מספרי הלוטו הם……

מספרי הלוטו בהתאמה אישית

יש סיפור מפורסם על בחור אחד שהיה לו מזל עם כל מה שקשור עם המספר 5: הוא נהג להתעורר בשעה 5:55 בבוקר, גר בבית מספר 5 בקומה חמישית ותמיד מצא את עצמו קשור עם ספרת המזל הזו.
יום אחד הוא הלך למסלול מרוצי כלבים ושם ראה שיש כלב בשם חמסה ושההימור עליו הוא ביחס של 1:55. מייד אמר לעצמו: "זהו! זו הזכייה שלי!" הוא התקשר לבנק ושם גילה שיש לו בדיוק 55,555 דולר ו-55 סנט ובשעה 5:55 בערב הוא שם את כל הכסף שלו על אותו חמסה.

ומה קרה?

טוב…מיותר לציין שחמסה זכה במקום חמישי.

אנו לא שמים לב אולי, אבל החיים שלנו כל הזמן עוסקים במספרים: לכול אירוע יש תאריך, יום ושעה וכולם מספרים. ההוצאות, מקום המגורים, מקום העבודה, מספר הטלפון – כולם מספרים וכמובן שגם ההכנסות וההוצאות שלנו הם מספרים.

אך כשמדובר במספרי הלוטו בלוטו רבים בוודאי שואלים את עצמם בכל שבוע: האם יש לי סיכוי לזכות בזכייה הנכספת? האם יש לי סיכוי? ושורה תחתונה – האם למלא את הלוטו?!

התשובה איננה בחוץ כי אם בפנים

התשובה איננה נמצאת בחוץ, בגורמי השמיים, היא נמצאת במקום אחד – בתוכנו. אין הכוונה ליכולת שלנו לעשות מדיטציה, לתקשר או לחכות לאות שיגיע, אלא לעובדה כי הזכייה הנכספת הנה ביטוי של תהליכים פנימיים. כך, אלו אשר הזכייה מתאימה לנתיב החיים שלהם, יזכו ואלו שהזכייה איננה נכונה עבורם – לא.

מכאן שעל-מנת לזכות אנו צריכים לעבור שינוי פנימי מתאים, להיות מוכנים לכך. הרי לא היינו רוצים כי הזכייה תהפוך בסופו של דבר לקושי לכן אנו צריכים להיות מוכנים לה.

קלף הגורל – על קצה המזלג

את ההסבר לכך ניתן למצוא בקלף גלגל המזל, או אם תרצו קלף הגורל.

קלף גלגל המזל הוא קלף מייג'ור (שייך לארקונה הגדולה) שמספרו 10,  ובאמצעותו אנו לומדים שיעור חשוב והוא  "חוק הגורל". הקלף מלמד אותנו להבין כי אין דבר כזה הקרוי גורל (או באופן ספציפי יותר- ישות בקוסמוס שעושה לנו טוב או רע  בזמנים שונים בחיינו), אלא,  ישנם גבולות שאנחנו מציבים לעצמנו כתוצאה מחוסר איזון פנימי הטבוע בנו. מקרים "פשוטים" של מציאת עבודה או בחירת חברים נעשים גם הם לפי החוק הזה. המכלול הפנימי שלנו, מי שאנחנו בעצם, מוביל אותנו למצוא עבודה המתאימה לנו. 

אז מתי נזכה בפרס הנכסף – בואו נעשה לעצמנו מבחן קטן:

באופן כללי ניתן לומר כי הפנימיות היא זו הקובעת מה יתבטא כלפי חוץ, ורק כאשר נהיה שלמים עם הפנימיות שלנו כל הדברים האחרים בחיינו יוכלו להסתדר. כך, לצורך הדוגמה, ניקח אדם הרוצה לזכות בפיס ונערוך לו מעין "מבחן" קצר, בו  נבקש ממנו לרשום על דף מהן הסיבות בגללן הוא רוצה לזכות בפיס. כתשובה, הוא ירשום תשובות הגיוניות וארציות ביותר- שהוא רוצה שיהיה לו ביטחון כלכלי, שיהיה לו את החופש לעשות את מה שהוא רוצה ושהוא מאמין שכשיהיה לו כסף הוא גם ימצא זוגיות. 

התשובה אותה האדם יענה תהיה גם "הפתרון" לשאלה "מה אני צריך על-מנת לזכות בפיס?". כאשר אותו אדם יוכל למצוא דרך לבטא את הרצונות שלו ולעשות את מה שהוא רוצה, כאשר יהיה לו ביטחון כלכלי וכאשר הוא ימצא זוגיות, רק אחרי  שהוא יהיה שלם מבפנים. ברגע זה, כאשר הפנימיות שלו שלמה, ממש כמו במטה קסמים הוא יוכל לזכות בפיס. 

ומה קורה בשלבי הביניים? כאשר אנו נהיה בדרך – נזכה בזכיות "קטנות" התואמות להצלחות הקטנות הפנימיות שלנו. כשאני זכיתי בפרס של 9,000 ₪ ואפילו כשזכיתי בפרס של 1,000 ₪ הרגשתי כאילו זכיתי בפרס הגדול. נכון, לא היה שם הרבה כסף, אבל תאמינו לי סיפוק והרגשה נפלאה היו שם בשפע.

בציור המצוי על גבי הקלף אנו רואים שני גלגלים, כאשר כל תנועה בגלגל הקטן יוצרת תנועה גדולה יותר בגלגל הגדול. באופן מפתיע למדי, מתנהלים להם החיים בצורה מקבילה להפליא:  כל שינוי בפנימיות שלנו יוצר שינוי גדול יותר בחיצוניות שלנו. 

מה קורה לאחר הזכייה

חשוב שנבין- השינוי הפנימי שיתרחש יסחוף עמו, ממש כמו סופת טורנדו,  את כל הדברים האחרים הסובבים אותנו בחיים. הזכייה הנה עדות לכך שאנו כבר שונים בפנים ותוצאות השינוי עצמן יכולות להיות מהירות ומפתיעות. השינוי יתרחש במגוון גדול של אירועים וביניהן חברה חדשה ודינאמיקה חדשה, שינוים עמם אנו חייבים לזרום. אנו כבר נהיה אנשים שונים ועלינו "להניח" לדינאמיקה ולאפשר לעצמו לגדול ולהתפתח עמה. לכן עלינו להישאר נאמנים לעצמנו ולשינויים אותם עברנו ולא "לחזור" להיות מי שהיינו קודם, לא להיתקע או להיאחז במה שהיה בכל מחיר. 

אז כשממלאים לוטו – למלא מספרים קבועים או מספרים לא קבועים?

מצד אחד, טוב שיש מספרים קבועים – אבל אילו מספרים לבחור?

מספרים קבועים הנם ביטוי של הפנימיות שלנו וכדי שמספרים אלו יזכו, עלינו לשנות משהו בפנים תחילה. לא היינו רוצים שכאשר בפנים כבר נהיה מוכנים לזכייה, בפועל זה לא יקרה רק כיוון שלא מצאנו את הדרך לבטא את הפנימיות שלנו. לכן כדאי שיהיו מספרים קבועים המשקפים את מי שאנו.

אז אילו מספרים ישקפו את חיינו? ובכן, חשוב כי נבחר מספרים המבטאים את נקודות המפתח בחיינו. כאן הייתי רוצה לחדש, אולי,  קצת ולספר כי  דווקא המקומות ה"שליליים" בחיינו הם הנקודות אשר ישקפו את מהלך חיינו בצורה טובה. אני מאמין בעקרון "הדומה בדומה מרפא" ואני מאמין כי הוא יעבוד גם כאן. מה שעשה לנו קושי גם יוכל לעזור לנו, לרפא אותנו, בדרך של תיקון. ז"א שדווקא האירועים הקשים בחיינו יהיו אלו שיכולים לעזור לנו. לדוגמה: אם גרתם בבית בו היו לכם רק צרות – קחו דווקא את מספר הבית הזה. אם יש לכם יום בשבוע בו אתם בד"כ לא במיטבכם (לדוגמה: יש כאלו שבשניים בחודש, יום החיוב של כרטיסי האשראי, יהיו מדוכאים), קחו אותו. פעמים רבות המספרים השליליים בחיינו מבטאים טוב יותר את מי שאנו מאשר הדברים החיוביים בחיינו.

אל תפחדו לשנות את המספרים – אם מחר היום בשבוע ישתנה, אם יצוץ משהו חדש – תשנו. המספרים החדשים הנם ביטוי של מי שאנו.

ובאופן מעשי…

באופן מעשי, לא יזיק אם חלק מהטופס אותו נמלא יהיה קבוע. ז"א יהיו בו באופן קבוע טבלאות בהם יופיעו המספרים הקבועים. בכל כמה חודשים מומלץ לשבת עם עצמנו ולחשוב אם משהו השתנה. אולי אנו מרגישים שהגיע הזמן להחליף חלק מהמספרים.

מצד שני חשוב שיהיו גם מספרים משתנים

או לייתר דיוק מספרים שאינם שלנו. אני מדבר על מספרים של אחרים, מצליחנים, כגון יום ההולדת של ביל גייטס, מספר הבית של ביל קליטנטון וכדומה. מי אמר שהמספרים צריכים לבטא רק את עצמנו. אולי בסופו של דבר, מי שאנו לא יוביל השבוע לזכייה, אבל מצד שני המספרים של אחרים, כאלו שהצליחו – יכול להיות שכאן יש סיכוי טוב יותר לא? אז מדוע לא לאמץ מידי פעם מספרים אחרים?

ובאופן מעשי…

באופן מעשי, חלק מהטבלאות אותן נמלא ימולאו במספרים אותן נבחר ונחליף בהתאם למנצחים של השבוע/חודש/שנה. היה קבוע. 

בפועל, יהיה לנו טופס לוטו בעל מאפיינים שונים: טבלאות בהן יופיעו מספרים קבועים וטבלאות בהן יופיעו מספרים משתנים. 

האם אתם חולמים על זכייה בלוטו?

פעמים רבות כאשר אירוע הזכייה בחיינו יהיה קרוב, אנו נחלום על כך. כמובן, אם אנו זקוקים נואשות לזכייה בלוטו אנחנו נחלום על כך, אולם לא על זה אני מדבר. אם נתרגל זכירת חלומות ונקפיד בכל בוקר לרשום את החלומות שלנו, כשזה יהיה קרוב – ייתכן וזה יופיע בחלום שלנו. אז יהיה זה הזמן למלא לוטו. נסו – אולי זה באמת קרוב.

דרך אגב, זה לא חייב להיות רק במקרים בהם אתם חלמתם את החלום. אם חבר מספר לכם על חלום דומה שהיה לו, אם אתם שומעים שמישהו בעבודה חלם חלום כזה, מדוע שלא תצטרפו אליהם. נסו. מלאו יחד טופס והסיכויים שלכם יהיו גדולים יותר.

איך עושים את זה עם הקלפים?

רבים שואלים את עצמם בשלב הזה אם ניתן לעשות קריאה בקלפים אשר תראה מה הסיכויים שלנו לזכייה? התשובה היא כן. זה לא מדע מדויק וישנם משתנים רבים הנכנסים לתמונה, אבל אם נשאל את הקלפים שאלה ישירה כגון: האם, במידה ואני אמלא טופס לוטו השבוע, אני אזכה בהגרלה – נקבל תשובה ויש סיכוי לא רע שהתשובה תוביל אותנו לצעד הנכון.

קריאת ה-s.o.s:

בשלב הראשון

קחו את חבילת קלפי הטארוט, ערבבו את הקלפים לפי ראות עיניכם, כאשר לאורך כל הערבוב חשבו על השאלה, הפסיקו לערבב מתי שנראה לכם. ערבוב הקלפים, הוא בעצם סידור חבילת הקלפים והתאמתה למהלך חיינו, כאשר תסיימו לערבבם הם יהיו מסודרים בדיוק כפי שהחיים שלנו מסודרים.

לאחר מכן תחצו את החבילה לשניים והוציאו 3 קלפים (מלמעלה). את הקלפים פרסו על שולחן מימין לשמאל, כאשר פניהם לשולחן (התמונות מוסתרות). הקלף האמצעי הוא התשובה, או הכיוון אליו אנו הולכים. שני הקלפים האחרים מראים את הגורמים אשר חוסמים או תומכים בנו "בדרך אל הבנק" (בעד ונגד), בהתאם לקלפים שיצאו.

הקלף האמצעי הוא הקלף המרכזי, החשוב המסכם את התשובה בדרך של "כן" או "לא".

יחד עם זאת, למיקום הקלף האמצעי יש משמעות נוספת, רחבה ועמוקה יותר: הוא מייצג את הכיוון אליו אנו הולכים ואתו אנו צריכים להשלים לטוב או לרע.

כך לדוגמה, אם יוצא קלף כמו אס המטבעות , קלף המייצג את מימוש הצרכים בעולם החומר, סביר להניח כי נזכה, ואפילו בסכום נאה

לעומת זאת אם נקבל קלף כמו 3 חרבות – כדאי שנמתין קצת, כמה ימים,  לפני שנצא לקנות את כרטיס ההגרלה – זכייה לא תהיה שם .

שני הקלפים האחרים:

תפקידם של שני הקלפים האחרים הוא להראות לנו את הגורמים המתנגדים או התומכים בכיוון זה. בדרך כלל לשני קלפים אלו משקל חשוב בתהליך ההבנה של הקריאה, אולם במקרה זה, כיוון שלא מדובר באירועים מורכבים המתרחשים בחיינו, ברוב המקרים הקלפים יתייחסו לסביבה. איך יודעים איזה הקלף תומך או חוסם? התשובה: לפי הקלפים שיצאו: 

קלפים "חיוביים" יהיו תומכים, וקלפים "שליליים" יהיו החוסמים. בקריאה, יכולים להיות שני חוסמים או שני תומכים והכל תלוי בקלף ובשאלה. 

שני הקלפים האחרים יכולים לתאר לנו מצבים בהם, לדוגמא, למרות שיש סיכוי כי נזכה, אנו נקלקל זאת כיוון שנשכח למלא את הטופס בזמן, או לחלופין כיוון שנמלא את הטופס עם אדם אחר שלא יזכה ובכך "נצטרף אל ה"מזל" שלו. לחלופין, ייתכן ואנו לא אמורים לזכות, אלא שמילוי הטופס עם אדם אחר יוכל להגביר את הסיכוי שלנו.

בהצלחה,
שגיא

הכותב: שגיא מנדלבוים

© שגיא מנדלבוים מטפל בהומיאופתיה קלאסית, ובעל ניסיון של 27 שנים בלימוד והוראה של קורסים וסדנאות בנושאי טארוט וחלומות אותם הוא מלמד בתל-אביב ובמרכזים שונים ברחבי הארץ. את שגיא הנכם מוזמנים לפגוש בהרצאת המבוא הקרובה וכן בקורסים: טארוט, טארוט מתקדמים ובקורס פענוח חלומות.
על הכותב בהרחבה

21 thoughts on “מספרי הלוטו הם……”

 1. ניסים סימוני

  שום דבר לא אקראי בעולם הזה
  העולם מתנהל בסדר מופתי והכל מתוכנן לפרטי פרטים
  אין שום מקריות !
  לדוגמא : איך כל יום זורחת השמש בבוקר
  ושוקעת בערב (ויהי בוקר ויהי ערב כך באלפי שנים)
  אין כאן עניין של מזל ,אלא עניין של תפיסה /או השראה ברגע
  מסויים מאוד ,אתה תופס את הרגע הזה ,זה המזל שלך נצל זאת !
  כי יכול להיות שזה לא יחזור !
  לכן זכיה בלוטו או להצליח בכל דבר אחר ,צריך ריכוז גבוה
  לזכות בכל כך הרבה כסף ,זה לא מה בכך צריך מאמץ ,ריכוז
  ורעיונות ומחשבה נכונה ,הרי בשביל להרויח 300 – 500 שח ליום
  אנו צריכים לעבוד לפחות 8 שעות ולהזיע !
  קל וחומר ואם אנו רוצים לזכות באלפי ומיליוני שקלים
  ולכן עצתי היא לרכז במשך תקופה ארוכה את כל המספרים המשמועיתיים
  בחיינו ( גם הטובים והרעים) ולרשום בטופס אבל בחרו אותם בכובד ראש
  בכוונות טהורות ואם עבדתם מספיק קשה ומתוך מחשבה עמוקה
  הרי שתזכו

 2. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  אני חושב שמזל נימצא בפנימיות ברגש לך עם הרגש שלך ותצליח.

 3. עשיתי מה שאמרת תודה רבה וזכיתי ברוך השם ב260000שח בה יעשה זאת שוב בהגרלה הקרובה ב560000ומקווה לזכות עם עוד עשרה אנשים תודה

 4. תיאוריות מעניינות, אבל על תשכח שהשיטות שאתה מציע לבחירת המספרים הן שיטות נפוצות שמליוני אנשים בעולם כבר ניסו- וכמה מהם באמת זוכים?………… זה לא בא מהיקום, לא מהאנרגיות החיוביות שלנו, לא מאלוהים וגם מזל זה חרטא בדיוק באותה מידה. הכל צירוף מקרים- אתה בוחר מספרים (לא משנה איך), שולח אותם, ובמקרה המספרים ששלחתה עלו גם במכונה של מפעל הפיס.
  למרות זאת אני מסכים איתך ששווה להוציא 6 שקלים בשביל הסיכוי, ותמיד חשוב שיהיו כוונות נכונות, ובעיקר אמונה. צריך להאמין שאתה מסוגל לזכות, בגלל סיבה מעוד פשוטה- באמת אפשר לזכות!!! גם סיכוי של 1:8,000,000 זה סיכוי!!!!!!!
  לעולם לא עפסיק להשקיע 48 שקלים מתוך ה4000 שאני מרוויח בחודש על הגרלות הלוטו משתי סיבות:
  1. כבר קרעו לי דברים רעים בחיים שההסתברות להם הייתה נדירה פי כמה וכמה מהסיכויים לזכות בלוטו, כך שאין שום סיבה לא להאמין שמשהו טוב יכול לקרות אם הסתברות יחסית טובה (1 לרק 8 מליון).
  2. הסיכוי שהחיים שלי ישתפרו בלי שאני יזכה בפיס קטנים בהרבה מהסיכוי שלי לזכות בפיס.
  אני מחכה ליום שבו אזכה, אותו היום שבו אני יוכל להגיד לכה בפרצוף שזה לא קשור בשום צורה לכל מה שאתה כותב במאמרים האלו.
  בכל זאת סחטיין על הזריקת אופטימיות ומוטיבציה שאתה מזריק לקוראים- בסופו של דבר זה מה שחשוב!!

 5. ממש זה רק המזל עובד כאן .אתה צודק גם צריך אמונה כוונה העיקר לזכות בסכום אפילו קטן כל חיים שלי משקיע המון המון כסף בזבזתי אבל עוד לא יגיע המזל סוף סוף אני שותף בסמארט קלאב אולי אלוהים יתן לי את המזל בקרוב תודה לך על העצה שלך נחמד מאוד

 6. שלום לך-לדעתי אין שום שיטה או כוונה או מרמה בכל הנושא של זכיה בלוטו !!!!!!!הכל ענין של מזל !!!!!!!

 7. אתה נותן עצות לכל דבר בנושא הזה וישלך תשובה לכל שאלה זה אומר מתי שבא לך אתה זוכה בלוטו כלומר אתה יכול לזכות כול יום בהגרלה הכי גדולה

 8. מעניין, אני רואה את עצמי מזוהה עם הספרה מספר 2. כשאני מחשב עכשיו את שנת הלידה שלי 1984 1+9+8+4 = 22 !
  נאי צריך לחשוב מה עוד.
  אני מאמין שיש גם מספרים שאני לא יודע מאיפה הם באים לי, אבל אני חש הזדהות איתם ויש מספרים שפחות.
  תודה רבה

 9. הפנימיות שלנו אכן משדרת מן אינטואיציה אפילו אם היא במחשבה חולפת היא נמצאת בתת מודע שלנו במיוחד שאתה כל כך רוצה אותה ומייחל לה כי אתה יודע שהשפע אכן ישנה את החיים שלך כמו שחלמת לכן הכח טמון בעצמך ובדרך שאתה תדע איך לנווט כדי שהשפע אכן יגיע דווקא אליך .

 10. שווה לנסות, אולי בזכות העצות שלך אוכל סוף סוף לקנות בית משלי ואפסיק לנדוד בין דירות שכורות…..

  1. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

   גם אני ככה אני אם חד הורית אם 3 ילדים גרושה שנודדת מדירה לדירה וזה לא קל ועוד אם 3 ילדים

 11. סוף סוף יש לי אמביציה למלאות לוטו פעם ראשונה שהבנתי איזה קומבינה לבחור תודה
  כבר מחר אגש לדוכן הלוטו לאחר ששנים לא עשיתי זאת תודה לך ואם תצלח דרכי אתה הראשון שתדע על כך.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *