קלף מלכת הגביעים

מה חדש באתר


מסר

קלף מלכת הגביעים - ההרפתקנית

אנו מונעים מדחף להבין את העולם, מקבלים שינויים ומוכנים לקחת סיכונים. אנו נאמנים לעצמנו באופן מוחלט. ברגע שהגענו להחלטה אנו דבקים בה עד הסוף.
תיקון: אנו צריכים ללמוד להתנהל יותר כמו בקלף מלכת המטבעות: להכניס יציבות ופשטות לחיינו – פחות לסבך דברים ולא "לחיות על הקצה". 

קלף מלכת הגביעים מייצג הלך רוח של שחור ולבן. כל מה שאנו עושים אנו עושים הסוף ויש לנו נטייה להקצין את האירועים בחיינו בכל תחום החל מקריירה ועבודה ועד למיניות.

זהו קלף של שינויים הקורא לנו לעשות שינוי, להתמסר וללכת עד הסוף. המסר של הקלף הוא לא לפחד משינוי, לא לחשוש להרוס כדי לבנות. עם זאת עלינו לבדוק שאנו לא עושים את פעולות נמהרות מתוך אימפולסיביות כי אם מתוך הבנה מלאה של המצב בו אנו נמצאים.

לימודים והעצמה אישית

המלכה מציעה לנו ערכים כמו התחדשות, הריסה ובנייה מחדש, תנועה קדימה וחיבור לתשוקה ולרגש. מקצועות הקשורים בים, בספנות ובימאות עשויים "לדבר" אלינו בשלב זה, כמו גם תחום הבנייה על רבדיו השונים: ניהול בנייה, בניית אתרים, יזמות ובניית קריירה ועוד. מקצועות מלאי תשוקה כמו ריקוד, ציור ואומנות לסוגיה יכולים להתאים לנו מאוד בזמן זה. גם שינויי קריירה עשויים להתרחש בשלב זה וייתכן שהסבה מקצועית עומדת על הפרק.

כשמדובר בהתפתחות אישית, ייתכן ששינויים גדולים פוקדים אותנו, ואנו נאלצים להתמסר לגלי השינוי בלי יכולת אמיתית לשלוט בתוצאות. גם במצבים כאלה אנחנו יכולים לבחור בגישה הנכונה כדי לראות בהרס הזדמנות לבנות דבר מה מחדש, לבחון את נקודות העוצמה שלנו ולמצוא חיבור מחודש לעצמנו. ייתכן שבשלב זה אנו מחפשים מסלול התפתחות שיעזור לנו לגייס את רוח ההתחדשות ולהתמודד עם כל קשת הרגשות הנלווית לכך. אם נמצא את הדרך המסע יהפוך ממטלטל – למרגש.

זוגיות
תומך אנו יודעים למשוך את הצד השני, מיניים מאד, יודעים לתת עצמנו עד הסוף, מקשיבים ואכפתיים.
חוסם אנו הפכפכים ונוטים למצבים קיצוניים, לא נותנים הזדמנות שנייה.
קריירה
תומך אנו בעלי אינטואיציה טובה, עובדים היטב עם אנשים, משקיעים את כולנו.
חוסם אנחנו לא יציבים בהתנהלות שלנו, נוטים לשבור את החוקים, לוקחים סיכונים מיותרים.

הנושאים שבהם הקלף חזק (זיקה):

פסיכולוגיה, מיניות, שינויים, מוות ולידה

שאלתם שאלה בנושא זוגיות ויצא לכם קלף מלכת הגביעים?.. כדאי לכם להקשיב לעצה של הקלף
(מתוך קורס הטארוט של שגיא מנדלבוים)