קלף השוטה – לחופש אין מחיר

קלף השוטה
מסר

אנו בשלים ויודעים מה נכון לנו. לכן אסור לנו להתפשר על החופש שלנו בגלל מוסכמות ולחץ סביבתי. חוקי היקום מצווים עלינו לחיות לא מן הזיכרון אלא מהדמיון!

השוטה מציב בפנינו את השאלה: האם אנו באמת חופשיים? זהו קלף מסר הקורא לנו לבחון את חיינו ולהעמיד את החופש שלנו בראש סדרי העדיפויות – החופש לחיות בהתאם לעקרונות והאמונות שלנו. כל עוד לא נעשה זאת לא נוכל להגשים את המטרות והחלומות שלנו.

בקריאת קלפי טארוט הקלף מראה כי אנו יודעים מה נכון עבורנו ואנו צריכים להתעקש על נקודת המבט שלנו ולמצוא דרך לבטא אותה גם כשהסביבה לא לגמרי מבינה אותנו. אנו צריכים לסמוך על תחושות הבטן שיובילו אותנו למקום הנכון.

פעמים רבות הקלף רומז שאנו עומדים לוותר על העקרונות או התכניות שלנו בגלל כניעה למוסכמות. עלינו להשתחרר מהעבר הכובל אותנו בזיכרונות ולחיות מתוך הדמיון שמשקף את הפוטנציאל העתידי, ולתת להתחלות חדשות להגיע.

השיעור הרוחני: אין מחיר לחופש! אם לא טוב לנו במקום בו אנו נמצאים אז כל תמורה, חומרית או אחרת, לא תשווה לאושר שנמצא כאשר נצא לחופשי.

לימודים והעצמה אישית
השוטה מעודד אותנו ללמוד דברים חדשים ומעניינים שירחיבו את אופקינו.
אולי יהיו אלו מקצועות ותחומים פחות מקובלים ושגרתיים, אך כאלה שבאמת יגרמו לנו לגלות את עצמנו, להרחיב דעת, להגיע למקומות שאחרים לא מגיעים אליהם, להיחשף לתחומים מרגשים ושונים ולבחון תחומים שיש בהם חקירה של הסביבה הפיזית או מגע (השוטה מאוד פתוח למרחבים הפתוחים).
השוטה מחזק אותנו לבחור בתחום למידה הנכון עבורנו, לא ללמוד עריכת דין "רק בשביל ההורים" (אבל כן בשביל עצמנו) ולהישאר עם ראש פתוח.
כשמדובר בהעצמה אישית עלינו לבחון שיטות מגוונות ואולי ללכת דווקא על תחומים פחות ידועים של חקירה פנימית. למצוא את השביל שלנו בעצמנו ולהיות אוטודידקטים.

יש שאלה בנושא קלף השוטה או משהו שרציתם להוסיף? כתבו בתגובות! ואם עשינו לכם חשק ללמוד עוד בואו לקרוא על קורס טארוט ולקבל פרטים נוספים

 זוגיות
תומךזורם ופתוח להצעות.
חוסםאוהב חופש ולא רוצה להתחייב, לא מתמיד, לא משקיע, לא מתקשר
 קריירה
תומךבעל רעיונות חדשים וטובים, יכול לחשוב מחוץ לקופסא.
חוסםעושה כרצונו, לא מקבל מרות, לא ממושמע, נוטה לחוסר אחריות, מעט עצלן, מרחף

הנושאים שבהם הקלף חזק (זיקה):

חופש, התחלות חדשות, השתחררות מכבלים

לקריאה על פירוש קלף השוטה בהרחבה, לחצו כאן!

הגעתם עד לכאן, ואתם כבר יודעים המון על קלף השוטה. יש שאלה בנושא או משהו שרציתם להוסיף? כתבו בתגובות! ואם עשינו לכם חשק ללמוד עוד בואו לקרוא על קורס טארוט ולקבל פרטים נוספים

הכותב: שגיא מנדלבוים

© שגיא מנדלבוים מטפל בהומיאופתיה קלאסית, ובעל ניסיון של 27 שנים בלימוד והוראה של קורסים וסדנאות בנושאי טארוט וחלומות אותם הוא מלמד בתל-אביב ובמרכזים שונים ברחבי הארץ. את שגיא הנכם מוזמנים לפגוש בהרצאת המבוא הקרובה וכן בקורסים: טארוט, טארוט מתקדמים ובקורס פענוח חלומות.
על הכותב בהרחבה