ערכה ספר וקורסים בהנחה

קלף שישה מטבעות

קלף שישה מטבעות – לקבל יותר ממה שמגיע

קיבלנו הזדמנות! אסור לנו להיכנע לנטייה לנוח על זרי הדפנה אלא להתאמץ ולהוכיח כי אנו ראויים לה

קלף זה מראה כי אנו מקבלים יותר ממה שמגיע לנו בעקבות מעשינו וכי יש לנו יותר מזל משכל.

זהו קלף של ניצחון, אלא שאנו צריכים להבין שניתנה לנו הזדמנות יקרה מפז וכעת עלינו להוכיח את עצמנו. מכיוון שיש לנו נטייה לנוח על זרי הדפנה, אנחנו צריכים לתת אקסטרה מאמץ, ולהראות לצד השני: לחבר, לבן הזוג, לבוס, או למנהל הבנק – שאנחנו שווים כל שקל וכל הזדמנות שהגיעה לפתחנו.

יכול להיות שהמנהל שלנו נותן לנו צ'אנס להראות יכולות ניהול פרויקט, כי הוא מאמין בפוטנציאל שלנו למשל, זה הזמן להוכיח לו שהוא עושה את הדבר הנכון. זהו קלף של נדיבות ושל נתינה, ושל שפע רב, עלינו להאמין ביכולת שלנו לשגשג ולתת לאחרים להאמין בנו בדומה, לקבל את השפע ולומר "כן" לאפשרויות.

איזה סוד את צריכה לדעת עליו?

לא פעם אנחנו רוצים "לפצח" את הסוד ללבו של האדם שמולנו, איך עושים את זה? מתחברים לצד "הצל" של האדם – הצד הסמוי מהעין. הקלף מלך המטבעות יראה לנו איך:

קלף שישה מטבעות הוא קלף הניצחונות, האגו, הפרסום, והגאווה. אז מה צד הצל שלו? ואיך "להשתמש" במידע לטובת הקשר?

קודם כל, זה בחור שאוהב קצת משחקים… כלומר הוא אוהב להרגיש שהוא השיג אותך במאמצים ולא "קיבל" אותך על מגש של כסף, אז כדאי מאוד לקחת את זה בחשבון, ולהראות נכונות אבל לא התלהבות יתר.

אינסטגרם יש עוד… ואת ההמשך (עוד טיפים חשובים), אני מזמין אותך לגלות כאן בפוסט האינסטה שלי »

למקרה ואנחנו עדיין לא חברים, אני מזמין אותך להצטרף כבר עכשיו לעמוד, ולקבל טיפים, מסרים והרבה תוכן מעניין: https://www.instagram.com/sagie_tarot_and_dreams/

לימודים והעצמה אישית
קלף זה מחבר אותנו לערבות הדדית, לנתינה חברתית וכן לאותנטיות שבנו. לקלף זיקה למקצועות כמו עבודה סוציאלית, פסיכולוגיה, ליווי וחונכות, סיעוד, השקעה במיזמים חברתיים, פיתוח קהילות, ניהול מוסדות ללא כוונת רווח (מלכ"ר) ועוד. גם תחומים כלכליים כמו הלוואה בריבית, בנקאות, השקעות, והערכת שווי עומדים על הפרק.

כשמדובר בהתפתחות אישית "נתינה לשם קבלה" אינו סתם מושג. ייתכן שקהילתיות ונתינה הם הריפוי שלנו בזמן זה; הזדמנות לצאת מעצמנו, להעניק לאחר ולהרוויח שיעורים חשובים לחיים על הדרך. בנוסף, ייתכן שאחד האתגרים החשובים שלנו הוא לקבל את עצמנו בדיוק כפי שאנו, ולוודא שהסביבה מעריכה אותנו נכונה ומקבלת אותנו בדומה. פיתוח הקבלה העצמית והיכולת להעניק לעצמנו – היא במוקד.

יש שאלה בנושא או משהו שרציתם להוסיף? כתבו בתגובות! ואם עשינו לכם חשק ללמוד עוד בואו לקרוא על קורס טארוט ולקבל פרטים נוספים

 זוגיות
תומךהצלחה בלתי צפויה, קבלת הזדמנות חוזרת, הצד השני אוהב אותנו כמו שאנחנו.
חוסםנטייה לעשות אידיאליזציה של הצד השני, נטייה לסמוך על החיצוניות והרכוש שלנו  ולא להשקיע מעבר לכך.
 קריירה
תומךקידום והצלחה בלתי צפויים, קבלת עזרה, קבלת הזדמנות למרות שלא הוכחנו עצמנו.
חוסםנטייה לסמוך על המזל, אי סגירת קצוות, קושי לצאת לעצמאות כלכלית, נטייה לנוח על זרי הדפנה לאחר הצלחה.

הנושאים שבהם הקלף חזק (זיקה):

מזל, הזדמנות, נדיבות, תרומות, קבלה ונתינה

לקריאה על פירוש קלף שישה מטבעות בהרחבה – לחצו כאן!

הגעתם עד לכאן, ואתם כבר יודעים המון על קלף שישה מטבעות. יש שאלה בנושא או משהו שרציתם להוסיף? כתבו בתגובות! ואם עשינו לכם חשק ללמוד עוד בואו לקרוא על קורס טארוט ולקבל פרטים נוספים

הכותב: שגיא מנדלבוים

© שגיא מנדלבוים מטפל בהומיאופתיה קלאסית, ובעל ניסיון של 27 שנים בלימוד והוראה של קורסים וסדנאות בנושאי טארוט וחלומות אותם הוא מלמד בתל-אביב ובמרכזים שונים ברחבי הארץ. את שגיא הנכם מוזמנים לפגוש בהרצאת המבוא הקרובה וכן בקורסים: טארוט, טארוט מתקדמים ובקורס פענוח חלומות.
על הכותב בהרחבה

1 thought on “קלף שישה מטבעות”

  1. חתואל המיקי

    קלף שישה מטבעות מדבר על מזל בעבודה או רק מול בת/בן הזוג? שואל/ת בגלל הקשר בין שישה מטבעות לששת חודשי קציר במיתולוגיה היהודית-יוונית וכי הוא מזכיר את הסיפור של עשיו וחתואל המיקי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *