קלף הכהן הגדול

קורס טארוט חדש יוצא לדרך
הכוהן הגדול
מסר עם נטייה לכן

קלף הכהן הגדול - לעשות את הדבר הנכון

חוקי היקום קוראים לנו להוציא לפועל את האמת הפנימית שלנו. כשנעשה זאת, נקבל עזרה והכוונה מהסביבה.
האמת הפנימית היא כל כך חשובה וקוסמית, שאם לא נקשיב לה, יתעוררו כוחות הכשל ויפעלו נגדנו.

קלף הכהן הגדול קורא לנו לעסוק בדברים שנכונים לנו, באמת שלנו. חשוב שנקשיב ללבנו, שנפסע בדרך הנכונה לנו, ומנקודת מוצא זו הכול יתחיל להסתדר. הקלף מראה כי זהו הזמן לממש וליישם את הרעיונות בהם אנו מאמינים. כשנעשה זאת נקבל תמיכה מהסביבה. אם רק נאמין בעצמנו אחרים ילכו אחרינו. חשוב להבין שאין לנו ברירה אלא ללכת אחרי האמת שלנו, כי אם לא נעשה זאת, כוחות הכשל (המיוצגים על ידי קלף השטן ההופכי) יתחילו לפעול נגדנו.

קלף הכהן הגדול בקריאת טארוט מייעץ שניעזר בסביבה שלנו: נקבל ייעוץ, הדרכה והכוונה, וננסה לבחון את המצב מכמה זוויות. הפעולות האלה יחזקו אותנו. עם זאת, חשוב לזכור שרק אנחנו יודעים באמת מה נכון עבורנו. אמנם הייעוץ מרחיב את הדעת, אך אף אחד אחר לא יכול להחליט בשבילנו. ההחלטה הסופית והאחריות עליה היא שלנו בלבד.

לימודים והעצמה אישית

הכהן הגדול מתקשר לעשייה רוחנית מתוך מודעות חברתית רחבה ולכל תחום שקשור בייעוץ, הנחיה, הכוונה ולימוד. בהשראתו נשמח ללמוד בעצמנו על מנת ללמד אחרים ולרכוש ידע על מנת להעביר אותו הלאה. כל פאת שנסייע לחברה כולה, הסיפוק שלנו יגדל פי כמה. כשמדובר בהעצמה אישית נחפש אלמנט רוחני חזק ומזוקק ונסלוד מכל נימה של זיוף וחוסר אותנטיות. לא פעם נחפש תמיכה דתית ממש, או כזו שיש בה תחושה חזקה של חסד וטוהר.

  זוגיות
תומך אהבת אמת וקריאה לשואל ללכת אחרי האהבה בה הוא מאמין, תמיכה של הסביבה באהבת האמת
חוסם פחד לעשות את הצעד הנכון ולעבור לשלב הבא
  קריירה
תומך אוהבים לעבוד – במיוחד כשיש אתגר, נותנים מעצמם, תמיכה בשיפור של הסביבה
חוסם יכול לחשוש מקבלת החלטות ושינויים כשצריך

הנושאים שבהם הקלף חזק (זיקה):

דת ואמונה, מוסדות דתיים, הוצאת האמת לאור, רפואה.