קלפים - אס המטות

מה חדש באתר


קלף אס המטות - אנרגיה של מימוש הרצונות בעולם החומר

פתאום, אך כפועל יוצא מתהליך קיים, אנו מבינים מה אנו רוצים, משתוקקים אליו ומושכים את הדבר הנכון לחיינו.

אס המטות מראה שפתאום, אך בדרך כלל אחרי תהליך שעברנו, אנו מבינים מה אנו רוצים, מביאים עצמנו למוכנות לקבל את ההצלחה, וגם יודעים כיצד להשיג אותה.

התהליך שהחל עם השינוי ברצון שלנו, והמשיך בפתיחות שלנו לקבל התחלות חדשות, גילויים והצלחות, מסתיים בכך שאנו מושכים לנתיב שלנו או יוצרים לעצמנו את מה שאנו רוצים בחיינו. כשאס המטות מופיע בקריאה הוא מראה שיש לנו השראה פנימית ויכולת ליצור את הדבר הנכון עבורנו.

הקלף מאשר שאנו יכולים לממש את הפוטנציאל האישי שלנו ומסוגלים לעשות את מה שאנו מאמינים בו ללא פשרות! אנו ממוקדים, עוצמתיים ומוציאים אל הפועל בכל הכוח את רצוננו. איננו צריכים הכוונה או עזרה חיצונית אלא צריכים פשוט לפעול לפי האינטואיציה שלנו.

לימודים והעצמה אישית

בהשפעת אס המטות נרצה ללמוד דברים חדשים, מרגשים, משעשעים שגורמים לנו לצחוק, להתרגש ולנוע. אולי מחול וספורט ייגעו ללבנו, ייתכן שקורסים בנושא מוטיבציה ופסיכולוגיה יקסמו לנו, אולי נתעניין במיניות, טנטרה או סקסולוגיה, אבל בעצם כל מקצוע שגורם לנו להתרגש – נכון לנו כרגע, וכדאי פשוט ללכת עם האינטואיציה כשמדובר באס המטות. באס המטות יש אנרגיה של משחק ושעשוע, אבל גם מקצועות רציניים כוללים בתוכם אלמנטים של אתגר ומשחק.

כשמדובר בהעצמה אישית, אס המטות מעודד אותנו למצוא בתוכנו את האש הפנימית, לחפש השראה, להירפא בדרך יצירתית ולפעול. מדיטציה בתנועה, טיפול בדרמה או במוזיקה, נסיעה לריטריט, או ריפוי טנטרי: כל אלו יכולים לעזור לנו למצוא את עצמנו.

בנוסף: כל תחום התפתחות ש”מדליק” אותנו רלוונטי.

זוגיות
תומךהתחלות חדשות, מיניות ומשיכה מינית, חיזור ונחישות שיובילו להצלחה, החייאה של מערכת יחסים ישנה.
חוסם___
קריירה
תומךיזמות עסקית מוצלחת, גיוס עובדים מוצלח, התחלות עסקיות חדשות, נכונות לקחת סיכונים מחושבים, השגת יעדים.
חוסם___

הנושאים שבהם הקלף חזק (זיקה):

יצירה ויצירתיות, מיניות, כעס, אגוצנטריות, לידה, משהו חד פעמי ובלתי חוזר על עצמו