טארוט בלימוד עצמי

ללמוד טארוט בזמן, במקום ובקצב שמתאים לך!

אם העומס אינו מאפשר לך להשתתף בקורס פרונטאלי
אתה גר רחוק מתל אביב (אולי אפילו בחו"ל)
או שאתה פשוט מעדיף ללמוד בעצמך…

בית הספר לטארוט מעניק לך את האפשרות ללמוד ולהתפתח בצורה עצמאית – בזמן המתאים לך ביותר, מכל מקום שתבחר ובקצב שלך.
בלימוד העצמי אין צורך להמתין לתאריך פתיחת קורס, לשבת בכיתה או לחכות לשיעור הבא. הקורסים, המיני קורסים והכלים שמציע בית הספר, פתוחים בפניך במלואם בכל עת ומעניקים לך:

V שיעורי וידאו על פי נושאים ושלבים  V חומר כתוב, ערוך ומסודר  V כניסה ללא הגבלה למשך שנה שלמה!

לימוד עצמי מעניק לך חופש מקסימלי, לצמוח ולהתפתח מתוך בחירה אישית וללמוד את הנושאים המועדפים עליך – בדרך שלך.

אנחנו מזמינים אותך לבחור באחד הקורסים שלנו בלימוד עצמי
ולצאת למסע מרתק אל עצמך!

 

אתר אוצר התרגולים

הכלי המושלם לשיפור ולשדרוג יכולות הקריאה, והוא מומלץ עבור כל מי שמכיר את העבודה עם קלפי הטארוט, ורוצה להפוך לקורא מיומן יותר. האתר מספק קריאות רבות {יותר מ-450 קריאות, והרשימה גדלה מדי שבוע} המסודרות הן לפי סוגי הקריאה והן לפי קלפים ספציפיים. הקריאות צולמו בוידאו במהלך קורס הטארוט הפרונטאלי וכן במפגשי התרגול. אפשר להירשם לאתר למשך שבוע, חודש, 3 חודשים או שנה (אפשרות משתלמת במיוחד). ניתן גם להירשם ל-3 ימי התנסות ללא תשלום.

לפרטים נוספים

לימוד לפי נושאים

למי שכבר למד את הקורס הבסיסי או למד טארוט במסגרת אחרת, ורוצה להשלים נושאים שחסרים לו.
בעתיד הקרוב תהיה אפשרות ללמוד נושאים כאלה לפי בחירה. כל נושא יעמוד בפני עצמו ויהיה אפשר ללמוד אותו במסגרת המערכת האינטרנטית.

גללו את העמוד למטה כדי לראות את הקורסים הקיימים ואת אלה שבהכנה.


 

 

מיני קורסים לפי נושאים

איך לעשות נכןם קריאה בקלפים + קריאה בסיסיתכיצד לעשות (נכון) קריאת קלפים וקריאה בסיסית (אס-או-אס)

כלים בסיסיים שיאפשרו לך לדעת לקרוא בקלפים. כולל לימוד מעמיק של קריאת ה-אס-או-אס המפורסמת שבאמצעותה ניתן לשאול את הקלפים כמעט כל שאלה.

חומר כתוב: יש.
תרגול: 12 סרטוני תרגול לדוגמה של הקריאה
מחיר: חינם
לפרטים נוספים ולהרשמה »

קורס חינם איך מנסחים נכון שאלהקורס חינם: איך מנסחים שאלה נכון

זהו המפתח לקריאה בהירה ומובנת שקולעת למטרה. אם השאלה מנוסחת באופן לקוי, התשובה שתתקבל לא תספק את השואל ותשאיר, באופן סימבולי, סימני שאלה. על ניסוח השאלה קם ונופל דבר.
מחיר: חינם
לפרטים נוספים והרשמה »

קורס חינם מבוא לקלפי טארוטחינם: קורס מבוא לקריאה בקלפי טארוט

קורס המבוא הוא סיפור על מפגש ששינה את חיי, אני חולק איתכם הן את הסיפור והן את העקרונות החשובים של עולם הרוח. הקורס כולל: מבואות, מבנה הקלפים, תפקידם וקצת היסטוריה, ארבעת היסודות ומטרת השיעורים הרוחניים שהקלפים הגבוהים מייצגים. תלמדו לעבוד עם "קלפי האחד" אף תזכו לתרגל את כל שלמדתם.
מחיר: חינם
לפרטים נוספים והרשמה »

השיעור הראשון בקורס טארוטחינם: שיעור ראשון בקורס טארוט

השיעור הראשון מתוך קורס הטארוט המלא של שגיא מנדלבוים. מבואות, הגישות השונות, תפקיד הקורא בקלפי הטארוט, ארבעת היסודות ועוד.
מחיר: חינם
לפרטים נוספים והרשמה »

קורס חינם - לעבוד עם חלומות ולהגיע לתוצאותקורס חינם: לעבוד עם חלומות ולהגיע לתוצאות

ללמוד כיצד להעצים את חוויית החלום שלך, לראות דרך החלומות מה מפריע לך ומטריד אותך, ולגלות שהחלום הוא כלי היכול לעזור לך לפתור אותן בעיות.
מחיר: חינם
לפרטים נוספים והרשמה »

קורס חינם - לעורר את החלוםקורס חינם: לעורר את החלום

קורס מבוא בנושא "לעורר את החלום", בו תלמדו לעורר את החלומות, ולהגביר את התדירות שלהם. צעד ראשון עבור כל אלו המבקשים להתחיל לשלוט על החלום ולעשות חלימה.
מחיר: חינם
לפרטים נוספים והרשמה »

סדנת אומןסדנת אומן עם ד"ר יואב בן דב ושגיא מנדלבוים

סדנת טארוט ייחודית חד פעמית, בה שני מורים לטארוט מנתחים ומתרגלים קריאות קלפים. ניתוח 12 קלפים מהסדרה המרכזית בשתי גישות שונות, ההבדל בין הקריאה הפתוחה לקריאת אס-או-אס, ותרגול קריאות בסיסיות.

משך הסדנה: כשלוש שעות
מחיר
: 29 ש"ח חינם
לפרטים נוספים ולהרשמה »

סדרת הקלפים המשנית

הסדרה המשנית – המיינורים בקלפי הטארוט

56 קלפים אשר מחולקים לפי ארבעת היסודות ומהווים כלים למימוש השיעורים הרוחניים. קלפי הסדרה המשנית עוזרים לשואל לממש את מטרתו הרוחנית. לקלפים אלה אופי מעשי וגשמי והם כמו תמרורים בדרכו של השואל.

חומר כתוב: יש.
תרגול: סרטוני תרגול לקלפים.
מחיר: 249 ש"ח
לפרטים נוספים ולהרשמה »

סדרת הקלפים המרכזית

הסדרה המרכזית

22 הקלפים המרכזיים בחבילה, שמייצגים 22 שיעורים רוחניים. קלפים אלו מהווים מתווה לדרך הרוחנית שמובילה אל ההארה, אל ההגשמה הנכספת. כל קלף מייצג אבן דרך בחייו של אדם, שיעור שעליו ללמוד, או ידע שעליו להפנים כדי להפוך לשלם.

חומר כתוב: יש.
תרגול: סרטוני תרגול לקלפים.
מחיר: 249 ש"ח
לפרטים נוספים ולהרשמה »

קריאת מיליםקריאת מילים

קריאת מילים מציבה את הקלפים במבנה של משפט שאלת "כן- לא", כך שניתן להתרשם מכל אספקט בשאלה שלנו – מהזמן, מהמקום, מהאנשים הקשורים בשאלה ועוד. כמובן שתתקבל גם התשובה, ויתגלה הפוטנציאל.

משך השיעור: שעתיים.
חומר כתוב: יש.
תרגול: 11 סרטוני תרגול לדוגמה של הקריאה.
מחיר: 99 ש"ח
לפרטים נוספים ולהרשמה »

קורסים בהכנה

נשמח לשמוע את דעתך

ספרו לנו בטופס למטה איזה מהקורסים תרצו שיהיו מוכנים ראשונים

סדרת קלפי החצר

קלפי החצר

קלפי המלך, המלכה, הנסיך והאביר הם קלפים שנויים במחלוקת, אך בפועל כל אחד מהם מייצג שיעור חשוב וקל להבנה בדרכו של השואל. לכל קלף זיקה מסוימת ומאפיינים ברורים, והם מותאמים למזלות האסטרולוגיים.

קריאה קלטיתקריאה קלטית

הקריאה הוותיקה והפופולארית ביותר, שכל קורא בקלפים חייב להכיר. בקריאה זו ניתן להתרשם מכל נושא שדורש התבוננות תוך הגדרת זמן והבנת השפעות העבר והסביבה, וכן השלכות עתידיות. במוקד הקריאה מצוי קלף הכיוון המראה לאן מועדות פני השואל.

קריאה קלטית טיפולית

קריאה קלטית טיפולית

קריאה שמטרתה לעזור לשואל לקבוע יעדים לחודש הקרוב ולעמוד בהם. מכיוון שהגעה ליעד היא תהליך מורכב, הקריאה מאפשרת ליווי של השואל שלב אחר שלב, ומיפוי נקודות הקושי הצפויות מבעוד מועד.

קריאה צוענית

קריאה צוענית וזמנים (קריאת עבר-הורים-ילדות)

הקריאה הקלאסית החושפת בפנינו את ההיסטוריה האישית של השואל: את ילדותו ואת יחסיו עם הוריו. באמצעותה תגלו את גישתו לכל תחומי החיים: לימודים, קריירה וזוגיות, ותוכלו לאתר את מקור קשייו כמו גם הצלחותיו.

קריאת מניפה

קריאת מניפה

קריאת מסרים. איתה ניתן לחלק תקופת זמן מסוימת לכמה חלקים: ימים, שעות או שבועות, ולהתבונן בכל פרק זמן בנפרד על מנת לקבל מסר מדויק. מסר יומי למשל, יכול לחשוף קשיים אפשריים או הזדמנויות שחבל לפספס.

קריאת פירמידה

קריאת פירמידה

קריאה בה ניתן לקבל מסרים בנושא מוגדר מראש לכל חודש בשנה. פרישה זו מאפשרת התנהלות מאורגנת לכל אורך השנה. הקריאה תראה לכם מהם ההדגשים המיוחדים בכל חודש ולמה כדאי לשים לב.

קריאת מחומש כפול

קריאת מחומש כפול (מערכות יחסים)

קריאה החושפת את האינטראקציה ואת ההשפעה ההדדית בין שני אנשים: שותפות, זוגיות, אם ובת ועוד. פרישה מצוינת להתבוננות במערכות יחסים שמאפשרת לכם לראות את התמונה הגדולה ולהפיק לקחים.

קריאת רצף גדולה

קריאת רצף גדולה (השוואה בין אפשרויות שונות)

קריאה המשווה בין שתי אפשרויות ומעלה ומראה את היתרונות ואת החסרונות, את הקשיים האפשריים ואת הפוטנציאל הסופי של כל אפשרות. קריאה נהדרת למתלבטים ביניכם שמתקשים להגיע להכרעה בנושאים גדולים כקטנים.

קשרים בין קלפים וקלפים הפוכים

קשרים בקלפים וקלפים הפוכים

כאן תלמדו כיצד קלפים משפיעים זה על זה, כיצד נוכחות של קלף מסוים מחלישה או מחזקת קלף אחר, או הופכת אותו משלילי לחיובי. סינתזה בין קלפים היא אחד מהנושאים החשובים ביותר בלימוד קלפי הטארוט.

סמבולים וצבעים

סימבולים וצבעים

הבנת הפרטים הויזואליים שעל גבי הקלפים והבנת המשמעויות הנוספות לקלף בעקבות נוכחות של צבע או סמל, תוך שכלול יכולות הקריאה. כל קורא חייב להכיר את שפת הסימבולים שמטרתה לעורר האינטואיציה ולחדד את החושים.

זיקות

זיקות

לא פעם לקלפים יש משמעויות ייחודיות. לקלפים מסוימים יש הקשרים ברורים לנושאים כמו זוגיות, משפחה, עצמאות, חוזים ומשפטים ועוד. הופעתם של קלפים אלה יוצרים דגשים מיוחדים בפרישה ועושים את כל ההבדל.

ערב מסרים עם קלפי טארוט

איך מנהלים ערב מסרים עם קלפי טארוט

אחת האפשרויות הרווחיות והמהנות ביותר של העוסקים באופן מקצועי בקלפי טארוט, היא העברת ערב מסרים במסיבות רווקות, בימי הולדת ובשלל אירועים. פה תלמדו כיצד להעביר ערב מלא, מוצלח ומשובח שישאיר טעם של עוד.

מפגש שיווק - טארוט כמקצוע

מפגש שיווק – טארוט כמקצוע

גם אם אתם הקוראים הטובים ביותר, מלאכת השיווק היא עניין בפני עצמו, ולא תמיד פשוט כל כך למצוא לקוחות. כדאי ללמוד כיצד מתנהלים שיווקית, היכן נמצא מאגר הלקוחות שלכם, ואיך להביא אותו אל סף דלתכם.

 

ללמוד טארוט מהבית

ואם יש עוד שאלות, נא למלא את הטופס למטה ונחזור אליך בהקדם האפשרי