קלף הקיסרית

לתת את כל מה שיש לנו

מסר עם נטייה לכן

אנו קרובים להצלחה אך בכדי לממש אותה עלינו לתת בשביל לקבל, לתת מעצמנו ולעזור לאחרים מבלי לדעת מה תהיה התמורה. אל לנו לשכוח גם להעניק לעצמנו כדי שנוכל להשפיע טוב ממקום מלא ובריא.

הפריון הוא עיקרון מנחה בחיינו, דרכו אנו יכולים לשפר את עצמנו ואת הסובב אותנו. כאשר אנו פוריים אנו מחוברים לאנרגיה של שגשוג, הצלחה ואושר.

השיעור הרוחני של קלף הקיסרית עוסק בתפקיד החשוב המוטל עלינו והוא העצמת הסובבים על ידי תמיכה, משוב, גירוי אינטלקטואלי ורוחני שיעזרו להם לממש את מלוא הפוטנציאל. כך נוכל להתחבר לשפע ולפוריות בעצמנו.

כשמופיע הקלף בקריאת טארוט בדרך כלל קל ונכון לנו לתת לזולת, ויחד עם זאת עלינו לשים לב למקומות בהם אנו מתקשים לתת ולחקור את מקור הקושי. לחילופין עלינו לשאול את עצמנו אם לא שכחנו את עצמנו בתהליך הנתינה המתמדת, כדי לתת עלינו למלא משאבים ומצברים ולהרגיש נפלא בעצמנו.

לימודים והעצמה אישית
הקיסרית מאוד אוהבת לעזור ולייעץ ובהשראתה ניטה למקצועות שקשורים בנתינה כמו סיעוד, ייעוץ אישי, בישול, טיפול, רפואה (טבעית או מערבית) והוראה. היא מאוד מחוברת לטבע ואולי תתעניין בכל אשר צומח וחי. כשמדובר בהעצמה אישית נהנה לעשות זאת בקבוצה, עם אנשים נוספים, ועיקר המוטיבציה שלנו תגיע מן הרצון לעזור לאנשים נוספים סביבנו: חברים, משפחה וכלל הסביבה.

כל מטרתנו היא לשפר את חייהם של הסובבים ולעזור להם לצבור עוד שפע ושמחה, כדי שעיקרון ההשפעה החיובית יהדהד הלאה, ימשיך להעצים עוד ועוד אנשים.

יש שאלה בנושא קלף הקיסרית או משהו שרציתם להוסיף? כתבו בתגובות! ואם עשינו לכם חשק ללמוד עוד בואו לקרוא על קורס טארוט ולקבל פרטים נוספים

  זוגיות
תומך אהבה, נתינה, שפע, התמסרות, מוכנות לקשר.
חוסם ___

 

  קריירה
תומך מסירות, אכפתיות, השקעה, נתינה, תמיכה בשיפור עצמי של הסביבה.
חוסם ___

הגעתם עד לכאן, ואתם כבר יודעים המון על קלף הקיסרית. יש שאלה בנושא או משהו שרציתם להוסיף? כתבו בתגובות! ואם עשינו לכם חשק ללמוד עוד בואו לקרוא על קורס טארוט ולקבל פרטים נוספים

הנושאים שבהם הקלף חזק (זיקה):

פריון, הריון, נשיות, אמא, אמהות, יופי

הכותב: שגיא מנדלבוים

© שגיא מנדלבוים מטפל בהומיאופתיה קלאסית, ובעל ניסיון של 27 שנים בלימוד והוראה של קורסים וסדנאות בנושאי טארוט וחלומות אותם הוא מלמד בתל-אביב ובמרכזים שונים ברחבי הארץ. את שגיא הנכם מוזמנים לפגוש בהרצאת המבוא הקרובה וכן בקורסים: טארוט, טארוט מתקדמים ובקורס פענוח חלומות.
על הכותב בהרחבה