ערכה ספר וקורסים בהנחה

המסכה של מזל גדי (מלך המטבעות) וגם… גלו כיצד מזל גדי גבר וכן מזל גדי אישה מתנהגים במיטה?

המסכה של מזל גדי | מלך המטבעות בקריאה | מזל גדי במיטה

את המסכה שלובשים בני מזל גדי (מלך המטבעות) כולנו פגשנו: לובשת מסכת מזל גדי אישה כמו גם לובש מסכת גדי גבר הם למעשה המנכ"לים הקשוחים, הרציניים, העניינים וחסרי חוש ההומור. זהו הטיפוס של האבא הקלאסי שיוצא עם שחר וחוזר מאוחר בלילה, זה שמקדיש את כול מרצו לטובת היציבות הכלכלית ורווחת המשפחה. אך מהי אותה מסכה של בני מזל דלי גבר או אישה? מדוע אנו שמים אותה? מתי זה נכון לשים אותה ומתי מומלץ להסירה.

… ובכן בואו נצא לבדוק.

עבור מזל גדי גבר ובת מזל גדי אישה – קריירה, תוצאות ועצמאות נמצאים בראש סדר העדיפויות

לובשי המסכה של מזל גדי (מלך המטבעות), מונעים על-ידי הצורך בעצמאות והגשמה אישית, ומי ששם על עצמו מסכה זו יגלה במהרה שהשאיפה הגדולה שלו היא להיות עצמאי ובלתי תלוי. זה יהפוך להיות צורך קיומי עבורו, והדאגה לרווחה כלכלית, למימוש עצמי יהיו בראש סדר העדיפות של לובש מסכת גדי גבר ולובשת מסכת מזל גדי אישה.

לובשת מסכת מזל גדי אישה כמו גם לובש מסכת גדי גבר יפנו את רוב מרצם לקריירה, כיוון שהם רואים בה ככלי לביטוי צורך זה. הם יהפכו בן לילה לטיפוסים מכורים לעבודה, לאנשי ניהול שכולם רועדים מפניהם, היודעים לבצע את התכניות שלהם, לסחוט את כולם עד הסוף ולהשיג את המטרה שלהם, ואין ספק כי כל דירקטוריון ישמח לקבל מנכ"ל בן מזל גדי גבר או בת מזל גדי אישה כי הם מביאים תוצאות. 

אך למסירות זו יש מחיר, ואם נשכח להסיר את המסכה נגלה שהעבודה הקשה שאנו משקיעים בקריירה באה על חשבון הזוגיות וחיי המשפחה שלנו. בעבר, וגם היום במקומות לא מעטים בעולם, האדם צריך להזדהות עם התפקיד שלו. המסכה של מזל גדי מייצגת את הסטריאוטיפ של האבא, "המפרנס", אשר רואה ביציבות הכלכלית כערך עליון העומד לפני כל צורך אחר, וזה נכון בין אם מדובר בבן מזל גדי גבר או בבת מזל גדי אישה. אותו מפרנס היה מקבל מקום של כבוד בבית, הילדים היו פונים אליו בכבוד שאותו נותנים למנהל ולא שוכחים להגיד "אדוני". הוא לא היה שותף בבית, אלא הדמות המנהלת, ושאר הדמויות בבית, האשה והילדים צריכים להיכנס למשבצת התפקיד שלהם. אך היום אנו צריכים לדעת ללבוש מסכה זו כשאנו יוצאים לעבודה, ומחוץ לעבודה לדעת לשים מסכות אחרות.

למסירות וההשקעה הרבה בקריירה שכה מאפיינת את לובשי המסכה של מזל גדי גבר או אישה יש מחיר, ואם נשכח להסיר מסכה זו, נגלה שהעבודה הקשה שאנו משקיעים בקריירה באה על חשבון הזוגיות וחיי המשפחה שלנו. 

יש שאלה בנושא או משהו שרציתם להוסיף? כתבו בתגובות!

ואם עשינו לכם חשק ללמוד עוד בואו לקרוא על קורס טארוט ולקבל פרטים נוספים

לובש המסכה של מזל גדי הוא אמביציוזי, תחרותי, הוא תמיד רוצה להיות במקום ראשון, להיות הכי טוב ובמקומות העבודה הוא ירצה להיות המנכ"ל. אך מה הטעם להיות מקום ראשון, אם אין מול מה להשוות את ההישגים שלנו? לכן מלך המטבעות צריך מסגרות ואוהב שהכול לפי הספר. אם כולם יוצאים אחרי הצבא להודו, מייד לאחר הצבא הוא יעשה "V" על הנסיעה להודו. אם כל החברים שלו מתחתנים עד גיל 30, אז בגיל 29 כבר יישלחו ההזמנות לחתונה.
אם במקרה במקום העבודה שלו כשהוא רק סמנכ"ל צעיר תופס אותו המנכ"ל באחת ממסיבות הקוקטיל ואומר לו: "איך אתה רוצה להחליף אותי בעוד כמה שנים כשאתה רווק בן 30 מתהולל. תראה את כל המנהלים", ממשיך להתבדח המנכ"ל, "כולם כבר נשואים עם ילדים ואתה? מה תגיד לדירקטוריון ביום מן הימים".
כעבור 9 חודשים. הוא יזמין את כל העובדים לברית. איך כל-כך מהר תשאלו? ובכן, זו המומחיות של לובש מסכת גדי גבר ולובשת מסכת מזל גדי אישה – הם משיגים תוצאות! ומבחינתם אם עכשיו זה הזמן להתחתן – אז תהיה חתונה והם יעשו על זה "V". אם במקרה זו תהיה אהבה– מצוין, ואם לא – אז לא נורא. ממילא זוגיות זה לא הקטע של בן מזל גדי גבר ובת מזל גדי אישה.

גם הבית עבורו יכול לפעמים להיות פונקציה שצריך לעשות עליה "V". הוא יהיה בעל נאמן ויביא פרנסה, אולם הוא מתחתן בעיקר כדי שיהיה לו שקט בתחום הזה ואם בדרך יש גם אהבה, מה טוב.

לובש המסכה של מזל גדי גבר או אישה לא מאמינים בלנוח, בלהיות בבית ולשבת "רגל על רגל". תמיד הם עובדים, מתכננים תוכניות ומבצעים אותן. לא היה מזיק להם לבדוק כיצד הם יכולים בסדר היום העמוס שלהם להכניס גם קצת מנוחה, חוש הומור ורגישות לאחרים שאותם לרוב לובש מסכת גדי גבר ולובשת מסכת מזל גדי אישה קצת שוכחים.

קורס טארוט חדש יוצא לדרך

מלך מטבעות

מלך המטבעות בקריאה: איך מזל גדי גבר ובת מזל גדי אישה מתנהגים במיטה?

מזל גדי (הקלף מלך המטבעות) ומזל סרטן (הקלף מלך הגביעים) יושבים אחד מול השני על גלגל המזלות האסטרולוגי וצריכים ללמוד אחד מהשני. מזל גדי צריך ללמוד פחות להיות מחוץ לבית ויותר להשקיע ברגשות ובמשפחה. מזל סרטן צריך ללמוד יותר לצאת מהבית ולהיות עצמאי.

 את התשובה לשאלה: "כיצד לפרש את הקלף מלך המטבעות, המייצגת את בני מזל גדי גבר או אישה – בקלפי הטארוט בקריאה?",  אתם מוזמנים לקרוא כאן במדור הפרושים של הקלפי טארוט בו אני כותב על הקלף מלך המטבעות בהרחבה.

 

בני מזל גדי (מלך המטבעות) במיטה

מזל דגים במטיה

את סדרת המאמרים "סקסמיסטי" כתבתי עם מיכל ליאור בשנת 2006 עבור מדור הטארוט שלי בוואלה במטרה להראות שלקלפי טארוט בכלל ולקלפי החצר בפרט ישנם צדדים רבים. הם מציגים את הלך הרוח שלנו ויכולים להיות ספציפיים עד כדי כך שניתן לראות דרכם כיצד אנו מתנהגים וחושבים במיטה.וכך, אם סתם בא לנו "לבדוק" איך המיועד/ת מתנהג/ת במיטה, אפשר לעשות זאת עם הקלפים. אם בקריאה ייצא לכם נסיך המטות, הרי שכעת תוכלו לדעת מה מצפה לכם.

ליאור מיכל היא אסטרו-סקסולוגית, מטפלת הוליסטית, ומנחה מסיבת רווקות וערבי נשים, ואני רוצה להודות לה על שתרמה מהידע שלה והסכימה להיות שותפה לפרוייקט נפלא ומשעשע זה, ואני מקווה שתקחו את החלק הזה בהומור.

בת מזל גדי במיטה

בת מזל גדי אישה היא יצור מפוכח ומחושב עד מאוד. היא שאפתנית מאוד ומטרתה בחיים להגיע למעמד ולחיות חיי נוחות. הביטחון החומרי מאוד חשוב לה ומגיל צעיר היא תמצא לעצמה עיסוקים שיכניסו לה כסף. ברוב המקרים בת מזל גדי אישה תפתח לה קריירה מכובדת, אך גם אם לא, היא לא זאת שתשב בבית בחיבוק ידיים. היא חרוצה מאוד ותמיד תחשוב על יוזמות חדשות.

המשפחה היא הדבר החשוב לה ביותר, וברוב המקרים מזל גדי אישה זאת שתדאג להוריה המזדקנים. חשוב לה שענייני הבית והמשפחה יהיו "מסודרים" והיא רואה את המעמד הכלכלי כחלק חשוב מצרכי המשפחה, לכן בת מזל גדי אישה תחפש ותמצא לעצמה בן זוג שיכול לתרום למעמד החברתי והכלכלי בעתיד.

בת מזל גדי אישה חברותית מאוד ואין מסורה ממנה, היא רגישה מאוד לצורכי הזולת ותמיד תהיה שם לתמיכה ועידוד. היא תימשך לאנשים ממעמד גבוה משלה, כך תוכל להתברג וליהנות משיתוף פעולה עם אנשים שיוכלו לעזור ולתרום ליזמות שלה.

בתוך תוכה בת מזל גדי אישה היא מינית וכמהה לאהבה, אך ברוב המקרים המחויבויות שהיא לוקחת על עצמה מגיל צעיר והדאגות המטרידות אותה מונעים ממנה ליהנות ולהתמסר. בנות מזל גדי מחושבות מידי ולכן קשה להן ליהנות מההווה. הן כל הזמן חושבות על העתיד ולכן גם מבחינה מינית יהיה להן קשה "להיות שם". יחד עם זאת חשוב לציין כי מומלץ לבת מזל גדי אישה לא להזניח את הסקס במערכת הזוגית שלה כיוון שזה מה שיחבר את המערכת הזוגית לאדמה מבחינתה וייתן לה אופי רגשי ומעשי יותר.

אחרי גיל 40 בת מזל גדי אישה מגיעה לשיא הפריחה שלה והביטחון העצמי ואז נוכל לגלות בת מזל מינית ומשוחררת יותר.

איך בת מזל גדי אישה מתנהגת במיטה? 

בן מזל גבי נמשך גם למשחקי שליטה ומשחקי תפקידים, הוא יתמסר לך בקלות, אך ירצה שתתמסרי גם כן.
בן מזל גבי נמשך גם למשחקי שליטה ומשחקי תפקידים, הוא יתמסר לך בקלות, אך ירצה שתתמסרי גם כן.

יש לה את הפוטנציאל ואת היכולת להפיק הנאה עצומה ממגע מיני. כבת מזל אדמה היא מאוד מחוברת לחושים שלה ויכולה להתעורר בקלות. בת מזל גדי אישה רק צריכה לתת לראש לנוח קצת ולרצות לאבד שליטה, היא יכולה להיות חושנית מאוד וסבלנית מאוד במשחק האהבה, אולי קצת אלכוהול יכול לשחרר עכבות ולגרום לה לארוטיות.

איזו תנוחה מומלץ לבת מזל גדי אישה לנסות?

היא יכולה ליהנות מפעילות דו צדדית, זאת אומרת שבת מזל גדי אישה יכולה ליהנות מאוד מתנוחת 69 וגם מהתנוחה המיסיונרית כך היא תרגיש את החיבור עם בן זוגה. בפועל זה לא שהתנוחה חשובה כמו העובדה שהיא נהנית מחדירה עמוקה ולשם צריך להגיע.

מה בת מזל גדי אישה מצפה מגבר במיטה?

מזל גדי אישה רוצה גבר סבלני וחושני שידע איך לעורר אותה ולתת לתשוקה שלה להתפתח בקצב טבעי היא זקוקה להמון בטחון ומסירות רק כך תפתח מבחינה מינית.

מה מדליק מזל גדי אישה במיטה?

היא הייתה רוצה שהגבר ירגיש את הצרכים המיניים שלה ואת אזורי התענוג. גם מבלי שתגיד לו. מכיוון שבחייה היא שולטת ביד רמה בסתר ליבה מזל גדי אישה תרצה שהגבר שלה יפגין את שליטתו עליה במיטה.

איזה גבר מדליק בת מזל גדי אישה?

היא נמשכת לגברים חזקים מבוססים ושאפתניים. גבר שאוהב את החיים ורואה בהם אתגר. שיהיה מעשי כמוה אך שגם יהיה מסעיר וקליל.

בן מזל גדי גבר במיטה

בן מזל גדי גבר תמיד ידע מאיפה הוא בא ולאן הוא הולך. דרכו סלולה והוא יודע את המטרה, אך למרות שהדרך קשה ופתלתלה ולמרות שהוא צריך לעבור הרים וסלעים, הוא אינו מתייאש, יש לו רצון חזק כברזל ונפש נחושה והוא יגיע למטרתו לאט, בהתמדה ובנחישות. הוא מעשי, החלטי ושאפתן וברוב המקרים בן מזל גדי גבר יטפס עד למקום הגבוהה ביותר.

רצונו לבסס את עצמו בתחום העבודה והקריירה, להרוויח מספיק כסף כדי לצבור לעצמו בטחון כלכלי, רק אז הוא יכול להירגע ולנשום.

בן מזל גדי גבר אינו יצור פשוט, כלפי חוץ הוא קר רוח ומופנם ואפילו אדיש, הוא מסתדר טוב עם כולם אך קשה לו להקשר נפשית. לא קל לו להתמסר לרגש האהבה מכיוון שהוא מחושב מאוד ורציונאלי, והרי אהבה זה לא דבר הגיוני. בן מזל גדי גבר הוא בררן מאוד בבחירת בת זוגו ומתנהל לאט בשבילי האהבה. כשבן מזג גדי גבר ימצא את אהבת חייו, הוא יהיה אוהב ורגיש עד מאוד, אכפתי ומסור בצורה לא רגילה, אז נגלה כמה הוא נאמן למשפחתו וכמה הקשר אתם יהיה הדוק.

איך מזג גדי גבר מתנהג במיטה?

הוא אוהב סקס מאוד וכמה מבני המזל אפילו נוטים להגזמה בתחום. מבחינתו זהו עוד מקום בו הוא יכול לשלוט. בניגוד לאדישות ולקור רוח שלו, במיטה בן מזג גדי גבר הופך להיות מלא תשוקה, הוא אוהב את ההנאה שבאיטיות וליטופים עדינים ואיטיים יכולים לעורר אותו מאוד.

הוא נהנה מאוד מכל צורות המין והאהבה. מזג גדי גבר זקוק מאוד לחיבה ולמגע.

.

איזו תנוחה מומלץ לבן מזג גדי גבר לנסות?

כמו בת מזל גדי אישה כך גם בן מזגל גדי גבר גם הוא יכול ליהנות מתנוחת 69 ההפוכה זאת אומרת שהאישה מעליו. הוא יאהב כל מגע גופני הדדי באותו הזמן. הוא גם יכול ליהנות מתנוחת ה"דוגי סטייל", כשהיא על ארבע והגבר מאחוריה, כיוון שכך הוא מרגיש שולט.

מה מדליק מזג גדי גבר במיטה?

הוא אוהב לענג ולהתענג באותה המידה. אישה סוערת ומגיבה תדליק אותו ביותר.

בן מזג גדי גבר נמשך גם למשחקי שליטה ומשחקי תפקידים, הוא יתמסר לך בקלות, אך ירצה שתתמסרי גם כן.

מה בן מזל גדי גבר מצפה מבת זוגו למיטה?

מזל גדי גבר כאמור מאוד זקוק לסקס והוא מצפה מבת זוגו שתרצה סקס בדיוק כמוהו. הוא ירצה בת זוג שתלטף אותו בעדינות בכל גופו ותעורר אותו לאט. היא צריכה להיות מושכת מאוד ולנסות לעורר אותו למשחקים חדשים וטכניקות חדשות בתחום המין.

לאיזו אישה מזל גדי גבר נמשך?

מזל גדי גבר נמשך לאישה עצמאית ושאפתנית שיהיו לה העיסוקים שלה ושתרוויח כסף אך מצד שני חשוב לו שהיא תהיה מסורה ודואגת לכל עניני הבית והמשפחה ושלא תזניח את הזוגיות.

לכל המאמרים בסדרה 12 המזלות האסטרולוגיים »

הגעתם עד לכאן, ואתם כבר יודעים המון על בני מזל גדי. יש שאלה בנושא או משהו שרציתם להוסיף? כתבו בתגובות! ואם עשינו לכם חשק ללמוד עוד בואו לקרוא על קורס טארוט ולקבל פרטים נוספים

הכותב: שגיא מנדלבוים

© שגיא מנדלבוים מטפל בהומיאופתיה קלאסית, ובעל ניסיון של 27 שנים בלימוד והוראה של קורסים וסדנאות בנושאי טארוט וחלומות אותם הוא מלמד בתל-אביב ובמרכזים שונים ברחבי הארץ. את שגיא הנכם מוזמנים לפגוש בהרצאת המבוא הקרובה וכן בקורסים: טארוט, טארוט מתקדמים ובקורס פענוח חלומות.
על הכותב בהרחבה

18 thoughts on “המסכה של מזל גדי (מלך המטבעות) וגם… גלו כיצד מזל גדי גבר וכן מזל גדי אישה מתנהגים במיטה?”

 1. גבר מאוזניים ואשה גדי,האם צירוף טוב
  לא ראיתי תשובה לשאלה דומה של מישהו אחר

 2. הגדיה האולטימטיבית

  כל מילה נכונה, וכתובה מדויק עד דמעות צחוק, שגיא, אתה מכיר את המזל שלנו (גדיים) וקורא אותנו בדיוק רב בלי למצמץ!!! תודה רבה!
  נהניתי מכל שנייה ההתנהגות שלי בידיוק כמו שמצויין למעלה אם אין אלכוהול אין שחרור מלא, אלה עם בן זוג מתאים ששולט על המצב, וכמובן האקט מתחיל ונגמר בתנוחה המסיונרית. פשוט ענק.

 3. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  מזל גדי,אכן המזל הקר ביותר אך כשמכירים אותו נהנים מפרותיו המתוקים…
  מזל רגיש וביישן גם כשזה לא נראה לעין,טוב לב ישר ונאמן.
  בעל חוש הומור מיוחד, מעין זאב בודד ובוחר את חברין בפינצטה.
  לאהבת חיו הוא יתן את כל כולו,גם את ליבו.
  שיהיה חג שמח לכולם..

 4. זה ממש נכון. אני אומנם מזל גדי אך נדמה לי או נראה לי שיש לי מסיכה של מזל דלי הייתכן? האם זה קשור בכוכבים במפה או באופק שבמפה האסטרולוגית?
  בכל אופן דווקא אני שבמזל גדי, לא מצליחה אף פעם להגיע למנכ"לות, תמיד יוצא לי שמפטרים אותי רק בגלל שאחרים קינאו בי ודיברו,ריכלו ושיקרו עליי רעות! ורק אחרי הפיטורין אני לא מבינה איך לא ראיתי ואיך לא דיברתי עם המנכ"ל ולמה הוא לא אמר לי מה הבעיה? הרי לא פישלתי בעבודה והכל היה מוצלח!
  מאוד נהנית לקרוא את הכתבות שלך, ולומדת מהם הרבה.
  תודה ויום קסום.
  ורד.
  (שם בדוי)

 5. כייף לקרוא, למרות הכרת הקלף תמיד מגלה פן נוסף.
  תמשיך כך
  צזל

 6. שגיא אני ממש אוהבת לקרוא את הכתבות שלך ,לא היבנתי למה בני מזל גדי לובשים מסכה ?
  לדעתי הם מאוד ישרים ובלי מניירות ,אפילו לדעתי אין להם חוש הומור אולי אני טועה , אבל זו התרשמותי מבני המזל הזה ,תקן אותי אם אני טועה ,

  1. שגיא מנדלבוים

   היי אסטריקה,
   מאמר זה הוא חלק מסדרה של מאמרים העוסקים בפרסונה, או במסכות שאנו לובשים.
   הכוונה שלי לא הייתה לכתוב על בני מזל גדי, אלא על התכונות של בני מזל זה שבנסיבות שונות כולנו "משתמשים בהן".
   כשאנו (לאו דווקא בני מזל גדי) משתמשים בתכונה של בן מזל גדי, למשל כשאנו עוסקים בניהול, אנו שמים את המסכה של המזל הזה, אבל צריכים גם לזכור להוריד אותה כשאנו חוזרים הביתה ומשחקים עם הילדים.

   1. דווקא לפי דעתי אני חושבת שיש להם חוש הומור (לי יש חוש הומור חזק מאוד ואפילו מוגזם מדיי…????????????????חחחחח, אבל אני עדיין רצינית????)

  2. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

   היי
   אני מהמזל הזה וכבר הספקתי לראות אלפי קומיקאים בעלי מזל רציני ואבהי שכזה..
   אם זה לא מספיק כמעט כל הבנים במשפחה שלי מצחיקים ויודעים לשעשע
   זה לא מדוייק כמו שכתוב כי אולם אני מודעת לעצמי אבל לנסות להשתחרר בעזרת אלכוהול..ממש חסר תועלת.
   ועוד דבר,אני מניחה שאתם עדיין לא פגשתם את המנכ"ל האולי קשוח אבל בפנים מצחיק וכריזמטי..מניסיון שביליתי עם אותו מזל הם היו הכי שווים
   ורציתי לשאול אם מזל מאזניים יכול לעבוד עם מזל גדי?תודה

  3. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

   נכון מאוד כדי גדי זה מזל מאוד אמיתי וישיר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *