הקיסר

מה חדש באתר


מסר עם נטייה לכן

קלף הקיסר - לשלוט על עולם החומר

חוקי היקום קוראים לנו לבנות עכשיו בסיס חומרי יציב להמשך הדרך, יחד עם זאת עלינו לוודא שאנו פועלים בהתאם לקול הפנימי שלנו, ומבססים את עצמאותנו.

קלף הקיסר מייצג את העיקרון החשוב, לפיו בשביל להתפתח בעולם הרוח עלינו קודם כל להצליח ולבסס את עצמנו בעולם החומר. חשוב לוודא שהבסיס החומרי שאנו יוצרים נובע מהרצונות שלנו ולא משאיפות הסביבה. אם אנו באמת רוצים להיות עורכי דין/רופאים/מהנדסים – מה טוב, אבל אל לנו לבצע בחירת חיים "בשביל שאמא תהיה שמחה".

הקלף עוסק בסדר, יציבות, ארגון, ניהול וסמכותיות. הוא מייצג הצלחה בתחום החומר, שגשוג בעבודה ובקריירה, כישורי ניהול ועבודה וגישה טבעית לכל מה שקשור לחומר ולכסף.

אמנם אנו יודעים לשלוט בעולם החומר ולנהל אחרים, אך חשוב גם שנלמד להביע את עצמנו ולדבר מהלב. הנטייה שלנו, במיוחד במערכות יחסים, היא "לברוח" למקום המוכר ולנסות לנהל את הצד השני. אך מה שנחוץ לנו הוא יכולת ביטוי עצמי שתאפשר לנו לומר את אשר על ליבנו, ופתיחות רגשית.

לימודים והעצמה אישית

קלף הקיסר מתקשר ללימודים הקשורים בהעצמה כלכלית, ידע כלכלי ועסקי וניהול מכל סוג.

בהשראתו תמיד נאהב ללמוד ולהתרחב מכיוון שאין גבול לחוכמה ולידע שאנו מעוניינים לרכוש כדי לשכלל את מיומנויות הניהול שלנו ולהתפתח בכל רמה. גם כשאנחנו גדלים כאנשי עסקים וכאנשי מקצוע אנחנו חווים העצמה אישית.

לרוב נבחר קורסים שגם יעניקו לנו ידע כלכלי או יכולת להתרחב כלכלית: קואצ'ינג, nlp  ושיטות שמיועדות להעצים יכולות שיווקיות יקסמו לנו יותר מכול, ואם גם נזכה על הדרך לכוון אחרים להצלחה – מה טוב.

  זוגיות
תומך מחפש יציבות ארוכת טווח, הקלף מייצג משיכה של אשה כלפי גבר (המייצג את דמות הקיסר).
חוסם מתקשה להביע רגשות, מנסה לנהל את הצד השני.
  קריירה
תומך איש עבודה מצוין מנהל מעולה, יודע להאציל סמכויות ולהשיג תוצאות.
חוסם

חסר סבלנות, פרפקציוניסט, לא מתפשר.

הנושאים שבהם הקלף חזק (זיקה):

ניהול, קריירה, עסקים, כסף, חוק, אבא