לקבוצת הוואטסאפ – מסר לסוף השבוע 13-19.10.23 נסיך החרבות

נסיך המטבעות

חוסם/ תומך

נסיך החרבות
נסיך החרבות

כיוון ומסר

התלוי

חוסם/ תומך

קלף התשובה – כיוון ומסר לסוף השבוע שלך (ולימים שאחרי): נסיך החרבות

לפני שנגלה את המסר, נבין קצת את הקלף ונלמד את הסוד של נסיך החרבות:

נסיך החרבות הוא קלף חצר, כלומר הוא אחד מהקלפים המייצגים את 12 המזלות, ומייצגים מעין מסיכות שאנחנו שמים על עצמנו בעת הצורך, מול סיטואציות חיים משתנות. הנסיך הזה מייצג את האנרגיה של מזל תאומים, שהוא הצד הוורבלי שלנו, הוא מייצג את כישרון הביטוי והקסם האישי שקיים בנו. כשאנו מחוברים לצד הזה אנו מלאים אנרגיה, יכולים לשווק כל דבר. אנו יכולים להפגין ביטחון וידע, "למכור" את עצמנו כמו שצריך וליצור קשרים חדשים הן בתחום הקריירה והן בחיים האישיים.

ויש עוד…

זה הצד בנו שמצטיין במכירות אינטרנטיות ובתקשורת אינטרנטית בכלל, החלק בנו שיודע ואפילו בא לו להשקיע בעמוד הפייסבוק, האינסטה או הטיקטוק שלנו, לפתוח פרופיל באתר הכרויות או בלינקדאין – תלוי מה אנו רוצים לקדם.
אבל יחד עם זאת, הנסיך המסוים הזה מעלה גם את הצד חסר הסבלנות שבנו. לצד הסקרנות שלנו והחיבה לידע, אנו מגלים שקשה לנו לדבוק במטרה אחת, ואם הוא יוצא בקריאה אנו צריכים למצוא פתרונות לחלק זה, שכן הרצון לגוון יכול להכשיל אותנו.

מה המסר לסוף השבוע?

קודם כל, נסיך החרבות הוא קלף חצר ולכן המסר הגדול ביותר של קלף זה – הוא להגיד "כן!"

להגיד "כן!" לכל הצעה, דרישה, בקשה, ובמיוחד כשלא בא לנו.

למה?

כי קלפי החצר מייצגים הזדמנויות שאנו מפספסים בגלל שבדיוק עכשיו, לא בא לנו, אין לנו חשק, אנו עייפים, כי אנו מחכים לשליח של הסופר או כל תירוץ אחר שלמעשה לא רלוונטי.

בלי קשר להזדמנויות שאנו עלולים להפסיד השבוע, זה בדיוק הזמן לנסות להביע את עצמנו ולתקשר עם אלו שחשובים לנו: בני משפחה (במיוחד אחים ואחיות, אגב כי לנסיך החרבות יש זיקה לאחים ואחיות), חברים ובני/בנות זוג.
ברור שצריך להתקשר ולשאול מה נשמע ואפילו להציע להיפגש. אבל אפשר גם לשלוח הודעה בווצאצפ, לעשות לייק באינסטה או בפייסבוק. תאמינו או לא, אבל לפעמים לייק או תגובה שלכם יכולה לעשות לצד השני את היום.

עם אלו שאנו פחות מכירים – שבוע זה הוא במיוחד זמן טוב לפלרטט, להצחיק ולהקסים, בין אם מדובר בהתכתבות ראשונית באתר היכרויות, בחילופי דברים בוואטסאפ או במפגשים פנים מול פנים, היכולת השיווקית שלך בשיאה אז כדאי לך להשתמש בה.

כל דבר בעולם יכול להיות מוצג באופן מושך ומקסים עם המילים הנכונות, גם חסרונות אישיותיים או מצב כלכלי לא אופטימלי יכולים להיות אטרקטיביים עם הגישה הנכונה, הקלילה וההומוריסטית שלך. כדאי לך לנסות זאת.

בגלל חוסר הסבלנות של קלף זה, בשבוע זה, כדאי לך לתת לדברים יותר מצ'אנס אחד. מומלץ  להיות סבלניים וללמוד למצוא שלל פתרונות בתוך המערכת, מבלי לנטוש או להחליף מוקד. אם מבצבץ שעמום במערכת היחסים שלך, זה הזמן לנסות לגוון יחד עם בת/בן הזוג ולמצוא פעילויות משותפות מרגשות. אם העבודה נראית שגרתית, אפשר לחפש פרויקטים חדשים מבלי להחליף את מסגרת העבודה. 

נסיך החרבות
נסיך החרבות

קלף תומך/חוסם – מה עוזר/מפריע לך לממש את המסר? נסיך המטבעות

נסיך המטבעות, גם הוא קלף חצר, מאופיין בשיטתיות ובסדר, והוא יכול להפריע מעט לקסם האישי של נסיך החרבות אבל הכול כמובן תלוי סיטואציה. אם לאחרונה אתם מקפצים מדבר לדבר יותר מדי (נסיך החרבות קצת כזה – בפן השלילי שלו), נסיך המטבעות יכול לתת לכם קונטרה, לאזן, להחזיר אתכם לקרקע, לבקש מכם להכין טבלאות ורשימת משימות מסודרת, להחזיר לכם את היציבות במשימות היום יום או בעבודה, ועוד. אבל אם אתם צריכים קצת לצאת מהקופסה, כדאי לוודא שנסיך המטבעות השקדן והדקדקן לא מפריע לכם בכך. יש מקומות בחיים שבהם אפשר וראוי לנטרל את השיטתיות והקרקוע של הנסיך הזה, כדי לאפשר יותר זרימה, התחדשות, שיח והיכרות אמיתית, יציאה מהקופסה והתנסות בחדש ובשונה. הנסיכים הללו הם שני קצוות שזקוקים לאיזון, ורק לפי מצבכם, תדעו האם ראוי לתת יותר במה לנסיך החרבות השבוע, או שמא נסיך המטבעות יביא לאיזון. 

נסיך המטבעות

קלף חוסם/תומך – מה עוזר/מפריע לי בדרך למטרה? התלוי

קלף התלוי מרמז על כך שכדי לאמץ באופן מלא את גישתו החופשית והסקרנית של נסיך החרבות, עלינו להתאמן בכך. לא מספיק להצהיר "ממחר אני משתנה". יש ליצור סדר יום שתומך בשינוי: להצטרף לאתר היכרויות – ולהיות פעילים בו, להתחיל קורס חדש, להירשם ולפנות זמן ביומן, לשכלל את יכולות השיווק, וגם להתאמן בשטח, לעשות יותר קריאות טארוט, אם אנחנו לומדים בקורס. להיפגש עם יותר אנשים שאנחנו אוהבים וגם לקבוע דייט ממשי ביומן – לא רק דיבורים, וכן הלאה וכן הלאה.

אנחנו צריכים לעשות את השינו שאנחנו חולמים עליו – בפועל, ולא לחכות שהשינוי יקרה לבד.

התלוי

אהבת את הקריאה לסוף השבוע שלך? איזה כיף!

הקריאה נותנת לנו הכוונה ברורה ומדויקת, אבל אולי יתחשק לך להבין יותר את הקריאה הזו ואיך היא עובדת? הנה קישור לסדנת המתנה על פריסת האס.או.אס:

רוצה לדעת איך לקרוא בקלפים באמת? איך לתת לעצמך ולאחרים קריאות מדויקות שפותרות בעיות, מעניקות מידע כמוס ומשמעותי? רוצה שינוי ממשי בנתיבי החיים הכי חשובים שיש (קריירה, זוגיות, התפתחות אישית ומשפחה)? אני בטוח שכן…

אז אני מחכה לך בקישור הזה לעוד מידע על קורס הטארוט ועל איפה בארץ אפשר ללמוד טארוט בגישתי.
כי כבר לא צריך להיכנס לתל-אביב כדי ללמוד טארוט. הקורס שלי זמין גם בבאר שבערחובותחדרהחיפה, וכן – גם אפשר ללמוד מהבית בזום 

הכותב: שגיא מנדלבוים

© שגיא מנדלבוים מטפל בהומיאופתיה קלאסית, ובעל ניסיון של 27 שנים בלימוד והוראה של קורסים וסדנאות בנושאי טארוט וחלומות אותם הוא מלמד בתל-אביב ובמרכזים שונים ברחבי הארץ. את שגיא הנכם מוזמנים לפגוש בהרצאת המבוא הקרובה וכן בקורסים: טארוט, טארוט מתקדמים ובקורס פענוח חלומות.
על הכותב בהרחבה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *