הכוכב

לפתוח את תיבת פנדורה

כן עם מסר

קלף הכוכב בקלפי טארוטחוקי היקום קובעים כי יש מקום בחיינו לכנות, תמימות ואהבה -המצב הראשוני בו התחלנו את חיינו. אך הדרך חזרה לשם אינה קלה ועלינו לטפל בעצמנו ע"י ניקוי עצמי וכניסה למקומות כואבים.

קלף הכוכב מסמן שנושא השאלה אמור להביא אותנו למקום נפלא בו יהיה לנו טוב ונאהב את מי שאנחנו ואת מה שאנו עושים. בתור ילדים כך בעצם התחלנו את חיינו אבל אט-אט "התקלקלנו" ונכנסו לחיינו פחדים, דאגות, קשיים וכו'. כעת אנו מוצאים עצמנו חוששים שמשהו ישתבש לגבי נושא השאלה –מצב שיכול להביא לחוסר שלמות שממנו הדברים מדרדרים. 

הדרך למקום האידיאלי בחיינו אינה קלה ובכדי להגיע אליו אנו קודם צריכים לטפל בכל מה שמפריע וחוסם אותנו. עלינו לפתוח את תיבת פנדורה האישית שלנו, להוציא את הלכלוך ולהתנקות. עלינו להתעמת ללא חשש עם פחדים, בעיות, זיכרונות כואבים ולדבר על מה שמפריע לנו. בכדי לפתור את הבעיה –אנו צריכים לפעול מתוך המקום הכי כנה ואמיתי שלנו. 

הכוכב הוא קלף של תקווה, אופטימיות, אהבה, אושר והצלחה, אך בעיקר זהו קלף של תמימות, כנות וטוהר. הקלף מראה כי  אסור לנו להסתיר דברים מעצמנו ומאחרים – הכול צריך להיות פשוט ונקי בחיינו.

הנושאים שבהם הקלף חזק (זיקה): התאהבות וחיזור, תמימות, כנות, סוד שמסתירים

  זוגיות
תומך כנות, פתיחות, אהבה אמיתית, אמון, נכונות לפתח מערכת יחסים עמוקה וכנה.
חוסם נאיביות, קושי להתנהג בהתאם לחוקי החיזור.
  קריירה
תומך נכונות לתת ולעזור, חשיבה קדימה, כנות, עובד/מעסיק הראוי לאמון.
חוסם נטייה לאופטימיות מוגזמת, נטייה לתת אמון בקלות ולהתאכזב.
To read about The Star in English »

אני מקווה שהפקת תועלת מהמידע על קלף הכוכב
מה תרצה/י לעשות עכשיו?

לעשות מיני קורס להכרת הקריאה בקלפי טארוט – בחינם »

קורס וידאו דרך האינטרנט ההמעניק כלים בסיסיים שיאפשרו לך לדעת לקרוא בקלפים. הקורס כולל לימוד מעמיק של קריאת ה-אס.או.אס (קריאת טארוט בסיסית).

חנות טארוט

לבקר בחנות »

תמצאו בחנות: קלפים, ספר ללימוד קריאה בטארוט, קורסים מקצועיים וגם מיני קורסים קצרים דרך האינטרנט. הזדמנות להעמיק וללמוד עוד, ובאותה הזדמנות להביע תמיכה באתר (: »

4.3 (85.23%) 65 votes

תגובות פייסבוק

5 תגובות על “הכוכב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.