המסכה של מזל דגים (נסיך הגביעים) וגם… איך הם מתנהגים במיטה?

המסיכה של מזל דגיםמזל דגים במיטה – פירוש קלף הטארוט נסיך הגביעים 

את לובשי המסכה של מזל דגים קשה לזהות. אלו יהיו אנשים מופנים, המתקשים לבטא את עולמם הפנימי ונחבאים אל הכלים. אך שתגלו אותם תגלו אנשים נפלאים, רגישים ובעלי עולם פנימי עשיר. נכון, הם קצת מרחפים, מפנטזים, ומתקשים לבטא את עצמם בחיי היום יום, אבל החברות עם אומנים מוכשרים אלו שווה את זה.

ללובש מסיכה זו יש בעיה. הוא חושב שכולם יודעים מה הוא מרגיש, למה הוא מתכוון, אולם במציאות ההפך הוא הנכון. לובש מסיכה זו  מתקשה להביע את עצמו ולכן אף אחד אינו מבין אותו, את המניעים שלו, את הרגשות שלו, ואם הוא לא יביע את עצמו – דבר לא יתרחש. לכן לובש המסכה של מזל דגים זה חייב ללמוד להביע את עצמו, לדבר ולבטא את עולמו הפנימי. יש לו הרבה מה להגיד, אולם הוא חייב להוציא את זה החוצה.

לובש המסכה של מזל דגים הוא בעל מזג נוח, הוא רגיש מאד, אופטימי ונותן אמון באנשים. גם כשקשה הוא נוטה לראות את הדברים אחרת, מלמעלה ולמצוא את הטוב בכל דבר. הוא מאמין בטוב, שאנשים הם בסופו של דבר שואפים לטוב, אכפת לו מרווחתם של האנשים והוא מאד מזדהה עם מצבם של אנשים, חיות וכל יצורי הבריאה.

בזוגיות ללובש המסכה של מזל דגים יש בעיה, כיוון שלובש מסיכה זה נוטה שלא לדבר. הוא חושב שהצד השני יודע מה הוא מרגיש ונראה לו מיותר לבטא את הרגשות שלו, אולם בפועל ההפך הוא הנכון. הצד השני כלל לא יודע מה הוא מרגיש ולובש מסיכה זו חייב למצוא דרך לבטא את עצמו, גם אם הוא בטוח שזה "מיותר"

לובש מסיכה זה ירגיש בנוח בכל הקשור ביצירה ובכל מה שעוזר לו להוציא את עולמו הפנימי החוצה. זה יכול להיות כשרון ציור, פיסול, אומנות ואפילו מגע. המגע של השואל, למשל, מאד מיוחד, כיוון שהוא מצליח לבטא במגע את כל עולמו הפנימי העשיר.

פעמים רבות אלו הלובשים את המסכה של מזל דגים מתקשים עם עולם החומר: זוגיות, עבודה. הפתרון, כמה שזה נשמע מוזר, פעמים רבות הוא לעסוק ביצירה. ללובש מסיכה זה מאד יעזור לפתח כשרון רדום ולפתח תחומים כגון: אומנות, יצירה, כתיבה, משחק ואפילו ריקוד. לובש המסכה של מזל דגים מתקשה להביע את עולמו הפנימי ולכן כשהוא ימצא כלי אתו יוכל להביע את עצמו, הדבר ישפיע על כל התחומים האחרים. כך, באורח פלא אם לובש המסכה של מזל דגים מתחיל לפסל, הוא ימצא את עצמו מתקשר טוב יותר גם בתחומים האחרים ויצליח בהם.

ללובשי המסכה של מזל דגים יש נטייה לפעמים לברוח מהמציאות. בריחה זו יכולה להיעשות בצורה מאוזנת ואף יעילה כמו במקרים של קריאת ספר, הסתגרות בחדר עבודה בו הוא יוצר, אולם לובשי מסיכות אלו צריכים להיזהר שלא לברוח למקומות כגון סמים או אלכוהול או אפילו לשינה מרובה, כיוון שבריחה למקומות אלו תסחוף אתו רחוק יותר מהמציאות ותגרור נזק פיזי.

בזוגיות ללובש המסכה של מזל דגים יש בעיה, כיוון שלובש מסיכה זה נוטה שלא לדבר. הוא חושב שהצד השני יודע מה הוא מרגיש ונראה לו מיותר לבטא את הרגשות שלו, אולם בפועל ההפך הוא הנכון. הצד השני כלל לא יודע מה הוא מרגיש ולובש מסיכה זו חייב למצוא דרך לבטא את עצמו, גם אם הוא בטוח שזה "מיותר". כשהוא ילמד לבטא את עצמו ולהביע את הרגשות שלו, הוא יחווה זוגיות נפלאה.

 

נסיך-גביעים2

נסיך הגביעים בקריאה

מזל דגים (הקלף נסיך הגביעים) ומזל בתולה (הקלף נסיך המטבעות) יושבים אחד מול השני על גלגל המזלות האסטרולוגי וצריכים ללמוד אחד מהשני. מזל דגים צריך ללמוד ממזל בתולה להתפזר פחות, ולהיות יסודי יותר, ומזל בתולה צריך ללמוד ממזל דגים להיות פחות "מרובע" ויותר לזרום. 

את התשובה לשאלה: "כיצד לפרש את הקלף נסיך הגביעים, המייצגת את מזל דגים בקלפי הטארוט בקריאה?",  אתם מוזמנים לקרוא כאן במדור הפרושים של קלפי טארוט בו אני כותב על הקלף נסיך הגביעים בהרחבה.

 

בני מזל דגים (נסיך הגביעים) במיטה

מזל דגים במטיהאת סדרת המאמרים "סקסמיסטי" כתבתי עם לילה מיכל ליאור בשנת 2006 עבור מדור הטארוט שלי בוואלה במטרה להראות שלקלפי טארוט בכלל ולקלפי החצר בפרט ישנם צדדים רבים. הם מציגים את הלך הרוח שלנו ויכולים להיות ספציפיים עד כדי כך שניתן לראות דרכם כיצד אנו מתנהגים וחושבים במיטה.וכך, אם סתם בא לנו "לבדוק" איך המיועד/ת מתנהג/ת במיטה, אפשר לעשות זאת עם הקלפים. אם בקריאה ייצא לכם קלף נסיך הגביעים, הרי שכעת תוכלו לדעת מה מצפה לכם.

לילה מיכל היא אסטרו-סקסולוגית, מטפלת הוליסטית, ומנחה מסיבות רווקות וערבי נשים, ואני רוצה להודות לה על שתרמה מהידע שלה והסכימה להיות שותפה לפרוייקט נפלא ומשעשע זה, ואני מקווה שתקחו את החלק הזה בהומור. 

בת מזל דגים במיטה

בת מזל דגים היא הנשית והרומנטית ביותר בגלגל המזלות. העולם הפנימי שלה עשיר ומלא ובדרך כלל היא גם חולמת הרבה ואוהבת לברוח לעולם החלומות. היא נמשכת למיסטיקה והמקצועות הטיפולים והאומנותיים מתאימים לה. מכיוון שמזל דגים הוא המזל המאסף, שמכיל בתוכו את כל המזלות היא מזדהה ומבינה את סבל בני האדם. היא רגישה מאוד ויש לה אינטואיציה חזקה מאוד, אך היא נוטה לבלבול בחיי הרגש ולעיתים קרובות תבחר בגבר שאינו מתאים לה ותעשה אידיאליזציה על מערכת היחסים שלה. וכך, חייה יכולים להיות רצופי אכזבות ומשברים שכן היא נקשרת בקלות ויכולה להיות תלויה כליל בגבר שאתה.

איך היא מתנהגת במיטה?

היא מתמזגת כליל עם הגבר שאיתה, ובזכות האינטואיציה הרגישה שלה היא חשה את רגשותיו ורצונותיו של הגבר שאיתה, ותעשה הכול כדי לגרום לו אושר. היא רכת לב עד מאוד ולפעמים שוגה באשליות. היא יכולה לוותר בקלות על האגו שלה ועל צרכיה למען אהובה ולכן היא זקוקה למצוא גבר שלא ינצל את נשיותה וטוב ליבה.
החוויה המינית בשבילה היא חוויה רגשית ורוחנית, דרכה היא מתאחדת עם אהובה. היא שחקנית מטבעה ומינית מאוד. פנטזיות מיניות הן לא דבר שזר לה. היא קוראת את בן זוגה ותדע בדיוק איך לגעת בו ואיך לגרות אותו, היא יצירתית מאוד ואכפתית והארוטיות שלה זורמת והרמונית יחד עם בן זוגה.

מה מדליק אותה במיטה?

בת מזל דגים מאד רגישה לאווירה רומנטית והרמונית: נרות, ריחות טובים וסדינים נעימים. היא תאהב לעשות אהבה במים, כי מים מרגיעים אותה.

בת מזל דגים מאד רגישה לאווירה רומנטית והרמונית: נרות, ריחות טובים וסדינים נעימים. היא תאהב לעשות אהבה במים, כי מים מרגיעים אותה.

היא רגישה מאוד לאווירה ותדאג לאווירה רומנטית והרמונית: נרות, ריחות טובים וסדינים נעימים. היא תאהב לעשות אהבה במים, כי מים מרגיעים אותה. כפות הרגליים שלה הן האזור הרגיש, אולם כדאי לברר קודם מהו הכיוון הנכון: ייתכן שהיא מאוד אוהבת עיסוי בכפות רגליים או שלא תסבול שיגעו לה בהן.

מה היא מצפה מגבר במיטה?

היא מצפה שהוא יוביל אותה למחוזות רחוקים של חיבור נפשי, גופני ורוחני. היא מינית מאוד, אך המיניות שלה מגיעה מרצון לאיחוד והתחברות טוטאלית. היא אוהבת לעשות אהבה ומצפה מהגבר לסקס בשילוב עם אהבה. אם תשמיע מילות אהבה ותביע את רגשותיך, תוכל להפוך את ההוויה המינית שלה למושלמת.

איזה גבר מדליק אותה?

היא נמשכת לגברים חזקים, סמכותיים וגבריים מאוד, היא נהנית "לפצח" אותם ולראות איך נשיותה ממוססת את הגבר הכי חזק ועוצמתי. אולם יחד עם זאת, אם לא תגלה צדדים רומנטיים ולא תיזום, אתה עלול לאבד אותה.

בן מזל דגים במיטה

בן מזל דגים רגיש, טוב לב ומלא חמלה לסובבים אותו. יכול להישבר לו הלב למראה אדם במצוקה. הוא כל כך רך לב, שלפעמים אנשים מנצלים את טוב ליבו. הוא טיפוס קליל, נוח מאוד וזורם ואנשים פשוט אוהבים להיות בסביבתו. הוא אוהב לצחוק ולשתות ותמיד ימצא סיבה למסיבה.
יש גברים בני מזל דגים, שמרוב שהם רגישים ופגיעים הם נסגרים ונחסמים בגיל מאוד צעיר ואי אפשר להגיע לרגשותיהם, הם יכולים להיות מופנמים מאוד ונתונים למצבי רוח משתנים. הם גם עלולים לא להיות מחוברים לעצמם כלל, אבל זה לא אומר שאין בהם חמלה אלא שקשה להבין את רגשותיהם ואת רצונם. הוא אלוף בהסתרה של דברים ואף פעם אי אפשר לדעת באמת על מה הוא חושב, הוא יכול להיות חמקמק והרבה פעמים תמצאו אותו עסוק בהרהורים.
בן מזל דגים נמשך לנשים דעתניות ואסרטיביות, כאלו שיודעות מה הן רוצות. הוא כמובן אוהב נשים יפות כמו כל גבר, אך המשיכה שלו היא לאו דווקא ליפות ביותר, אלא לנשים חזקות שעומדות על שלהן ושיכולות להוביל אותו.
בדרך כלל בן מזל דגים נמשך לנשים חזקות ודומיננטיות, כאלו שיודעות מה הן רוצות ויכתיבו את הטון בבית, זה טוב, כי לדגים חסרה המעשיות ויכולת ארגון.

מתאים מאוד לדגים לעסוק בתחום הטיפולי או בתחום האומנות, אבל יש ותמצאו דגים שעובד בעבודה קונבנציונלית ואינו מחובר כלל לעולם הרגש והאומנות. אפשר לקרוא להם "הדגים המודחקים", כי אלו דגים הנוטים לברוח מהמציאות הפנימית שלהם.איך הוא מתנהג במיטה?

הדגים אירוטי מאוד ויזרום עם כל בקשותייך. הוא נהנה מאוד מהרטיבות של מין אוראלי ובכלל מים מדליקים אותו. הוא פתוח לכל הצעה בתחום המיני ולא יהסס לנסות דברים חדשים. הוא נהנה מנשיקות רטובות וינשק אותך כך בכל הגוף. הקצב שלו יכול להיות איטי או מהיר – הכל תלוי בך וברצונך.

מה מדליק אותו במיטה?

הוא רוצה להפגין את ביצועיו ולספק את האישה שאתו. הוא נהנה ממשחקי שליטה בהם האישה היא שקובעת את הקצב ואת מהלך העניינים. הוא יידלק מהגשמת הפנטזיות שלך, ממין אוראלי ומעיסוי וליטוף של כפות הרגליים שלו.

דגיםמה הוא מצפה מאישה במיטה?

הוא בחור נוח מאוד, אך יצפה מזוגתו שתהיה קשובה לרצונות המיניים שלו, אישה שמייבשת אותו תזכה לפנים חמוצות. הוא יצפה וירצה משחק מקדים ארוך לפני החדירה, נשיקות, עיסוי וליטופים רבים יעוררו את שניכם ויבנו את המתח המיני.

איזו אישה מדליקה אותו?

הוא נמשך לנשים דעתניות ואסרטיביות, כאלו שיודעות מה הן רוצות. הוא כמובן אוהב נשים יפות כמו כל גבר, אך המשיכה שלו היא לאו דווקא ליפות ביותר, אלא לנשים חזקות שעומדות על שלהן ושיכולות להוביל אותו.

 

לכל המאמרים בסדרה 12 המזלות האסטרולוגיים »

4.4 (88.38%) 74 votes

רוצה קורס מתנה? שני קורסים שווים מחכים לך כאן:

קורסים במתנהקורס מבוא בקלפי טארוט, בו אלמד אותך את הסודות אותם אני מגלה בשיעור הראשון של קורס הטארוט שלי.

קורס "לעורר את החלום", בו אלמד אותך מה הסוד – כיצד ניתן לחלום יותר חלומות בכל לילה.

הקורסים ניתנים ללא תשלום כמובן, ולאחר ההרשמה אשלח אלייך למייל סדרה של שיעורים מרתקים אותם ניתן לקרוא בזמנך הפנוי.

תגובות פייסבוק

14 תגובות על “המסכה של מזל דגים (נסיך הגביעים) וגם… איך הם מתנהגים במיטה?

 1. נאורה צ'רבין

  אני בת מזל דגים 16.3 – ומצאתי שכל מה שכתבת על קלף נסיך הגביעים מבטא את

  האישיות שלי. הניתוח המדוייק של הקלף, עזר לי מאוד בהבנת מה שקורא איתי בחיים. ואני אשתדל לשפר את הנושא של המופנמות שלי ולזרום ולהיות כנה עם עצמי
  ועם הסובבים אותי ולהראות להם בדיוק את נאורה האמיתית בלי המסיכה ששמתי
  עליי כל השנים …. תודה לך מכל הלב !

  הגב
  1. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

   רוצה לפתוח צהרון בבית כן או לא

   הגב
   1. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

    רוצה לפתוח צהרון בבית כן או לא אני רוצה לדעת עם ילך לי

    הגב
 2. ורד

  לק"י

  שלום

  אני בת מזל דגים 2/3 ואכן אני יכולה להעיד שכל מה שכתבת על מזל
  דגים מדוייק לחלוטין!
  תודה על הארה, אשתף את המאמר בקיר שלי בפייס לטובת כל ילדי המזל!!!

  תבורך!!!

  הגב
 3. דגים

  הכל חארטה שום דבר לא אמיתי ואני מזל דגים כל המזלות אותו חארטה כתוב אותו דבר רק במילים שונות

  הגב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.