המסכה של מזל בתולה (נסיך המטבעות) וגם… איך הם מתנהגים במיטה?

המסכה של מזל בתולה | נסיך המטבעות בקריאה | מזל בתולה במיטה

את לובשי המסכה של מזל בתולה אנחנו פוגשים פעמים רבות. אלו יהיו אותם נותני שירות נאמנים, בעלי מוסר עבודה מצוין, הנהנים מהעבודה שלהם, שואפים לפשטות, יציבות ושגרה.

ללובשי המסיכה של מזל בתולה חשובים הפרטים יותר מהכול. הם מאוד קפדנים, ונוטים להיכנס לפרטים יתר על המידה. הבית שלהם, סביבת העבודה יהיו מסודרים ומאורגנים והכול נמצא במקום. הם תמיד יגיעו בזמן לכל מקום, הם יהיו יסודיים ודייקנים ובמקום בו הם ירגישו שאין להם יציבות הם יעזבו.
כולנו במידה מסוימת מקנאים באנשים מסוג זה, אנשים שהכול אצלם מסודר ומקוטלג. אנו שואלים את עצמנו איך הם עושים את זה? אולם המציאות היא שזה מאד קשה להם. ההתעסקות סביב סדר וארגון לא פשוטה והיא גוזלת משאבים גדולים מחייהם, כך שמומלץ ללובש המסיכה של מזל בתולה להסירה מידי פעם כדי שיוכל קצת להשתחרר, כיוון שהכניסה לפרטים יכולה להיות מייגעת לא רק עבורו, אלא גם עבור הסביבה.

כך למשל יכול להכין בן זוגה של לובשת מסיכה זו ארוחת ערב רומנטית לתפארת, לבלות יום שלם במטבח ולהכין את המעדנים שבת זוגתו אוהבת, לקנות נרות ריחניים ולבחור את הצבע והריח הנכונים, לשים מפה נקייה (כמובן), פרחים והכול מושלם. כמעט הכול, כיוון שבדיוק שכשהיא מצלצלת בפעמון הדלת (וכמובן שהיא מקדימה בעשרים דקות) היא מפתיעה אותו כשהוא טועם את הרוטב והחולצה שלו מוכתמת מבלי שישים לב. על מה אתם חושבים שלובשת מסיכה זו תחשוב כל הערב – על הכתם. זה יציק לה כשהוא יפתח את הדלת, זה יציק לה במהלך הארוחה וכל הערב היא תסתכל לא על העיניים שלו – כי אם על הכתם.

כולנו במידה מסוימת מקנאים באנשים מסוג זה, אנשים שהכול אצלם מסודר ומאורגן היטב. אנו שואלים את עצמנו איך הם עושים את זה? אולם המציאות היא שזה מאד קשה להם. ההתעסקות סביב סדר וארגון לא פשוטה והיא גוזלת משאבים גדולים מחייהם.

במקום העבודה לובש המסיכה של מזל בתולה מרגיש ומתפקד ממש טוב. שם תהיה לו לגיטימציה ועידוד לבטא את הנטייה שלו לסדר, דייקנות ויסודיות. הוא יהיה עובד נפלא, מסור, חרוץ ונאמן. הוא לעולם לא יאחר, לעולם לא יתבטל, בעל מוסר עבודה גבוה וכשאין מה לעשות – הוא ימצא מה לעשות. כל מעסיק חולם על עובד כזה.

לובש מסיכה זה מאד אוהב לתת שירות. בגלל הנטייה שלו להיות במקום הבטוח, במקום בו הכול ברור ואין טעויות, הוא למד להעדיף לקבל מרות ולשרת אחרים. כשהוא נותן שירות לאחרים הוא מרגיש טוב ויודע שלא יכולים להיות טעויות.

הבריאות היא נושא שמאד חשוב ללובש המסיכה של מזל בתולה. הוא ישמור על כושר, תזונה מאוזנת ויתחזק את הגוף שלו באופן מושלם. גם כאן יכולה להיות נטייה לרדת לפרטים והוא יכול לפתח נטייה להיפוכונדריה וכך, כל בעיה יכולה לצמוח לממדים לא פרופורציוניים.

בזוגיות ללובשי המסיכה של מזל בתולה יש בעיה, כיוון שהם פחות יוזמים ונוטים לחכות שהצד השני יזום ויפעל. גם כאן הם רוצים לתת שרות, וממתינים לקבל מרות, אך כשהצד השני מתעכב, הם לא יעשו דבר, וחבל. בעיה זו לא תבוא לידי ביטוי לא רק בתחום הזוגי, אלא בכל תחום. לכן, עלינו לעודד את לובש מסיכה זו לפעול למרות הנטייה הטבעית שלו לחכות לסימן מהצד השני.

נסיך-מטבעות2

נסיך המטבעות בקריאה

מזל בתולה (נסיך במטבעות) ומזל דגים (נסיך הגביעים) יושבים אחד מול השני וצריכים ללמוד אחד את השני. מזל בתולה צריך ללמוד ממזל דגים להיות פחות "מרובע" ויותר לזרום, ומזל דגים צריך ללמוד ממזל בתולה להתפזר פחות, ולהיות יסודי יותר.

את התשובה לשאלה: "כיצד לפרש את הקלף נסיך המטבעות, המייצג את מזל בתולה בקלפי הטארוט בקריאה?",  אתם מוזמנים לקרוא כאן במדור הפרושים של הקלפים בו אני כותב על הקלף נסיך המטבעות בהרחבה.

בני מזל בתולה (נסיך המטבעות) במיטה

מזל דגים במטיה

את סדרת המאמרים "סקסמיסטי" כתבתי עם לילה מיכל ליאור בשנת 2006 עבור מדור הטארוט שלי בוואלה במטרה להראות שלקלפי טארוט בכלל ולקלפי החצר בפרט ישנם צדדים רבים. הם מציגים את הלך הרוח שלנו ויכולים להיות ספציפיים עד כדי כך שניתן לראות דרכם כיצד אנו מתנהגים וחושבים במיטה. וכך, אם סתם בא לנו "לבדוק" איך המיועד/ת מתנהג/ת במיטה, אפשר לעשות זאת עם הקלפים. אם בקריאה ייצא לכם קלף נסיך הגביעים, הרי שכעת תוכלו לדעת מה מצפה לכם.

לילה מיכל היא אסטרו-סקסולוגית, מטפלת הוליסטית, ומנחה מסיבת רווקות וערבי נשים, ואני רוצה להודות לה על שתרמה מהידע שלה והסכימה להיות שותפה לפרויקט נפלא ומשעשע זה, ואני מקווה שתקחו את החלק הזה בהומור.

בת מזל בתולה במיטה

בת מזל בתולה היא לרוב לא מתבלטת, צנועה ולא מתפארת בכישרונותיה. היא לא זאת שתרצה להיות במרכז תשומת הלב כמו בת מזל אריה למשל. אך אל תטעו בה, היכולת הורבאלית שלה מעולה, והיא תוכל לשוחח בנעימות ובעניין על כל נושא שהוא, היכולת התקשורתית שלה מחבבת אותה על כל אדם, אך יש לה נטייה לרדת לפרטים, שום דבר לא נעלם מעיניה הביקורתיות וזה יכול להיות קצת מתיש.

בנות בתולה בד"כ נראות מצוין, עדינות מראה, שומרות היטב על טיפוח העור והגוף

ועיניהן יפות ובורקות. הן מעריכות מחוות שונות לפני שהן מתמסרות, תציע להן להוריד את הפח, או לעשות כלים, תנקה אחריך את הפירורים שהשארת וזה ייתן לך נקודות זכות אצל הבתולות.

למרות שהן הגיוניות מאוד בתוך תוכן הן מאוד רומנטיות, הבא עימך פרחים ויין דבר בהגיון ובנעימות, גברים גסים לא יתקבלו אצל הבתולות.

איך היא מתנהגת במיטה?

כשבנות מזל זה מאוהבות ומרגישות שהן נמצאות במערכות יחסים יציבות אנו נגלה נשים שאינן חוששות לבטא את הפנטזיות שלהן
כשבנות מזל זה מאוהבות ומרגישות שהן נמצאות במערכות יחסים יציבות אנו נגלה נשים שאינן חוששות לבטא את הפנטזיות שלהן

המין אצלן הוא דבר משני, הן לא כפופות ליצר המין כמו בנות מזל אחרות וההיגיון שולט בהן. הן נמשכות לחן אישי ולשנינות מעודנת.

הן שמרניות יחסית, לכן לכל נושא המין הן יגיעו ממקום של הססנות וקצת בושה. הן צריכות ללמוד להיפתח ולהבין שמין יכול להיות תענוג גדול.גם סטוצים זה דבר לא שיגרתי אצל בנות מזל בתולה, הן צריכות להרגיש חיבה עמוקה וקשר רגשי לפני שהן קופצות למיטה, וגם אז הן לא תמיד ישתוללו בתשוקה עזה.

ניקיון זה הדבר חשוב מאוד לבתולה והן יכריחו את הגבר לעשות מקלחת טובה לפני המגע המיני. אל תצפה ממנה לתת לך מין אוראלי, הן בדרך כלל לא אוהבות את זה. זה פשוט נראה להן לא היגייני מספיק. אולי רק שהאהבה תהיה עמוקה מאוד ואתה תעשה מקלחת לפני. אך אל דאגה.. היא תדע לספק אותך בחוש האינטואיטיבי המפותח שלה, היא יכולה להיות ארוטית מאוד בזמן ובמקום הנכון. כדאי שתהיה עדין איתה, שתדבר איתה כל הזמן, ושתסביר לה מה אתה מתכוון לעשות. לרוב היא תשתף איתך פעולה, ותהיה חמימה ומעודנת.

מה מדליק אותה במיטה?

קשה לה להשתחרר ובאמת ליהנות, היא צריכה להשאיר מחוץ למיטה את טרדות היום ואת הביקורתיות שלה. בגלל האמביוולנטיות שלה לנושא המין והשמרנות הכפויה יש בתולות שדווקא נדלקות מהפנטזיות הכי מלוכלכות (הן רק צריכות לתת לעצמן להיפתח קצת).

אולם שהיא מאוהבת אפשר להניע אותה לנסות דברים חדשים ומגרים. כשבנות מזל זה מאוהבות ומרגישות שהן נמצאות במערכות יחסים יציבות אנו נגלה נשים שאינן חוששות לבטא את הפנטזיות שלהן ובשילוב עם הצורך שלהן לתת שירות, אנו נגלה נשים מיניות וחושניות. כל מה שהן צריכות הוא בן זוג פתוח היודע להקשיב.

אזור הבטן רגיש מאוד אצל הבתולה, לכן תדאג שאזור הזה יקבל ליטופים.

מה היא מצפה מגבר במיטה?

לבנות מזל בתולה יש נטייה להעביר את השליטה לבן הזוג ולתת לו לעשות את כל הצעדים, כך שעליך מוטלת המלאכה ואל תהסס לפעול כיוון שזה מה שהיא אוהבת. היא מצפה שהגבר ייטול יוזמה וישרה עליה אווירת בטחון, היא זקוקה לגבר שיודע את מעשיו ובקיא בטכניקות המיניות, היא זקוקה להמון משחק מקדים, ליטופים ונשיקות והכי חשוב שהגבר יהיה עם בטחון מיני ופתוח, רק אז היא תוכל באמת להיפתח וליהנות.

איזה גבר מדליק אותה?

היא נמשכת לגברים אסתטיים ומעודנים, אנשי שיחה מרתקים ומתוחכמים. חשוב לה המראה החיצוני והיא מתבוננת בכל דבר החל מהציפורניים עד לאוזניים. ניקיון וריח טוב עושה לה את זה. היא סולדת ממאצ'ואיזם וגסות רוח, וחשוב לה שהגבר יהיה אחראי ואכפתי.

בן מזל בתולה במיטה

אם את רוצה קשר רציני עם מזל בתולה, תדאגי לא לקפוץ למיטה שלו בערב הראשון. גם אם נראה שיש כימיה ביניכם והשיחה קולחת ומעניינת. אל תשכחי שהוא עובד עם הראש, וגם אם מצאת חן בעיניו הוא יחשוב שאת קופצת למיטה עם כל אחד.

בני מזל בתולה הם לרוב מלאי קסם אישי, שנונים ומעניינים, חדי עין וביקורתיים שום דבר לא נעלם מעיניהם. הם גם כשרוניים ומוכשרים כמעט בכל דבר, אך בגלל הפרפקציוניזם שלהם הם מרגישים תמיד שהם לא מספיק טובים, ולכן קשה להם ליזום ולעשות את מה שהם אוהבים. בדרכך לפגוש בן מזל בתולה אל תשאירי את ההליכות והנימוסים בבית, הם רוצים להרגיש שהאישה שלהם  נעימה ומושלמת, למרות שהם לא תמיד מושלמים.

בתולה

הוא סולד מנימוסים רעים, אימפולסיביות, גסות רוח ובזבוז כסף. בתקופת החיזור הוא לא יהיה המאהב מלא התשוקה והאובססיבי, לרוב את תצטרכי לחזר אחריו. אך אל תטעי הוא אוהב מאוד נשים, וישמח להתרועע ולחוות חוויות שונות.

בן מזל זה בררני מאוד בבחירת הנשים שלו, ולרוב יתחתן, אם בכלל, בגיל מאוחר מאוד.

אם את רוצה קשר רציני עם מזל בתולה, תדאגי לא לקפוץ למיטה שלו בערב הראשון. גם אם נראה שיש כימיה ביניכם והשיחה קולחת ומעניינת. אל תשכחי שהוא עובד עם הראש, וגם אם מצאת חן בעיניו הוא יחשוב שאת קופצת למיטה עם כל אחד.

מזל בתולה מאוד רגיש אך קשה לו לבטא את רגשותיו במילים לכן אל תצפי ממנו ל"קוצי מוצי" ומילים יפות. הביקורתיות שלו והירידה לפרטים יקשו עליו למצוא את האחת והיחידה ואם זו את, נסי לסלוח ולהבין – גם לו זה קשה. בסופו של דבר בן מזל בתולה ייתן את כל כולו, יהיה נאמן וידאג לך ולרווחתך.

איך הוא מתנהג במיטה?

במיטה הוא מאהב מסור, הוא ידאג לכל הפרטים הקטנים, ויעורר אווירה רומנטית. מכיוון שהוא חקרן וסקרן תסמכי עליו שהוא קרא את כל הספרים והמאמרים על איך לענג אישה, והוא יודע את כל הטריקים שיגרמו לך לגרגר באושר. פעמים רבות הוא "יחכה להזמנה" ולא יפעל באופן ספונטני, כך שהוא לא יתנפל עליך בתשוקה ויחכה שאת תזמיני אותו למיטתך.

מה מדליק אותו במיטה?

יש לו קצת חוסר בטחון מיני למרות הידע שלו, לכן חשוב שתתני לו את ההרגשה שהוא מוביל. בני מזל בתולה חובבים פורנוגרפיה עד כדי התמכרות לעתים. ולפעמים יעדיפו לענג את עצמם במקום להתאמץ.

גם אצל הגבר אזור הבטן רגיש, לכן תדאגי שאזור הזה יקבל ליטופים.

מה הוא מצפה מאישה במיטה?

מצד אחד מושכת אותו פתיחות ועוצמה מינית אצל אישה אבל מצד שני הוא מחפש איזשהו סוג של טוהר אצל האישה שאיתו, כך שכל נושא המין אצל הבתולה הוא אמביוולנטי.

הוא רוצה להרגיש שהוא מספק אותך כמו שאף אחד לא ידע, אך תמיד יהיו לו ספקות, לכן הכי נכון יהיה להשאיר לו את המושכות ולתת לו ללמד אותך את תענוגות המיטה. יחד עם זאת כשהוא מהסס, אל תחששי לעודד אותו להמשיך. פעמים רבות הוא יחכה לסימן ממך כדי שיוכל להמשיך לשלב הבא.

איזו אישה מדליקה אותו?

הטבע של בן מזל זה ימשוך אותו לנשים יפות, עדינות בעלות עור פנים חלק ו"נקי", אולם ההיגיון אצלו שולט גם כשהוא בוחר אישה.חשוב לו שתהיה בעלת חן אישי, עדינות ונשיות, ויחד עם זאת חסכונות בבנק, יוכיחו לו שהאישה שוקלת את צעדיה וחושבת על העתיד.

לכל המאמרים בסדרה 12 המזלות האסטרולוגיים »

4.3/5 - (58 votes)

הכותב: שגיא מנדלבוים

© שגיא מנדלבוים מטפל בהומיאופתיה קלאסית, ובעל ניסיון של 26 שנים בלימוד והוראה של קורסים וסדנאות בנושאי טארוט וחלומות אותם הוא מלמד בתל-אביב ובמרכזים שונים ברחבי הארץ. את שגיא הנכם מוזמנים לפגוש בהרצאת המבוא הקרובה וכן בקורסים: טארוט, טארוט מתקדמים ובקורס פענוח חלומות.
על הכותב בהרחבה

9 thoughts on “המסכה של מזל בתולה (נסיך המטבעות) וגם… איך הם מתנהגים במיטה?”

 1. דודו הקוסם ✨

  מזל בתולה מקולקל כנראה 😂
  סתם כי את עצלנית 💁

 2. תאריך העברי והלועזי שלי אינם חופפים. יצא ש"גדלתי" כשאני חושב שאני במזל אריה כאשר כל הזמן אני בן מזל בתולה. מאוד מזדהה (מעט בביישנות) עם התיאורים 🙂

  1. דודו הקוסם ✨

   מזל בתולה מקולקל כנראה 😂
   סתם כי את עצלנית 💁

 3. הכל מדוייק חוץ מעניין הסדר – אני מזל בתולה ויש לי תמיד בלאגן בחדר בעבודה ברכב וכו – אבל תמיד יש סדר בראש וזה מה שחשוב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.