

הכותב: שגיא מנדלבוים

© שגיא מנדלבוים מטפל בהומיאופתיה קלאסית, ובעל ניסיון של 27 שנים בלימוד והוראה של קורסים וסדנאות בנושאי טארוט וחלומות אותם הוא מלמד בתל-אביב ובמרכזים שונים ברחבי הארץ. את שגיא הנכם מוזמנים לפגוש בהרצאת המבוא הקרובה וכן בקורסים: טארוט, טארוט מתקדמים ובקורס פענוח חלומות.
על הכותב בהרחבה

4 thoughts on “קלף אס המטות”

 1. גרי מנדלסון

  הי שגיא
  שמעתי רואה ומכיר בידע וביכולות הנהדרות החזקות שלך.
  מחברה טובה – נילי זהבי – שלמדה/לומדת אצלך.
  אשמח מאד להתיחסות שלך, לקריאה שלך של ס.או.ס שלי שעשיתי אתמול באתר שלך – לגבי אהבה, נושא שמאד מעסיק אותי כעת (ייתכן קשר שנפרם וחדש שמתחיל).

  אני מצרף כאן את קישור הקריאה,
  ("התלוי" באמצע, "חמש טבעות" מימין ו"אס המטות" משמאל).

  אודה לתשובה, אם כרוכה בתשלום – בשמחה.
  בתודה רבה
  גרי

  https://www.sagie.org/sos/?q=%D7%90%D7%94%D7%91%D7%94%20%D7%95%D7%A7%D7%A9%D7%A8&c1=c40&c2=c12&c3=c22

 2. שגיא
  נפלאה ומרגשת היכולת שלך להתחדש ולהתעדכן. הרבה אנרגיה דרושה לשם כך. ישר כוח, קבל מאיתנו את האנרגיה הדרושה לאותם רגעים ששלך קצת נחלשת. אני מחכה בכליון עיניים למראה המחודש והעדכני של הידע הרב שיש לך. יותר מכל, היכולת שלך לחלוק איתנו ביד רחבה כנתינה שלמה שהתמורה שלה איננה גלויה לעין המסתכל. היא מורה דרך עבור כולנו. בהערכה ודרך צלחה ענת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *