ערכה ספר וקורסים בהנחה

קלף עשר חרבות

קלף עשר חרבות – השקט שלאחר הסערה

עשר חרבות
מסר

עברנו שיעור קשה. כעת, למרות הטלטלה או התשישות, אנו יכולים לעבור לשלב הבא של שיקום ובנייה נכונה. אם טרם עברנו שיעור שכזה, עלינו לעצור, לנשום ולשנות את מהלך העניינים כדי למנוע מפלה עתידית.

הקלף עשר חרבות מראה כי השיעור הקשה הסתיים, למדנו את הלקח ואיננו צריכים להמשיך לסבול. נכון, הכאב עדיין קיים, אולם עכשיו אנו יכולים לפתוח דף חדש, ולבנות בסיס נכון יותר.

לקלף יש כרונולוגיה קבועה: ראשית אנו עושים טעות, לאחר מכן אנו סובלים ולומדים את הלקח ובסופו של דבר אנו יכולים להתחיל פרק חדש בחיינו. לכן אנו חייבים לוודא באיזה שלב אנו נמצאים כשמדובר בנושא השאלה: בדרך כלל הקלף יגיע אלינו כשכבר סבלנו די והבנו את הלקח. אך לפעמים הקלף הוא סימן אזהרה. במקרה הזה, למרות הרצון לקדם את נושא השאלה במרץ, עלינו לעצור ולהתבונן, כדי למנוע סבל עתידי.

חשוב להבין כי יש מקרים בהם רק ניסיון כואב מלמד אותנו את השיעור וזהו בדיוק המצב המיוצג על ידי עשר חרבות. הניסיון הכואב  לא יהיה לשווא ובזכותו נשנה את הנתיב שלנו ואולי גם נעזור לאחרים. במקרה זה עלינו לכוון את התיקון למזעור נזקים של השיעור.

לימודים והעצמה אישית
הקלף מתקשר לנושאים כמו בריאות, התקרקעות, נכסים, סדר, הקלת עומס והתחלות חדשות. מיזוגים ורכישות, ייעוץ מס, הערכת סיכונים, עבודות הקשורות בגוף הפיזי ובבריאות, לימודי הכשרה כאנליסט/ית, לימודי פרמדיק, רפואה, סיעוד, פיזיותרפיה או רוקחות, כל אלו ועוד מתקשרים לקלף. ייתכן שהקלף רומז לנו שהתחלה חדשה ממתינה לנו בתחום האקדמי או בהכשרה מקצועית, וכדאי לנו להתבונן בעבר ולהסיק מסקנות לקראת השלב הבא.

כשמדובר בהתפתחות אישית, זה הזמן לנקות את השולחן ולתת לדברים חדשים להגיח. אנו צריכים ללמוד לשחרר את הראש כדי לתת לרעיון חדש לבוא, ולהניח לטבע לעשות את שלו במקום לאלץ את המציאות להתאים לציפיותינו. התהליך שאנו בוחרים בו כולל זימון של אנרגיה חדשה לגמרי אל חיינו, כזו שתלמד אותנו שדברים יכולים לקרות בקלות יותר, אם אנחנו זורמים עם הזמן, הגוף והעונה ומתמסרים לקרקע וליכולות ההחלמה הטבעיות שלנו.

 זוגיות
תומךלמרות שברון הלב זהו הזמן לקחת סיכון ולנסות משהו חדש.
חוסםסיום מערכת יחסים, שיברון לב, פחד להיכנס שנית למערכת יחסים אחרי שנפגענו.
 קריירה
תומךהלקח נלמד ובהתבסס על ניסיון העבר נוכל לפעול נכון ולהצליח.
חוסםקיימת בנו נטייה להתקדם בלי לבדוק את הדברים -התקדמות שתוביל לנפילה, נטייה להיכנע ולפרוש אחרי שנתקלים בקשיים.

הנושאים שבהם הקלף חזק (זיקה):

התחלה חדשה אחרי משבר, תקווה בזמן קשה, תושייה, עשיית צדק, נטייה להיות קדוש המעונה

לקריאה על פירוש קלף עשר חרבות בהרחבה – לחצו כאן!

הכותב: שגיא מנדלבוים

© שגיא מנדלבוים מטפל בהומיאופתיה קלאסית, ובעל ניסיון של 27 שנים בלימוד והוראה של קורסים וסדנאות בנושאי טארוט וחלומות אותם הוא מלמד בתל-אביב ובמרכזים שונים ברחבי הארץ. את שגיא הנכם מוזמנים לפגוש בהרצאת המבוא הקרובה וכן בקורסים: טארוט, טארוט מתקדמים ובקורס פענוח חלומות.
על הכותב בהרחבה

1 thought on “קלף עשר חרבות”

  1. אתי אברוטין

    לא הבנתי מה הכוונה "בחוסם" ביחס לקלף. הקלף חוסם מה שכתוב בהגדרה חוסם?
    איך להתיחס לנאמר שם?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *