קריאת קלפי טארוט – מסר לשבוע הזה

קבלו את המסר לשבוע 4.12.21 – 28.11.21

לקבלת מסר יומי (באינסטגרם שלנו) לחצו כאן >

לפתוח את השבוע עם נקודת אור (:
לכל אחד יש דרך מיוחדת להיות קשוב לנתיב שלו – יש אנשים שעושים מדיטציה, יש שמוצאים מקום שקט להתבודד עם המחשבות. המסר השבועי הוא דרך נהדרת לקחת רגע שקט כדי להתכונן לשבוע חדש – להבין את ההווה ולהיות מוכנים לבאות, עם קצת עזרה מהקלפים.
בכל קלף יש מסר עיקרי אך גם כמה מאפיינים נוספים, ולכן כדאי לכם לבדוק איפה הקלף נוגע בכם באופן אישי השבוע. קלף זהה יכול לדבר אל עשרה אנשים שונים מכיוונים שונים לגמרי, וזה כל היופי.

 1. התבוננו בשלושת קלפי הטארוט שלפניכם ובחרו את הקלף ש"מרגיש" לכם הכי נכון, זה שמושך אתכם גם שאינכם יכולים להסביר מדוע.
  אתם מוזמנים לחשוב על נושא מסוים שמעסיק אתכם, או פשוט לבקש מסר לשבוע הקרוב.

2. אחרי שבחרתם, גללו קצת למטה לראות את הקלפים של השבוע ולקרוא את פירוש הקלף שבחרתם והמסר שלו לשבוע הזה.

חיזרו לכאן ביום ראשון הבא לראות פריסה חדשה של קלפים (אם כי ייתכן ויהיו קלפים שיחזרו שוב).

הרעיון מצא חן בעיניכם? אתם מוזמנים לשתף ולהזמין חברים לקבל מסר (גם להם מגיע)!
מדוע כדאי לשתף, להגיב או לעשות לייק? כיוון שכך תראו לפייסבוק שהתכנים שלי מעניינים אתכם, וכך יגדלו הסיכויים שבפעם הבאה שאפרסם את המסר השבועי – פייסבוק יחשוף בפניכם את הפוסט.
סוף שבוע נפלא ושבת שלום 🙂

אגב, חוץ מהמסרים השבועיים, אפשר לעשות גם קריאת קלפי טארוט ממוחשבת לשאלה ספציפית שיש לכם כרגע. אל קריאת קלפי טארוט הממוחשבת »


המסרים לשבוע הזה:

קלף 1: אביר הגביעים – הפנטזיונר

יש לכם תכניות? משאלות מיוחדות לשבוע הקרוב? אתם באמת מוכנים לקבל את מה שאתם רוצים? כי כנראה שאכן תקבלו את כל מה שקיוויתם לו השבוע. השאלה היחידה היא – האם אתם מוכנים. אולי לא תקבלו את הפתרונות בדיוק בדרך שדמיינתם, אולי הדברים יגיעו ממקום אחר או בדרך אחרת, הדבר החשוב הוא להישאר פתוחים למה שמגיע ולהיות מוכנים לקבל. בנוסף, מכיוון שזהו קלף חצר, זה השבוע לומר "כן" לכל הזדמנות טובה או מעניינת שנקרית בדרככם.

אביר הגביעים מראה לא פעם על חשש להתמודד עם המציאות. הרי בדמיון הכול שלם ומושלם, ובמציאות זה לא תמיד כך. זה הזמן להתמודד עם הפערים הללו, להתגבר על חששות ולממש תכניות. לקלף זיקה לעניינים שבלב, כך שזה שבוע מצוין להתקשרות רומנטית.

לקריאה מורחבת:
על קלף אביר הגביעים »
מאמר מורחב על קלף אביר הגביעים »

קלף 2: עשרה מטות – עומס יתר
עשרה מטות מתאר מצב נפוץ בחיי היום יום, מצב שבו אנחנו לוקחים על עצמנו הרבה יותר מדי. לא פעם אנו חשים שעלינו לשאת את כל העולם (ואשתו) על כתפינו. לטפל בכולם, להיות הכי טובים בעבודה, לעשות ספורט, לטפל בילדים ולהגיע לכל אירוע חברתי. אבל למען האמת, זוהי לא פעם גם הדרך לתשישות. השבוע כדאי לעצור ולבדוק אילו מטלות באמת מקדמות אתכם ואילו גוזלות מכם רק זמן וכוח. הקלף עלול גם להעיד על עומס רגשי, ולכן כדאי למצוא את הדרכים לשחרר: לקחת חופשה (אם יש חגים בפתח, זאת הזדמנות מצוינת), "לדבר על זה", ופשוט להגיד "לא" לכל מה שסוחט אתכם. זהו לא שבוע לקחת על עצמכם עוד משימות. מצאו לכם זמן להירגעות. אם קשה לכם לעשות זאת אתם מוזמנים לסמן לעצמכם ביומן זמנים קבועים מראש למנוחה. זה חשוב מאוד.

לקריאה מורחבת:
על קלף עשרה מטות »

קלף 3: מלכת המטבעות – "בעלת המכולת"

מלכת המטבעות מייצגת הלך רוח של יציבות חומרית ומיקוד בבניית יסודות חזקים בכל תחום. בתקופה שהוגדרה אנו צריכים להיות במקום של מעשיות ופשטות ולא לחשוש מעבודה קשה ומהקרבה כדי להגיע אל היעדים שהצבנו. זה השבוע להתרכז בצרכים הבסיסיים שלכם ולשכלל את מיומנויות התחזוק וההתמדה. אם אתם נוטים לקפוץ מעניין לעניין, רוחה של המלכה תעניק לכם שלווה, דבקות במטרה וכוח להשקיע שוב ושוב בפרויקט שאתם מנסים לבנות. היציבות היא משאב בסיסי לצמיחה בכל תחום. זה השבוע ליהנות ממנעמי החיים: מאוכל טוב, מאמנות ומהטבע, שכן המלכה מחוברת לאדמה וליופי על כל גווניו. יש לזכור שקלף זה מייצג את ונוס, לפיכך לנשים כדאי יותר מתמיד להשקיע בעצמן ובנשיות שלהן. היו שקולים כלכלית אך היזהרו מקמצנות יתר. מהחיים יש ליהנות, ומכיוון שזהו קלף חצר, צריך להגיד "כן" להזדמנויות. אנו נוטים להגיד "לא" ולהתבצר במוכר מכיוון שאנו חוששים משינוי. השבוע שינוי הוא דבר מבורך.

לקריאה מורחבת:על קלף מלכת המטבעות »
מאמר על המסכה של מזל שור – מלכת המטבעות »


4.2/5 - (88 votes)

הכותב: שגיא מנדלבוים

© שגיא מנדלבוים מטפל בהומיאופתיה קלאסית, ובעל ניסיון של 26 שנים בלימוד והוראה של קורסים וסדנאות בנושאי טארוט וחלומות אותם הוא מלמד בתל-אביב ובמרכזים שונים ברחבי הארץ. את שגיא הנכם מוזמנים לפגוש בהרצאת המבוא הקרובה וכן בקורסים: טארוט, טארוט מתקדמים ובקורס פענוח חלומות.
על הכותב בהרחבה

תגיות:

17 תגובות על “קריאת קלפי טארוט – מסר לשבוע הזה”

 1. שלום שגיא,
  תודה על הלמידה ועל התובנה שקבלתי מההסבר שלך לקלף מס' 2.
  המשך להאיר מידיעותיך הרוחניות לעולם.

 2. שלופ שגיא,
  תודה על הלמידה ועל התובנה שקבלתי מההסבר שלך לקלף מס' 2.
  המשך להאיר מידיעותיך הרוחניות לעולם.

 3. ענת ברבי

  היי שגיא
  אני בוחרת בקלף 2 בעזרת ה נשמע בשורות טובות אמן,
  שבת ש
  לום

 4. שאתנהג לעצמי במחשבות שלי ובהתייחסות למחשבות שלי בצורה הכי יפה שאפשר, ובכל היחס שלי אל עצמי.

 5. היי שגיא וכולם 🙂
  בחרתי במספר 2 כמסר שבועי איך להעצים את הרכות החמלה והאהבה שלי לעצמי. לטובתי הנעלה ביותר
  מבורא הכול אני מבקש את המסר ואז מההדרכה האישית שלי והקלפים.
  תודה הראלי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *