קלפים - מלכת המטות

מה חדש באתר


מסר עם נטייה לכן

קלף מלכת המטות - המנהיגה

אנו מונעים על ידי אגו, הגשמה אישית וצורך לנהל ולשפר את הסביבה הקרובה. אנו רוצים להיות במרכז, לשלוט, וליהנות מהחיים עם אהובינו.
תיקון: אנו צריכים ללמוד להתנהל יותר כמו בקלף מלכת החרבות: לוותר קצת על האגו ולחשוב יותר על אחרים והחברה. 

קלף מלכת המטות מייצג רצון לקחת את העניינים לידיים ולפעול במרץ ובכישרון כדי לשפר את כל תחומי חיינו. אם אכן נפעל כך, ניצור שינוי אשר ישפיע לא רק על חיינו כי אם גם על הסביבה שלנו.

זהו קלף של ניהול הקורא לנו להוציא את המנהיג שבנו, לנהל ולשנות, עם זאת הקלף גם מזכיר לנו להיות קלילים ולחפש קצת הנאה ובילויים. לא חייבים לחשוב יותר מדי קדימה – ובמיוחד לא לפעול ממקום של אגו וכבדות. טבועה בקלף האזהרה כי אם נפעל ממקום זה אנו עלולים לאבד את הקלילות, הנדיבות והאהבה הטבועים בנו – במיוחד בתחום הזוגיות.

לימודים והעצמה אישית

מלכת המטות מתקשרת להומור, מנהיגות טבעית, שמחה, ילדים, עוצמה ויופי. מקצועות כמו גננות, הפעלות ילדים, ארגון אירועים ומסיבות, אופנה, מדיה, בידור ובמה, כל אלו נקשרים באופן טבעי לקלף זה. מלכת המטות מעודדת אותנו לקחת שליטה על חיינו ובפרט על החלטות הקשורות בלימודינו.

כשמדובר בהתפתחות אישית, המלכה דורשת מאיתנו להתחבר למלכותיות שבנו, לכוח הפנימי, לעוצמה וליכולת לשנות את הסביבה ואת עצמנו. ייתכן שאנחנו צריכים להיזכר בזכויות שלנו בעולם, לקחת דברים בקלות יותר, להתחזק ולחגוג את היכולות שלנו במקום לשפוט את עצמנו ללא הרף. המלכה היא תזכורת להתחיל לגלות את המלכה הפנימית ולתת לה לשאת את הכתר שלה בגאון.

זוגיות
תומךאנו מלאים בכריזמה, קל להתאהב בנו, אנו יודעים לבלות וליהנות.
חוסםייתכן שיהיה לנו עודף אגו ועלינו להיזהר לא לשים עצמנו במרכז.
קריירה
תומךאנו יודעים לנהל היטב, לקחת יוזמה ולפעול לשנות מה שצריך.
חוסםנטייה למשחקי כוח ופוליטיקה, אגוצנטריות

הנושאים שבהם הקלף חזק (זיקה):

ילדים, ניהול, הופעה בפני קהל, בילויים, אגו (כבוד)