מסר שבועי בקבוצת הוואטסאפ

קריאת קלפי טארוט – מסר לשבוע הזה

קבלו את המסר לשבוע 2.3.24 – 25.2.24

לקבלת מסר יומי (באינסטגרם שלנו) לחצו כאן >

להתחיל שבוע חדש עם משהו קצת אופטימי.
לכל אחד יש דרך מיוחדת להיות קשוב לנתיב שלו – יש אנשים שעושים מדיטציה, יש שמוצאים מקום שקט להתבודד עם המחשבות. המסר השבועי הוא דרך נהדרת לקחת רגע שקט כדי להתכונן לשבוע חדש – להבין את ההווה ולהיות מוכנים לבאות, עם קצת עזרה מהקלפים.
בכל קלף יש מסר עיקרי אך גם כמה מאפיינים נוספים, ולכן כדאי לכם לבדוק איפה הקלף נוגע בכם באופן אישי השבוע. קלף זהה יכול לדבר אל עשרה אנשים שונים מכיוונים שונים לגמרי, וזה כל היופי.

1. התבוננו בשלושת קלפי הטארוט ההפוכים שלפניכם ובחרו את הקלף ש"מרגיש" לכם הכי נכון

בחרו את הקלף שמושך אתכם, גם שאינכם יכולים להסביר מדוע. אתם מוזמנים לחשוב על נושא מסוים שמעסיק אתכם, או פשוט לבקש מסר לשבוע הקרוב.

2. קראו את פירוש הקלף שבחרתם

אחרי שבחרתם, גללו קצת למטה לראות את הקלפים של השבוע ולקרוא את פירוש הקלף שבחרתם והמסר שלו לשבוע הזה.

3 קלפים למסר השבועי

חיזרו לכאן ביום ראשון הבא לראות פריסה חדשה של קלפים (אם כי ייתכן ויהיו קלפים שיחזרו שוב).

הרעיון מצא חן בעיניכם? אתם מוזמנים לשתף ולהזמין חברים לקבל מסר (גם להם מגיע)!
מדוע כדאי לשתף, להגיב או לעשות לייק? כיוון שכך תראו לפייסבוק שהתכנים שלי מעניינים אתכם, וכך יגדלו הסיכויים שבפעם הבאה שאפרסם את המסר השבועי – פייסבוק יחשוף בפניכם את הפוסט.
סוף שבוע נפלא ושבת שלום 🙂

אגב, חוץ מהמסרים השבועיים, אפשר לעשות גם קריאת קלפי טארוט ממוחשבת לשאלה ספציפית שיש לכם כרגע.
אל קריאת קלפי טארוט הממוחשבת »


המסר לשבוע הזה:

קלף 1: ארבעה גביעים – ספקות

הקלף מביע ספק ופחד ומעיד על כל שהחגיגה של הקלף הקודם, שלושה גביעים, הסתיימה. הקלף מדגיש בפנינו עד כמה אופן התפישה שלנו את המציאות הוא משמעותי ועד כמה הגישה שלנו יכולה להשפיע על המציאות עצמה. זה השבוע להסיר ספק מלבכם. אם יש אי בהירות לגבי נושא מסוים או לגבי אדם מסוים בחייכם, זה הזמן לשים קץ לספקות ולהתעמת עם כל העובדות באופן בהיר וחד משמעי. חבל להסתמך על רכילות, על שמועות או על תחושות כשאפשר פשוט לדבר ולהיווכח באמת. נסו להסתמך על עובדות יבשות, על גורמים ישירים ועל מידע ממקור ראשון, ולא להטות אוזן לכל רכילות שמסתובבת סביבכם.

לקריאה מורחבת:
על קלף ארבעה גביעים »
מאמר מורחב על קלף ארבעה גביעים »

קלף 2: תשעה מטבעות – רווח אחרי עבודה קשה

הרווחתם, ולא בכדי. עבדתם קשה, השקעתם את כל הלב, המרץ, המחשבה והאנרגיה, ועתה הגיע הזמן ליהנות קצת מההישגים. אולי השקעתם בזוגיות, אולי נתתם את כל כולכם לקריירה, ועתה הזמן לקטוף את הפירות. השבוע הוא הזמן לעבור לשלב הבא, לשלב שבו אתם מעריכים את כל שעשיתם, שאתם נותנים לעצמכם חיזוק חיובי ואומרים לעצמכם "כל הכבוד". זהו השבוע לטפח את מערכת היחסים עם עצמכם ולעשות בדק בית שלאורו תבינו מה אתם עוד רוצים להגשים ולממש, אילו חלומות עליכם להוציא מהמגירה ולאילו משאבים פיזיים אתם זקוקים. זהו השבוע לסגור פרויקט או להתחיל פרויקט מרגש שיסמן תקופה חדשה. הימנעו מהתמהמהות ומדחיית משימות.

לקריאה מורחבת:
על קלף תשעה מטבעות »
מאמר מורחב על קלף תשעה מטבעות  »

קלף 3: המרכבה – לא לוותר על החלום

קלף המרכבה הוא קלף של נחישות ושל עוצמה, של החלטות ושל הנהגה. הוא מדבר על הייעוד שלנו ועל הצורך להגשים אותו בכל מחיר. קלף המרכבה מחבר אתכם לחלומות שלכם, למאווי לבכם ולידיעה שעליכם לחיות ולדהור קדימה על פי צווי לבכם בלבד. לא תמיד זה קל, ולפעמים יש גורמים חיצוניים שמנסים להסיט אתכם מהדרך, אך אל לכם להיכנע או להרים ידיים. הקלף דורש מכם לא לוותר על השאיפות שלכם, להיטיב את האחיזה במושכות ולעשות השבוע כל מה שניתן כדי לקדם את המטרות שלכם ואת החלומות שאתם יודעים בלבכם שנועדתם להגשים. בטאו את קולכם הפנימי, וודאו שמי שמולכם שומע אתכם באופן צלול ובהיר.

לקריאה מורחבת:
על קלף המרכבה »

הגעתם עד לכאן, ואנו מקווים כי המסר השבועי שלנו תרם לידע שלכן ושלכם. יש משהו שרציתם להוסיף? כתבו בתגובות! ואם עשינו לכם חשק ללמוד עוד בואו לקרוא על קורס טארוט ולקבל פרטים נוספים

הכותב: שגיא מנדלבוים

© שגיא מנדלבוים מטפל בהומיאופתיה קלאסית, ובעל ניסיון של 27 שנים בלימוד והוראה של קורסים וסדנאות בנושאי טארוט וחלומות אותם הוא מלמד בתל-אביב ובמרכזים שונים ברחבי הארץ. את שגיא הנכם מוזמנים לפגוש בהרצאת המבוא הקרובה וכן בקורסים: טארוט, טארוט מתקדמים ובקורס פענוח חלומות.
על הכותב בהרחבה

17 thoughts on “קריאת קלפי טארוט – מסר לשבוע הזה”

 1. שלום שגיא,
  תודה על הלמידה ועל התובנה שקבלתי מההסבר שלך לקלף מס' 2.
  המשך להאיר מידיעותיך הרוחניות לעולם.

 2. שלופ שגיא,
  תודה על הלמידה ועל התובנה שקבלתי מההסבר שלך לקלף מס' 2.
  המשך להאיר מידיעותיך הרוחניות לעולם.

 3. היי שגיא
  אני בוחרת בקלף 2 בעזרת ה נשמע בשורות טובות אמן,
  שבת ש
  לום

 4. שבוע שעבר בחרתי קלף אחד שהיה מלכת המטבעות, והשבוע 3. מדהים.
  תודה:)

 5. שאתנהג לעצמי במחשבות שלי ובהתייחסות למחשבות שלי בצורה הכי יפה שאפשר, ובכל היחס שלי אל עצמי.

 6. היי שגיא וכולם 🙂
  בחרתי במספר 2 כמסר שבועי איך להעצים את הרכות החמלה והאהבה שלי לעצמי. לטובתי הנעלה ביותר
  מבורא הכול אני מבקש את המסר ואז מההדרכה האישית שלי והקלפים.
  תודה הראלי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *