מיני קורס טארוט במתנה

המסיכה של מזל גדי (מלך המטבעות) וגם… איך הם מתנהגים במיטה?

המסכה של מזל גדי | מלך המטבעות בקריאה | מזל גדי במיטה

את המסכה שלובשים בני מזל גדי (מלך המטבעות) כולנו פגשנו: זהו המנכ"ל הקשוח, הרציני, הענייני וחסר חוש ההומור. זהו הטיפוס של האבא הקלאסי שיוצא עם שחר וחוזר מאוחר בלילה, זה שמקדיש את כול מרצו לטובת היציבות הכלכלית ורווחת המשפחה. אך מהי אותה מסיכה? מדוע אנו שמים אותה? מתי זה נכון לשים אותה ומתי מומלץ להסירה.

… ובכן בואו נצא לבדוק.

לובשי המסיכה של מזל גדי (מלך המטבעות), מונעים על-ידי הצורך בעצמאות והגשמה אישית, ומי ששם על עצמו מסיכה זו יגלה במהרה שהשאיפה הגדולה שלו היא להיות עצמאי ובלתי תלוי. זה יהפוך להיות צורך קיומי עבורו, והדאגה לרווחה כלכלית, למימוש עצמי יהיו בראש סדר העדיפות שלו.

לובש מסיכה זו יפנה את רוב מרצו לקריירה, כיוון שהוא רואה בה ככלי לביטוי צורך זה. הוא יהפוך בן לילה לטיפוס מכור לעבודה, איש ניהול שכולם רועדים ממנו, היודע לבצע את תכניות שלו, לסחוט את כולם עד הסוף ולהשיג את המטרה שלו, ואין ספק כי כל דירקטוריון ישמח לקבל מנכ"ל כזה כי הוא מביא תוצאות. 

אך למסירות זו יש מחיר, ואם נשכח להסיר את המסכה נגלה שהעבודה הקשה שאנו משקיעים בקריירה באה על חשבון הזוגיות וחיי המשפחה שלנו. בעבר, וגם היום במקומות לא מעטים בעולם, האדם צריך להזדהות עם התפקיד שלו. המסיכה של מזל גדי מייצגת את הסטריאוטיפ של האבא, "המפרנס", אשר רואה ביציבות הכלכלית כערך עליון העומד לפני כל צורך אחר. אותו מפרנס היה מקבל מקום של כבוד בבית, הילדים היו פונים אליו בכבוד שאותו נותנים למנהל ולא שוכחים להגיד "אדוני". הוא לא היה שותף בבית, אלא הדמות המנהלת, ושאר הדמויות בבית, האשה והילדים צריכים להיכנס למשבצת התפקיד שלהם. אך היום אנו צריכים לדעת ללבוש מסיכה זו כשאנו יוצאים לעבודה, ומחוץ לעבודה לדעת לשים מסיכות אחרות.

למסירות וההשקעה הרבה בקריירה שכה מאפיינת את לובשי המסכה של מזל גדי יש מחיר, ואם נשכח להסיר מסכה זו, נגלה שהעבודה הקשה שאנו משקיעים בקריירה באה על חשבון הזוגיות וחיי המשפחה שלנו. 

לובש המסיכה של מזל גדי הוא אמביציוזי, תחרותי, הוא תמיד רוצה להיות במקום ראשון, להיות הכי טוב ובמקומות העבודה הוא ירצה להיות המנכ"ל. אך מה הטעם להיות מקום ראשון, אם אין מול מה להשוות את ההישגים שלנו? לכן מלך המטבעות צריך מסגרות ואוהב שהכול לפי הספר. אם כולם יוצאים אחרי הצבא להודו, מייד לאחר הצבא הוא יעשה "V" על הנסיעה להודו. אם כל החברים שלו מתחתנים עד גיל 30, אז בגיל 29 כבר יישלחו ההזמנות לחתונה.
אם במקרה במקום העבודה שלו כשהוא רק סמנכ"ל צעיר תופס אותו המנכ"ל באחת ממסיבות הקוקטיל ואומר לו: "איך אתה רוצה להחליף אותי בעוד כמה שנים כשאתה רווק בן 30 מתהולל. תראה את כל המנהלים", ממשיך להתבדח המנכ"ל, "כולם כבר נשואים עם ילדים ואתה? מה תגיד לדירקטוריון ביום מן הימים".
כעבור 9 חודשים. הוא יזמין את כל העובדים לברית. איך כל-כך מהר תשאלו? ובכן, זו המומחיות של לובש מסיכה המסיכה של מזל גדי – הוא משיג תוצאות! ומבחינתו אם עכשיו זה הזמן להתחתן – אז תהיה חתונה והוא יעשה על זה "V". אם במקרה זו תהיה אהבה– מצוין, ואם לא – אז לא נורא. ממילא זוגיות זה לא הקטע שלו.

הבית עבורו יכול לפעמים להיות פונקציה שצריך לעשות עליה "V". הוא יהיה בעל נאמן ויביא פרנסה, אולם הוא מתחתן בעיקר כדי שיהיה לו שקט בתחום הזה ואם בדרך יש גם אהבה, מה טוב.

לובש המסיכה של מזל גדי לא מאמין בלנוח, בלהיות בבית ולשבת "רגל על רגל". תמיד הוא עובד, מתכנן תוכניות ומבצע אותם. לא היה מזיק לו לבדוק כיצד הוא יכול בסדר היום העמוס שלו להכניס גם קצת מנוחה, חוש הומור ורגישות לאחרים שאותם הוא לרוב קצת שוכח.

מלך מטבעות

מלך המטבעות בקריאה

מזל גדי (הקלף מלך המטבעות) ומזל סרטן (הקלף מלך הגביעים) יושבים אחד מול השני על גלגל המזלות האסטרולוגי וצריכים ללמוד אחד מהשני. מזל גדי צריך ללמוד פחות להיות מחוץ לבית ויותר להשקיע ברגשות ובמשפחה. מזל סרטן צריך ללמוד יותר לצאת מהבית ולהיות עצמאי.

 את התשובה לשאלה: "כיצד לפרש את הקלף מלך המטבעות, המייצגת את מזל גדי בקלפי הטארוט בקריאה?",  אתם מוזמנים לקרוא כאן במדור הפרושים של הקלפי טארוט בו אני כותב על הקלף מלך המטבעות בהרחבה.

 

בני מזל גדי (מלך המטבעות) במיטה

מזל דגים במטיה

את סדרת המאמרים "סקסמיסטי" כתבתי עם מיכל ליאור בשנת 2006 עבור מדור הטארוט שלי בוואלה במטרה להראות שלקלפי טארוט בכלל ולקלפי החצר בפרט ישנם צדדים רבים. הם מציגים את הלך הרוח שלנו ויכולים להיות ספציפיים עד כדי כך שניתן לראות דרכם כיצד אנו מתנהגים וחושבים במיטה.וכך, אם סתם בא לנו "לבדוק" איך המיועד/ת מתנהג/ת במיטה, אפשר לעשות זאת עם הקלפים. אם בקריאה ייצא לכם נסיך המטות, הרי שכעת תוכלו לדעת מה מצפה לכם.

ליאור מיכל היא אסטרו-סקסולוגית, מטפלת הוליסטית, ומנחה מסיבת רווקות וערבי נשים, ואני רוצה להודות לה על שתרמה מהידע שלה והסכימה להיות שותפה לפרוייקט נפלא ומשעשע זה, ואני מקווה שתקחו את החלק הזה בהומור.

בת מזל גדי במיטה

בת המזל היא יצור מפוכח ומחושב עד מאוד. היא שאפתנית מאוד ומטרתה בחיים להגיע למעמד ולחיות חיי נוחות. הביטחון החומרי מאוד חשוב לה ומגיל צעיר היא תמצא לעצמה עיסוקים שיכניסו לה כסף. ברוב המקרים היא תפתח לה קריירה מכובדתאך גם אם לא, היא לא זאת שתשב בבית בחיבוק ידיים. היא חרוצה מאוד ותמיד תחשוב על יוזמות חדשות.

המשפחה היא הדבר החשוב לה ביותר, וברוב המקרים היא זאת שתדאג להוריה המזדקנים. חשוב לה שענייני הבית והמשפחה יהיו "מסודרים" והיא רואה את המעמד הכלכלי כחלק חשוב מצרכי המשפחה, לכן היא תחפש ותמצא לעצמה בן זוג שיכול לתרום למעמד החברתי והכללי בעתיד.

בת מזל גדי חברותית מאוד ואין מסורה ממנה, היא רגישה מאוד לצורכי הזולת ותמיד תהיה שם לתמיכה ועידוד. היא תמשך לאנשים ממעמד גבוה משלה, כך תוכל להתברג וליהנות משיתוף פעולה עם אנשים שיוכלו לעזור ולתרום ליזמות שלה.

בתוך תוכה היא מינית וכמהה לאהבה, אך ברוב המקרים המחויבויות שהיא לוקחת על עצמה מגיל צעיר והדאגות מטרידות אותה מונעים ממנה ליהנות ולהתמסר. בנות מזל גדי מחושבות מידי ולכן קשה להן ליהנות מההווה. הן כל הזמן חושבות על העתיד ולכן גם מבחינה מינית יהיה להן קשה "להיות שם". יחד עם זאת חשוב לציין כי מומלץ לה לא להזניח את הסקס במערכת הזוגית שלה כיוון שזה מה שיחבר את המערכת הזוגית לאדמה מבחינתה וייתן לה אופי רגשי ומעשי יותר.

אחרי גיל 40 היא מגיעה לשיא הפריחה שלה והביטחון העצמי ואז נוכל לגלות בת מזל מינית ומשוחררת יותר.

איך היא מתנהגת במיטה? 

בן מזל גבי נמשך גם למשחקי שליטה ומשחקי תפקידים, הוא יתמסר לך בקלות, אך ירצה שתתמסרי גם כן.
בן מזל גבי נמשך גם למשחקי שליטה ומשחקי תפקידים, הוא יתמסר לך בקלות, אך ירצה שתתמסרי גם כן.

יש לה את הפוטנציאל ואת היכולת להפיק הנאה עצומה ממגע מיני. כבת מזל אדמה היא מאוד מחוברת לחושים שלה ויכולה להתעורר בקלות .היא רק צריכה לתת לראש לנוח קצת ולרצות לאבד שליטה, היא יכולה להיות חושנית מאוד וסבלנית מאוד במשחק האהבה, אולי קצת אלכוהול יכול לשחרר עכבות ולגרום לה לארוטיות.

איזו תנוחה מומלץ לה לנסות?

היא יכולה ליהנות מפעילות דו צדדית, זאת אומרת שהיא יכולה ליהנות מאוד מתנוחת 69 וגם מהתנוחה המיסיונרית כך היא תרגיש את החיבור עם בן זוגה. בפועל זה לא שהתנוחה חשובה כמו העובדה שהיא נהנית מחדירה עמוקה ולשם צריך להגיע.

מה היא מצפה מגבר במיטה?

היא רוצה גבר סבלני וחושני שידע איך לעורר אותה ולתת לתשוקה שלה להתפתח בקצב טבעי היא זקוקה להמון בטחון ומסירות רק כך תפתח מבחינה מינית.

מה מדליק אותה במיטה?

היא הייתה רוצה שהגבר ירגיש את הצרכים המיניים שלה ואת אזורי התענוג. גם מבלי שתגיד לו. מכיוון שבחייה היא שולטת ביד רמה בסתר ליבה היא תרצה שהגבר שלה יפגין את שליטתו עליה במיטה.

איזה גבר מדליק אותה?

היא נמשכת לגברים חזקים מבוססים ושאפתניים. גבר שאוהב את החיים ורואה בהם אתגר. שיהיה מעשי כמוה אך שגם יהיה מסעיר וקליל.

בן מזל גדי במיטה

הוא תמיד ידע מאיפה הוא בא ולאן הוא הולך. דרכו סלולה והוא יודע את המטרה, אך למרות שהדרך קשה ופתלתלה ולמרות שהוא צריך לעבור הרים וסלעים, הוא אינו מתייאש, יש לו רצון חזק כברזל ונפש נחושה והוא יגיע למטרתו לאט, בהתמדה ובנחישות. הוא מעשי, החלטי ושאפתן וברוב המקרים הוא יטפס עד למקום הגבוהה ביותר.

רצונו לבסס את עצמו בתחום העבודה והקריירה, להרוויח מספיק כסף כדי לצבור לעצמו בטחון כלכלי, רק אז הוא יכול להירגע ולנשום.

הוא אינו יצור פשוט בן מזל גדי, כלפי חוץ הוא קר רוח ומופנם ואפילו אדיש, הוא מסתדר טוב עם כולם אך קשה לו להקשר נפשית. לא קל לו להתמסר לרגש האהבה מכיוון שהוא מחושב מאוד ורציונאלי, והרי אהבה זה לא דבר הגיוני. הוא בררן מאוד בבחירת בת זוגו ומתנהל לאט בשבילי האהבה. כשהוא ימצא את אהבת חייו, הוא יהיה אוהב ורגיש עד מאוד, אכפתי ומסור בצורה לא רגילה, אז נגלה כמה הוא נאמן למשפחתו וכמה הקשר אתם יהיה הדוק.

איך הוא מתנהג במיטה?

הוא אוהב סקס מאוד וכמה מבני המזל אפילו נוטים להגזמה בתחום. מבחינתו זהו עוד מקום בו הוא יכול לשלוט. בניגוד לאדישות ולקור רוח שלו, במיטה הוא הופך להיות מלא תשוקה, הוא אוהב את ההנאה שבאיטיות וליטופים עדינים ואיטיים יכולים לעורר אותו מאוד.

הוא נהנה מאוד מכל צורות המין והאהבה. הוא זקוק מאוד לחיבה ולמגע.

.

איזו תנוחה מומלץ לו לנסות?

כמו בת המזל גם הוא יכול ליהנות מתנוחת 69 ההפוכה זאת אומרת שהאישה מעליו. הוא יאהב כל מגע גופני הדדי באותו הזמן. הוא גם יכול ליהנות מתנוחת ה"דוגי סטייל", כשהיא על ארבע והגבר מאחוריה,כיוון שכך הוא מרגיש שולט.

מה מדליק אותו במיטה?

הוא אוהב לענג ולהתענג באותה המידה. אישה סוערת ומגיבה תדליק אותו ביותר.

הוא נמשך גם למשחקי שליטה ומשחקי תפקידים, הוא יתמסר לך בקלות, אך ירצה שתתמסרי גם כן.

מה הוא מצפה מבת זוגו למיטה?

הגדי כאמור מאוד זקוק לסקס והוא מצפה מבת זוגו שתרצה סקס בדיוק כמוהו. הוא ירצה בת זוג שתלטף אותו בעדינות בכל גופו ותעורר אותו לאט. היא צריכה להיות מושכת מאוד ולנסות לעורר אותו למשחקים חדשים וטכניקות חדשות בתחום המין.

לאיזו אישה הוא נמשך?

הגדי נמשך לאישה עצמאית ושאפתנית שיהיו לה העיסוקים שלה ושתרוויח כסף אך מצד שני חשוב לו שהיא תהיה מסורה ודואגת לכל עניני הבית והמשפחה ושלא תזניח את הזוגיות.

לכל המאמרים בסדרה 12 המזלות האסטרולוגיים »

4.5/5 - (58 votes)

הכותב: שגיא מנדלבוים

© שגיא מנדלבוים מטפל בהומיאופתיה קלאסית, ובעל ניסיון של 26 שנים בלימוד והוראה של קורסים וסדנאות בנושאי טארוט וחלומות אותם הוא מלמד בתל-אביב ובמרכזים שונים ברחבי הארץ. את שגיא הנכם מוזמנים לפגוש בהרצאת המבוא הקרובה וכן בקורסים: טארוט, טארוט מתקדמים ובקורס פענוח חלומות.
על הכותב בהרחבה

16 thoughts on “המסיכה של מזל גדי (מלך המטבעות) וגם… איך הם מתנהגים במיטה?”

 1. הגדיה האולטימטיבית

  כל מילה נכונה, וכתובה מדויק עד דמעות צחוק, שגיא, אתה מכיר את המזל שלנו (גדיים) וקורא אותנו בדיוק רב בלי למצמץ!!! תודה רבה!
  נהניתי מכל שנייה ההתנהגות שלי בידיוק כמו שמצויין למעלה אם אין אלכוהול אין שחרור מלא, אלה עם בן זוג מתאים ששולט על המצב, וכמובן האקט מתחיל ונגמר בתנוחה המסיונרית. פשוט ענק.

 2. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  מזל גדי,אכן המזל הקר ביותר אך כשמכירים אותו נהנים מפרותיו המתוקים…
  מזל רגיש וביישן גם כשזה לא נראה לעין,טוב לב ישר ונאמן.
  בעל חוש הומור מיוחד, מעין זאב בודד ובוחר את חברין בפינצטה.
  לאהבת חיו הוא יתן את כל כולו,גם את ליבו.
  שיהיה חג שמח לכולם..

 3. זה ממש נכון. אני אומנם מזל גדי אך נדמה לי או נראה לי שיש לי מסיכה של מזל דלי הייתכן? האם זה קשור בכוכבים במפה או באופק שבמפה האסטרולוגית?
  בכל אופן דווקא אני שבמזל גדי, לא מצליחה אף פעם להגיע למנכ"לות, תמיד יוצא לי שמפטרים אותי רק בגלל שאחרים קינאו בי ודיברו,ריכלו ושיקרו עליי רעות! ורק אחרי הפיטורין אני לא מבינה איך לא ראיתי ואיך לא דיברתי עם המנכ"ל ולמה הוא לא אמר לי מה הבעיה? הרי לא פישלתי בעבודה והכל היה מוצלח!
  מאוד נהנית לקרוא את הכתבות שלך, ולומדת מהם הרבה.
  תודה ויום קסום.
  ורד.
  (שם בדוי)

 4. כייף לקרוא, למרות הכרת הקלף תמיד מגלה פן נוסף.
  תמשיך כך
  צזל

 5. שגיא אני ממש אוהבת לקרוא את הכתבות שלך ,לא היבנתי למה בני מזל גדי לובשים מסכה ?
  לדעתי הם מאוד ישרים ובלי מניירות ,אפילו לדעתי אין להם חוש הומור אולי אני טועה , אבל זו התרשמותי מבני המזל הזה ,תקן אותי אם אני טועה ,

  1. שגיא מנדלבוים

   היי אסטריקה,
   מאמר זה הוא חלק מסדרה של מאמרים העוסקים בפרסונה, או במסכות שאנו לובשים.
   הכוונה שלי לא הייתה לכתוב על בני מזל גדי, אלא על התכונות של בני מזל זה שבנסיבות שונות כולנו "משתמשים בהן".
   כשאנו (לאו דווקא בני מזל גדי) משתמשים בתכונה של בן מזל גדי, למשל כשאנו עוסקים בניהול, אנו שמים את המסכה של המזל הזה, אבל צריכים גם לזכור להוריד אותה כשאנו חוזרים הביתה ומשחקים עם הילדים.

   1. דווקא לפי דעתי אני חושבת שיש להם חוש הומור (לי יש חוש הומור חזק מאוד ואפילו מוגזם מדיי…????????????????חחחחח, אבל אני עדיין רצינית????)

   2. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

    היי
    אני מהמזל הזה וכבר הספקתי לראות אלפי קומיקאים בעלי מזל רציני ואבהי שכזה..
    אם זה לא מספיק כמעט כל הבנים במשפחה שלי מצחיקים ויודעים לשעשע
    זה לא מדוייק כמו שכתוב כי אולם אני מודעת לעצמי אבל לנסות להשתחרר בעזרת אלכוהול..ממש חסר תועלת.
    ועוד דבר,אני מניחה שאתם עדיין לא פגשתם את המנכ"ל האולי קשוח אבל בפנים מצחיק וכריזמטי..מניסיון שביליתי עם אותו מזל הם היו הכי שווים
    ורציתי לשאול אם מזל מאזניים יכול לעבוד עם מזל גדי?תודה

   3. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

    נכון מאוד כדי גדי זה מזל מאוד אמיתי וישיר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.