קריאת קלפי טארוט – מסר לשבוע הזה

קבלו את המסר השבועי ליום ראשון 20-6-2021

לפתוח את השבוע עם נקודת אור (:
לכל אחד יש דרך מיוחדת להיות קשוב לנתיב שלו – יש אנשים שעושים מדיטציה, יש שמוצאים מקום שקט להתבודד עם המחשבות. המסר השבועי הוא דרך נהדרת לקחת רגע שקט כדי להתכונן לשבוע חדש – להבין את ההווה ולהיות מוכנים לבאות, עם קצת עזרה מהקלפים.
בכל קלף יש מסר עיקרי אך גם כמה מאפיינים נוספים, ולכן כדאי לכם לבדוק איפה הקלף נוגע בכם באופן אישי השבוע. קלף זהה יכול לדבר אל עשרה אנשים שונים מכיוונים שונים לגמרי, וזה כל היופי.

התבוננו בשלושת קלפי הטארוט ובחרו את הקלף ש"מרגיש" לכם הכי נכון, זה שמושך אתכם גם שאינכם יכולים להסביר מדוע.
כתבו בתגובות את מספר הקלף שבחרתם, וביום ראשון (20.6.2021) יתקבלו התשובות המלאות.
אתם מוזמנים לחשוב על נושא מסוים שמעסיק אתכם, או פשוט לבקש מסר לשבוע הקרוב.
אל דאגה, כשהתשובה תעלה אודיע על כך גם בדף הפייסבוק שלי.

קלפי המסר השבועי

הרעיון מצא חן בעיניכם? אתם מוזמנים לשתף ולהזמין חברים לקבל מסר (גם להם מגיע)!
מדוע כדאי לשתף, להגיב או לעשות לייק? כיוון שכך תראו לפייסבוק שהתכנים שלי מעניינים אתכם, וכך יגדלו הסיכויים שבפעם הבאה שאפרסם את המסר השבועי – פייסבוק יחשוף בפניכם את הפוסט.
סוף שבוע נפלא ושבת שלום 🙂


אגב, חוץ מהמסרים השבועיים, אפשר לעשות גם קריאת קלפי טארוט ממוחשבת לשאלה ספציפית שיש לכם כרגע. אל קריאת קלפי טארוט הממוחשבת »


המסרים לשבוע הזה

קלף 1: חמש חרבות – לא לשבת על הגדר
הקלף חמש חרבות מייצג סיטואציה שכיחה מאוד בחיי היום-יום שלנו, ובה אנו עומדים מול מצב בו אף אחת מהאפשרויות לא קורצת לנו במיוחד, אך אנו חייבים לבחור באחת מהן ולפעול בכל זאת.
במקרים כאלו הנטייה הטבעית היא להישאר בהתלבטות ובחוסר החלטה, אך המסר הברור של קלף חמש חרבות הוא – לעשות החלטה. השבוע הוא הזמן לעשות את הצעדים שלגביהם אתם מתלבטים ולבצע החלטות גם אם אין אפשרות אחת בולטת. ברגע שתיקחו החלטה בכל תחום שמעסיק אתכם, תצליחו להשתחרר ולצעוד קדימה, ואגלה לכם סוד: ההחלטה בה עוסק הקלף, היא החלטה הפיכה. כשמדובר בקלף זה – לטעות זה דבר חיובי, כיוון שהטעות חושפת מיד את הבחירה הנכונה. לכן אין טעם לחכות עם הבחירה שלכם. ההחלטה היא הגורם המקדם, היא הצעד שמוציא אתכם ממצב סטטי למצב שבו האנרגיה חוזרת לזרום. קחו השבוע צעדים קדימה וטלו סיכונים קטנים ומחושבים. זה יעשה לכם טוב.

לקריאה מורחבת:
על קלף חמש חרבות »
מאמר מורחב על קלף חמש חרבות »


קלף 2: שתי חרבות – התנתקות עקב קושי להתמודד

הדמות בקלף עוצמת את עיניה ומתכחשת לנעשה סביבה. היא לא רוצה לראות את המציאות כפי שהיא. בקלפים של ליז גרין היא גם מכסה את אוזניה כדי להגביר את הניתוק אפילו יותר. הדמות רוצה לשמור על התמונה שהיא מדמיינת בראשה, אבל המציאות לא תשתנה גם אם היא תבחר שלא להביט. למרות הכול הדמות זקופה ומסוגלת להתמודד עם קושי ועם אתגר וכוחה במותניה. הדרך שלכם להתמודד עם בעיות השבוע היא פשוט לפקוח עיניים ולהכיר בכך שהמצב פחות ורוד מהמצופה. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא לעשות רשימה של כל הדברים שעשויים להשתבש. רשמו את כל התקלות האפשרויות והתכוננו היטב מבעוד מועד לכל אפשרות: אולי השיפוץ יידחה בשבוע? אולי בעל העסק שהזמין ממני מוצרים יתחרט? זה נשמע אולי מדכדך, אבל כך ורק כך אפשר להכיר בכל הדברים שמפחידים אתכם ולחתוך את הפחד עם חרב ההיגיון. בנוסף, היו זהירים יותר ובדקו לעומק כל סוגייה שעומדת על הפרק. ברגע שהפחד מ"הנורא מכל" ישתחרר, תשתחררו גם אתם.

לקריאה מורחבת:
על קלף שתי חרבות »
מאמר מורחב על שתי חרבות »


קלף 3: הקיסר – לשלוט בעולם החומר

קלף הקיסר מייצג את העיקרון החשוב, לפיו בשביל להתפתח בעולם הרוח עלינו קודם כל להצליח ולבסס את עצמנו בעולם החומר. חשוב לוודא שהמטרה החומרית אליה אנו שואפים באמת נכונה עבורנו ונובעת מהרצונות שלנו ולא מרעיונות ומשאיפות של הסביבה הקרובה לנו. 

הקלף עוסק בסדר, יציבות, ארגון, ניהול וסמכותיות. הוא מייצג הצלחה חומרית, שגשוג בעבודה ובקריירה, כישורי ניהול וגישה טבעית לכל מה שקשור לכסף. השבוע זה הזמן להתייצב כלכלית ועסקית ולשלוט ביד רמה בכל שטחי חייכם. הקיסר הוא הסמכות המחוקקת והמבצעת. אין זה אומר שהוא שתלטן אלא אחראי. זה השבוע להחזיר את המושכות לידיכם ולהטליא סדר בכל ענייניכם – מחשבון הבנק ועד הסדר בארון.

החיים הם הממלכה שלכם, ועליכם לוודא שהכול מתקתק. רק זכרו שאם כל הכבוד לניהול, חברינו ובני משפחתנו לא תמיד אוהבים ש"מנהלים" אותם. אל לכם לשכוח לנהוג באנשים בחייכם בכבוד ולהעניק להם אוזן קשבת וחופש אישי.

 לקריאה מורחבת:
על קלף הקיסר »

הכותב: שגיא מנדלבוים

© שגיא מנדלבוים מטפל בהומיאופתיה קלאסית, ובעל ניסיון של 26 שנים בלימוד והוראה של קורסים וסדנאות בנושאי טארוט וחלומות אותם הוא מלמד בתל-אביב ובמרכזים שונים ברחבי הארץ. את שגיא הנכם מוזמנים לפגוש בהרצאת המבוא הקרובה וכן בקורסים: טארוט, טארוט מתקדמים ובקורס פענוח חלומות.
על הכותב בהרחבה

תגיות:

11 תגובות על “קריאת קלפי טארוט – מסר לשבוע הזה”

  1. שאתנהג לעצמי במחשבות שלי ובהתייחסות למחשבות שלי בצורה הכי יפה שאפשר, ובכל היחס שלי אל עצמי.

  2. היי שגיא וכולם 🙂
    בחרתי במספר 2 כמסר שבועי איך להעצים את הרכות החמלה והאהבה שלי לעצמי. לטובתי הנעלה ביותר
    מבורא הכול אני מבקש את המסר ואז מההדרכה האישית שלי והקלפים.
    תודה הראלי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *