קריאת קלפי טארוט – מסר לשבוע הזה

קבלו את המסר לשבוע 3.6.23 – 28.5.23

לקבלת מסר יומי (באינסטגרם שלנו) לחצו כאן >

לפתוח את השבוע עם נקודת אור (:
לכל אחד יש דרך מיוחדת להיות קשוב לנתיב שלו – יש אנשים שעושים מדיטציה, יש שמוצאים מקום שקט להתבודד עם המחשבות. המסר השבועי הוא דרך נהדרת לקחת רגע שקט כדי להתכונן לשבוע חדש – להבין את ההווה ולהיות מוכנים לבאות, עם קצת עזרה מהקלפים.
בכל קלף יש מסר עיקרי אך גם כמה מאפיינים נוספים, ולכן כדאי לכם לבדוק איפה הקלף נוגע בכם באופן אישי השבוע. קלף זהה יכול לדבר אל עשרה אנשים שונים מכיוונים שונים לגמרי, וזה כל היופי.

 1. התבוננו בשלושת קלפי הטארוט שלפניכם ובחרו את הקלף ש"מרגיש" לכם הכי נכון, זה שמושך אתכם גם שאינכם יכולים להסביר מדוע.
  אתם מוזמנים לחשוב על נושא מסוים שמעסיק אתכם, או פשוט לבקש מסר לשבוע הקרוב.

2. אחרי שבחרתם, גללו קצת למטה לראות את הקלפים של השבוע ולקרוא את פירוש הקלף שבחרתם והמסר שלו לשבוע הזה.

למסר השבועי מהקלפים

חיזרו לכאן ביום ראשון הבא לראות פריסה חדשה של קלפים (אם כי ייתכן ויהיו קלפים שיחזרו שוב).

הרעיון מצא חן בעיניכם? אתם מוזמנים לשתף ולהזמין חברים לקבל מסר (גם להם מגיע)!
מדוע כדאי לשתף, להגיב או לעשות לייק? כיוון שכך תראו לפייסבוק שהתכנים שלי מעניינים אתכם, וכך יגדלו הסיכויים שבפעם הבאה שאפרסם את המסר השבועי – פייסבוק יחשוף בפניכם את הפוסט.
סוף שבוע נפלא ושבת שלום 🙂

אגב, חוץ מהמסרים השבועיים, אפשר לעשות גם קריאת קלפי טארוט ממוחשבת לשאלה ספציפית שיש לכם כרגע. אל קריאת קלפי טארוט הממוחשבת »


המסרים לשבוע הזה:

המסר השבועי

קלף 1: המגדל ­– לוודא שהיסודות יציבים
קלף המגדל נראה מאיים, אך זאת לא סיבה להיבהל. להיפך, מומלץ להישאר רגועים ופשוט לבדוק לפרטי פרטים את המצב. זהו בעצם הזמן למנוע טלטלות עתידיות ולוודא שאתם עומדים על קרקע יציבה. עסקה או חתימה על חוזה שנמצאים על הפרק השבוע, צריכים להיבדק באופן מדוקדק; נקטו משנה זהירות ובדקו כל פרט. אל תרוצו קדימה ואל תבצעו החלטות הרות גורל במהירות. העצה הזאת נכונה גם לעניינים שבלב וגם לזוגיות – לא לרוץ קדימה!
זה גם השבוע להשקיע בעצמכם, בתוכן ובפנימיות שלכם. ככל שהעולם שלכם עשיר יותר, היציבות הפנימית והאישית לכם גדלה. ודאו שהפעילות השבועית שלכם מגוונת ומעשירה.

לקריאה מורחבת:
על קלף המגדל »
מאמר מורחב על קלף המגדל »

קלף 2: שש חרבות – חופשה
שש חרבות הוא קלף העוסק בחופשה. לא רק מסוג החופשות המפנקות בקריביים, אלא בכל מצב בו אנו לוקחים הפסקה: הפסקה מקשר מסוים, חברי, זוגי או משפחתי, חופשה מהעבודה, חופשה מהלימודים או מהתמודדות עם מצב מסוים. האם אתם זקוקים להפסקה? אולי זה הזמן לבדוק כיצד לאפשר לעצמכם לנוח. אם הקלף הזה מופיע, יכול להיות שבשבוע הקרוב הצורך בהפוגה בוער בכם במיוחד. כיצד תדעו אם אתם זקוקים לחופשה או נמנעים מלשנס מותניים ולהתחיל לקדם ברצינות את נושא השאלה: התשובה היא פשוטה. אם אתם נמצאים זמן רב בתהליך מתמשך הקלף מראה שאתם זקוקים לחופשה, אולם אם אתם נמצאים בתהליך זמני (עבודה זמנית או סטוץ) זהו סימן שהגיע הזמן לחזור למציאות ולהתחיל לקדם את מה שחשוב לכם. שימו לב שאתם לא דוחים את ההתמודדות עם נושאים חשובים.

לקריאה מורחבת:
על קלף שש חרבות »
מאמר מורחב על קלף שש חרבות »

קלף 3: עשרה גביעים – משאלה שמתממשת
עשרה גביעים הינו קלף של שמחה, חגיגה, שפע, אושר וגם עושר. זהו קלף של הצלחה ושל משפחה. זהו ההמשך הישיר של תשעה גביעים שייצג משאלה שמתגשמת, אלא שבמקרה זה, בעשרה גביעים, המשאלה מתממשת הלכה למעשה ולאורך זמן. השבוע עליכם לוודא שאתם בונים תשתית לטווח ארוך. לא פעם ישנם רגעי אושר, אך חשוב לוודא שאתם עושים הכול כדי לשמר אותם: שאתם יודעים ליהנות מהרגע, אך גם להבין מה נכון לטווח ארוך. זה גם הזמן לזכור שאושר מגיע בהרבה צורות. אולי כדאי לרענן השבוע את ההרגלים הישנים ולמצוא דרכים חדשות לעשות כיף. עשרה גביעים הוא קלף משפחתי, ומשמעות הדבר היא שנכון וכדאי להשקיע במשפחה השבוע ולהבין שאושרם של בני המשפחה קשור קשר בל ינותק לאושרכם. זה השבוע להתעניין בשלום הדודה שלא פגשתם הרבה זמן, לתהות מה קורה עם בת הדוד הרחוקה והאם היא סיימה את לימודיה. מאמצים קטנים שכאלה יישאו פירות לטווח הרחוק. לא כדאי להזניח את הקרובים אליכם ולהעמיס על עצמכם עבודה גם בזמני המנוחה, הילדים והחברים זקוקים לכם, אבל יותר מכך, אתם זקוקים לבילוי המשותף עמם.

לקריאה מורחבת:
על קלף עשרה גביעים »

מאמר מורחב על קלף עשרה גביעים »

הגעתם עד לכאן, ואנו מקווים כי המסר השבועי שלנו תרם לידע שלכן ושלכם. יש משהו שרציתם להוסיף? כתבו בתגובות! ואם עשינו לכם חשק ללמוד עוד בואו לקרוא על קורס טארוט ולקבל פרטים נוספים

הכותב: שגיא מנדלבוים

© שגיא מנדלבוים מטפל בהומיאופתיה קלאסית, ובעל ניסיון של 27 שנים בלימוד והוראה של קורסים וסדנאות בנושאי טארוט וחלומות אותם הוא מלמד בתל-אביב ובמרכזים שונים ברחבי הארץ. את שגיא הנכם מוזמנים לפגוש בהרצאת המבוא הקרובה וכן בקורסים: טארוט, טארוט מתקדמים ובקורס פענוח חלומות.
על הכותב בהרחבה

17 thoughts on “קריאת קלפי טארוט – מסר לשבוע הזה”

 1. שלום שגיא,
  תודה על הלמידה ועל התובנה שקבלתי מההסבר שלך לקלף מס' 2.
  המשך להאיר מידיעותיך הרוחניות לעולם.

 2. שלופ שגיא,
  תודה על הלמידה ועל התובנה שקבלתי מההסבר שלך לקלף מס' 2.
  המשך להאיר מידיעותיך הרוחניות לעולם.

 3. היי שגיא
  אני בוחרת בקלף 2 בעזרת ה נשמע בשורות טובות אמן,
  שבת ש
  לום

 4. שבוע שעבר בחרתי קלף אחד שהיה מלכת המטבעות, והשבוע 3. מדהים.
  תודה:)

 5. שאתנהג לעצמי במחשבות שלי ובהתייחסות למחשבות שלי בצורה הכי יפה שאפשר, ובכל היחס שלי אל עצמי.

 6. היי שגיא וכולם 🙂
  בחרתי במספר 2 כמסר שבועי איך להעצים את הרכות החמלה והאהבה שלי לעצמי. לטובתי הנעלה ביותר
  מבורא הכול אני מבקש את המסר ואז מההדרכה האישית שלי והקלפים.
  תודה הראלי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *