מסר שבועי מקלפי הטארוט

קבלו את המסר השבועי ליום ראשון 15-09-2019

לפתוח את השבוע עם נקודת אור (:

וגם הפעם יהיה שידור לייב של פירוש המסרים ביום ראשון בשעה 13:00 (פרטים בהמשך!) 🙂
לכל אחד יש דרך מיוחדת להיות קשוב לנתיב שלו – יש אנשים שעושים מדיטציה, יש שמוצאים מקום שקט להתבודד עם המחשבות. המסר השבועי הוא דרך נהדרת לקחת רגע שקט כדי להתכונן לשבוע חדש – להבין את ההווה ולהיות מוכנים לבאות, עם קצת עזרה מהקלפים.
בכל קלף יש מסר עיקרי אך גם כמה מאפיינים נוספים, ולכן כדאי לכם לבדוק איפה הקלף נוגע בכם באופן אישי השבוע. קלף זהה יכול לדבר אל עשרה אנשים שונים מכיוונים שונים לגמרי, וזה כל היופי.

התבוננו בשלושת קלפי הטארוט ובחרו את הקלף ש"מרגיש" לכם הכי נכון, זה שמושך אתכם גם שאינכם יכולים להסביר מדוע.
כתבו בתגובות את מספר הקלף שבחרתם, וביום ראשון (15.09.2019) יתקבלו התשובות המלאות.
אתם מוזמנים לחשוב על נושא מסוים שמעסיק אתכם, או פשוט לבקש מסר לשבוע הקרוב.
אל דאגה, כשהתשובה תעלה אודיע על כך גם בדף הפייסבוק שלי.

גם הפעם ביום ראשון בשעה 13:00, אעלה לשידור לייב כדי לפרש את קלפי המסר השבועי שקיבלתם. תוכלו לשמוע אותי מדבר לעומק על כל קלף ותוכלו לשאול שאלות לגבי המסר שלכם.
הלייב ישודר מהדף שלי כאן בקישור זה (בשעה 13:00 לחצו על הקישור. אם זה לא עובד – צריך לעשות ריפרש)

הרעיון מצא חן בעיניכם? אתם מוזמנים לשתף ולהזמין חברים לקבל מסר (גם להם מגיע)!
מדוע כדאי לשתף, להגיב או לעשות לייק? כיוון שכך תראו לפייסבוק שהתכנים שלי מעניינים אתכם, וכך יגדלו הסיכויים שבפעם הבאה שאפרסם את המסר השבועי – פייסבוק יחשוף בפניכם את הפוסט.
סוף שבוע נפלא ושבת שלום 🙂


המסרים לשבוע הזה

אני מזמין אתכם להצטרף לערוץ היוטיוב שלי https://www.youtube.com/user/sgmn68/
תלחצו subscribe ותירשמו לערוץ, כך שתקבלו את כל התכנים שאני מעלה ב-youtube ראשונים!

קלף 1: עשרה גביעים – משאלה שמתממשת
עשרה גביעים הינו קלף של שמחה, חגיגה, שפע, אושר וגם עושר. זהו קלף של הצלחה ושל משפחה. זהו ההמשך הישיר של תשעה גביעים שייצג משאלה שמתגשמת, אלא שבמקרה זה, בעשרה גביעים, המשאלה מתממשת הלכה למעשה ולאורך זמן. השבוע עליכם לוודא שאתם בונים תשתית לטווח ארוך. לא פעם ישנם רגעי אושר, אך חשוב לוודא שאתם עושים הכול כדי לשמר אותם: שאתם יודעים ליהנות מהרגע, אך גם להבין מה נכון לטווח ארוך. זה גם הזמן לזכור שאושר מגיע בהרבה צורות. אולי כדאי לרענן השבוע את ההרגלים הישנים ולמצוא דרכים חדשות לעשות כיף. עשרה גביעים הוא קלף משפחתי, ומשמעות הדבר היא שנכון וכדאי להשקיע במשפחה השבוע ולהבין שאושרם של בני המשפחה קשור קשר בל ינותק לאושרכם. זה השבוע להתעניין בשלום הדודה שלא פגשתם הרבה זמן, לתהות מה קורה עם בת הדוד הרחוקה והאם היא סיימה את לימודיה. מאמצים קטנים שכאלה יישאו פירות לטווח הרחוק. לא כדאי להזניח את הקרובים אליכם ולהעמיס על עצמכם עבודה גם בזמני המנוחה, הילדים והחברים זקוקים לכם, אבל יותר מכך, אתם זקוקים לבילוי המשותף עמם.
לקריאה מורחבת:
על קלף עשרה גביעים »

קלף 2: שבעה מטבעות – אכזבה מהקיים ונכונות לסכן הכול כדי לגלות את האמת
אנו מאוכזבים מהמציאות משום שהיא אינה תואמת את הציפיות שלנו וחווים תחושה של ריקנות פנימית. למרות זאת איננו סובלים לחינם. השיעור שעברנו מכין אותנו לדבר האמיתי, וכעת אנו יודעים מה נכון לנו ומוכנים לקחת סיכונים כדי להגיע לאמת. המסר החשוב עבורכם השבוע הוא לא להתייאש. עליכם לזכור כי גם אם יצאתם לדייטים מאכזבים או שמקום העבודה אינו תואם את הציפיות שלכם, זוהי רק תזכורת מעצימה לחלום שרקמתם ולמטרות האמתיות שלכם. זה השבוע להתמודד עם האמת על כל גווניה ולהבין שאם אתם לא מרוצים מהמצב עליכם להרהיב עוז ולעשות שינוי. אולי לשינוי זה יהיה מחיר מסוים, אבל הוא שווה את ההתפתחות הרוחנית והפיזית שלכם. זהו לא השבוע לשקוע בדכדוך ולהיכלא בסבך הרגשות והייאוש. זהו שבוע בו נכון לנקוט פעולות יעילות וברורות שיקדמו אתכם קדימה.
מצד שני, הקלף מלמד שבמקום שטוב לנו – אסור לשנות. אם טוב לכם בזוגיות, בעבודה או בלימודים אבל אתם מתפתים לעשות שינוי – אל תעשו זאת. במקרים אלו זהו קלף אזהרה האומר ששינוי עלול להוביל לסדרת אירועים שתדרדר את המצב. שימרו על הקיים ושנו את הגישה.
לקריאה מורחבת:
על קלף שבעה מטבעות »
מאמר מורחב על שבעה מטבעות »

קלף 3: מלכת המטבעות – בעלת המכולת
מלכת המטבעות מייצגת הלך רוח של יציבות חומרית ומיקוד בבניית יסודות חזקים בכל תחום. בתקופה שהוגדרה אנו צריכים להיות במקום של מעשיות ופשטות ולא לחשוש מעבודה קשה ומהקרבה כדי להגיע אל היעדים שהצבנו. זה השבוע להתרכז בצרכים הבסיסיים שלכם ולשכלל את מיומנויות התחזוק וההתמדה. אם אתם נוטים לקפוץ מעניין לעניין, רוחה של המלכה תעניק לכם שלווה, דבקות במטרה וכוח להשקיע שוב ושוב בפרויקט שאתם מנסים לבנות. היציבות היא משאב בסיסי לצמיחה בכל תחום. זה השבוע ליהנות ממנעמי החיים: מאוכל טוב, מאמנות ומהטבע, שכן המלכה מחוברת לאדמה וליופי על כל גווניו. יש לזכור שקלף זה מייצג את ונוס, לפיכך לנשים כדאי יותר מתמיד להשקיע בעצמן ובנשיות שלהן. היו שקולים כלכלית אך היזהרו מקמצנות יתר. מהחיים יש ליהנות, ומכיוון שזהו קלף חצר, צריך להגיד "כן" להזדמנויות. אנו נוטים להגיד "לא" ולהתבצר במוכר מכיוון שאנו חוששים משינוי. השבוע שינוי הוא דבר מבורך.
לקריאה מורחבת:
על קלף מלכת המטבעות »
מאמר על המסכה של מזל שור – מלכת המטבעות »


4.2 (84.78%) 67 votes

רוצה קורס מתנה? שני קורסים שווים מחכים לך כאן:

קורסים במתנהקורס מבוא בקלפי טארוט, בו אלמד אותך את הסודות אותם אני מגלה בשיעור הראשון של קורס הטארוט שלי.

קורס "לעורר את החלום", בו אלמד אותך מה הסוד – כיצד ניתן לחלום יותר חלומות בכל לילה.

הקורסים ניתנים ללא תשלום כמובן, ולאחר ההרשמה אשלח אלייך למייל סדרה של שיעורים מרתקים אותם ניתן לקרוא בזמנך הפנוי.

תגובות פייסבוק

41 תגובות על “מסר שבועי מקלפי הטארוט

 1. קלרהklrae68@walla.com

  הבת שלי שירלי בקשר לזיווג נולדה4.11.1988 ובקשר לבן שלי שלום נולד29.8 .1991 בן של קלרה ובת של קלרה

  הגב
 2. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  היי שגיא 🙂
  בחרתי במספר 2.
  תודה

  הגב
 3. הראלי

  היי שגיא וכולם 🙂
  בחרתי במספר 2 כמסר שבועי איך להעצים את הרכות החמלה והאהבה שלי לעצמי. לטובתי הנעלה ביותר
  מבורא הכול אני מבקש את המסר ואז מההדרכה האישית שלי והקלפים.
  תודה הראלי

  הגב
 4. הראלי

  שאתנהג לעצמי במחשבות שלי ובהתייחסות למחשבות שלי בצורה הכי יפה שאפשר, ובכל היחס שלי אל עצמי.

  הגב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.