לקבוצת הוואטסאפ – מסר לסוף השבוע 21-27.07.23 – תשע חרבות

היי מה שלומך?

הנה המתנה השבועית הכפולה. 

גם מקבלים מסר שבועי מעמיק של יותר מקלף אחד, וגם לומדים את העקרונות של הקלפים על הדרך!

פריסת האס.או.אס היא מאוד מיוחדת, משום שהיא לא נותנת לנו רק מסר, אלא גם מראה לנו תמונה רחבה יותר, כך המסר שלך לשבוע שלך יכול להיות מעניין, כיפי ומשמעותי.

הפריסה תראה לך לא רק מה המסר השבועי שלך – ועל מה הוא מתבסס, אלא גם מה יעזור לך בדרך למימושו – ומה יפריע לך. ככה נוכל לדעת מה לעשות, אילו מכשולים לעקוף ואיך להתקדם באמת השבוע!

מובן שההסברים גם יגלו לך המון על הקלפים עצמם ולאט לאט יתאפשר לך ללמוד טארוט. אז גם נקבל מסר ונלמד קצת קלפים – בקטנה (:

המיזוג

חוסם/ תומך

תשע חרבות
תשע חרבות

כיוון ומסר

מלך המטבעות
מלך המטבעות

חוסם/ תומך

קלף התשובה – כיוון ומסר לסוף השבוע שלך (ולימים שאחרי): תשע חרבות

מה הסיפור של הקלף? אורסטס הגיבור שלנו, נאלץ לרצוח את אימו כנקמה על כך שרצחה את אביו. זה נשמע לנו דרסטי אבל במיתולוגיה זה פשוט עוד יום שני רגיל בממלכה (: בכל מקרה אורסטס לא לוקח את העניין בקלות, הוא מרגיש אשמה נוראית למרות שהוא יודע שהוא אמור לנהוג כך. והוא קיבל את כל האישורים. עם זאת כשאימו מבטיחה לו שאלות הנקם ינקמו בו, הוא נרגע – עכשיו הוא יכול להרוג אותה "בשקט" כי הוא יודע שהוא ייענש. וכך קורה.

מה המסר השבועי?

תשע חרבות הוא קלף מאוד קשה, ומאוד יעיל! איך זה יכול להיות? כי יש לו שני כיוונים מאוד ברורים של פעולה. האחד – אם הכול כרגע יחסית תקין, יכול להיות שהשבוע אנחנו עומדים לעשות פעולה לא נכונה, להיכנס לקשר לא נכון, לשים כסף במקום לא רצוי, לעשות שיחה שמוטב להימנע ממנה. איך נדע שאנחנו לפני פעולה לא נכונה? פשוט מאוד – 

כל מי שסביבנו יכול לראות בקלותתת שזאת פעולה לא נכונה, ואנשים סביבנו גם ממש מפצירים בנו לא לעשות זאת. כי ההיגיון אומר – לא לעשות זאת! זה לא משהו שקשה להבחין בו. פשוט אולי אנחנו כל כך קשורים רגשית לאיזה חזון דמיוני שאיננו רואים זאת בעצמנו. אבל…

עבור רוב מי שקורא את הפוסט הזה, הקלף הזה מבקש פעולה אחרת, לקום על הרגליים אחרי משבר. אם חווינו קושי, קשה לנו לקום מהמיטה, אנחנו מרגישים מותשים ומרוקנים, זה השבוע לצאת מהמיטה אפילו קצת "בכוח". להחזיר את עצמנו אל החיים ואל העולם, לא להיתקע בבוץ, להרים את האנרגיה גם אם זה קשה, ולהמשיך הלאה, להתבונן החוצה אל החיים ואל דברים טובים יותר.

תשע חרבות

קלף תומך/חוסם – מה עוזר/מפריע לך לממש את המסר? המיזוג

המיזוג הוא קלף האמונה. הוא הקלף שמחזיר אותנו לאיזון רגשי לאט ובעדינות. הוא מזכיר לנו לרענן את האנרגיה הפנימית שלנו, להיות רכים עם עצמנו, לגשת אל הדברים מנקודת מבט אופטימית שמאמינה בכוח ההתחדשות הרוחנית שלנו. השבוע כדאי לגייס את הגישה הזו, למצוא פשרות, להתקדם בצעדים מדודים אם אנחנו חווים קושי, ללכת לאט אבל בטוח לא לחשוב בשחור ולבן ולא להקצין אירועים. לרוב הדברים הרבה יותר רכים ואפשריים, וכדאי למצוא את שביל הזהב.

קלף חוסם/תומך – מה עוזר/מפריע לי בדרך למטרה? מלך המטבעות

מלך המטבעות בהקשר הזה הוא טריקי. מצד אחד הוא בהחלט יכול לתמוך בנו כי הוא מתבסס על חשיבה לוגית ופרקטית, הוא מחבר אותנו לקרקע, למעשיות ולכוח הפנימי שיש בכולנו באופן טבעי. יכול להיות שנכון לנו להתרכז בעבודה, במשימות שלפנינו ופשוט לחזור לנהל את חיינו. מצד שני, עלינו להיזהר מנקודות התורפה של המלך, תקשורת לקויה ו"פיקודית מדי" ואולי בהקשר של הפריסה גם דיבור פנימי תוקפני או ביקורתי. השבוע, הביקורתיות הפנימית לא מקדמת אותנו לשום מקום, ועלינו במודע להימנע מלגעור בעצמנו ולהיות נוקשים מדי. יש לנו רק "עצמי" אחד, ועלינו לנהוג בעצמנו בחסד ובעדינות, כמו שהיינו נוהגים בחברה או בילד.

אפשר להיות מעשיים, ולהתקדם קדימה ועדיין – לדבר אל עצמנו בחמלה ובעידוד.

מלך המטבעות

אהבת את הקריאה לסוף השבוע שלך? איזה כיף!

הקריאה נותנת לנו הכוונה ברורה ומדויקת, אבל אולי יתחשק לך להבין יותר את הקריאה הזו ואיך היא עובדת? הנה קישור לסדנת המתנה על פריסת האס.או.אס:

רוצה לדעת איך לקרוא בקלפים באמת? איך לתת לעצמך ולאחרים קריאות מדויקות שפותרות בעיות, מעניקות מידע כמוס ומשמעותי? רוצה שינוי ממשי בנתיבי החיים הכי חשובים שיש (קריירה, זוגיות, התפתחות אישית ומשפחה)? אני בטוח שכן…

אז אני מחכה לך בקישור הזה לעוד מידע על קורס הטארוט ועל איפה בארץ אפשר ללמוד טארוט בגישתי.
כי כבר לא צריך להיכנס לתל-אביב כדי ללמוד טארוט. הקורס שלי זמין גם בבאר שבערחובותחדרהחיפה, וכן – גם אפשר ללמוד מהבית בזום 

הכותב: שגיא מנדלבוים

© שגיא מנדלבוים מטפל בהומיאופתיה קלאסית, ובעל ניסיון של 27 שנים בלימוד והוראה של קורסים וסדנאות בנושאי טארוט וחלומות אותם הוא מלמד בתל-אביב ובמרכזים שונים ברחבי הארץ. את שגיא הנכם מוזמנים לפגוש בהרצאת המבוא הקרובה וכן בקורסים: טארוט, טארוט מתקדמים ובקורס פענוח חלומות.
על הכותב בהרחבה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *