לקבוצת הוואטסאפ, מסר לסוף השבוע 18.8.23 – 24.8.23 – שתי חרבות

היי מה שלומך?

הנה המתנה השבועית הכפולה. 

גם מקבלים מסר שבועי מעמיק של יותר מקלף אחד, וגם לומדים את העקרונות של הקלפים על הדרך!

פריסת האס.או.אס היא מאוד מיוחדת, משום שהיא לא נותנת לנו רק מסר, אלא גם מראה לנו תמונה רחבה יותר, כך המסר שלך לשבוע שלך יכול להיות מעניין, כיפי ומשמעותי.

הפריסה תראה לך לא רק מה המסר השבועי שלך – ועל מה הוא מתבסס, אלא גם מה יעזור לך בדרך למימושו – ומה יפריע לך. ככה נוכל לדעת מה לעשות, אילו מכשולים לעקוף ואיך להתקדם באמת השבוע!

מובן שההסברים גם יגלו לך המון על הקלפים עצמם ולאט לאט יתאפשר לך ללמוד טארוט. אז גם נקבל מסר ונלמד קצת קלפים – בקטנה (:

אביר הגביעים

חוסם/ תומך

שתי חרבות
שתי חרבות

כיוון ומסר

עשר חרבות
עשר חרבות

חוסם/ תומך

קלף התשובה – כיוון ומסר לסוף השבוע שלך (ולימים שאחרי): שתי חרבות

מה המסר השבועי?

2 חרבות הוא קלף שמעיד על ניתוק בגלל חוסר יכולת להתמודד. לפעמים מדובר בניתוק רגשי, אך לרוב, זה דווקא הרגש שחוסם אותנו מלראות דברים בבהירות. השבוע הוא שבוע של פקיחת עיניים, של התמודדות עם המציאות מבחירה, ושל הבנה שאנחנו רוצים שדברים בחיינו יהיו ברורים, נכונים ואמיתיים. זה אומר שעלינו להתמודד עם חשבון הבנק, להסיר את העלטה מניהול החשבונות והקבלות, לעשות בדיקות שדחינו, או להתמודד עם כל בעיה או אישיו שדחקנו הצידה כי לא בא לנו להתמודד. זה יכול להיות ענייני עבודה, משפחה וזוגיות, כמו גם עניינים אישיים. השבוע אנחנו צריכים להיות לוגיים ולהתמודד עם עניינים באופן ישיר. אם אנחנו רוצים "לקפוץ למים" לפרויקט חדש בלי להתבונן לצדדים – כדאי שנעשה רשימה של כל מה שעלול להשתבש כדי שנוכל למנוע תקלות מראש.

מה הסיפור של הקלף

אז אנחנו שוב עם אורסטס הגיבור שלנו, בשלב זה הוא עוד ילד, והוא מצוי במצב נפשי שגורם לו לרצות להינתק מהמצב. מה הסיבה לעוגמת הנפש? לאבא ואמא יש ריב, אבל הריב הוא לא על השאלה אם להזמין היום אוכל אטילקי או סיני, אלא על בעיה קטנה אחרת – אגממנון אבא של אורסטס, הקריב את בתו כקורבן כדי לרצות את האלים.. והאמא? לא מאוד מרוצה, כצפוי. אורסטס מתקשה להתמודד עם הוויכוח, ועם אובדן אחותו הקשה ומתנתק.

שתי חרבות

קלף תומך/חוסם – מה עוזר/מפריע לך לממש את המסר? אביר הגביעים

אביר הגביעים הוא קלף מקסים אבל הוא יכול לשקף גם פנטזיות ולפעמים, בדומה לשתי חרבות, הוא יכול "לתרום" לניתוק שלנו מהמציאות. לכן חשוב כל כך למצוא קווים משיקים בין הקלפים בפריסה. כך אנחנו רואים שלפעמים קלף חיובי, על פניו, יכול "להוציא מעצמו" גם אספקטים שליליים, כי הוא מחזק את אלמנט הניתוק של שתי חרבות.

לכן חשוב כל כך שהשבוע נבדיל בין פנטזיות שאי אפשר לממש – חזרה לאקס רעיל למשל, המשך של פרויקט שמרגיש לנו לא נכון, התחייבות שאנחנו לא רוצים לעשות ועוד, לבין החלטות שבריאות ונכונות לנו. אם נעשה את הרשימה ה"הגיונית" של קלף 2 חרבות נוכל להבדיל טוב יותר בין משאלות בנות מימוש, לבין כאלה שעדיף להפעיל בהן שיקול דעת או לוותר.

קלף חוסם/תומך – מה עוזר/מפריע לי בדרך למטרה? עשר חרבות

עשר חרבות תומך מאוד במסר, משום שהוא קלף של התאוששות אחרי חוויה מתישה. הוא אומר לנו שכדי להתחיל דף חדש השבוע עלינו לבחור במודע דרך אחרת. להימנע ממה שלא עובד, לפקוח עיניים, ולעשות בחירות משקמות, בריאות ונכונות. זה אומר שהשבוע יש לנו בהחלט אפשרות להפסיק תהליכים שליליים (שאנחנו מסרבים לראות) ולבחור בדרכים שאולי הן לא הקלות או הטבעיות לנו ביותר, אבל הן בהחלט אלו שיעשו את השינוי הנכון בדרך. אם אנחנו מתקשים לראות נכון ולהבדיל, אולי כדאי גם להיעזר באנשים שמכירים אותנו, שינחו מבלי לשפוט, ושיתמכו מבלי לגעור בנו. אנחנו לא לבד.

עשר חרבות

אהבת את הקריאה לסוף השבוע שלך? איזה כיף!

הקריאה נותנת לנו הכוונה ברורה ומדויקת, אבל אולי יתחשק לך להבין יותר את הקריאה הזו ואיך היא עובדת? הנה קישור לסדנת המתנה על פריסת האס.או.אס:

רוצה לדעת איך לקרוא בקלפים באמת? איך לתת לעצמך ולאחרים קריאות מדויקות שפותרות בעיות, מעניקות מידע כמוס ומשמעותי? רוצה שינוי ממשי בנתיבי החיים הכי חשובים שיש (קריירה, זוגיות, התפתחות אישית ומשפחה)? אני בטוח שכן…

אז אני מחכה לך בקישור הזה לעוד מידע על קורס הטארוט ועל איפה בארץ אפשר ללמוד טארוט בגישתי.
כי כבר לא צריך להיכנס לתל-אביב כדי ללמוד טארוט. הקורס שלי זמין גם בבאר שבערחובותחדרהחיפה, וכן – גם אפשר ללמוד מהבית בזום 

הכותב: שגיא מנדלבוים

© שגיא מנדלבוים מטפל בהומיאופתיה קלאסית, ובעל ניסיון של 27 שנים בלימוד והוראה של קורסים וסדנאות בנושאי טארוט וחלומות אותם הוא מלמד בתל-אביב ובמרכזים שונים ברחבי הארץ. את שגיא הנכם מוזמנים לפגוש בהרצאת המבוא הקרובה וכן בקורסים: טארוט, טארוט מתקדמים ובקורס פענוח חלומות.
על הכותב בהרחבה

2 thoughts on “לקבוצת הוואטסאפ, מסר לסוף השבוע 18.8.23 – 24.8.23 – שתי חרבות”

  1. יהודית לייבוביץ

    וואו מדוייק.חזרה לבנזוג רעיל-עדיף שלא והקלפים חיזקו זאת.לא להיאחז בפנטזייה,אלא לקרוא את המציאות וקשייה.
    תודה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *