קורס התפתחות והעצמה אישית דרך פתרון חלומות

המסכה של מזל אריה (מלכת המטות) וגם… איך הם מתנהגים במיטה?

המסכה של מזל אריה | מלכת המטות בקריאה | מזל אריה במיטה

את המסכה של מזל אריה כולם מכירים. זו המסכה של המנהיג, המלך, זה שכולם הולכים אחריו בעיניים עצומות, האדם שנמצא בקצה הפירמידה, זה שבמרכז העניינים. הוא אוהב ליהנות, יודע לשלוט על הממלכה שלו, מאציל סמכויות ומנהל.

אחד הכישורים הטבעיים של לובש המסכה של מזל אריה הוא היכולת המולדת להנהיג ולהאציל סמכויות. יש משהו ממגנט אצל לובשי מסיכות אלו שגורם לכולם להקשיב להם וללכת אחריהם בעיניים עצומות, וההנהגה שלהם היא זו שתגרום לדברים להיעשות.
כך למשל אם קבוצה של חברים מתכננים לפיקניק בחיק הטבע, לובש מסיכה של מזל אריה הוא זה שיודע לחלק את התפקידים לכולם: "אתה אחראי על הבשר", "ואתה על הרכבים", "ואת על החמוצים והפיתות," וכך כולם יקבלו פקודות שימולאו במלואן. ומה עושה לובש המסכה? כלום. הוא המנהל שלא עושה דבר, אך אל תטעו, זה חשוב שהוא לא יעשה דבר, כי הוא זה שצריך לנהל וכמה ימים לפני האירוע הוא יתקשר לאנשים וישאל אותם: "ארגנת כבר את החמוצים?", יש רכבים?", הבשר מוכן?" ואם מישהו לא יעשה את העבודה הוא יעשה אותה במקומו והעבודה תתבצע. אך אל תדאגו, מלאכת הניהול של מלכת המטות היא כה מושלמת, שבפועל לובש המסכה זו אינו צריך לעשות דבר פרט לניהול, והאירוע יהיה מושלם, ומוצלח ממנו אף אחד לא יוכל לנהל.

לובש מסיכה של מזל אריה אוהב להיות במרכז העניינים, והוא מהר מאד יגלה שיש לו נטייה למקצועות כמו משחק, פרסום, הוראה. הוא אוהב להיות במרכז הבמה, הוא צריך שימחאו לו כפיים ואלו הלובשים מסיכה זו יותר מידי זמן, צריכים מאד להיזהר מהאגו שמסיכה זו מחזקת, כיוון שמי ששוכח להסיר את המסכה של מזל אריה נוטה לחשוב רק על עצמו, ובכך מבטל את כל התכונות הנהדרות האחרות שיש לו, שהבולטת מבניהן היא הנדיבות שלו.

אחד הכישורים הטבעיים של לובש המסכה של מזל אריה הוא היכולת המולדת להנהיג ולהאציל סמכויות. יש משהו ממגנט אצל לובשי מסיכות אלו שגורם לכולם להקשיב להם וללכת אחריהם בעיניים עצומות, וההנהגה שלהם היא זו שתגרום לדברים להיעשות.

בזכות יכולת ההנהגה שלו והעובדה שהוא אוהב להיות במרכז העניינים, נמצא אצל לובש המסכה של מזל אריה נטייה טבעית לניהול. פעמים רבות נפגוש בו בתפקידי ניהול, כאיש עסקים וקרייריסט. הוא יודע לנהל ונראה כאילו השפע נדבק אליו, כל מה שהוא עושה מצליח. בשונה מלובש המסכה של מזל גדי שהינו מנהל מצויין בגלל סדר, ארגון ושליטה עליהם הוא שומר באדיקות, הניהול של לובש המסכה של מזל אריה מגיע ממקום של מנהיגות כריזמטית, והוא סוחף את כולם אחריו.

לובש המסכה של מזל אריה אוהב מאוד ילדים. זה יכול לבוא לידי ביטוי ברצון לעשות ילדים, והרבה פעמים מתעוררת אצלם הרצון לעסוק בתחומים בהם מטפלים בילדים. בכלל לובש מסיכה זה פעמים רבות יהיה בעצמו ילד שעוד לא התבגר ואולי בשל כך יש לו גישה טובה כל כך לילדים. למלך, הארכיטיפ אותו מייצג הקלף, למעשה לא הייתה ילדות. כבר מגיל צעיר הוא נכנס לתפקיד "המלך": היו לו מחויבויות, תפקידים, ציפו ממנו לכל דבר, פרט ללהיות ילד. לכן כמתבגר אנו נפגוש לא פעם את לובשי מסיכות אלו כ"ילדים מגודלים" הכלואים בתוך "אני" רציני. כך נוכל לגלות שהמנכ"ל החשוב, אוהב רכבות משחק, ושיש לו במשרד הגדול והמפואר, רכבת שבלחיצת כפתור רצה על מסילה המקיפה את כל החדר.

לובש המסכה של מזל אריה מאוד נהנתן. הוא אוהב לבלות, ולהיות חבר שלו זה מזל גדול. אצל לובש מסכה זו, הכול בגדול, בשפע, והוא מאוד נדיב. גם בהתנהגות ובתפיסה שלו הוא מלך: הוא יישב מסעדות מפוארות, כשהוא יישב עם חבר לאכול אז זה יהיה "על חשבונו", הוא לא יאהב לאכול פלאפל וללכלך את הידיים (שלא נדבר על החולצה חס וחלילה), הוא לא ישתה מים בכוס פלסטיק, אלא יעדיף לאכול ולשתות בכלים מהודרים ולמה? שוב, כי הוא המלך. זה טבוע בו וכך הוא מרגיש.

אך מעבר לכל זה הרעיון המרכזי העומד מאחורי מסיכה זו הוא פשוט לצאת ולבלות, והדרך הטובה ביותר של לובשי המסכה של מזל אריה לקדם את חייהם הוא להשתחרר ולהינות. כך למשל אם הם ילבשו את המסכה של מזל אריה בעבודה או בדייט הם יוכלו להיות חופשיים, להתנהג בטבעיות, להינות ולבלות וכשהם יעשו את זה הכול יתחיל להתקדם בחייהם.

 

מלכת המטות בקריאה

מזל אריה (הקלף מלכת המטות) ומזל דלי (הקלף מלכת החרבות) יושבים אחד מול השני על גלגל המזלות האסטרולוגי וצריכים ללמוד אחד מהשני. מזל אריה צריך ללמוד ממזל דלי פחות לחשוב על הנאות ועל הסביבה הקרובה לו, יותר לחשוב על העתיד, על החברה ועל אידיאלים. מזל דלי צריך ללמוד ממזל אריה להכניס יותר כייף לחיים, לבלות, לחשוב יותר על עצמו ופחות על אחרים. 

את התשובה לשאלה: "כיצד לפרש את הקלף מלכת המטות, המייצגת את מזל אריה בקלפי הטארוט בקריאה?",  אתם מוזמנים לקרוא כאן במדור הפרושים של הקלפי טארוט בו אני כותב על הקלף מלכת המטות בהרחבה.

מלכת-מטות2

בני מזל אריה (מלכת המטות) במיטה

מזל דגים במטיה

את סדרת המאמרים "סקסמיסטי" כתבתי עם לילה מיכל ליאור בשנת 2006 עבור מדור הטארוט שלי בוואלה במטרה להראות שלקלפי טארוט בכלל ולקלפי החצר בפרט ישנם צדדים רבים. הם מציגים את הלך הרוח שלנו ויכולים להיות ספציפיים עד כדי כך שניתן לראות דרכם כיצד אנו מתנהגים וחושבים במיטה.וכך, אם סתם בא לנו "לבדוק" איך המיועד/ת מתנהג/ת במיטה, אפשר לעשות זאת עם הקלפים. אם בקריאה ייצא לכם קלף נסיך הגביעים, הרי שכעת תוכלו לדעת מה מצפה לכם.

לילה מיכל היא אסטרו-סקסולוגית, מטפלת הוליסטית, ומנחה מסיבת רווקות וערבי נשים, ואני רוצה להודות לה על שתרמה מהידע שלה והסכימה להיות שותפה לפרוייקט נפלא ומשעשע זה, ואני מקווה שתקחו את החלק הזה בהומור.

בת מזל אריה במיטה

את בת מזל אריה היפה והחושנית תגלה גם במסיבה המונית,  היא לא חייבת להיות היפה ביותר,  אך היא כריזמטית ועטופה בהילה מסנוורת המבליטה אותה משאר חברותיה. היא נדיבה וליבה גדול ורחב, קשה לה להגיד לא כשמבקשים ממנה טובה, אך חשוב לזכור להראות לה הוקרת תודה והערכה כי זה בעצם הדלק שמניע אותה להמשיך לעזור ולתת לאנשים שמסביבה.
העולם כולו הוא מראה שדמותה של האריה משתקפת דרכו, היא לומדת להכיר את עצמה דרך עיניהם של אחרים לכן חשוב לה תמיד לצאת בסדר למרות שאת דעותיה והשקפותיה היא לא תשמור לעצמה.
היא חברותית מאוד ובעלת כריזמה ולמרות גאוותה קל לאנשים לחבב אותה, היא תמיד תרצה לנהל, לעזור וכמובן להגיד את המילה האחרונה.
היא חייבת לדעת שהיא מעוררת בך הערצה מטורפת כך שאם לא, היא לא תתאמץ יותר ותעזוב. היא שתלטנית מטבעה אולם אוהבת היא גם להתפנק כמו חתול בית מפונק.

איך היא מתנהגת במיטה?

היא חתולת מין ואהבה. בת מזל אריה היא מראה המשקפת את הערצה שהיא דורשת ומקבלת. חייה המיניים מנוהלים על ידי אותה הערצה, היא ציידת מוכשרת ביותר וגישתה ערמומית ומפתה. אחרי שלכדה את טרפה, היא תתפשט לאט לאט ותפתיע עם לבנים סקסיים מתחרה, כשהיא מסתכלת כל הזמן בעיניך כדי לראות את הערצה והמשיכה שהיא גורמת לך, זה הדבר שמדליק אותה יותר מכל. כבת מזל אש היא מתחממת בקלות וקל להביא אותה לאורגזמה.

מה מדליק אותה במיטה?

הכי מדליק את בת מזל אריה זה שנדלקים ממנה. האש שלה נדלקת כאשר הגבר נטרף ממנה, היא זקוקה להמון מחמאות על יופייה ועל ביצועיה, זה הסוד הגדול של המיניות שלה. היא נהנית לשלוט וגם תאהב להראות את ביצועיה במין אוראלי היא פשוט נהנית להדליק.
היא זקוקה להרבה מגע והרבה חיבה וכמו שהיא אוהבת שמחמיאים לה, כך היא אוהבת שמלקקים אותה בכל הגוף. התנוחה האהודה עליה היא התנוחה בה היא נמצאת מעליך כך שתוכל לראות אותך מתענג על גופה.

מה מצפה מגבר במיטה?

היא מצפה ליחס של מלכה, תעריץ אותה, תאמר לה כמה היא מגרה אותך, תראה לך את תשוקתך ללא מעצורים, מובטחת לך הנאה מדהימה. וכמובן מומלץ שתדע איך לשלוט בעצמך ולא להגיע מהר לסיפוק כי אז היא יכולה להתקרר ולהתאכזב.

איזה גבר מדליק אותה?

היא נמשכת לגברים נאים, חזקים, חכמים ומלאי בטחון ועוצמה, גברים חלשים וצייתנים היא אוכלת לארוחת הבוקר, היא זקוקה להרגיש את  עוצמתו של הגבר שאתה.

בן מזל אריה במיטה

אריה

כשהוא נכנס לחדר אי אפשר שלא לחוש בכריזמה שהוא מקרין, נשים נמשכות לחום שלו וגברים נמשכים לנדיבות שלו, הוא אוהב להיות במרכז ואוהב להיות נאהב.
הוא מקבל את כוחו וחיוניותו מהשמש לכן הוא בעל אנרגיה רבה ויצירתיות שופעת, כל מה שהוא עושה הוא עושה בגדול, הוא אוהב להרשים ויש לו מה לאומר על כל דבר בעולם. שום דבר לא מפחיד אותו יותר מאשר נידוי חברתי או לגלוג, לכן הוא ירגיש צורך להיות בשליטה כל הזמן.

הוא מודע לכוח שיש לו על נשים, אך אינו מנצל זאת לרעה, הוא נהנה הנאה מרובה מפלרטוטים, ורוצה שתעניקי לו מחמאות בלי סוף, ספרי לו על עצמו על חכמתו,על גבריותו וכמה טוב הוא במיטה, זה ירומם אותו עד בלי סוף ויעורר אותו לתת לך מטובו עוד ועוד. האריה הוא רומנטיקן בנשמה ואם הוא מאוהב הוא ישקיע במחוות רומנטיות גרנדיוזיות. הוא בטוח שכל אישה שירצה תיפול לרשתו מיד, לכן מומלץ לך לתת לו לרדוף אחרייך קצת.

איך הוא מתנהג במיטה?

האריה הקלאסי נהנה לשכב במיטה ולתת לך ליהנות ממערומיו החטובים, הוא יצפה שתתלהבי ותעריצי את גופו ותבצעי בו מין אוראלי בהנאה. לפעמים הוא ירצה לשחק במשחקי שליטה, הוא יאהב אותך כנועה, אך יש אריות, בדרך כלל כאלו עם תפקיד בכיר מאוד, שירצו להתמסר לך ולהיות תחת שליטתך.
הוא כמובן יאהב להיות בשליטה ולכן יגרו אותו תנוחות כמו ה"דוגי סטייל", אך יחד עם זאת הוא יאהב גם תנוחות בהן הוא יכול להביע חיבה ואהבה כגון תנוחת הישיבה בה שני בני הזוג יושבים ומלטפים אחד את השני.

מה מדליק אותו במיטה?

מדליק אותו כמובן לראות אותך מתענגת מביצועיו, הוא לא יוכל לסבול דחייה והאגו שלו זקוק לפידבקים חיוביים כל הזמן. הוא יאהב אם תתני לו את ההרגשה שהוא כובש אותך כל פעם מחדש.

מה הוא מצפה מאישה במיטה?

הוא מצפה להערצה, לחיבה ולאהבה.  מזל אריה הוא מזל האהבה הגדולה ואישה חכמה שרוצה ללכוד אותו לא תפסיק להרעיף עליו מחמאות, חיזורים. צריך לתת לו להרגיש כי הוא מרכז עולמה של האישה.

איזה אישה מדליקה אותו?

האריה אוהב להתאהב. הוא נותן פעמים רבות לדמיון ופנטזיה לעשות את שלהם ובדרך כלל מתאהב בקלות.  הוא רגיל שנשים מתלהבות ונופלות לרגליו, נמשך לנשים יפות ואינטליגנטיות והוא סולד מנשים המוניות ווולגריות. אישה דעתנית וחופשייה ברוחה תמשוך אותו אך קרוב לוודאי שבמקום לעשות אהבה הם יתנצחו עד אין סוף.

לכל המאמרים בסדרה 12 המזלות האסטרולוגיים »

הכותב: שגיא מנדלבוים

© שגיא מנדלבוים מטפל בהומיאופתיה קלאסית, ובעל ניסיון של 26 שנים בלימוד והוראה של קורסים וסדנאות בנושאי טארוט וחלומות אותם הוא מלמד בתל-אביב ובמרכזים שונים ברחבי הארץ. את שגיא הנכם מוזמנים לפגוש בהרצאת המבוא הקרובה וכן בקורסים: טארוט, טארוט מתקדמים ובקורס פענוח חלומות.
על הכותב בהרחבה

14 thoughts on “המסכה של מזל אריה (מלכת המטות) וגם… איך הם מתנהגים במיטה?”

 1. גיליתי עכשיו שאני תואמת לתיאור מזל אריה , ואז הבנתי שהבן זוג שלי הוא גם מזל אריה 😅
  ומה שכתבת לגבי נתנצח במקום לעשות אהבה זה מאוד מדוייק, בכללי הכל מדוייק , השאלה עם 2 אריות מסתדרים

 2. חחחחח… הרגת 😂😂😂 מה שאני כן יוכל לומר שרוב מה שרשום כאן נכון, אבל תאכלס בעניינים של חדרי חדרים לא אוכל לדעת כי לא התנשאתי, אבל בשאר הדברים אני יוכל לומר שזה אמת….😝

  1. אנונימי

   חחחחח… הרגת 😂😂😂 מה שאני כן יוכל לומר שרוב מה שרשום כאן נכון, אבל תאכלס בעניינים של חדרי חדרים לא אוכל לדעת כי לא התנשאתי, אבל בשאר הדברים אני יוכל לומר שזה אמת….😝

 3. כל כך מדוייק ונכון וואו,שאפו קראתי על עצמי והסכמתי עם כל מילה

 4. קשה לי להתחבר לכל הדברים אני מאמין שכמו בן מלך צריך להיוולד למישהו שמכוון.

 5. מאד מעניין מה שאתה כותב אבל אני אישית לא מתחברת כ"אני" למסיכה של האריה.יותר לדלי.אני לא אתן מטלות אלא אדאג לבד להכין הכל…איך אני יכולה לדעת איזו מסיכה הכי מתאימה לי?

 6. מאמר נכון, מלבד זה שהכרתי הרבה דליים שחשבו קודם כל על עצמם.

  1. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

   לא ייתכן. הדליים כ"כ קולקטיביים אנושיים והומניים. היכרתי לפחות שלוש בחורות כאלו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *