יש לי שיטה כיצד לזכות בלוטו ואני רוצה לגלות לכולם את הסוד – איך עושים את זה.
והאמת – זה ממש לא מסובך.
מה שצריך זה רק שישה שקלים (5.8 ₪ לייתר דיוק) וכמה דקות פנויות. לא צריך מזל, מספרים מנצחים, או שיטות דאבל. בשיטה שלי זה תמיד מצליח.
מה שצריך זו כוונה.
"טוב", בטח יגידו חלק מהקוראים הסקפטיים, "הנה שוב מתחילים עם העניינים הרוחניים" ולפני שאתם הולכים ומפסידים את הזכייה הגדולה, אומר לכם שאתם צודקים הנה אני מתחיל את העניינים הרוחניים אבל לפני שאתם פוסלים, אשאל אתכם: מה יש לכם להפסיד?  שישה שקלים?  על זה אתם מתקטנים איתי? הרי זה אפילו לא מחיר של חצי מנה פלאפל. לא שווה לנסות?
ודבר שני אומר שאני בטוח שחלק מכם, אלו שמנסים שיטות אחרות והולכים לתחנות לוטו, אם תסתכלו שם ימינה ושמאלה (אתם בטוח שלא עושים את זה – רק האחרים), תגלו שהאנשים שם מנסים שיטות לא פחות מוזרות: תפילות, יריקות, קמעות, נדרים והסכמים סודיים עם אלוהים, מלאכים ואפילו עם אלים זוטרים.
אז, מה כבר ביקשתי?
טיפה כוונה.
קצת אמונה.
ושנכוון אותם למקום הנכון.

טוב, אז איך עושים את זה?

איך לזכות בלוטו, איך זוכים בלוטו

יש שאלה בנושא איך לזכות בלוטו או משהו שרציתם להוסיף? כתבו בתגובות!

הסוד הוא להבין שתחנת הלוטו הקרובה היא בעצם סוג של מקדש, גשר המקשר בינינו לבין השפע וההצלחה לה אנחנו מחכים. ושם אנו יכולים להתכוונן, לזמן ולקבל שפע.

החלק החשוב הוא שכשאתם ממלאים את מספרי הלוטו אל תחשבו על כמה כסף אתם רוצים, כיוון שהיקום, או מנגנון השפע, לא עובד ככה. בעולם הרוח אין כסף כי אם אושר, שמחה, הגשמה עצמית, ובקיצור כל מה שהיינו רוצים שיהיה לנו אם היה לנו כסף.
בנקודה זו רוב האנשים טועים. כשהם ממלאים את מספרי הלוטו הם מבקשים לזכות בעשרים מיליון שקל, במכונית, וכאן הם מאבדים את הזכייה.
לא כי לוטו הוא מס על חלומות, אלא כי היקום רק מחכה שתבקשו שפע, הוא רוצה לתת אותו והרבה, אך השפע שאנו צריכים ברוב המקרים לא צריך לבוא בצורה של כסף. עובדה:  רוב אלו שזכו בסכומי כסף גדולים לא הפכו למאושרים יותר, נהפוך הוא.
למלא לוטו זהו תהליך של בקשת שפע. זו פשוט הדרך שלנו להגיד ליקום: "היי, אני כאן ואני רוצה שפע" וכשנבוא ממקום זה, וכשנבקש רק שפע – הוא יגיע.
משהו ישתנה ונוכל לראות כיצד תחום שהיה תקוע בחיינו כמו זוגיות, פרנסה, לימודים, מתחיל להשתחרר.
וכולם זוכים.

תחשבו על זה. למלא לוטו זהו תהליך של הצהרת כוונות, ובמחיר מגוחך של פחות משישה שקלים (שני ביסים של מנה פלאפל) אנו מקבלים הזדמנות להגיד ליקום מה אנו רוצים.
זה פשוט גאוני. איפה עוד יש לנו לגיטימציה לעמוד ולבקש ישירות מהיקום מה שאנו רוצים? להתפלל ישירות למול האלוהות?
והחלק הכי מעניין – בסיום הטקס אנו מקבלים קבלה, אישור לכך שהטקס עבר כשורה.

ולכן שוב אומר: כדי לזכות בלוטו כל שאנו צריכים זה:
טיפה כוונה
קצת אמונה
ולכוון אותם למקום הנכון.

אגב, יכול להיות שכרטיס הלוטו שלכם יזכה בסכום כסף משמעותי. אם זכיתם במעל חצי מיליון שקל, סביר שלא עשיתם את מה שאמרתי כמו שצריך ושהכוונה שלכם לא הייתה טהורה. במקרה כזה לא צריך להילחץ, לא להיכנס לפאניקה, כי לא קרה כלום. צריך להפקיד את הכסף בבנק ולהמשיך ולחזור על תהליך בקשת השפע כפי שכתבתי למעלה.

ואם בכול זאת את רוצים לקבל רעיונות כיצד לנחש את מספרי הלוטו – אתם מוזמנים לקרוא את המאמר הבא: מספרי הלוטו הם…

זכייה נעימה,

שגיא

יש שאלה בנושא איך זוכים בלוטו או משהו שרציתם להוסיף? כתבו בתגובות!

Save

הכותב: שגיא מנדלבוים

© שגיא מנדלבוים מטפל בהומיאופתיה קלאסית, ובעל ניסיון של 27 שנים בלימוד והוראה של קורסים וסדנאות בנושאי טארוט וחלומות אותם הוא מלמד בתל-אביב ובמרכזים שונים ברחבי הארץ. את שגיא הנכם מוזמנים לפגוש בהרצאת המבוא הקרובה וכן בקורסים: טארוט, טארוט מתקדמים ובקורס פענוח חלומות.
על הכותב בהרחבה

40 thoughts on “איך לזכות בלוטו”

 1. אם אני מוצי שנה מספרי בכול טבלה זה אומר זכיתי או לא זכיתי ולא יודע מה איך כניתי לוטו דרך מכונה ורוצה לדעת אם זכיתי או לא

 2. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  אז צריך לשלוח טופס לוטו ולבוא ממקום של שפע ולא בקשה של מכוניות בתים וכו'?

 3. גם אם לא זוכים אשליה זה בראי לנפש כך אמר לי הפסיכולוג

 4. דריק שארפ

  טיפול פסיכיאטרי דחוף…..
  לא להאמין שאנשים באמת אוכלים את זה

 5. אנונימית

  מילאתי לפני כמה ימים לוטו ובהגדלה שהייתה שלושה מספרים ניחשתי נכון וכל השאר כלום. העניין הוא לא חיפשתי שפע, חיפשתי לקנות סופסוף לאמא שלי בית, לתת לה את האפשרות לעשות את כל הדברים שהיא תמיד רצתה, שסופסוף יהיה לה מטבח גדול עם בר באמצע כמו שהיא תמיד רצתה, גינה כדי שהיא תוכל לטפח, כסף לקחת אותי ואת אחי הקטן למדינות שהיא תמיד רצתה לקחת, לראות סרטים בוי איי פי כל שבוע, אבל יותר מכל רציתי להעניק לה נחת או אפשרות להתפטר מהעבודה שהיא לא אוהבת עד שהיא תמצא אחת שכן בלי לדאוג מה יהיה החודש הזה ומה החודש הבא. אלה היו הכוונות שלי, וחזרתי על הכוונות הללו כל בוקר וכל ערב מספר פעמים כי זה מה שרציתי. האם אני בדרך הנכונה?

  1. לא יודעת באיזה דרך את/ה אבל אמא שלך צריכה להיות גאה בך 🙂 תענק/י המון אהבה ושמחה והשאר יגיע 🙂

 6. זה "הסוד" שלך !? חשבתי יש לך מידע מהCIA סתם בלבולי שכל,כל אחד יודע בדיוק את מה שציינת בסוף,סתם עושה בטח כסף על חשבוננו שהיכנסו לאתר שלו וירוויח מגוגל או לא ידע מאיזה אתר

 7. ב"ה ליוני, בפשטות הכוונה היא להתפלל לה' יתברך ממנו השפע הברכה והפרנסה.
  הכוונה הנ"ל עוזרת לקיים מה שנאמר על ידי האדמור הצמח צדק "חשוב טוב יהיה טוב"

 8. השפע זה אנרגיות חיוביות שאנחנו אמורים להתמלא בהם, במקום מחשבות רעות ותחושות שהיקום סגור בפנינו או שאין לנו מזל. פשוט לחשוב כול היום מחשבות טובות וככה תמגנטו את האנרגיות הטובות ביקום לרצונות שלכם.

 9. קריסטינה

  "הסוד" מקורי… ללמד פה את מה שכתבו במספר ספרים והוציאו עליו סרט

 10. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  האם אתה זכית או שהסנדלר הולך יחף?

 11. היה לי פעם מקרה מעניין, קניתי לוטו בשביל שפע, לא דווקא בשביל לזכות בכרטיס הזה. וביום הזה קיבלתי סכום כסף שהיה מגיע לי ממישהו. ואני מיד אמרתי: הנה, קניתי לוטו – קיבלתי כסף. זה עובד…
  תודה

 12. זה ממש דפוק ליזכות בכמה שיותר זה יותר טוב רוחניות זה סתם

  1. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

   חופשי שטויות במיץ . האם האדון שפע זכה?
   אמן שיהיה שפע בריאות שפע פרנסה שפע מכל שפע טוב רק ההוא שם למעלה יכול להעניק לנו את זה.

 13. מה הכוונה ב״אם זכיתם במעל חצי מליון שקל, סביר שלא עשיתם את מה שאמרתי כמו שצריך ושהכוונה שלכם לא הייתה טהורה״?

  1. לאה אור חיים

   חחחח על טופס לוטו שתי קוביות כי במזל יש להשקיע גרוש.. ולבד בלי למלא הרי איך השפע ימצא אותך?? בהצלחה

 14. הי,
  קראתי וזה עורר בי חיוך פנימי של שמחה, תוך כדי קריאה גם ביקשתי שמחה ושלמות למשפחה,שפע של של בריאות ,שמחה ואהבת חינם, אמן לי לך ולכל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *