הארקנה הגדולה: הסדרה המרכזית–המייג'ורים בקלפיהטארוט–קורס וידאו אינטרנטי

הסדרה המרכזית

הארקנה הגדולה הסדרה המרכזית – קורס וידאו דיגיטלי

ללמוד את חוקי החיים, להבין מהם השיעורים הרוחניים שלנו,
ומעל לכל – ללמוד לעומק את פירושי הסדרה המרכזית, הארקנה הגדולה, וכך להכיר את הפוטנציאל האמיתי שלנו.

קלפי המייג'ורים בהארקנה הגדולה הם החלק המרתק ביותר בחפיסת הקלפים. הם שופעי סמלים, בעלי אווירה חגיגית, מלאי מסתורין ונדמה שהם חובקים את כל סודות היקום, וזה לא רק נדמה. זה ממש כך .למעשה תרגום המילה "ארקנה" מלטינית הוא – סודות, כך שהתרגום של הארקנה הגדולה הוא הסודות הגדולים.

המייג'ורים בהארקנה הגדולה מייצגים את המסע הרוחני שלנו עלי אדמות. כל דבר שאנחנו עושים בעולם, כ כל פעולה ובחירה שלנו מגיעים מהחלק הרוחני שבנו, מאותו ניצוץ של רצון, מחשבה או כוונה שמהווים את התשתית לצעדים שלנו בעולם.  להבין את אותם חלקים רוחניים זה אומר להבין את החוקים לפיהם אנחנו בוראים את המציאות שלנו הלכה למעשה. ללמוד את משמעות קלפי הארקנה הגדולה זה ללמוד איך פוסעים בדרך ומגיעים אל השלמות הפנימית,  אליה כולנו חותרים.

הארקנה הגדולה – הסדרה הראשית – מיני קורס חיוני לכל מייעץ בקלפים

הקורס הארקנה הגדולה "קלפי המייג'ורים – הסדרה הראשית" מלמד אתכם כיצד חוקי החיים באים לידי ביטוי ב-22 קלפי הארקנה הגדולה. זהו חלק בלתי נפרד מאוצר הידע של הקלפים, וביחד עם הארקנה המשנית הם מהווים עולם רוחני שלם וכלים למימושו.

קורס הארקנה הגדולה זהו קורס של 14 שעות לימוד בו תזכו להכיר כל קלף, את המסר המיוחד הטמון בו, את השיעור הרוחני העמוק שהוא מייצג,  את הדרכים בהם הוא עוזר לשואל להבין מי הוא באמת ומהם מניעיו האמתיים בעולם. בעזרת קלפי הארקנה הגדולה תוכלו "לקרוא" את מצבו האנרגטי והנפשי של השואל ולסייע לו לעשות את הבחירות הנכונות ביותר בשביל חייו. קורס הארקנה הגדולה מלווה בדוגמאות רבות להמחשה ולהטמעת החומר,  כך שתרגישו שהפירושים הם ממש חלק מכם ושהקלפי הארקנה הגדולה הם מעין חברים טובים שעוזרים לכם לפרש את המציאות.

במהלך הקורס אלמד אתכם:

V להכיר כל קלף מ-22 קלפי הארקנה הגדולה לעומק, את הייחודיות שבו ואת המסר העמוק שלו.
V ההקשרים חיוביים והשליליים של הקלפים
V איזה מצב נפשי הקלף מייצג
, מהו עולמו הפנימי של השואל.
V
להכיר את הקשרים והיחסים בין הקלפים השוניםקלפים מנוגדים או משלימים במשמעותם.
V
איך מבינים לפי הקלף את מיקום השואל במסלול חייו
.- לאן מועדות פניו
V
איך לתרגם את הקלף לפעולות מעשיות ולעצות פרקטיות.
V
כיצד קלפי הארקנה הגדולה מתייחסים לזוגיות ולקריירה.

28 סרטונים (אורך כולל של כתשע וחצי שעות)
קבצי טקסט של השיעור

להרשמה לקורס הארקנה הגדולה בדף מאובטח:

לתשלום והרשמה

הערה לתלמידים של שגיא: תוכן סדנת הארקנה הגדולה כלול בתוך קורס טארוט המלא שאתם משתתפים בו, אין צורך לרכוש אותו בנפרד

מפגש קלפי טארוט עם שגיא מנדלבוים

קצת עלי,
אני שגיא מנדלבוים, מומחה ללימוד טארוט וחלומות ככלי לצמיחה אישית. ב-21 השנים האחרונות אני מעביר את הידע, הרעיונות והאמונות שמייצגים הקלפים למאות תלמידים. העשייה שלי נובעת מהאמונה שקלפים הם כלי להתפתחות אישית ולא כלי לשעשוע. מבחינתי קלפי הטארוט הם כלי טיפולי חשוב שיכול להיות לעזר רב לכל מטפל וכמובן מעל לכללך, עצמך. עקרונות העבודה שאני מלמד בקורס הארקנה הגדולה משמשים את תלמידיי לאורך השנים ומאפשרים להם לבסס את עצמם כיועצים, ולשגשג אישית ומקצועית.

 

הקלפים הכוהן הגדול והשטן – סרטון מתוך הקורס:

 

איך מצטרפים לקורס הארקנה הגדולהבקלות!

הקורס "הארקנה הגדולה – הסדרה הראשית"  הוא קורס דיגיטלי, ולכן אחרי התשלום תקבלו לאימייל קישור וסיסמא לאתר הקורס, ואפשר יהיה להתחיל ללמוד כבר היום, במקום והזמן הנוחים לך.

מחיר קורס הארקנה הגדולה: 249 ש"ח בלבד

*הסדנה תהיה פתוחה עבורכם במשך שנה שלמה לפחות – ללא תשלום נוסף! אפשר לצפות ללא הגבלה בתרגולים ובהנחיות ולהטמיע את הידע והמיומנויות.

אני מזמין אתכם לרכוש כלי עבודה חשוב ומשמעותי, שיעניק לכם את האפשרות להכיר את פירושי קלפי הארקנה הגדולה לעומק!

להרשמה לקורס הארקנה הגדולה בדף מאובטח:

לתשלום והרשמה

Save

Save