המסכה של מזל בתולה (נסיך המטבעות) וגם קראו וגלו… כיצד מזל בתולה גבר וכן מזל בתולה אישה מתנהגים במיטה??

המסכה של מזל בתולה | נסיך המטבעות בקריאה | מזל בתולה במיטה

את לובשי המסכה של מזל בתולה אנחנו פוגשים פעמים רבות. אלו יהיו אותם נותני שירות נאמנים, בעלי מוסר עבודה מצוין, הנהנים מהעבודה שלהם, שואפים לפשטות, יציבות ושגרה, וזה נכון בין אם מדובר על בן מזל בתולה גבר ובין אם מדובר בבת מזל בתולה אישה.

עבור בן מזל בתולה גבר ועבור בת מזל בתולה אישה אלוהים נמצא בפרטים הקטנים

ללובשי המסכה של מזל בתולה חשובים הפרטים יותר מהכול. הם מאוד קפדנים, ונוטים להיכנס לפרטים יתר על המידה. הבית שלהם, סביבת העבודה יהיו מסודרים ומאורגנים והכול נמצא במקום. לובשי מסכת מזל בתולה גבר או אישה תמיד יגיעו בזמן לכל מקום, הם יהיו יסודיים ודייקנים ובמקום בו הם ירגישו שאין להם יציבות הם יעזבו.
כולנו במידה מסוימת מקנאים באנשים מסוג זה, אנשים שהכול אצלם מסודר ומקוטלג. אנו שואלים את עצמנו איך הם עושים את זה? אולם המציאות היא שזה מאד קשה להם. ההתעסקות של לובשי מסכת מזל בתולה, יהא זה מזל בתולה גבר או תהא זו בת מזל בתולה אישה, סביב סדר וארגון לא פשוטה והיא גוזלת משאבים גדולים מחייהם, כך שמומלץ ללובש המסכה של מזל בתולה להסירה מידי פעם כדי שיוכל קצת להשתחרר, כיוון שהכניסה לפרטים יכולה להיות מייגעת לא רק עבורם, אלא גם עבור הסביבה.

כך למשל יכול להכין בן זוגה של לובשת מסכת מזל בתולה אישה ארוחת ערב רומנטית לתפארת, לבלות יום שלם במטבח ולהכין את המעדנים שבת זוגתו אוהבת, לקנות נרות ריחניים ולבחור את הצבע והריח הנכונים, לשים מפה נקייה (כמובן), פרחים והכול מושלם. כמעט הכול, כיוון שבדיוק שכשהיא מצלצלת בפעמון הדלת (וכמובן שהיא מקדימה בעשרים דקות) לובשת מסכת מזל בתולה אישה מפתיעה אותו כשהוא טועם את הרוטב והחולצה שלו מוכתמת מבלי שישים לב. על מה אתם חושבים שלובשת מסכה זו תחשוב כל הערב? – על הכתם. זה יציק ללובשת מסכת מזל בתולה אישה כשהוא יפתח את הדלת, זה יציק לה במהלך הארוחה וכל הערב היא תסתכל לא על העיניים שלו – כי אם על הכתם.

במקום העבודה לובשי המסכה של מזל בתולה גבר או אישה מרגישים ומתפקדים ממש טוב. שם תהיה להם לגיטימציה ועידוד לבטא את הנטייה שלהם לסדר, דייקנות ויסודיות. לובשי מסכת מזל בתולה יהיו עובדים נפלאים, מסורים, חרוצים ונאמנים. הם לעולם לא יאחרו, לעולם לא יתבטלו, בעלו מוסר עבודה גבוה וכשאין מה לעשות – לובשי מסכת מזל בתולה אישה או גבר ימצאו מה לעשות. כל מעסיק חולם על עובד כזה.

לובש מסכה זה מאד אוהב לתת שירות. בגלל הנטייה שלו להיות במקום הבטוח, במקום בו הכול ברור ואין טעויות, הוא למד להעדיף לקבל מרות ולשרת אחרים. כשהוא נותן שירות לאחרים הוא מרגיש טוב ויודע שלא יכולים להיות טעויות.

יש שאלה בנושא או משהו שרציתם להוסיף? כתבו בתגובות!

ואם עשינו לכם חשק ללמוד עוד בואו לקרוא על קורס טארוט ולקבל פרטים נוספים

הבריאות היא נושא שמאד חשוב ללובש המסכה של מזל בתולה. לובשי מסכת מזל בתולה אישה וגם גבר ישמרו על כושר, תזונה מאוזנת ויתחזקו את הגוף שלהם באופן מושלם. גם כאן יכולה להיות נטייה לרדת לפרטים והם יכולים לפתח נטייה להיפוכונדריה וכך, כל בעיה יכולה לצמוח לממדים לא פרופורציוניים.

בזוגיות, ללובשי המסכה של מזל בתולה יש בעיה, וזה נכון ויפה גם ללובש מסכת מזל בתולה גבר וגם ללובשת מסכת מזל בתולה אישה. זאת מכיוון שהם פחות יוזמים ונוטים לחכות שהצד השני יזום ויפעל. גם כאן הם רוצים לתת שרות, וממתינים לקבל מרות, אך כשהצד השני מתעכב, הם לא יעשו דבר, וחבל. בעיה זו לא תבוא לידי ביטוי רק בתחום הזוגי, אלא בכל תחום. לכן, עלינו לעודד את לובשי מסכת מזל בתולה אישה או גבר לפעול למרות הנטייה הטבעית שלהם לחכות לסימן מהצד השני.

נסיך-מטבעות2

נסיך המטבעות בקריאה

מזל בתולה (נסיך במטבעות) ומזל דגים (נסיך הגביעים) יושבים אחד מול השני וצריכים ללמוד אחד את השני. מזל בתולה צריך ללמוד ממזל דגים להיות פחות "מרובע" ויותר לזרום, ומזל דגים צריך ללמוד ממזל בתולה להתפזר פחות, ולהיות יסודי יותר.

את התשובה לשאלה: "כיצד לפרש את הקלף נסיך המטבעות, המייצג את מזל בתולה בקלפי הטארוט בקריאה?",  אתם מוזמנים לקרוא כאן במדור הפרושים של הקלפים בו אני כותב על הקלף נסיך המטבעות בהרחבה.

קורס טארוט חדש יוצא לדרך

בני מזל בתולה (נסיך המטבעות) במיטה – זה הזמן לחשוף כיצד מזל בתולה גבר ובת מזל בתולה אישה מתנהגים במיטה…

מזל דגים במטיה

את סדרת המאמרים "סקסמיסטי" כתבתי עם לילה מיכל ליאור בשנת 2006 עבור מדור הטארוט שלי בוואלה במטרה להראות שלקלפי טארוט בכלל ולקלפי החצר בפרט ישנם צדדים רבים. הם מציגים את הלך הרוח שלנו ויכולים להיות ספציפיים עד כדי כך שניתן לראות דרכם כיצד אנו מתנהגים וחושבים במיטה. וכך, אם סתם בא לנו "לבדוק" איך המיועד/ת מתנהג/ת במיטה, אפשר לעשות זאת עם הקלפים. אם בקריאה ייצא לכם קלף נסיך הגביעים, הרי שכעת תוכלו לדעת מה מצפה לכם.

לילה מיכל היא אסטרו-סקסולוגית, מטפלת הוליסטית, ומנחה מסיבת רווקות וערבי נשים, ואני רוצה להודות לה על שתרמה מהידע שלה והסכימה להיות שותפה לפרויקט נפלא ומשעשע זה, ואני מקווה שתקחו את החלק הזה בהומור.

בת מזל בתולה אישה במיטה

בת מזל בתולה אישה היא לרוב לא מתבלטת, היא צנועה ולא מתפארת בכישרונותיה. היא לא זאת שתרצה להיות במרכז תשומת הלב כמו בת מזל אריה למשל. אך אל תטעו בה, היכולת הורבאלית של בת מזל בתולה אישה מעולה, והיא תוכל לשוחח בנעימות ובעניין על כל נושא שהוא. היכולת התקשורתית שלה מחבבת אותה על כל אדם, אך יש לה נטייה לרדת לפרטים, שום דבר לא נעלם מעיניה הביקורתיות וזה יכול להיות קצת מתיש.

בנות מזל בתולה בד"כ נראות מצוין, עדינות מראה, שומרות היטב על טיפוח העור והגוף

ועיניהן יפות ובורקות. הן מעריכות מחוות שונות לפני שהן מתמסרות, תציע להן להוריד את הפח, או לעשות כלים, תנקה אחריך את הפירורים שהשארת וזה ייתן לך נקודות זכות אצל הבתולות.

למרות שבת מזל בתולה אישה היא הגיונית מאוד, בתוך תוכה היא מאוד רומנטיות, הבא עימך פרחים ויין דבר בהגיון ובנעימות, גברים גסים לא יתקבלו אצל הבתולות.

איך מזל בתולה אישה מתנהגת במיטה?

כשבנות מזל זה מאוהבות ומרגישות שהן נמצאות במערכות יחסים יציבות אנו נגלה נשים שאינן חוששות לבטא את הפנטזיות שלהן
כשבנות מזל זה מאוהבות ומרגישות שהן נמצאות במערכות יחסים יציבות אנו נגלה נשים שאינן חוששות לבטא את הפנטזיות שלהן

המין אצל בת מזל בתולה אישה הוא דבר משני. הן לא כפופות ליצר המין כמו בנות מזל אחרות וההיגיון שולט בהן. הן נמשכות לחן אישי ולשנינות מעודנת.

הן שמרניות יחסית, לכן לכל נושא המין הן יגיעו ממקום של הססנות וקצת בושה. בת מזל בתולה אישה צריכה ללמוד להיפתח ולהבין שמין יכול להיות תענוג גדול. גם סטוצים זה דבר לא שיגרתי אצל בנות מזל בתולה, הן צריכות להרגיש חיבה עמוקה וקשר רגשי לפני שהן קופצות למיטה, וגם אז הן לא תמיד ישתוללו בתשוקה עזה.

ניקיון זה הדבר חשוב מאוד לבת מזל בתולה אישה והיא תכריח את הגבר לעשות מקלחת טובה לפני המגע המיני. אל תצפה ממנה לתת לך מין אוראלי, בת מזל בתולה אישה בדרך כלל לא אוהבת את זה. זה פשוט נראה להן לא היגייני מספיק. אולי רק שהאהבה תהיה עמוקה מאוד ואתה תעשה מקלחת לפני. אך אל דאגה.. בת מזל בתולה אישה תדע לספק אותך בחוש האינטואיטיבי המפותח שלה, היא יכולה להיות ארוטית מאוד בזמן ובמקום הנכון. כדאי שתהיה עדין עם בת מזל בתולה אישה, שתדבר איתה כל הזמן, ושתסביר לה מה אתה מתכוון לעשות. לרוב היא תשתף איתך פעולה, ותהיה חמימה ומעודנת.

מה מדליק בת מזל בתולה אישה במיטה?

קשה לבת מזל בתולה אישה להשתחרר ובאמת ליהנות, היא צריכה להשאיר מחוץ למיטה את טרדות היום ואת הביקורתיות שלה. בגלל האמביוולנטיות שלה לנושא המין והשמרנות הכפויה יש בתולות שדווקא נדלקות מהפנטזיות הכי מלוכלכות (הן רק צריכות לתת לעצמן להיפתח קצת).

אולם שבת מזל בתולה אישה מאוהבת אפשר להניע אותה לנסות דברים חדשים ומגרים. כשבנות מזל זה מאוהבות ומרגישות שהן נמצאות במערכות יחסים יציבות אנו נגלה נשים שאינן חוששות לבטא את הפנטזיות שלהן ובשילוב עם הצורך שלהן לתת שירות, אנו נגלה נשים מיניות וחושניות. כל מה שהן צריכות הוא בן זוג פתוח היודע להקשיב.

אזור הבטן רגיש מאוד אצל בת מזל בתולה אישה, לכן תדאג שאזור הזה יקבל ליטופים.

מה בת מזל בתולה אישה מצפה מגבר במיטה?

לבנות מזל בתולה יש נטייה להעביר את השליטה לבן הזוג ולתת לו לעשות את כל הצעדים, כך שעליך מוטלת המלאכה ואל תהסס לפעול כיוון שזה מה שבת מזל בתולה אישה אוהבת. היא מצפה שהגבר ייטול יוזמה וישרה עליה אווירת בטחון, היא זקוקה לגבר שיודע את מעשיו ובקיא בטכניקות המיניות, בת מזל בתולה אישה זקוקה להמון משחק מקדים, ליטופים ונשיקות והכי חשוב שהגבר יהיה עם בטחון מיני ופתוח, רק אז היא תוכל באמת להיפתח וליהנות.

איזה גבר מדליק בת מזל בתולה אישה?

בת מזל בתולה אישה נמשכת לגברים אסתטיים ומעודנים, אנשי שיחה מרתקים ומתוחכמים. חשוב לה המראה החיצוני והיא מתבוננת בכל דבר החל מהציפורניים עד לאוזניים. ניקיון וריח טוב עושה לה את זה. בת מזל בתולה אישה סולדת ממאצ'ואיזם וגסות רוח, וחשוב לה שהגבר יהיה אחראי ואכפתי.

בן מזל בתולה גבר במיטה

אם את רוצה קשר רציני עם בן מזל בתולה גבר, תדאגי לא לקפוץ למיטה שלו בערב הראשון. גם אם נראה שיש כימיה ביניכם והשיחה קולחת ומעניינת. אל תשכחי שהוא עובד עם הראש, וגם אם מצאת חן בעיניו הוא יחשוב שאת קופצת למיטה עם כל אחד.

בני מזל בתולה גברים הם לרוב מלאי קסם אישי, שנונים ומעניינים, חדי עין וביקורתיים שום דבר לא נעלם מעיניהם. הם גם כשרוניים ומוכשרים כמעט בכל דבר, אך בגלל הפרפקציוניזם שלהם הם מרגישים תמיד שהם לא מספיק טובים, ולכן קשה להם ליזום ולעשות את מה שהם אוהבים. בדרכך לפגוש בן מזל בתולה גבר אל תשאירי את ההליכות והנימוסים בבית, הם רוצים להרגיש שהאישה שלהם נעימה ומושלמת, למרות שהם לא תמיד מושלמים.

בתולה

בן מזל בתולה גבר סולד מנימוסים רעים, אימפולסיביות, גסות רוח ובזבוז כסף. בתקופת החיזור הוא לא יהיה המאהב מלא התשוקה והאובססיבי, לרוב את תצטרכי לחזר אחריו. אך אל תטעי בן מזל בתולה גבר אוהב מאוד נשים, וישמח להתרועע ולחוות חוויות שונות.

בן מזל בתולה גבר הוא בררני מאוד בבחירת הנשים שלו, ולרוב יתחתן, אם בכלל, בגיל מאוחר מאוד.

מזל בתולה גבר מאוד רגיש אך קשה לו לבטא את רגשותיו במילים לכן אל תצפי ממנו ל"קוצי מוצי" ומילים יפות. הביקורתיות שלו והירידה לפרטים יקשו עליו למצוא את האחת והיחידה ואם זו את, נסי לסלוח ולהבין – גם לו זה קשה. בסופו של דבר בן מזל בתולה גבר ייתן את כל כולו, יהיה נאמן וידאג לך ולרווחתך.

איך מזל בתולה גבר מתנהג במיטה?

במיטה הוא מאהב מסור, בן מזל בתולה גבר ידאג לכל הפרטים הקטנים, ויעורר אווירה רומנטית. מכיוון שהוא חקרן וסקרן תסמכי עליו שהוא קרא את כל הספרים והמאמרים על איך לענג אישה, והוא יודע את כל הטריקים שיגרמו לך לגרגר באושר. פעמים רבות בן מזל בתולה גבר "יחכה להזמנה" ולא יפעל באופן ספונטני, כך שהוא לא יתנפל עליך בתשוקה ויחכה שאת תזמיני אותו למיטתך.

מה מדליק מזל בתולה גבר במיטה?

יש לו קצת חוסר בטחון מיני למרות הידע שלו, לכן חשוב שתתני לבן מזל בתולה גבר את ההרגשה שהוא מוביל. בני מזל בתולה חובבים פורנוגרפיה עד כדי התמכרות לעתים. ולפעמים יעדיפו לענג את עצמם במקום להתאמץ.

גם אצל בן מזל בתולה גבר אזור הבטן רגיש, לכן תדאגי שאזור הזה יקבל ליטופים.

מה בן מזל בתולה גבר מצפה מהאישה במיטה?

מצד אחד מושכת אותו פתיחות ועוצמה מינית אצל אישה אבל מצד שני בן מזל בתולה גבר מחפש איזשהו סוג של טוהר אצל האישה שאיתו, כך שכל נושא המין אצל הבתולה הוא אמביוולנטי.

הוא רוצה להרגיש שהוא מספק אותך כמו שאף אחד לא ידע, אך תמיד יהיו לו ספקות, לכן הכי נכון יהיה להשאיר לבן מזל בתולה גבר את המושכות ולתת לו ללמד אותך את תענוגות המיטה. יחד עם זאת כשהוא מהסס, אל תחששי לעודד אותו להמשיך. פעמים רבות בן מזל בתולה גבר יחכה לסימן ממך כדי שיוכל להמשיך לשלב הבא.

איזו אישה מדליקה בן מזל בתולה גבר?

הטבע של בן מזל בתולה גבר ימשוך אותו לנשים יפות, עדינות בעלות עור פנים חלק ו"נקי", אולם ההיגיון אצלו שולט גם כשהוא בוחר אישה. חשוב לו שתהיה בעלת חן אישי, עדינות ונשיות, ויחד עם זאת חסכונות בבנק, יוכיחו לו שהאישה שוקלת את צעדיה וחושבת על העתיד.

לכל המאמרים בסדרה 12 המזלות האסטרולוגיים »

הגעתם עד לכאן, ואתם כבר יודעים המון על בני מזל בתולה. יש שאלה בנושא או משהו שרציתם להוסיף? כתבו בתגובות! ואם עשינו לכם חשק ללמוד עוד בואו לקרוא על קורס טארוט ולקבל פרטים נוספים

הכותב: שגיא מנדלבוים

© שגיא מנדלבוים מטפל בהומיאופתיה קלאסית, ובעל ניסיון של 27 שנים בלימוד והוראה של קורסים וסדנאות בנושאי טארוט וחלומות אותם הוא מלמד בתל-אביב ובמרכזים שונים ברחבי הארץ. את שגיא הנכם מוזמנים לפגוש בהרצאת המבוא הקרובה וכן בקורסים: טארוט, טארוט מתקדמים ובקורס פענוח חלומות.
על הכותב בהרחבה

10 thoughts on “המסכה של מזל בתולה (נסיך המטבעות) וגם קראו וגלו… כיצד מזל בתולה גבר וכן מזל בתולה אישה מתנהגים במיטה??”

 1. אני בת מזל בתולה והמין זה דבר ראשוני ולא משני אצלי. אני מאוד מתפארת במיניות ומאוד לא שמרנית וכן מוחצנת במיטה, אוהבת מיניות ומתעסקת בה. בדקתי וזה שיש לי אריה דומיננטי במזל כנראה השפיע על החושניות שלי. חשוב לדעת שלא רק המזל אלא גם האופק ועוד פרטים בו קובעים

 2. דודו הקוסם ✨

  מזל בתולה מקולקל כנראה 😂
  סתם כי את עצלנית 💁

 3. תאריך העברי והלועזי שלי אינם חופפים. יצא ש"גדלתי" כשאני חושב שאני במזל אריה כאשר כל הזמן אני בן מזל בתולה. מאוד מזדהה (מעט בביישנות) עם התיאורים 🙂

  1. דודו הקוסם ✨

   מזל בתולה מקולקל כנראה 😂
   סתם כי את עצלנית 💁

 4. הכל מדוייק חוץ מעניין הסדר – אני מזל בתולה ויש לי תמיד בלאגן בחדר בעבודה ברכב וכו – אבל תמיד יש סדר בראש וזה מה שחשוב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *