קריאת קלפי טארוט – מסר לשבוע הזה

קבלו את המסר לשבוע 1.6.24 – 26.5.24

לקבלת מסר יומי (באינסטגרם שלנו) לחצו כאן >

להתחיל שבוע חדש עם משהו קצת אופטימי.
לכל אחד יש דרך מיוחדת להיות קשוב לנתיב שלו – יש אנשים שעושים מדיטציה, יש שמוצאים מקום שקט להתבודד עם המחשבות. המסר השבועי הוא דרך נהדרת לקחת רגע שקט כדי להתכונן לשבוע חדש – להבין את ההווה ולהיות מוכנים לבאות, עם קצת עזרה מהקלפים.
בכל קלף יש מסר עיקרי אך גם כמה מאפיינים נוספים, ולכן כדאי לכם לבדוק איפה הקלף נוגע בכם באופן אישי השבוע. קלף זהה יכול לדבר אל עשרה אנשים שונים מכיוונים שונים לגמרי, וזה כל היופי.

1. התבוננו בשלושת קלפי הטארוט ההפוכים שלפניכם ובחרו את הקלף ש"מרגיש" לכם הכי נכון

בחרו את הקלף שמושך אתכם, גם שאינכם יכולים להסביר מדוע. אתם מוזמנים לחשוב על נושא מסוים שמעסיק אתכם, או פשוט לבקש מסר לשבוע הקרוב.

2. קראו את פירוש הקלף שבחרתם

אחרי שבחרתם, גללו קצת למטה לראות את הקלפים של השבוע ולקרוא את פירוש הקלף שבחרתם והמסר שלו לשבוע הזה.

המסר השבועי - 3 קלפים הפוכים רקע כחול

חיזרו לכאן ביום ראשון הבא לראות פריסה חדשה של קלפים (אם כי ייתכן ויהיו קלפים שיחזרו שוב).

הרעיון מצא חן בעיניכם? אתם מוזמנים לשתף ולהזמין חברים לקבל מסר (גם להם מגיע)!
מדוע כדאי לשתף, להגיב או לעשות לייק? כיוון שכך תראו לפייסבוק שהתכנים שלי מעניינים אתכם, וכך יגדלו הסיכויים שבפעם הבאה שאפרסם את המסר השבועי – פייסבוק יחשוף בפניכם את הפוסט.
סוף שבוע נפלא ושבת שלום 🙂

אגב, חוץ מהמסרים השבועיים, אפשר לעשות גם קריאת קלפי טארוט ממוחשבת לשאלה ספציפית שיש לכם כרגע.
אל קריאת קלפי טארוט הממוחשבת »


המסר לשבוע הזה:

קלף 1:

תשע חרבות – דאגה על רקע מוצדק
הקלף נראה קודר ומעורר דאגה, ואכן יש לו זיקה חזקה למאורעות של צער, ייאוש וסכנה, אך אל תשכחו שמדובר במסר ולא בתיאור מצב ולמעשה קלף כזה עשוי להיות מתנה עבורכם. השבוע עליכם לפקוח עיניים ולהימנע מלהכניס ראש בריא למיטה חולה. אם קיבלתם את הקלף, עליכם להשתמש בו כאות אזהרה ולשמור על עצמכם מסיכונים מיותרים: מבני זוג מניפולטיביים, מניסיונות חיזור שלא מרגישים לכם נכונים עבורכם, מהצעות "מפתות" אשר יש סיכונים בצידן. לא כל הנוצץ זהב, ויש גם מלכודת מוזהבות למראה שמוטב לשמור נפשכם מלהתקרב אליהן. גם אם הדברים נראים כאילו הם ישפרו את עולמכם, יש לבדוק את הדברים לעומק ולא לשגות באשליות. הפתרון הוא להתרחק ולבחור בדרך אחרת, בדרך הבטוחה והנכונה, גם אם אין היא זוהרת. אם אתם נמצאים במצב של דכדוך זהו מסר ברור שהגיע הזמן לצאת מהמיטה, לנער את היגון ולהתקדם. יש עוד עולם שלם שמחכה לכם בחוץ ואור השמש מחכה לכם.

לקריאה מורחבת:
על קלף תשע חרבות »
מאמר מורחב על קלף תשע חרבות »

קלף 2: 

שלוש חרבות – להקשיב לקול ההיגיון 
שלוש חרבות הוא קלף שמשקף אכזבה, אכזבה עתידית או אכזבת עבר. לכולנו יש רגעים או תקופות כאלה, ומאוד חשוב שלא נשקע בהם.
אם אתם שרויים בתחושה קשה לגבי אירוע מצער, הקלף אומר כי השבוע הוא הזמן להתכוונן לסיום תהליך האבל וההתמודדות עם הצער כדי לפתוח דף חדש, נקי וטרי, שמעניק מקום לשמחה ולהתחדשות בחייכם. אם הכול תקין במעונכם, הקלף בפשטות מבקש מכם לבצע משימה: לקחת דף, לחשוב על כל הדברים שעלולים להשתבש בהקשר לנושא הבוער בחייכם, ולכתוב זאת כרשימה. אם מדובר בפתיחת עסק למשל, ניתן לרשום: "ייתכן שהבנק לא יאפשר לי הלוואה, אולי המקום שרציתי לשכור לא יהיה פנוי בזמן, וכן הלאה". נכון שחשוב מאוד להיות אופטימיים, אבל הקלף הזה מבקש מכם הפעם להיות מציאותיים ואפילו פסימיים, רק כדי להתארגן נכונה למצב בו הדברים לא ילכו כפי שרציתם. אם תתמודדו עם הרשימה ותמצאו פתרונות וחלופות לכל בעיה שעלולה לצוץ, תהיו במקום בטוח.

לקריאה מורחבת:
על קלף שלוש חרבות »
מאמר מורחב על שלוש חרבות  »

קלף 3:

העולם – סיום ושלמות

קלף העולם מייצג סגירת מעגלים, סיום תהליכים, הצלחות ושלמות. אנו בוגרים ורואים את העולם בפרופורציות, מזווית ראייה רחבה, מושכלת ורגישה. אנו יודעים להתמודד היטב עם החיים, ואיננו כבולים לרעיון מסוים, למסגרת, או לאדם כלשהו.

זה השבוע לסיים תהליכים ישנים וליצור תהליכים חדשים שייקחו אתכם לשלב הבא. הסיום והשלמות תמיד נובעים מבפנים: מהידיעה שדברים נעשו בגישה הוליסטית תוך הקפדה על הגעה לשלב הסופי. אל תשכחו שכשמתחילים דבר מה חדש יוצאים מן המוכר ומתמודדים עם אלמנטים לא ידועים. עם זאת, ברשותכם הבשלות והמסוגלות ליצור התחלות חדשות ולעמוד באתגרים, והמסר של הקלף הוא לצאת מן המוכר ולפרוץ החוצה. כשהשלמות הפנימית מלווה אתכם, אין סיבה להתערער; אתם תמיד יכולים להישען על הכלים שכבר רכשתם: על הבגרות, על הבשלות, על הכנות ועל הנכונות לשאול שאלות וללמוד.

אל תהססו להתחיל תהליך גם אם הדברים אינם "מושלמים". בחוסר שלמות יש המון פוטנציאל.

לקריאה מורחבת:
על קלף העולם »
מאמר מורחב על קלף העולם »

הגעתם עד לכאן, ואנו מקווים כי המסר השבועי שלנו תרם לידע שלכן ושלכם. יש משהו שרציתם להוסיף? כתבו בתגובות! ואם עשינו לכם חשק ללמוד עוד בואו לקרוא על קורס טארוט ולקבל פרטים נוספים

הכותב: שגיא מנדלבוים

© שגיא מנדלבוים מטפל בהומיאופתיה קלאסית, ובעל ניסיון של 27 שנים בלימוד והוראה של קורסים וסדנאות בנושאי טארוט וחלומות אותם הוא מלמד בתל-אביב ובמרכזים שונים ברחבי הארץ. את שגיא הנכם מוזמנים לפגוש בהרצאת המבוא הקרובה וכן בקורסים: טארוט, טארוט מתקדמים ובקורס פענוח חלומות.
על הכותב בהרחבה

17 thoughts on “קריאת קלפי טארוט – מסר לשבוע הזה”

 1. שלום שגיא,
  תודה על הלמידה ועל התובנה שקבלתי מההסבר שלך לקלף מס' 2.
  המשך להאיר מידיעותיך הרוחניות לעולם.

 2. שלופ שגיא,
  תודה על הלמידה ועל התובנה שקבלתי מההסבר שלך לקלף מס' 2.
  המשך להאיר מידיעותיך הרוחניות לעולם.

 3. היי שגיא
  אני בוחרת בקלף 2 בעזרת ה נשמע בשורות טובות אמן,
  שבת ש
  לום

 4. שבוע שעבר בחרתי קלף אחד שהיה מלכת המטבעות, והשבוע 3. מדהים.
  תודה:)

 5. שאתנהג לעצמי במחשבות שלי ובהתייחסות למחשבות שלי בצורה הכי יפה שאפשר, ובכל היחס שלי אל עצמי.

 6. היי שגיא וכולם 🙂
  בחרתי במספר 2 כמסר שבועי איך להעצים את הרכות החמלה והאהבה שלי לעצמי. לטובתי הנעלה ביותר
  מבורא הכול אני מבקש את המסר ואז מההדרכה האישית שלי והקלפים.
  תודה הראלי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *