ערכה ספר וקורסים בהנחה

"גילוי עתידות הוא עסק מאד מדויק ואמין. הבעיה היא אנשים, הם יכולים בכל רגע להחליט לעשות מה שהם רוצים ולקלקל את הכל"

גילוי עתידות הוא עסק מאד מדויק ואמין. הבעיה היא אנשים, הם יכולים בכל רגע להחליט לעשות מה שהם רוצים ולקלקל את הכל.

Save

Save

הכותב: שגיא מנדלבוים

© שגיא מנדלבוים מטפל בהומיאופתיה קלאסית, ובעל ניסיון של 27 שנים בלימוד והוראה של קורסים וסדנאות בנושאי טארוט וחלומות אותם הוא מלמד בתל-אביב ובמרכזים שונים ברחבי הארץ. את שגיא הנכם מוזמנים לפגוש בהרצאת המבוא הקרובה וכן בקורסים: טארוט, טארוט מתקדמים ובקורס פענוח חלומות.
על הכותב בהרחבה

2 thoughts on “"גילוי עתידות הוא עסק מאד מדויק ואמין. הבעיה היא אנשים, הם יכולים בכל רגע להחליט לעשות מה שהם רוצים ולקלקל את הכל"”

 1. שבוע מבורך אני מאלה שהאמנתי במסטיקה על כל גוונהה. הן בטארות, גילוי עתידות וכולי. נגדיר לפי הבנתי את הענין: כשאדם ניגש למסטיקן תלוי מה מצבו הנפשי באותו רגע. אני כותב דברים אלו משום שבמהלך שנות חיי ( היום אני בן 69) הלכתי לשמוע עלי מבחינה כספית עלה לי הון ובכל זאת עד חודש מרץ השנה 2015 הייתי אצל אשה שמופיעה בשידורי זמן מסטיקה מה אומר? כלום מכל מה שאמרה כאילו לא אמרה והיא לא היחידה היו עוד לפניה ואמרתי לה את זה ענתה לי לא אצלי הכל עובד. אז אמרה. ואני בטוח שאני לא היחיד. מה תגיד על זה?

  1. שגיא מנדלבוים

   שלום יצחק,
   התשובה שלי היא קצרה ופשוטה:
   דעתי היא שהעתיד לא נקבע ולכן אין טעם לנסות לנחש מה יהיה.
   מצד שני, אם נתמקד בהווה, נבין היכן אנו שוגים, איפה הבעיה, נתבונן על הפטונציאל ובמה שניתן לתקן – נוכל לשפר את העתיד שלנו.
   מאחל לך שבהמשך הדרך תמצא מייעצים היכולים לעזור לך להבין את הווה ולעזור להבין מה צריך לעשות במקום לנסות לנחש מה יקרה.
   שגיא

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *