מיני קורס טארוט במתנה

קריאת קלפי טארוט – מסר לשבוע הזה

קבלו את המסר לשבוע 2.7.22 – 26.6.22

לקבלת מסר יומי (באינסטגרם שלנו) לחצו כאן >

לפתוח את השבוע עם נקודת אור (:
לכל אחד יש דרך מיוחדת להיות קשוב לנתיב שלו – יש אנשים שעושים מדיטציה, יש שמוצאים מקום שקט להתבודד עם המחשבות. המסר השבועי הוא דרך נהדרת לקחת רגע שקט כדי להתכונן לשבוע חדש – להבין את ההווה ולהיות מוכנים לבאות, עם קצת עזרה מהקלפים.
בכל קלף יש מסר עיקרי אך גם כמה מאפיינים נוספים, ולכן כדאי לכם לבדוק איפה הקלף נוגע בכם באופן אישי השבוע. קלף זהה יכול לדבר אל עשרה אנשים שונים מכיוונים שונים לגמרי, וזה כל היופי.

 1. התבוננו בשלושת קלפי הטארוט שלפניכם ובחרו את הקלף ש"מרגיש" לכם הכי נכון, זה שמושך אתכם גם שאינכם יכולים להסביר מדוע.
  אתם מוזמנים לחשוב על נושא מסוים שמעסיק אתכם, או פשוט לבקש מסר לשבוע הקרוב.

2. אחרי שבחרתם, גללו קצת למטה לראות את הקלפים של השבוע ולקרוא את פירוש הקלף שבחרתם והמסר שלו לשבוע הזה.

חיזרו לכאן ביום ראשון הבא לראות פריסה חדשה של קלפים (אם כי ייתכן ויהיו קלפים שיחזרו שוב).

הרעיון מצא חן בעיניכם? אתם מוזמנים לשתף ולהזמין חברים לקבל מסר (גם להם מגיע)!
מדוע כדאי לשתף, להגיב או לעשות לייק? כיוון שכך תראו לפייסבוק שהתכנים שלי מעניינים אתכם, וכך יגדלו הסיכויים שבפעם הבאה שאפרסם את המסר השבועי – פייסבוק יחשוף בפניכם את הפוסט.
סוף שבוע נפלא ושבת שלום 🙂

אגב, חוץ מהמסרים השבועיים, אפשר לעשות גם קריאת קלפי טארוט ממוחשבת לשאלה ספציפית שיש לכם כרגע. אל קריאת קלפי טארוט הממוחשבת »


המסרים לשבוע הזה:

קלף 1: צדק – לחתוך את מה שמפריע להתקדמות
קלף הצדק קורא לכם לטפל מיידית במה שמפריע לכם להתפתח בחיים. ההתפתחות האישית שלכם נבלמת, ועליכם לעשות משהו בנידון – ועכשיו! אם לא תפעלו מהר הדברים יתפתחו מאליהם, ללא שליטה, ובדרך כלל ייקחו אתכם למקומות לא נעימים. 
השבוע זה הזמן לקחת צעד אחורה ולהתבונן בתמונה הגדולה. האם אתם מרגישים קלים, שלווים ובשליטה במצב, או שמא הסיטואציה מנהלת אתכם, ואתם צריכים להתפשר על האמת שלכם? המסר של הקלף מזכיר מעט את המסר של קלף השוטה: זה השבוע לבטא את עצמכם באופן פתוח וברור ולוודא שאתם מתנהלים מתוך חופש אישי. אל "תחתכו" מעצמכם חלקים שהסביבה לא אוהדת, להיפך – תחתכו את הסיטואציה שמדכאת את החופש האישי שלכם, ואם אין ברירה, תחתכו מחייכם את גורמי העיכוב. לב קל וחופשי הוא המטרה השבוע.

לקריאה מורחבת:
על קלף הצדק »
מאמר מורחב על קלף צדק »

קלף 2: תשעה מטבעות – רווח אחרי עבודה קשה
הרווחתם, ולא בכדי. עבדתם קשה, השקעתם את כל הלב, המרץ, המחשבה והאנרגיה, ועתה הגיע הזמן ליהנות קצת מההישגים. אולי השקעתם בזוגיות, אולי נתתם את כל כולכם לקריירה, ועתה הזמן לקטוף את הפירות. השבוע הוא הזמן לעבור לשלב הבא, לשלב שבו אתם מעריכים את כל שעשיתם, שאתם נותנים לעצמכם חיזוק חיובי ואומרים לעצמכם "כל הכבוד". זהו השבוע לטפח את מערכת היחסים עם עצמכם ולעשות בדק בית שלאורו תבינו מה אתם עוד רוצים להגשים ולממש, אילו חלומות עליכם להוציא מהמגירה ולאילו משאבים פיזיים אתם זקוקים. זהו השבוע לסגור פרויקט או להתחיל פרויקט מרגש שיסמן תקופה חדשה. הימנעו מהתמהמהות ומדחיית משימות.

לקריאה מורחבת:
על קלף תשעה מטבעות »
מאמר מורחב על קלף תשעה מטבעות  »

קלף 3: הירח – צריך לדבר על זה
הירח הוא קלף מסתורי ומעורפל. כשהוא מופיע בקריאת קלפי הטארוט הוא אינו מעניק תשובה סופית, והוא מתאר לא פעם מצוקה רגשית או מטען רגשי בלתי מודע. זה השבוע להציף את הדברים ולדבר עליהם, עם עצמכם עם חבר קרוב או עם איש מקצוע שאתם סומכים עליו. השיחה תפתח צוהר אל נפשכם, אל מה שמטריד אתכם ותאוורר אתכם מעט. הבעיות שאתם חשים דורשות התבוננות ושחרור. הירח לא פעם מתקשר לדמות האם, אז אולי זה הזמן להרים אליה טלפון ולדרוש בשלומה. זכרו לא לפעול או להחליט החלטות מתוך מצוקה, כי אם מתוך מודעות, שהיא המפתח לפתרון הקושי.

לקריאה מורחבת:
על קלף הירח »


4.2/5 - (88 votes)

הכותב: שגיא מנדלבוים

© שגיא מנדלבוים מטפל בהומיאופתיה קלאסית, ובעל ניסיון של 26 שנים בלימוד והוראה של קורסים וסדנאות בנושאי טארוט וחלומות אותם הוא מלמד בתל-אביב ובמרכזים שונים ברחבי הארץ. את שגיא הנכם מוזמנים לפגוש בהרצאת המבוא הקרובה וכן בקורסים: טארוט, טארוט מתקדמים ובקורס פענוח חלומות.
על הכותב בהרחבה

17 thoughts on “קריאת קלפי טארוט – מסר לשבוע הזה”

 1. שלום שגיא,
  תודה על הלמידה ועל התובנה שקבלתי מההסבר שלך לקלף מס' 2.
  המשך להאיר מידיעותיך הרוחניות לעולם.

 2. שלופ שגיא,
  תודה על הלמידה ועל התובנה שקבלתי מההסבר שלך לקלף מס' 2.
  המשך להאיר מידיעותיך הרוחניות לעולם.

 3. היי שגיא
  אני בוחרת בקלף 2 בעזרת ה נשמע בשורות טובות אמן,
  שבת ש
  לום

 4. שבוע שעבר בחרתי קלף אחד שהיה מלכת המטבעות, והשבוע 3. מדהים.
  תודה:)

 5. שאתנהג לעצמי במחשבות שלי ובהתייחסות למחשבות שלי בצורה הכי יפה שאפשר, ובכל היחס שלי אל עצמי.

 6. היי שגיא וכולם 🙂
  בחרתי במספר 2 כמסר שבועי איך להעצים את הרכות החמלה והאהבה שלי לעצמי. לטובתי הנעלה ביותר
  מבורא הכול אני מבקש את המסר ואז מההדרכה האישית שלי והקלפים.
  תודה הראלי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.